Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

08 / 09 EKİM BURSA RESİMLERİ EKLENDİİİİİİİİİİİİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    selamlar arkadaşlar ben selçuk kemalle irtibata geçen ve bursadak,i bu hafta sonu geziye katılan gruptan haber veren kişiyim
    bursachopper club başkanının kardeşiyim ve motorlarla fazlasıyla ilgiliyim yakında motor alıyorum fakat diğer arkadaşlarımın zevkli anlar yaşıyacakları gezilerde emeğimin bulunması hoşuma gidiyor istanbul ekibinden gelen ercüment bey ve beraberindekilerle önceki günden buluşacaktık fakat son dakka golü gibi bir önceki akşama kadar bizle yani kemalle irtibata geçmemeleri kötü oldu kemal GRUP lafını duyunca kalacak yer bile ayarlamıştı ama benden de iyi anlamda anlamanız dileğiyle bir eleştiri olacak sayın ist grubu grupça sitede hepimiz geliyoruz tarzında 10 larca kişi katılacak havası esşilipte 3 yada 4 kişilik grubun gelmesi az da olsa canımızı sıktı daha kalabalık bir grubu aramızda görmek ve eşlik etmek isterdik fakat olmadı olsun bu gezi de gayet güzel oldu ...

herkese teşekkürler gezi için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    X9EVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150
    selam arkadaslar
    ben de gelmek isterdim ama su an irandayim.

dayanamadim en azindan fotograflara bakiyim diye taaaaa buralardan girdim nete. ben yasayamadim sizin yasadiklarinizi okuyum bari dedim.

Umarim bir dahaki sefere bir sorun cikmaz da ben de gelirim.

Ancak burdan resimlerinizi goremiyorum sanirim site amerikada bir site ve irandan bu siteye cikis yasaklandigi icin resimler gorunmuyor.

Istanbula gelince bakacagim.

TAHRAN@dan selamlarrr.

Ahhhhh memleketimm :(
    Mehmet

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    suspectbiker kardeşim malesef geliriz deyipte gelmeyenler çok oluyor yol uzun olunca ama olsun biz gene sözümüzü tutup tarkan kardeşimle geldik sizlerlede tanıştık iyi oldu sizleride bekleriz artık istanbullara
    sevgi ve saygılarımla kardeşim

teşekkürler soparcan sende öylesin...bizde tanıştığımıza memnun olduk sizlerle... birdahaki sefere gündüz gelip gezmek istiyoruz mudanyayı...bu seferki geceye denk geldi etrafı pek göremedik...

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    senin canın saolsun tarkan abi 23 ekimde biz oradayız bi aksilik olmaz ise iade-i ziyaret dimi ya....tarkan abi sana bişey sorcam gemlikte sen ercüment abi hakan murat ve ben hep beraber bi resim çekinmiştek hatırlamışsındır umarım.. oresim sendemi abi printerdan basıp duvarıma asıcam hatıra diye...
    [COLOR="Red"][B]SOSYETİK ADAMLAR[/B][/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]irtibat msn :greenriders@hotmail.it[/COLOR]

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    soparcan kardeşim dediğin resimler tarkan kardeşim makinasındaymış akşam bana msn den gönderdi şim di onları buraya atıyorum

tarkan kardeşimim uludağ zirveye motorla tırmanışının başarısı

gemlik semalarında bursaya varmadan

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    evet arkadaşlardan ayrı geçen bir gezinin anatomisi.çok güsel çok çok güsel.bu arada ercü abimizle Tarkan gerçekten çok karizmatik gözüküyorlar.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar orası Gemlik diilmi aaah ah güzel gemlik duygulandım şimdi,Gemlikliyim ben senelerdir İstanbul dayım salihgureli@gmail adresine biraz gemlik fotosu atarsanız sevinirim özlemişim memleketimi (KAHRAMAN ECZANESİNİN YANINDAKİ MELSA TEMİZLİK MALZEMELERİNİN SAHİBİ BİZDİK BELKİ TANIYAN ÇIKAR)Seneye mutlaka gelicem şu Viragoyu bi alıyım hemen oradayım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel gezmişsiniz katılamadığımız için üzgünüm.İzmire gidişimiz süpriz olacağı için dillendiremedik siteden gideceğimizi.Bu aralar nete giremiyorum kusura bakmayın.Hepinize kucak dolusu sevgilerr

ya kış gelmeden toplanalım bi valla böyle olmuyo bizgeliriz istanbula bursaya kimsegelmiyo ama

Ayvalık yapalımmmmm

Costantine, hadi leyyyn

ehuehuehueh

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    gelmiyenler üzülür böyle işte neyse umarım bir dahaki sefere gelmiyenlerde gelir. ve ercument abi haınımı tarkan abim götürdügüm yeri beyendiginize sevindim(gemlik ve umurbey )ekibin geri kalanıda bursa olsaydı keske bir dahaki geldiginizde körfezi ayaklarınız aldına sericem bundan emin olun
    soparcan herzaman beklerim gemliğe nedemek

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    salih arkadasım gemliğin resimlerini yollamaya gerek yok sana sende bakabilirsin hemde eşki fotolarıyka birlikde www.gemliknet.com aradığını burda bulabilirsin

suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    8umuyorum herkesin klatılımının olduğu bir gezi ile herkes tanışır ve bu gezinin telafisi edilmiş olur istanbula sevgiler
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler