Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

MT İZMİR 3.ncü yıldönümü kutlamasına tüm MT davetlidir. 23-24 Ağustos 08 kuşadası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    eeee resimler nerde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İşte ilk fotoğraflar

1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bir gece ansızın gelebilirim

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    tüm izmir mt ailesinin şimdiden yıldönümü kutlar katılan herkese iyi eğlenceler dilerim
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Motosiklet camiasının en kaliteli topluluklarından biri olan tüm İzmir MT ailesinin yıldönümünü kutlarım...organizasyonda emeği geçenlerin ellerine sağlık.
    Umarım tüm kurtlarınızı döker gelirsiniz

(küçük bir hatırlatma : önce emniyet sonra hareket)
    Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK www.limitustu.org (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÖNEMLİ DUYURU!

Kutlamanın yapılacağı otel çeşitli sebeplerden ötürü (isteyene açıklamasını yapma opsiyonu bulunmakla beraber burada özetle sadece duyurusunu yapıyorum) Şahika otel yerine B planındaki Otel Selina ya geçiş yapılmıştır.Otel Selina Otel Şahika nın 150-200 metre kadar ilerisindedir.Cesi ve Karmacoma ya bu eğlenceyi her türlü sorunsuz ve mükemmel geçmesi adına tek şıkta kalmayıp ne olur ne olmaz düşüncesiyle ekstra yaptıkları b planı ve verdikleri tüm çabadan ötürü teşekkürler

Otelden Birkaç Fotoğraf:

Ücretlendirmede bir değişiklilik bulunmamakla beraber,ufak tefek daha da iyi yönde değişikliklerin olduğunu belirtebilirim.

Akşam yemeği: Çorba + Karışık Izgara (Izgara köfte + tavuk ) + Pilav + patates kızartması + salata
    +
    Sabah kahvaltısı
    Ücrete dahil.

Ekstra ücrete tabi olan ürünlerin bir kısmının ücretlendirmesini de yazıyorum;

Bira Ücreti : Bize özel olarak 3 ytl (biralar şişe bira,açık bira değil)

Kutu içecekler (kola,fanta,gazoz vs.) : 2 ytl

70 lik rakı: 45 YTL
    (Rakılar yeni rakı )
    35 lik aslan sütü : 30 YTL

Ve en çok Wallace ı ilgilendiren kısmı Çaylar mühesseseden (Wallace çay komasına girip bizi yalnız koma )

Otel denize 100 metre olmakla beraber havuzlu olup (hem yetişkin hemde çocuk havuzu bulunuyor ) her odada klima bulunmaktadır.
    Eğlencemizi yapabileceğimiz açık ve kapalı yerleri var,gecenin ilerleyen saatleri neyi gösterir bilinmez Uyumayı düşünen,benim pilim şu saatlerde biter diyen,bende kalp var fazla eğlenceye gelemem diyen arkadaşların haricinde kalan dostlara uyku yok
    Uyku mu o da ne

Otelin İnternet adresine girip daha detaylı fotoğraflara vs. ye bakabilirsiniz,adres : http://selinahotel.com/

Yarın gezi öncesi yola çıkmadan önce brifing verileceğinden ve ufak planlamaların son haddine ulaşılacağından bilhassa motosiklet ile geziye katılacak,riderlık yapacak arkadaşların buluşma yerine 12 de gelmesi gerekmektedir.

Süpriz aktivitelere her an hazırlıklı,her anı eğlence ve adrenalin dolu bu geceye katılım gösteren,renk katan herkese şimdiden teşekkürler

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuncer'im vallahi harikasın =) Özledim be Askerim vallahi Herkeze iyi eğlenceler benim yerimede eğlenin
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelmiyon mu lem

Eee tabi bayadır benim kızılcık sopasının tadına bakmadın sen

Keşke gelebilseydin kardeşim..

Gitmeden görüşelim mutlaka

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuncerim işler çok ağırında ve karışık canlar sıkıntılı görüşelim gitmeden anlatırım baya bi olaylar oldu.. öpüyorum seni kardeşim
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Parmaklarına sağlık Tuncer
    inşallah sağ salim gider - eğlenir ve güzel anılarla huzurlu bir şekilde yuvalarımıza döneriz
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    B planında ki otel daha güzelmiş A planında olması gereken otelmiş yaw
    elinize, ayağınıza, emeğinize sağlık karmacoma, cesi ve forrap
    yarın 12de görüşmek üzere
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    maalesef gelemiyorum :( hepiinize iyi eğlenceler seneye inş birlikte kutlarız
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar alkolsüz bir rezervede ben rica edebilirmiyim tek kşilik oda lütfen.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ümmet abimde geliyorsonunda buluşacağız abi
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Vay canına...
    A planını beğenmememe rağmen, (gidip oteli ve plajını görmüştüm ya) yanlış anlaşılmasın diye ses etmediydim. (çektiğim fotoları bile basmadım)....

