Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İZMİR] Geziye çeyrek kala Toplantısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok faydalı keyifli ve MT İzmirin bütün renklerini yansıtan bir toplantı oldu,
    rölantide ilerleyen gezi gelişmeleri herkesin desteği ve müspet yaklaşımları ile devrini aldı.
    herkesin tekerine , ayağına sağlık

Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada gezi için birşeyler oluşturulup palanlama emeğini sarf eden dostlara çook tşkr ederimm.. yıl dönümü gecesi mekanın süslenmesi için elimden geleni yapacağımmm. artık güzel fikirleri ve yapılabilecekleri gece aksiyonlarıını küçük fikir olarak da yazalım nedersiniz... geceyi keyifli yapan animasyonları felan... ... ?????
    geceye katılımın ve geziye olan isteğin zaten en önemli destek, bütün fikirlerin ve en ufak bir tebessümün bile çok değeri var,
    gezi hepimizin gezisi canın ne istiyosa yapabilirsin
    böyle bir katkı yapma isteğin için çok teşekkür ederim.

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok cesi eğlendi bence bu gece....
    hangi cesiden bahsediyon sen, motorcu cesimi, yoksa orda ortalıkda gezen bi otoparkçı cesi vardı o mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok faydalı keyifli ve MT İzmirin bütün renklerini yansıtan bir toplantı oldu,
    rölantide ilerleyen gezi gelişmeleri herkesin desteği ve müspet yaklaşımları ile devrini aldı.
    herkesin tekerine , ayağına sağlık

geceye katılımın ve geziye olan isteğin zaten en önemli destek, bütün fikirlerin ve en ufak bir tebessümün bile çok değeri var,
    gezi hepimizin gezisi canın ne istiyosa yapabilirsin
    böyle bir katkı yapma isteğin için çok teşekkür ederim.

hangi cesiden bahsediyon sen, motorcu cesimi, yoksa orda ortalıkda gezen bi otoparkçı cesi vardı o mu ?
    evet gözlüğü takınca otoparkçı gürüyordun çıkarıncada motorcu ama ikiside bir

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    GEcikmeli de olsa cepten çektiğim resimleri koyuyorum...
    EliteXC erdemde fotoğraf makinasıyla çekilmiş resimler var...onlarıda koyacağım yakında.

Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    elline sağlık ama şimdiye kadar gördüyüm en enkaz fotolar bunlar bidefada bulanık olmasın bitane normal yokbe beli ellin titremiş dostum bundan sonra sen fotoraf çekme manzara süper fotolarsen en iyisi telefonu deyiştir gel sana daha gözel bir telefon vereyim

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elline sağlık ama şimdiye kadar gördüyüm en enkaz fotolar bunlar bidefada bulanık olmasın bitane normal yokbe beli ellin titremiş dostum bundan sonra sen fotoraf çekme manzara süper fotolarsen en iyisi telefonu deyiştir gel sana daha gözel bir telefon vereyim
    Cesur, acep ne tür bir telifon sunuyorsun? arkadaş makine çekmeden daha hareket etmiş ondan titrek fotoğraflar sanırım
    ama yinede eline sağlık
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hani hiç çekmemişiniz beni..... Yok sam orda yokmuydum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    fotoğrafa ne gerek var ismin yeter

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Yine guzel bi toplantı olmus.... emegine saglık chatkut'cugum...

sayenizde 6 aydır goremedigim kız kardesimi gördüm fotograflardan bana hic demiyor toplantıdaydık falan filan... Müge ve Nur u da gördüm sanki...

ordaki artist de bahtiyar mıydı? biri fotografları yüklesin artık, gözlerim bozuldu insanları sececegim diye
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sayenizde 6 aydır goremedigim kız kardesimi gördüm fotograflardan bana hic demiyor toplantıdaydık falan filan... Müge ve Nur u da gördüm sanki...

ordaki artist de bahtiyar mıydı? biri fotografları yüklesin artık, gözlerim bozuldu insanları sececegim diye
    sercanım zamanla bir sorunun mu var ne 6 ayı daha 3 ay olmadı fazla göneşte kalma chatkut farkına varmadan hayır bile yaptın bir birini görmeyenleri kavuşturdun vaybe gözlerim doldu neyse bizde seni özledik canım kardeşim az kaldı 23 üne ozamana kadar hoşçakal kal gülşenede sellamlar

Motosikleti
    X-Max 250 ABS

vallakusura bakma sercanım, telefonda sevcanı görüyonmu nerelerde dedin akşamına toplantıya geldi hemen ilettim mesajını

az sonra daha net resimlerini görebileceksin...

