Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Crayzyboyone yeni motorunu kutlamaya davet ediyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    cselçuk kardeşimin yeni motoru hayırlı ugurlu olsun . pastasını da yedik .. keesine bereket olsun .. allah daha iyilerini nasib etsin .. rabbim . kötü niyetli sürücülerden cahil cüheylanın şerrinden artniyetlinin kem gözlerinden sakınsın ..

selcuk şu sitede sevdigim tek ufaklıktır . onun bende farklı bi yeri var... kendisi ile çok zaman geçiremesekte herzaman yanımızda olan bi kardeşim . şimdi yeni motorunu da aldı artık çok uzak mesafeler bile yakın onun için ..

bizim selcukla tanışmamız çok gariptir.. bende tabi o zmanlar morosiklet yok kamyonla takılıyorum,,, birgün vandan mazotu aldım patnosa boşatmaya gidyordum . yolda bitmiyor canım sıkılmasın yldan bi hanım efendi aliim ,, gine böyle giderkene rampayı çıkarkene kamyonada gaz veriyorum hanımefendiylede konuşuyorum o sıra ....sonra patnosa mazotu bıraktım geldim dedim edremitin ordan geçiyorum baktım selcuk yolda yadmiiş sankim güneşleniyor.. vayyyy aaaanaaaaaammmmmm bu ne biçim böyük bir tene insandır ,, ben dedim yanımda kalan muavine dedim olm gkn kaaalllkk insan .. dedi yaw abi aaamaannnn banane insandan yatiyem ben.. o yatti ben baktim .. ondan sonra ben arabanın frenine bastiiim . araba kaydi kaydi dddııııızzzzzzzzzzzzztttttttttt insanın gözünün önünde durdi ... insan korkti .. benim ödüm koptu anasına satiim .. dedim ula telefonla haberveriim vali bey gelsin vali bey. kontürüm yoktur . hanımefendi hepsini yiimişşş. benim ödüm kopti sonra baktım insann ayy allahiimm . ben nasıl korkti ben az daha elim gözüme giriyordu ..dedim la gkn kalk korkiyem .. gkn dedi insanında seninde gözünden öpeyim dedim gkn seni vana gitigimizde seni kovalim ..... ben çok korkti ya ,,valla bu insan çok böyük ble yolun ortasında uznmişş ellerini açmiişş ,,, gözlerime bakıyor.. beleee böyük gözleri var onun ..... YİİŞŞİİLL...ben çok rk korkti. bu isan kafamda çok böyük bana bakti insan ben ona baktım bana dedi sen kimsiniz ben dedim mazotci .. dedi iki gözüm beni ırahatsız etma.. ben oyle dedim kamyonu aldım sırtıma .... nasıl geldim vana bilmiyorum valla!!!!!!! selcuk gözüün önünden gitmiyor rüyama giriyor hergece hergece ... ama o selcugun gözleri çok böyyüktü irkekti selcuk . ben çok korkti

bu hazln tanışmadan sonra kendisini çok sevdim .. hangimiz sevmedikki .. bizden ona sevgi hep var olacak.. o da bizden saygısını eksik etmez... burdan kardeşime tekrar hayırlı olsun diyorum .. kendisini seviyor kucaklıyor dikkatli olmasını tüm içten dileklerimle söylüyorum ...

birgün allah nasib ederde canavar gibi hayabusasını alır .. anca hayabusa taşır o göbegi selcuk hiç kızma valla ...

seni seven abin . jessstth
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    gelemedik uzaktayız ama hayırlı uğurlu olsun, inşallah kaza bela görmezsin...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Kymco Agility
    dün akşam saat 8.40 gibi gittim tophaneye.. 1-2 repsol replika honda dışında motosiklet göremedim piyasada..!

girdim, muharrem'e falan bakındım; onuda göremedim. Sizler ordamıydınız bilemiyorum ama bir motorcu grubuna atladım; "biz bilmemne enduro grubuyuz" dediler peki keyifli sohbetler dedim..

kısacası elimde pastamla kalakaldım!! davetsiz bir misafirim vardı, onu havaalanına bırakıp geldim tophaneye o yüzden biraz geciktim ama sizde çok çabuk kalkmışsınız yaa?? Yada ben göremedim kimseyi..

