Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

[TRAKYA MT]-17 AĞUSTOS PAZAR/Şık KAsap Adnan Ustada MotoKross KEyfi.. Bu Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda XL 200
    ben sabah 5'de gidip heryeri tutarım kimseyi yaklaştırtmam, ayırırım heryeri sizin için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    samett görüyorum ki gitsem mi gitmesemmi diye ikilemler yasıosun gel kankamm gell : ))
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Bizde Serhatla beraber saat 10 gibi Limanda oluruz...toplanıp çıkmamız 10:30 u bulur zaten...
    benımde telefon numaram 0544 346 59 94
    bu arada herkes şortları alıyo dimi...
    denize gircez ona göre
    [B][I][U]KARANLIĞA ŞİKAYET EDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK [/U][/I][/B]:cat:

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    talıhsız bır olaydan dolayı bu gezıye gelemıyorum
    aksam ustu alper abının veda buluşmasına gıderken
    anı bır tel butun gunumu altust eti
    evden cıktım yoldayım cebım calıyor bende hayatta motor ustunde telefon acmayan adamım acmadım da baya calıcan kuşgulandım sonra cektım benzınce baktım kankardesım canım dan cok sevdım dostum arıyor
    buyur dedım bana sade e5 de şişli mecideyeköy istikametınde yoldayım motor bozuldu gel al dedı bende aradım alper abı gelmıyorum dıye
    gıtdıgımde gözlerıme ınanmadım arkadasım kaza yapmış bır aracın solda sıkıştırmasıyla demır barıyerlere carpmış bayada suruklenmış allah sukur korumalar sahesınde fazla bıseyı yok neyse motoru ordan aldırdık enıştemın arabasıyla arkadası şişli etvale göturduk sonra bıze göturdum suan bızde durum iii yatıyor cok korktum onu o halde görunce

herkesten özur dılıyorum bılıyorsunuzkı ben hıc bır uzun yol gezısını kacırmayan adamım
    özelıkle senden özer abı kusuruma bakma talısızlıkler olunca oluyor
    işallah başka zmana
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

çok geçmiş olsun RAFEL

rafel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ReD_LıNe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun RAFEL
    sagollasın bu aralar kazalar artıyor aman dıkkat allah kımseye kaza bela göstermesın
    Ayrılık vakti geldıgınde sessizce cekilir giderım yüzümü önüme düşürüpte

Alıntı rafel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagollasın bu aralar kazalar artıyor aman dıkkat allah kımseye kaza bela göstermesın
    amin amin cümlemize...
    yarın inşallah kazasız belasız geçiririz gunumuzu...
    neyse ben kactım...yarın gorusmek uzere

Motosikleti
    Honda Nc700x
    ahmetim canım kardeşim... aman dikkat et canın sağolsun güzelim.. olsun başka gezilere artıkın... Neyse bakalım kardeşim... dikkat edin istanbuldaki arkadaşlarım özellikle sizler dikkat edin aman valla ...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Büyük ihtimalle bende yarın sabah liman çay bahçesinde olucam uyuyayım bari

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mirage YY150 T1 (düldülümü geri aldım)
    biz Canerle saat 9 da uzunköprüde buluşup yola çıkıyoz..saat en geç 10 da ordayız.. yalnız ben son zamanlarda kilolandım.. üstüme uyan şortum yoktu alamadım.. kusura bakmayın ben yüzme aktivitesine katılamiicam ama beachvolley oynarsanız katılırım

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı Djhaylaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle bende yarın sabah liman çay bahçesinde olucam uyuyayım bari
    süper haydi bakalım beyler yavaştan koğuşlara

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    bence kötü bir organizasyon oldu sıcağın altında yarış izlemek hiçte keyifli değildi.fuar alanı dün gece buugn kü yarış ortamından inanın daha keyifliydi