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercanım zamanla bir sorunun mu var ne 6 ayı daha 3 ay olmadı fazla göneşte kalma chatkut farkına varmadan hayır bile yaptın bir birini görmeyenleri kavuşturdun vaybe gözlerim doldu neyse bizde seni özledik canım kardeşim az kaldı 23 üne ozamana kadar hoşçakal kal gülşenede sellamlar
    abijim adam o kadar çok özlemişki bizi aradan geçen 3 ay ona 6 ay gibi gelmiş
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    piaggio zip 100
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallakusura bakma sercanım, telefonda sevcanı görüyonmu nerelerde dedin akşamına toplantıya geldi hemen ilettim mesajını

az sonra daha net resimlerini görebileceksin...

az sonra geçeli çoookk oldu heyecanla bekliyorum resimleri .
    hade hade hadeeeee

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Ortam kalabalıklaşmaya başlayınca karmacoma çiğnemeden bölmeden yuvarladı

Herkes kendi havasın, sanırım birileri gelmiş muhabbet duraksamış

Birileri sürekli resimleri sigara dumanıyla sabote etti

Çatal kardeşler

Dumanımla boğarım

Havana kurban karizmana heyran

Vaay benim başıma gelenler

saklan saklan

motorlarımız/5

sercanım bu sana hedaye

nooliii arkada

iyimi mi bakıyo kötümü

marko beyler ve sıcak karşılama

başkan vekilimiz mehmet abimiz, göğüs korumalı kravat, kalça destekli kumaş pantolonu ve güleryüzüyle

NO comment

sadece resim olmasın diye araya abuk subuk bişeyler sokuşturdum oldu veya olmadı idare edin...

resim işiyle çok ilgilenemedik gecenin başında bi 5 dakika cep telefonu ile çekim yaptım sonra EliteXC Erdem gelince onun makinasıyla bi 5 dakika deklanşöre bastık bu yüzden herkesi kareye sokamamışım...resmi olmayanlardan affola(alp_tunay,AVP14) Kuşadasına makina getiricem orda acısını çıkarırız..

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    şimdi hak etin tüm güzel herşeyi süper oldu şimdi ellerine ve emeyine sağlık bidahaki sefere sigarayıda bırak tırcam sana öldünbe

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Günaydın
    Şeffaları pek çekemiyormuş ondan sen pek görünemiyorsun ama çok dikkatli ve keskin gözler görebilir senibaksana insanlar neredeyse yok...
    Hımm...çok güzel yeni fotolar, demek'ki önceki fotoğraflara kişileri tespit edebilmek için DNA testi yapmaya gerek kalmadı artık

Güzel bir akşamdı gerçektenkatılımda bayağı yüksekti....bizde seni özledik çirkin
    Demek'ki gözleri zorlanan bir tek ben değilmişim
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

memoli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf 150 2013
    fotolar ve yorum için teşekkürler

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kim demiş biz yoktuk diye

biz hep buradaydık
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

TLGYLDZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    slm arkadaslar gezının guzel olacağını dusunuyorum umarım hersey gonlunuzce olur valla yenı gezıden geldım eğer gelmeseydım sızlere katılmak ısterdım neyse arkadaslar sıze ıyı gezmeler
    “Bazen ilk görüşte bilirsin, o artık senin olacaktır hayalinde hep o vardır işte AŞK budur İKİTEKERDİR:...

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    arkadaşlar eşim izin alamıyor engeç pazar 1 de işte olması gerekiyormuş.yani fuul çalışıyor 3 pazardır mesaideler o çalışırken benim eglenmem ne kadar doğru olur bilemiyorum
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Sizlerle birlikte olmayı inanın çok isterdim ama cuma aksamı Ankara ya gidiyorum.Herşey gönlünüzce olsuuuuun....iyi eğlenceler........

Motosikleti
    VFR-800
    amanınn fotolara bakın, kaç gündür girip de yorum yazamadım.. çok şahane bi toplaşma oldu.. ne dedim ben yaaa top-laşmadık aman haaaa, buluştuk, buluştuk bizzz.. sadece okadar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler