Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

[mt Izmir] 06-06-08 Cuma Herkesi Alsancak üsküdar çaycısına Bekliyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı csalgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    davut kardeşim yeni topiğin hayırlı olsun,inşallah bi sıkıntı olmazsa orada olmaya çalışırım....macitimin lastiği patlamış durup dururken yarın yaptırıp cumaya uçuşa hazır olur inşallah....
    csalgn geçmiş olsun macit demekki biraz ilgi istemiş. Normaldir. Cuma görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    davutum topic açarda bu toplantı kaçarmı
    aykut arayı fazla açtık ben öyle jeofizik mühendisleri gecesi yemeği toplantısı falan anlamammm....
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende işallah orada olurum yalnız arkadaşlar CENGİZ abiden biraz uzak kalmadıkmı ? bu ne yapıyor ne ediyor soranınız yokmu yaa.CENGİZ abim seni de cuma günü bekliyoruz.sen bizim abimiz sayılırsın. aile içinde olur böyle şeyler kol kırılır yen içinde kalır daha fazla uzatmayalım bu tatsızlıgı.sana gelmediğin için bir ceza kesecegiz galiba grup olarak HADİ HADİ HAADİİİ CENGİZ ABİ HADİİ TULUMBALAR SENDENMİİİ ? ceza kesiyoruz abi
    Cengüz abiye cezanın en tatlısı kesilmiş abi tengai'deki problem halloduysa sende gelde şu afyon macerasını topic'den izledik birde senin dilinden dinleyelim...
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fıstığın hatırı var bakacağız birşeyler
    bakmaya gerek yok ben anladım abi sen gelmezsen alper abinin elinden kim kurtaracak fıstıklarııı....
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Davut um topigin hayırlı olsun... size bol muhabbetler diliyorum...
    sercanım sen nerelerdesin sınavlara girmek bahanesine öle ateş almaya gelip kaçtın kuşadasınamı bodrumamı bilmiyorum artık kendine dikkat ettt....

Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topigin hayırlı olsun KUMİTA45 im.. Ben bu hafta da aranızda olamayacağım. Nasip olursa yarın KARS a yolculuğum var. bir iki gün takılacağım oralarda. bakalım bulabilirsem orada bir motor kiralar dere tepe gezerim artık. hepinize sevgiler saygılar bol eğlenceler.. görüşmek dileğiyle...
    aman tanrım karsdan daha uzağı varmı yawwww...naptın sen yurttaşşş....sende dkkat et kendineee.....hayırlı yolculuklarr bitmez karsın yollarııı....valla uyur uyur kalkarsın hala yoldasın hala yoldasın.....

Alıntı ybasaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta gelicem ddeedim gelemedim...bu haftada bi aksilik çıkmaz ise aranızdayım....
    aksilik çıkmaz zaten bizde sen geçen hafta gelemedin diye toplantıyı tekrarlayalım dedikkk....
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 2 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    karmacoma, forrap+

davutcum ne mübarek topiğin varmış, açarken tuncerimi düşündün, tertemiz kalbin olduğunu bir daha tescilledin forrapı getirttin topiğine
    mustafa abi bundan sonra benim sırtım yere gelmez, geçen gün iş yerinde arabadan indim anahtarı çantaya atayım derken yere atmışım askerin biri piyade eğitiminde sürünürken hasbelkader otların arasında benim anahtarı buluyor, ben daha anahtarı kaybettiğimi öğrenmeden anahtar elime geldiii.....
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kumitam topic açmış ama gelemiyorum Ah be şimdi koydu bak askerlik..

Her zaman ki gibi mükemmel bir buluşma olacağından eminim,MT İzmir den bahsediyoruz sonuçta..

Yeni arkadaşlar var,yeni gelen arkadaşlar hoşgeldi..

Ben böyle arada devriye atarım ona göre uslu durun

Bu arada kumita gelince gıcık olduğum bütün subay ve astsubayların öcünü senden alıcam Ne gıcık adamlarmışsınız siz yav
    Şaka bir yana çok değerli komutanlar da var tabi.. Beş parmağın beşi bir değil..Seninde askeriyede iyi bir komutan olduğundan eminim

Orada olmayı çok isterdim Kumitam ama malum sebeplerden bir müddet çekim alanı dışındayım Benim fıstıklarımı ayırın,kurtlanınca gelir alırım

Bakıcaz mı Cuma günü telefondan yoklama alıcam,istersen gitme Cengiz abi
    Şikayet var hakkında zaten,çok boşlamışsınız Alper abi ile grubu,ben iş felan anlamam

Şimdi komutan koşarak geldi,Davut topic açmış dedi çarşı izni felan verdi bende hemen çarşıya çıkıp nete girdim Eee askeriye Davut un kapsama alanında
    sen naptın öle tuncerim yawww faturayı bana kesmişsin valla sen geldinmi ben toplantılara uğramammmm.....önce yağlayıp fırçalamış parlatmışsın sonrada bir kaşık bal çalmışsın valla ağzımızaaa.... öpüyorum seni bir takım kulak tıkacı al kimseyi duyma askerliğini yani sadece işini (ne eksiğini ne fazlasını) yap hayırlısıyla gelll....sayılı gün gelir geçerrr.....
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu okusun komutanlarında seni bi diskoya götürsünler kafa dağıt biraz
    iyi işte aykutum ikide dansöz ayarlarız tuncerimin yanına göbecikleri ata ata şafak sayar....
    Alıntı böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumita45, topiğin hayırlı olsun. kalabalık bir toplantı olacak gibi.