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı one adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kötü bir organizasyon oldu sıcağın altında yarış izlemek hiçte keyifli değildi.fuar alanı dün gece buugn kü yarış ortamından inanın daha keyifliydi
    yarışlar gerçekten çok sıcakta yapıldı ama sonrası bizim için çok keyifliydi.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    Honda Nc700x
    artık yeni acacagımız topicte , geçirdiğimiz keyifli zamanların resimleri olur bol bol

Motosikleti
    600f
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarışlar gerçekten çok sıcakta yapıldı ama sonrası bizim için çok keyifliydi.
    biz bir gün önceden geldik baya eğlendik aslında.işlerim dolayısıyla tam yola cıkarken siz geldiniz görüşemedik,inşallah başka sefere artık

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    Biz motosiklet seyretmeye gittik kötülüğü falan yok
    Sanatçı görmeyede niyetimiz yoktu
    Sanatçıları görmeye niyetimiz olsaydı fuara giderdik
    Ağustosun 18 inde bulutlu bir hava mı bekliyodun ki sen?
    Tabiki toz toprak olcak adrenalin olcak

Buda senin beğenmediğim kötü organizasyon dediğin yarışların fotoları
    Bi bak istersen

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...gda-deniz.html
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

Motosikleti
    600f
    Alıntı eeraktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz motosiklet seyretmeye gittik kötülüğü falan yok
    Sanatçı görmeyede niyetimiz yoktu
    Sanatçıları görmeye niyetimiz olsaydı fuara giderdik
    Ağustosun 18 inde bulutlu bir hava mı bekliyodun ki sen?
    Tabiki toz toprak olcak adrenalin olcak

Buda senin beğenmediğim kötü organizasyon dediğin yarışların fotoları
    Bi bak istersen

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...gda-deniz.html
    walla ben cannibal corpse konseri var pogo yaparız diye gitmiştim.

bumuydu yani yani güzel olan organizasyon sıcağın anlında ne bi gölge nede doğru düzgün izlemek için yer.motorlarıda tarlanın içine parkettirmeleride cabası.sanki altımızda öküz var.Ve hiçte adrenalin salgılancak bi durum yoktu.Havanın durumu hangi ayda hangi günde olduğumuza göre değişiyomuymuş,way be ben hiç bilmiyodum bunu.Ve o yarış alanına gelen ilk seyirciler bizdik bir allahın kulu yoktu anlatmayın bana şöle böle diye.

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    walla ben cannibal corpse konseri var pogo yaparız diye gitmiştim.

bumuydu yani yani güzel olan organizasyon sıcağın anlında ne bi gölge nede doğru düzgün izlemek için yer.motorlarıda tarlanın içine parkettirmeleride cabası.sanki altımızda öküz var.Ve hiçte adrenalin salgılancak bi durum yoktu.Havanın durumu hangi ayda hangi günde olduğumuza göre değişiyomuymuş,way be ben hiç bilmiyodum bunu.Ve o yarış alanına gelen ilk seyirciler bizdik bir allahın kulu yoktu anlatmayın bana şöle böle diye.
    Biz motosiklet için gittik zaten
    Cannibal corpse konseri ve pogo için değil her nedemekse
    O tarla dediğin yer 14 yıldır krossların yapıldığı marmara bölgesinin en iyi pistlerinden bitanesi + burası motosiklet forumu banane pogodan banane cannibal corpseden
    Sen başka bişey için geldiysen tabiki adrenalin yok dersin biz iyi zaman geçirdik
    ilk siz geldiniz diye size özel gösteri mi yapmalarını bekliyodun ki
    Söyleseydin sana şemsiye çay kahve getirirdik memnun ol diye bide motosiklet garajı yaptırırdık hoş ne koycaksan oraya
    Altımızda öküz yok ama o kılıkta olanlar var

