Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

MT İZMİR 3.ncü yıldönümü kutlamasına tüm MT davetlidir. 23-24 Ağustos 08 kuşadası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    arkadaşlar bazı sebeblerden dolayı yanınızda olamadık ama kalbimiz sizinleydi müzik sesleri taaaa gümüldüre kadar geliyordu.akşama bir iki resimde ben atarım bakarsınız
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    evvet eve grimiş bulunuyorum ufak tefek aksilikler olsada canımızı sıkmadan eğlencenin tadına vardık...güzelliklerle dolubir toplantı ve gezi oldu ayrıntı ve resimler kendimize geldiğimizde yüklenecektir...
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e hoşgeldiniz resimleri bekliyoruz
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ümmet abi ayağına sağlık hepimizden önce orda olup bizi karşıladın

geceyi en güzel resimler anlatacak galiba ama ufak tefek anlatayım
    grup sürüşü, otele varış, odaların paylaşılması gibi ayrıntıları atlarsak saat 5 gibi olayımız başladı. akşam yemeği öncesi patates cipsleri hamburger ve biralar ile havuz başında yorgunluk atıldı. yolun yorgunluğuna bira ve havuz gibisi yokmuş vallahi neyse sohbet şamata falan derken akşam yemeğine geçildi...yemek salonu otelin teras katında deniz manzaralı ve fena değildi...Bahtiyar sağolsun düşünmüş balonlar ve fişeklerden oluşan bi kumanya hazırlamış balonları şişirdik bağladık yemek salonunu süsledik hepberaber...sonra gece aktı gitti eğlence, dans, muhabbet.ali gitarıyla ve güzel sesiyle ortama can kattı...içkiler içildi vs derken havuz başında dewam etmeye karar verdik geceye...havuz başında uykuya kaçanlar haricinde kalanlarla takıldık, gitar tıngırdadı, havuz şıpırdadı bolbol yüzdük eğlendik...Rahmi dedemiz herkesi havuzdan çıkarıp aldığı biraları havuza attı ve bira kapmaca oynadık birbirini havuza atanlar vs vs(cengiz abi ne işin var senin motor pantolonuyla havuzda)...eğlence nasıl anlatılır bilmem ama merak edenlere kısaca özetledim...resimler geldikçe paylaşımım kafada şekillenir herhalde (gerçi bu yorgunlukla ne anlattım emin değilim)

hadi selametle, ben yatar
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    çok güzeldi, muhteşemdi,kusursuzdu,eşsizdi,TEŞEKKÜRLER cesur ve mustafa kardeşim keşke acil işiniz çıkıp gitmeseydiniz birlikte olabilseydik
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ailesel sebeplerden aranızda olamadım.... Herkesten özür diliyorum.... Gelemedim yanınıza.....

Çok yakınınızdan geçtim.... Didim akbük e gittim...Sözde dönüşte uğrayacaktım..... Ama olmadı....

Umarım güzel geçmiştir... Haberlerinizi dikkatle takip edeceğim.... Resimleri de tabi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    çok güzel eğlenceli,eğitici,faydalı,işlevsel,enteresan,ıslak bir geziyi kaçırdın aramızda olmalıydın karpuzlar bile üçgen kesilmişti herkez çok eğlendi sen seneye kadar bekle şimdi
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel eğlenceli,eğitici,faydalı,işlevsel,enteresan,ıslak bir geziyi kaçırdın aramızda olmalıydın karpuzlar bile üçgen kesilmişti herkez çok eğlendi sen seneye kadar bekle şimdi
    Bidaha kursak mt yi olmaz mı?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni yaşınızı kutlarım, neşeniz, rüzgarınız hiç eksik olmasın.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ilk resimler gelsin hadi hızlı en hızlı cesi

sayın modum müdürüm dururmu oda atladı

grup müdürünü yanlız bırakmaz ATLAYIN SUYA

CENGOMOTO

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team

A blessing with the hands

Motosikleti
    VFR-800
    yaf kardeşim ne enerjik motorcularsınız sizzz, benim gözümün biri kocuman ötekisi küçük forum a girdim.. merak içinde olduğumdan girip bakayım dedimm

cengüüüzz abi bukadar az mı çektin fotooo?

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    daha yeni girdim eve. elimde nescafem hemen geçtim pc başına. Güzel bir geceydi. tüm gün havuzda suya atılıp çekiştirilmelerin, gece eğlenmenin, sohbete dalıp sabaha karşı 05:30 gibi yattıp Özer abinin koğuş kalkıyla 08:30 gibi uyanıp 10:00 gibi kendimi kızgın kumlardan serin sulara atmanın vermiş olduğu yorgunluktan dolayı şimdilik biraz dinlenmek istiyorum.

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    bende daha yeni geldim kendime gelir gelmez yüklerim.eğlence enerji yüklü bol sulu bol sohbetli çok güzel bir geziydi..

herkese teşekkürler.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    OOOHHH BEEEE
    Saat 12 gibi yola çıktık depomuzu doldurduk , 60-90 klm/s arası kimseye görünmeden Selçuğa geldik orada güzel bir yer bulduk yol kenarı ve oturduk, çöp şişlerimizi , ayranlarımızı söyledik tam ikinci porsiyon gelmişken Cesur geldi .ben çöp şişimi Cesura ikram ettim. kahvemi içtim gurup yetişti. guruba işaretle devam etmesini söyledim , nasıl olsa biz sizi yakalarız diye düşündüm. Ama yakalandık. 98 klm/s = 227,00 Ytl neyse hediye çekimizi aldık yola devam. otelimize geldik , Adımıza tahsis edilen dairemize çıktık . yerleştikten sonra şortlamızı giyip havuz başına indik , ıslandık ıslandıkça kuruduk , Aykut kardeşim sağolsun hemen biralarımızı yetiştirdi derken yeniden ıslandık yeniden kuruduk , bu arada 3-4 bira kurban verdik. akşam hazırlığı için odalamıza çekildik , ben burada biraz şekerlemişim. hazırlanıp yukarı çıktık, sayın müdürüm saolsun herşeyi düşünmüş APV 41 ve birkaç arkadaş durmadan balon şişirme yarışına girmişler her taraf balon doldu . Teker teker saydım 10 100bin tane baloncuk vardı (yerseniztabii) burada spraytın reklamını yapmıyoruz kardeşim. Fakat herşey çok güzel oldu bundan sonrasını resimler anlatsın

http://img129.imageshack.us/img129/1...yagn073ea1.jpg

http://img145.imageshack.us/img145/9...yagn074bh5.jpg

http://img145.imageshack.us/img145/9...yagn074bh5.jpg

http://img145.imageshack.us/img145/4...yagn077ed0.jpg

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar bende 20-30 tane resim var ama kartokyucu sorunu yaşıyorum değiştirdim yinede atamıyorum resimleri,şuanda bursadayım akşam adapazarıkarasuda ourum,resimleri ordan atmayı denicem bunedenle kusura bakmayın.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

rahmi dedenin yüklediği resimler

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    aykut sağol resimler güzel ama asıl reimler bende,delircem ya bitürlü atamıyom onları.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    X-Max 250 ABS

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)