Telefon numaralarınızda yoktu.. :(
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cselçuk kardeşimin yeni motoru hayırlı ugurlu olsun . pastasını da yedik .. keesine bereket olsun .. allah daha iyilerini nasib etsin .. rabbim . kötü niyetli sürücülerden cahil cüheylanın şerrinden artniyetlinin kem gözlerinden sakınsın ..

selcuk şu sitede sevdigim tek ufaklıktır . onun bende farklı bi yeri var... kendisi ile çok zaman geçiremesekte herzaman yanımızda olan bi kardeşim . şimdi yeni motorunu da aldı artık çok uzak mesafeler bile yakın onun için ..

bizim selcukla tanışmamız çok gariptir.. bende tabi o zmanlar morosiklet yok kamyonla takılıyorum,,, birgün vandan mazotu aldım patnosa boşatmaya gidyordum . yolda bitmiyor canım sıkılmasın yldan bi hanım efendi aliim ,, gine böyle giderkene rampayı çıkarkene kamyonada gaz veriyorum hanımefendiylede konuşuyorum o sıra ....sonra patnosa mazotu bıraktım geldim dedim edremitin ordan geçiyorum baktım selcuk yolda yadmiiş sankim güneşleniyor.. vayyyy aaaanaaaaaammmmmm bu ne biçim böyük bir tene insandır ,, ben dedim yanımda kalan muavine dedim olm gkn kaaalllkk insan .. dedi yaw abi aaamaannnn banane insandan yatiyem ben.. o yatti ben baktim .. ondan sonra ben arabanın frenine bastiiim . araba kaydi kaydi dddııııızzzzzzzzzzzzztttttttttt insanın gözünün önünde durdi ... insan korkti .. benim ödüm koptu anasına satiim .. dedim ula telefonla haberveriim vali bey gelsin vali bey. kontürüm yoktur . hanımefendi hepsini yiimişşş. benim ödüm kopti sonra baktım insann ayy allahiimm . ben nasıl korkti ben az daha elim gözüme giriyordu ..dedim la gkn kalk korkiyem .. gkn dedi insanında seninde gözünden öpeyim dedim gkn seni vana gitigimizde seni kovalim ..... ben çok korkti ya ,,valla bu insan çok böyük ble yolun ortasında uznmişş ellerini açmiişş ,,, gözlerime bakıyor.. beleee böyük gözleri var onun ..... YİİŞŞİİLL...ben çok rk korkti. bu isan kafamda çok böyük bana bakti insan ben ona baktım bana dedi sen kimsiniz ben dedim mazotci .. dedi iki gözüm beni ırahatsız etma.. ben oyle dedim kamyonu aldım sırtıma .... nasıl geldim vana bilmiyorum valla!!!!!!! selcuk gözüün önünden gitmiyor rüyama giriyor hergece hergece ... ama o selcugun gözleri çok böyyüktü irkekti selcuk . ben çok korkti

bu hazln tanışmadan sonra kendisini çok sevdim .. hangimiz sevmedikki .. bizden ona sevgi hep var olacak.. o da bizden saygısını eksik etmez... burdan kardeşime tekrar hayırlı olsun diyorum .. kendisini seviyor kucaklıyor dikkatli olmasını tüm içten dileklerimle söylüyorum ...

birgün allah nasib ederde canavar gibi hayabusasını alır .. anca hayabusa taşır o göbegi selcuk hiç kızma valla ...

cönevarrrrrrrrrr =))
    hadi kucaklasaa, nası yapçaksın bakalım, ben dün denedim şu anda hastanedeyim fıtık ameliyatı için sıramı bekliyorum

Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün akşam saat 8.40 gibi gittim tophaneye.. 1-2 repsol replika honda dışında motosiklet göremedim piyasada..!

girdim, muharrem'e falan bakındım; onuda göremedim. Sizler ordamıydınız bilemiyorum ama bir motorcu grubuna atladım; "biz bilmemne enduro grubuyuz" dediler peki keyifli sohbetler dedim..

kısacası elimde pastamla kalakaldım!! davetsiz bir misafirim vardı, onu havaalanına bırakıp geldim tophaneye o yüzden biraz geciktim ama sizde çok çabuk kalkmışsınız yaa?? Yada ben göremedim kimseyi..

Telefon numaralarınızda yoktu.. :(
    ilk sayfada tophanede nargilem kafede buluşacağımızı yazmıştık, sen tophanenin diğer ucuna gitmişsin, repsolleri giderken bende gördüm çünkü..
    halbuki öteki tarafa gelsen bütün motosikletleri ve bizleri görücektin..
    kısmet diyelim, bir dahaki sefere inşallah..
    GKN MOTORS

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pastanın tadı çok güzeldi .. tesekkurler Selçuk abi ..

