Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

08 / 09 EKİM BURSA RESİMLERİ EKLENDİİİİİİİİİİİİ

Motovento
    REKLAM ALANI

devam aynı şekilde var zaten çok soguk olursa doğum günü partysi icin cok fazla yerimiz var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    Ramazanda ben alkol almam ama alan arkadaşlarada hiç karışmam doğum günü içinde geziye katılacak arkadaşlardan oruçlu olanları göz önüne alırsak pastamızı cumartesi akşam yemeğini yedikten sonra keseriz bence daha iyi olur' 15 yt yerler fiat olarak uygundur " hemen yerleri tutmayın sadece konuşun " gelecekler bi netleşsin cumartesi oraya geldiğimizde telefonlada yerimizi ayırtabiliriz

tamam abi onla ilgli konları ben hallederim.. sizden bu konuda haber bekliyorum..

ben zaten normalde de fazla alkol almam...ama alacak olanlara da tabiki engel olmayız... arkadaşlar doğum günü falan benim için sorun değil..ben çocukluğumdan beridir doğum günü partisi yapılsın istemem benim için... ama ercüment abi için elbet yapacağız birşeyler
    cumartesi akşam pastayı kesmek uygun olur bencede...
    kalacak yer sorununu halledelim ama uludağa uzak olmazsa çok iyi olurdu....ben yine de ne olur ne olmaz çadırımı ve uyku tulumunu alacağım yanıma...

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    tarkancım aslına bakarsan bende doğum günü partisi yapılsın istemiyorum bu bahane zaten önemli olan motor gezisi ama genede ufacık bir pasta alırız oruçlu arkadaşlarımızın ve geziye katılacak arkadaşlarımızın ağızlarını tatlandırmak için

tabi abi pasta iki tane mum biri senin biri tarkan ın iyi olur valla mum üfletmeden göndermeyiz pansiyon la uludag arasında mesafe var valla abi yaklasık bi 20 km var sanırım...

tabiikii... doğumgünü bahane uludağ şahane misali
    cenkmenderes hala kararsızmısın düşünüyormusun... sen gel yolda giderken düşünürsün

chooperturk, abi 50 çok valla. ben o kadar veremem. 15 den bile aşağı olsa daha iyi olur. para biriktirmem gerek akşam zaten içen çok olmaz. illa içicem diyenide alırız arkamıza. gece ramazan eğlenceleri varsa onlara biraz uğrasak güzel olur.

Bu arada en önemli konuyu unutuyoruz. iftarda sağlam (bir o kadarda ucuz ) iskender isterim ona göre ayarlayın bişiler. aç geliyorum ona göre. yakaladığımı yerim valla

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bilmiyorum arkadaşlar. 50 YTL cok yuksek bir fiyat. Ben veremem. Benim karar anca cuma aksamı falan belli olur. Kimse içmeden de eğlence olmaz be hacILar.. Ben içerim de, yalnız başıma olursa bir anlamı olmaz. Hatta hiçbişiye benzemez. Bilmiyorum işte.. Bakacaz..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    hocam şimdi pansiyon işini bursada mı ayarlıyacanız
    eğer öle bişi olursa haberleyin burdan cumartesi akşamdan ekibe dahil olayım gözünüzü sevem abiler burdan kardeşinize bi haber 20 dk da yanınızdayım

Motosikleti
    cenk'ciğim eğer kabul edersen bizde meşrubatla eşlik ederiz kardeşim sana

soparcan kardeşim sende mudanyada bi araştır bakalım pansiyon fiatlarını uygun olursa gece yatmaya mudanya'da kaçarız belki (Sezon bittiği için daha ucuza yerler olabilir belki)

mudanyada otel fiatları 30 ytl soparcan kardeşim motel fiatlarını araştırıp bildirecek daha olmadı yatmaya mudanyaya kaçarız bursa mudanya 30 km yol çok düzgün motel fiatlarına birazdan bildirecek

Motosikleti
    Yokmu hocam yaw benden başka "ben içerim" diyen ? Herkes mi yeşilay moduna girdi ?

cenkmenderes, zaten içmiyordun genede içmem. ha barda içmedin mi dersen bir orda ortama uyar içerim o kadar. ama sana karışmam

Motosikleti
    evet beyler pansiyon olayı soparcan kardeşimin heyecanla saat 7.00 den beri bizim için koşuşturması ve araştırmaları sonucunda mudanyada pansiyonda 4 kişilik odada adam başı 10 ytl olarak bir pansiyondan teklif almış olup yengeler bir odada beyler bir odada kalınacak şekilde" fikirleriniz" nedir

e_erdun, bana uyar. iyi fiyat

Motosikleti
    BMW R60
    ayrıca ercüment abiminkine ek olarak tv ve duş ta mevcuttur.valla benden bukadar çingeneye döndüm herkesi bekliyoruz.deniz manzaralı sahile 10 metre tertemiz aile pansiyonu 4 bir yanı uygun fiyatlı lokantalarla dolu daha ne diyeyim ayrıca motorlarınız için süper park yeri deniz manzaralı güzel çay bahçeleri pub bara 100 metre(içmek isteyen arklar için) akşam bide mudanyanın tarihi kasabalarına yolculuk ederiz gece üff süper bomba cevaplarınızı bekliyoruz.soparcan (adım kemal onuda söliim ben motoruma soparcan dediğim için nicki öle yazdım) okey derseniz bu iş olur

Motosikleti
    BMW R60
    son bişi daha kesin kadronun cumaya kadar belirlenmesi gerekli pansiyondaki odaları ayarlıyacam haberiniz olsun ne kadar çabuk belli olursa okadar güzel olur.gelcek arkadaşlara dır sesim tel num.vericem benimle bağlantı kurabilirler msn adresim x-tremetuning@themanticors.com adres doğrudur acayip diye eklememezlik yapmayın hepinizi seviyorum sizlere can feda bu arada chopperturk iki gündür gözlerim seni arıyo : msn den bi konuşalım

Motosikleti
    soparcan, pub bar açık mı. ramazan diye kapamış olmasın. Ayrıca Mudanya ile Uludağ arasında yaklaşık 50 km mesafe var. Mudanya mıdır gezinin son adresi.

Motosikleti
    cenk mudanyaya gece yatmaya gideceğiz pub bar açık olabilir

bursa mudanya arası 30 km

Motosikleti
    evet beyler yavaş yavaş" istanbuldan bursa uludağa "gidecek arkaşların ellerini görelim artık istanbul grubu olarak

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler