Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[TRAKYA MT]-17 AĞUSTOS PAZAR/Şık KAsap Adnan Ustada MotoKross KEyfi.. Bu Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    [TRAKYA MT]-17 AĞUSTOS PAZAR/İLkTen YaRıŞa,OrDaN YeMeĞe,BİdE Denize GitSek Süper Olurdu GEzisi

-Aga Bi Gezi yapmak Lazım, Super Olması LAzım,

-ÖYle Değişik Olması LAzım Hareket EFekt Hepsi Olması Lazım,

-İçiNde FArklı Farklı Karakterler Olması LAzım..

-HerKEsin Mt'den Haberi OLması Lazım..

-Sende Amma Kullandın Şu Sözcüğü be Kızanım Ep "Lazım,Lazım"

-Böyle Kullanıp Anlatım bozuklugu Yapmamak Lazım

-Şii Okuyan ARkadaş; LAf ARamızda Bu Hafta Te Bizim Burda AyraBoL'da ( Avrupalılar Hayrabolu falan dior) MotoKros YarısLarı Var ;

Biz Dİyoz ki ;MT' lİYsEK sEBEBİ VAR kArDEŞiMMM !

ERkESİ; bU PAZAR gÜNÜ CANIM TRAKYAMıza Davet Ediyoruz...

İŞte Plan! ;

17 AĞUSTOS PAZAR SAAT 10.45 TE EN FAZLA 10.50 'DE dİĞER TARAFLARDAN GELECEK MT'Cİ arKADAŞLARIMIZLA BERABER HAYRABOLU YOLUNA KOYULUYORUZ,

Hayrabolu Tekirdağa 48 km uzaklıkta Bir İlçesi... önceden MotoDrag Yarışlarıda Yapılırdı.Fakat Şimdi Yapılmıyor,Motocross parkuru var..ARtık motocross yapılıyor..TMF Tarafından Düzenlenen Yarışlar Her sene büyük İLgi Görüyor.

Yarışların Genel Klasmanları Saat 11 ile 13 Civarında yapılıyor.. Ve muhtemelen Şakir ŞEnKalaycınında ARalarında bulundugu YarışLar SAat 13 13.30 gibi sona erecek.

VE Oradan Hemen Tekirdağın Üstünde Bulunan Meşhur Şık KAsap Adnan Abimize Köfte Ve Sucuk Yemeğe Gidiyoruz..ORadan Kumbaga GEçebilir Veya ŞArköyede DEvam Ederek Bu Güzel HAftasonu Günümüzü Harika Bi ETkinlikle SüsLeyebiliriz...

İşte Hayrabolu Parkurundan Bİkaç Foto

VE GEzimisin Dİğer ETabı Tadı KEsinlike DAmağınızda Kalıcak .)

VE Fİnali Yapacağımız yer..

Beach Ten Bedava Yer Ayırtıcam Eğer Gerçekten GÜzel Bİr SAyıya ulaşabilirsek ARkadaşlarım...

Herkesi Bekliyoruz...

Buluşma Yeri ; TEkirdağ Liman İskelesi Işıkları İsLam BÜfe Önü..

Saat 10.30

HerKEs DAvetlidir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    slm kanka bu kros yarışalrınada ben gıleramla girebilirmiyim acaba racıng+krosss

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı FREEBLADE_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kanka bu kros yarışalrınada ben gıleramla girebilirmiyim acaba racıng+krosss
    Kanka GİrerSİnde Alırlar mı Bİlemiyorum işte Sorun o Grenajları Çıkartırız ALırlar bakarsın
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    süper plan yapmışın özer kardeşim bakalım bi gaza gelebilrsem gelrim kasap adnan şu geçen sefer köftesini yediğimiz kasap mı ne süper bişiydi o ya taze taze valla canım çekti :D
    İki kişinin bindiği motor değildir.

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    Geçen seneden bikaç foto

Hayrabolu büyük yarışa hazırlanıyor.Hayrabolu Belediye Başkanı Şener Çelikayar, Hayrabolu�nun Türkiye çapında düzenlenen Türkiye Motokros Şampiyonasının 4. ayak yarışmasına hazırlandığını belirterek, 17 Ağustos 2008 Pazar günü Hayrabolu Motokros Parkurunda start alacağını söyledi. Çelikayar yaptığı açıklamada; Belediyemizin özel titizlik içerisinde hazırlamış olduğu nefis parkurda Ayçiçeği Festivali'nin son gününde yapılacak olan Motokros keyfi, seyircilere ise büyük görsel gösteriler sunmaya hazırlanıyor� dedi. Hayrabolu Motosiklet İhtisas Kulübü yönetim kurulu Başkanı ve TMF yönetim Kurulu üyesi İsmail Özkan da yapılacak yarışta yaklaşık 60 yarışçının, 17 farklı kategoride mücadele edeceklerini ifade ederek,�Özel olarak hazırlanmış ve 11 rampadan oluşan 1500 metrelik parkurda yarışacak olan katılımcılar, 16 Ağustos Cumartesi serbest antreman ve sıralama turlarının ardından 17 Ağustos Pazar günü saat 11:00'den itibaren start alacak. Heyecan ve adrenalin dolu dakikaların yaşanacağı yarışlar, yaklaşık 20 dakika + 2 turdan oluşacak ve yükseklikleri 6 - 7 metreyi bulan atlayışlar toprak parkurda nefes kesen bir yarışa ve izleyiciler için gerçek bir şölene dönüşecek.

Link
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Özer Bu Başlığı Açmakla Gerçekten Çok İyi Ettin...
    Gezi Planın Gerçekten Çok Harika..Önce Hayrabolu Ardından Adnan Şık'ın Muhteşem köfte ve Sucuğu Ve Arkasından Deniz...
    Abi Gerçekten Çok İyi Bir Gezi Olur Bu...Her Sene Hayrabolu Yarışlarına Birçok İlden Arkadaş Geliyo...Tekirdağ Dışında Olan Arkadaşlara Tavsiyem Bu Gezi Gerçekten Kaçmaz...
    Özer Biliyosun Benım Burdaki Arkadaşlarımın Hepsi Endurocu...Burdaki Arkadaşlarımın Hiçbiri O Yarışı Kaçırmaz...Yanı Nerden Baksan Tekirdağ Merkezden 20 Motor Gelir Oraya...
    (Benım Geliceğim Kesin Değil Özer Durumları Biliyosun )
    ENEZ'de 2 Katlı Yazlık Satılıktır..İlgilenenlere Acil Duyrulur..Çok Ucuza Gidicek (Alıcaklı Olan Hemen Msj Atsın Çunkü Yazlık Satılınca MOTOSİKLET Alcam )

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper plan yapmışın özer kardeşim bakalım bi gaza gelebilrsem gelrim kasap adnan şu geçen sefer köftesini yediğimiz kasap mı ne süper bişiydi o ya taze taze valla canım çekti :D
    evET O gittiğimiz yerdi Samet Kankam Ahmetide Alın İStanbul TAyfası ile GElin Süper Bi GEzi Olacak... Haydi bakalım

Alıntı canavar_hk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özer Bu Başlığı Açmakla Gerçekten Çok İyi Ettin...
    Gezi Planın Gerçekten Çok Harika..Önce Hayrabolu Ardından Adnan Şık'ın Muhteşem köfte ve Sucuğu Ve Arkasından Deniz...
    Abi Gerçekten Çok İyi Bir Gezi Olur Bu...Her Sene Hayrabolu Yarışlarına Birçok İlden Arkadaş Geliyo...Tekirdağ Dışında Olan Arkadaşlara Tavsiyem Bu Gezi Gerçekten Kaçmaz...
    Özer Biliyosun Benım Burdaki Arkadaşlarımın Hepsi Endurocu...Burdaki Arkadaşlarımın Hiçbiri O Yarışı Kaçırmaz...Yanı Nerden Baksan Tekirdağ Merkezden 20 Motor Gelir Oraya...
    (Benım Geliceğim Kesin Değil Özer Durumları Biliyosun )
    Kanka Sende Serhatla Beraber GElirsin... Seviyorum Seni Gelirsin Kankam... Kaçırmanı istemiyorum

ERol Abim; Burgaz Tayfası İle GEleceğini Biliyorum İnşallah Güzel olacak...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    Honda XL 200
    tekrar merhaba arkadaşlar... uzun süredir forumlara bakmıyordum, bu pazarki yarış ertelendi mi diye bi google'da aratayım dedim buraya geldim tekrar...

pazar günü de bu yarışı kaçırmamak lazım ben de gidiyorum istanBuldan

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı EnduroDeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba arkadaşlar... uzun süredir forumlara bakmıyordum, bu pazarki yarış ertelendi mi diye bi google'da aratayım dedim buraya geldim tekrar...

pazar günü de bu yarışı kaçırmamak lazım ben de gidiyorum istanBuldan
    istanbuldan gelecek arkadaşlar ortak bir buluşma yeri belirleyin bence.... DEniz Abi Sende HG aramıza .. Pazar SAbahı tekirdağ ışıklarda olucaz.. Aprilia CApanord u olan bi arkadaşıımız var endurocu oda ... yabancılık çekmessin mmotor bakımından abi ) Zaten Diğer Türlü Hiç Çekmessin

Motosikleti
    Honda XL 200
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldan gelecek arkadaşlar ortak bir buluşma yeri belirleyin bence.... DEniz Abi Sende HG aramıza .. Pazar SAbahı tekirdağ ışıklarda olucaz.. Aprilia CApanord u olan bi arkadaşıımız var endurocu oda ... yabancılık çekmessin mmotor bakımından abi ) Zaten Diğer Türlü Hiç Çekmessin
    hoşbuldum ışıklarda ışıkları açık vStrom ile olurum.. ama şu an için istanbuldan giden bi arkadaş yok sanırım

Motosikleti
    Mondial 150mr Vulture.
    Bende Motor yok, eğer elemanları kandırırsam, araba ile buluşma yerine ya da yarış yerine gelirim.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Katılamıyorum malum İzmirdeyim.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    "Meşhur Şık KAsap Adnan Abimize Köfte Ve Sucuk Yemeğe Gidiyoruz" of of of
    neyse çok güzel bir etkinlik. umarım çok da keyifli geçer. iyi eğlenceler ve afiyet olsun

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel bir gezi olucak

Özer abi olurda güzel olmaz mı

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    bi aksilik olmazsa bende geliyorum

nirengi74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 SL
    işte bu inşallah gelebilirim süpermiş yaw
    Artık 3 Kişi Takılıyorum; BEN KEYFİM veKAHYASI

canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    Abi bende hayalini kuruyorumda gerçekten süper olcak ya...fotograf makinası ne varsa hazırlayın abi..unutulmıcak gezilerden biri olcak
    ENEZ'de 2 Katlı Yazlık Satılıktır..İlgilenenlere Acil Duyrulur..Çok Ucuza Gidicek (Alıcaklı Olan Hemen Msj Atsın Çunkü Yazlık Satılınca MOTOSİKLET Alcam )

Motosikleti
    Honda Nc700x
    kesinlikle Çok harika Bİr GEzi olucak! ARkadaşlar Kaçırmayın Bence Bu GEziyi.. Özellikle İstanbuldan Olan arkadaşlarım sizleride Bekliyoruz Jesse GKn Aparat, Abi Bekliyoruz Valla Ben Ta Yalovalara Gitmişim Sizde Buyrun bu TarafLara

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Savaş abinin eksikliğini hissettim yaa

nerdesin abilerin btanesi

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Savaş Abiinin Bu haftaki gezimize Katılamama ihtimali var, Roadstarı Vermiş..

Ama Yİnede Belli olmaz.. Bakarsın Bir Süpriz yapıverir Bİlirsin Sever O Süpriz Yapmayı

evet ARkadaşlar Hani NErede Katılımlar Bu kadar mıyız ya?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)