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

O günü hatırladım cok duygulandım

Tekrar cok cok tesekkur ederım abım senı seven kardesn

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelemedik uzaktayız ama hayırlı uğurlu olsun, inşallah kaza bela görmezsin...
    Teşekkürler

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cönevarrrrrrrrrr =))
    hadi kucaklasaa, nası yapçaksın bakalım, ben dün denedim şu anda hastanedeyim fıtık ameliyatı için sıramı bekliyorum

:
    Yorumsuz

Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pastanın tadı çok güzeldi .. tesekkurler Selçuk abi ..
    AFiyet olsun

Tüh geç kalmışız

Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun arkadaş...
    WEB sitesi olmayan kişi ve şirket kalmayacak.
    Yeterki istesin...
    ::offtp::

Motosikleti
    Henüz yok
    Selçuk hayırlı olsun. Tekerin yere düz bassın. Bu arada arkadaşlar bizim esinle çektirdiğimiz resimleri koymamışsınız. Resimleri bekliyoruz
    Kuzu kurdun, yol fordun:queen:

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler ben siteyi bırakıyorum herkese sevgilerle JESS BENİ YİYECEK.
    herkes hakkını helal etsin.

selçuk tekrar tekrar hayırlı olsun.
    K.i.b. hakkını helal et.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

K.i.b. hakkını helal et.
    hasan korkma jes yemio yalıyıp bırakıo
    true love..

Drift Religion

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir an için korktum ya yer diye yalıyıp bırakıyorsa bana uyar.
    mhrrmkpnr sende olmasan eyvallah sağolasın yani zararsız.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    selçukcum tekrar hayırlı olsun yanlız fazla foto yok galiba göremedim seni motor üstünde ıslak ıslak
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Kymco Agility
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk sayfada tophanede nargilem kafede buluşacağımızı yazmıştık, sen tophanenin diğer ucuna gitmişsin, repsolleri giderken bende gördüm çünkü..
    halbuki öteki tarafa gelsen bütün motosikletleri ve bizleri görücektin..
    kısmet diyelim, bir dahaki sefere inşallah..
    iyide ben tüm tophaneyi turladım resmen..

kaldıki muharrem sağolsun telefonu non-stop kapalı, başkasının numarasıda yok.. iletişimsizlik başa bela tabii!!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

Motosikleti
    GSXR1000RR1

kaldıki muharrem sağolsun telefonu non-stop kapalı, başkasının numarasıda yok.. iletişimsizlik başa bela tabii!!
    nargilem kafe ye gittiğimizi yazmıştık keşke çıkmadan baksaydın sayfaya, tophane geniş bi alan bide, neyse kısmet değilmiş bi dahakine görüşürüz inş.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ula benım pastayı paket yaptırdık otobüs beklememiş gene karsa gitmiş =))) mazotçii sen ordaysan getiriver gari la =)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    yokmu bir resimm... crazyboyonenin yeni motoru bizde görseydik , üstüne yakışmış mı yakışmamış mı yorum yapsaydık bu kadar tantana yaptınız. resim istiyoruz... o kadar
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Harbiden resimler kimde
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    resimler imde olacak .. nacizane eşim biricik hatunum alpet tim de .. kendisiyle dün gece uzun uzun konuştuk ve yorulduk .. sabahta kahvaltıya gitik daha yeni döndük .... eşim deye soylemiyorum .. çok iyi yemek yapar yemegimizide yedik .. birazdan online olur ekler resimleri (((((((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sanARTsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh geç kalmışız

Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun arkadaş...
    Teşekkürler

Alıntı ECRİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selçuk hayırlı olsun. Tekerin yere düz bassın. Bu arada arkadaşlar bizim esinle çektirdiğimiz resimleri koymamışsınız. Resimleri bekliyoruz
    Teşekkürler

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

K.i.b. hakkını helal et.
    Tesekkur ederım hasan abı

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selçukcum tekrar hayırlı olsun yanlız fazla foto yok galiba göremedim seni motor üstünde ıslak ıslak
    Foto var abı ayrıyetten tekrar tesekkurler

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu bir resimm... crazyboyonenin yeni motoru bizde görseydik , üstüne yakışmış mı yakışmamış mı yorum yapsaydık bu kadar tantana yaptınız. resim istiyoruz... o kadar

Yakışmamş

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abi kusura bakma sarj bitti tel kapalıydı actım biara baktım arayan soran yok kapandı yne en sondaydık biz istanbul moderinin orda hatta biara cıktım dolastım orda ne seni gordum ne motoru bnde gelmedn sandım
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)