Önemli olan birlik ve beraberlikten zevk almak. Tabi ki yanımızda eşlerimiz, çocuklarımız olunca mekan ve ortam da ister istemez bir nebzde olsa önem arzediyor.

Allahtan A planına bişeyler oldu.
    Bu B planını birebir görmeye vaktim olmadı. Ancak yine de kalite çıtası daha yüksek görünüyor. Kanım ısındı valla... Hele telefonda Wireless internet'i, ve de ücretsizi duyunca. İşte budurrr... dedim.

Emeği geçenlere teşekkürler...
    A blessing with the hands

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet abimde geliyorsonunda buluşacağız abi
    evet şahin sonunda, zaten gelcektim bende ayağımın durumu belli değildi,bugün alçı alındı,ama şişlik 1,5 ay devam etçek kırık düzenli bir şekilde kaynamış.adapazarına gitçektim yarın ama son dkkada değişti kararım,bidaha böle toplu yakalayamam sizi buşansı kaçırmak istemedim hepinizi özledim.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay canına...
    A planını beğenmememe rağmen, (gidip oteli ve plajını görmüştüm ya) yanlış anlaşılmasın diye ses etmediydim. (çektiğim fotoları bile basmadım)....

Önemli olan birlik ve beraberlikten zevk almak. Tabi ki yanımızda eşlerimiz, çocuklarımız olunca mekan ve ortam da ister istemez bir nebzde olsa önem arzediyor.

Bu B planını birebir görmeye vaktim olmadı. Ancak yine de kalite çıtası daha yüksek görünüyor. Kanım ısındı valla... Hele telefonda Wireless internet'i, ve de ücretsizi duyunca. İşte budurrr... dedim.

tüm bunlar senin rahatın için yapıldı herşey düşünüldü içilen suyun PH derecesinden havuzdaki klor a kadar senin arzu ettiğin şekilde düzenlendi internetsiz bir ortamda senin boğuluyormuş hissi yaşadığını bildiklerinden onun için bile düzenleme yapılmış wc ve havuzda dahi wireless bulunması sağlanmıştır senin ilk oteli beğenmediğini tahmin etmiştik bu organizasyonu yapan arkadaşlar çok emek sarfedip senin için yenisini buldular kısacası herşey herkeze uysun diye çok uğraştılar bu hafta uykusuz 5 gece, yüzlerce kontor,yüzlerce km yaptılar ve kusursuza en yakın oteli ayarladılar ÖNEMLİ OLAN BİR ARADA OLMAKTI
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    arkadaşlar madem toplantımız kuşadasında yapılıyor bende ada sakini olarak arkadaşlarıma bi kıyak yapayım...
    23-24 agustosada eglencenın tadına iyice varmak isteyen arkadaşlarımı KUŞADASI BARLAR SOKAGI KALE MEYDAN BAR'A BEKLIYORUM
    size özel fiyatlarla

BİRA: 5 YTL
    VOTKA : 7 YTL
    VOTKA ENERJİ: 12 YTL
    KOKTEYLER : 7 YTL
    WİSKY : 10 YTL
    ENERJİ:7 YTL

girişte motosiklet.net demeniz yeterli..
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alkolsüz bir rezervede ben rica edebilirmiyim tek kşilik oda lütfen.
    Ümmet abi reception ile topiği karıştırdın sanırım
    otelde zaten tek kişilik oda yok, alkol isteğe bağlı
    ya abim gözünü seveyim bu msj bu güne bırakılırmı,
    yarın görüşürsek senin yerleşmen için gayret göstereceğim,

Alıntı okram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay canına...

Daha önce bahsetmen ile şimdi bahsetmen arasında hiç bi fark olmadı ki bence, neden değiştiğini da keşke yarın görüştüğümüzde sorsaydın.

İşte hayatta her şeyin göreceli olduğunun ve grubumuzun ne kadar renkli olduğunun bir ispatı, bende beğenmiştim ama yinede değişti mekan,

ikisininde birbirinden farklı ve diğerinde olmayan artıları var.
    yosunsuz, kokusuz, sineksiz A planının değişme sebebi uzun zamandır söylediklerinden bambaşka birşey

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖNEMLİ DUYURU!

Kutlamanın yapılacağı otel çeşitli sebeplerden ötürü (isteyene açıklamasını yapma opsiyonu bulunmakla beraber burada özetle sadece duyurusunu yapıyorum)
    May The Force Be With You

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Fotoğraflar yeni mekanın gayet nezih ve aradığımız tüm niteliklere haiz olduğu anlaşılmakta arayan,araştıran ve onaylatan herkese teşekkürler
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)