TMF GP KUPASI ŞAKİR ŞENKALAYCININ
    17.08.2008
    Türkiye Motokros Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Motokros Şampiyonasının 4. ayak yarışması Hayrabolu 18.Ayçiçeği Festivali'nin son günü bugün ilçemizde yapıldı. Belediye Başkanı Şener Çelikayar, Türkiye Motosiklet Federasyonu ve Belediye organizasyonu ile düzenlenen Türkiye Motokros Şampiyonasının 4. ayağının Hayrabolu Motokros Parkurunda başarıyla gerçekleştirdiklerini belirterek Bugün Türkiyenin dört bir yanından gelmiş 47 motokrosçu parkurumuzda yarıştı. Kendilerini ilçemizde misafir etmekten memnunuz, böyle bir parkuru motokros dünyasına kazandırmaktan son derece memnunuz, motosiklet severleri her zaman Hayraboluda ağırlamaktan memnunluk duyacağız. Bugün yine çekişmeli yarışlara sahne oldu pistimiz. 19 dalda yapılan yarışlara katılan tüm yarışmacıları kutluyorum dedi. Hayrabolu motokros parkurunda yapılan ve birbirinden güzel görüntülere sahne olan yarışmalarda 47 motokrosçu yarıştı. Yarışmalar 19 sınıfta yapıldı. Yarışmalarda, kategorilerinde MX-2A: Hayatin Söyler, E-2B : Mümtaz Pak, MX-2C: Nejat Süter, MX-1A: Şakir Şenkalaycı, MX-2A: Ata Nurcan, 1-A : Fırat Şahin, MX-1B: Eray Deniz Yörükoğlu, MX-2B: Selçuk Atay, TMF CP: Şakir Şenkalaycı, MX-1C: Dinç Giray, MX-2C: Olgun Coşkun , E1-C : Doğa Kılınç, E-2C : Kamil Tuncer, 80 cc A: Mehmet Çelik, 80 cc B: Kaan Can Bozkurt, 65 cc A: Harun Çabuk, 65 cc B: Asrın Rodi Pak, 50 cc : Emircan Şenkalaycı birinci oldular. TMF As Başkanı Süleyman Memnun, Hayrabolu Motokros Parkurunda yapılan yarışmaların çok çekişmeli geçtiğini, küçük yaralanmalı kazalar olmasına karşın, yarışmaların başarıyla tamamlandığını belirti. Dereceye giren motokrosçulara ödülleri Kaymakam Ali Fuat Türker, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Şevket Demirkaya, Belediye Başkanı Şener Çelikayar, TMF Asbaşkanı Süleyman Memnun, TMF Yönetim Kurulu üyesi İsmail Özkan tarafından verildi
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

Motosikleti
    600f
    ilk biz gittik çünkü bu işe önem veriyoruz,hava cıva için motor üstünde olanlardan değiliz.adrenalin bence izlerken değil yaşarken daha yoğun salgılanır siz izlerken bu kadar heyecan yapıoysanız birde yola çıkalım beraber ;) iyi vakit geçirmediğimide söylemedim sadece organizasyon kötüydü dedim.ve bize özel gösteri oldu gibi bişey antrenmanları izleyen bi biz vardık siz ayrıca yazdıklarımı iyice okuyun anlamıyorsanız birine okutun o anlatsın size.ben yarış parkuruna laf etmedim,sadece motorları park etmemiz için zorlnana yereydi lafım greyderle üzerinden geçilmiş toprak yan sehpa kaç kez gömüldü her seferinde yer değiştirdim.garaja koyacak şey bulurdum siz sıkmayın canınızı 140km yolu mopetle gelmedik heralde öküz kılığına bürünmek o ruha sahip olmaktan iyidir her zaman

Motosikleti
    Tvs Apache 150
    ARKADAŞLAR ARANIZA KATILMAYI SABIRSIZLIKLA bekliyorum su motorun 1.000 bakımını yaptırayım bi rodaj dolsun birlikte basar gideriz motorum TVS APACHE RTR 150 az kaldı temmuzda gezi düzenleyecekmisiniz

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)