cumaya görüşmek üzere böcek + 1
    sen kalabalık diyorsan le olur özgeciğim görüşürüzz....
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altındaki cümleyi boşa yazmadık heralde Politik bir mesaj o dikkatli okursan Eğer bir problem olursa alttaki cümleye dahil olacak problem çıkartacak komutanlar
    Buranın %99 u salak dedikten sonra,herkese "ama sen o zeki %1 in içindesin" demek gibi düşün
    kıvırıyon gibime geldi tuncer amaaa hadi sen yabancı değilsin....bizdensinnn...
    Alıntı csalgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    davut kardeşim yeni topiğin hayırlı olsun,inşallah bi sıkıntı olmazsa orada olmaya çalışırım....macitimin lastiği patlamış durup dururken yarın yaptırıp cumaya uçuşa hazır olur inşallah....
    macit'e koptum cüneyt aman diyeyim uçarak gelme tekerin düz bassın...
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    bendede ehliyet yok ya otobüs yada dolmuşla döüncem bende
    My life Starts after 12.500Rpm

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede ehliyet yok ya otobüs yada dolmuşla döüncem bende
    ehliyetin olsa nolcak motosikletin yok gel benım scooterı satam sana öğrenmiş ol piş biraz
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Honda cbr 600 f
    Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vaskonunda dediği gbi motosikletlerin cinsinin önemi yok hatta motosikletininde olmasına gerek yok, MT ailesi olarak bizim herkese kapımız açık

Erhan'ım şu yaz günü koşarak yollarda kedini telef etme gel yapma atla mondiye aç gazı hisset rüzgarı, özgürlüğü.....bak o zevkten mahrum olanlar var o rüzgarı, özgürlüğü hissedemeyenler var her aklıma geldiğinde gözlerim doluyor kahroluyorum içten içten yiyor bitiriyor beni bu illet....
    duygulandım yine yawwww.....
    o zevkten mahrum olanlari ve kisitli yasayanlari dusunmen cok gusel ama cosumle gel
    [COLOR="DeepSkyBlue"]TaeTuba[/COLOR][MEDIA][/MEDIA][COLOR="deepskyblue"[/COLOR]

creativefx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    sevgili izmirli arkadaslar eger toplantınızı yarın aksam yapmıs olsaydınız istanbuldan cayınızı içmeye gelırdık İki motor olarak ama kısmet ..
    cumaya ıstanbula donmek zorundayız.Bugun vasco dan izmirin tarifini aldım gerci sagolsun...

İstanbuldan gelip izmirden motor alacagız.Herkes gider mersine biz gider tersine
    Umarım yarın izmir sokaklarında karsılasırız.34 plakalı burgman veya 1200 gs gorurusenız cevirin hemen

sevgiler saygılar...
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili izmirli arkadaslar eger toplantınızı yarın aksam yapmıs olsaydınız istanbuldan cayınızı içmeye gelırdık İki motor olarak ama kısmet ..
    cumaya ıstanbula donmek zorundayız.Bugun vasco dan izmirin tarifini aldım gerci sagolsun...

İstanbuldan gelip izmirden motor alacagız.Herkes gider mersine biz gider tersine
    Umarım yarın izmir sokaklarında karsılasırız.34 plakalı burgman veya 1200 gs gorurusenız cevirin hemen

sevgiler saygılar...
    yolunuz açık olsun hayırlı yolculuklarrr....

Alıntı Taetuba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zevkten mahrum olanlari ve kisitli yasayanlari dusunmen cok gusel ama cosumle gel
    teşekkür ederim...."cosumle".........çözüm ok.....

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    İYİ AKŞAMLAR makina getirin arkadaşlare bol bol foto çekelim cengiz abiye ulaşan oldumu yoksa cuma akşamı evinemi gitsek ne dersiniz.hepiniz degerlisiniz ama cengiz abi ayrı bir deger bir büyüğümüz.ilk sizlere katıldıgımda kendime yakın olarak cengiz abi ve cesur,u gördüm daha sonra sizleri tanıdıkça hepinizin işlenmiş ve işlenmemiş elmas gibisiniz
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.

kumita45, APV41+

yakaladım vallahaaa....

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    eh davut yakalandık sonunda desene KAÇAK mıyız biz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetin olsa nolcak motosikletin yok gel benım scooterı satam sana öğrenmiş ol piş biraz
    Senin Motodan Cacccık Olmaz,Ugur Derin Dondurucu mu Ne oldugu Belli Deil
    My life Starts after 12.500Rpm

SERHAN YORUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    Uzuuuuuun bir aradan sonra bende geliyoruuuum......Görüşmek üzere.........

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin Motodan Cacccık Olmaz,Ugur Derin Dondurucu mu Ne oldugu Belli Deil
    cacık olanından alda görelim abim ok
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eh davut yakalandık sonunda desene KAÇAK mıyız biz
    eh sonunda seni görebildik ne ala abi ya valla sana bir ceza mı kessek ne yapsak yoksa seni cuma günü bir ıslatsakmı kordonun serin sularında.ah be abimm yaa.HOŞ GELDİN

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Davut um topigin hayırlı olsun... size bol muhabbetler diliyorum...
    kardeşim keşke sende olsaydın senin ışığın yeterdi bee.fazla arayı uzatma

KUMİTA 45= Kardeşim topiğin hayırlı olsun.bencede senin sevenin çok onun içindirki bayagı kalabalıkolacak toplantı istersen bunu BRAZİLYA usulu kutlayabiliriz. ne dersin yada ne demezsin.......
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.

Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eh sonunda seni görebildik ne ala abi ya valla sana bir ceza mı kessek ne yapsak yoksa seni cuma günü bir ıslatsakmı kordonun serin sularında.ah be abimm yaa.HOŞ GELDİN

kardeşim keşke sende olsaydın senin ışığın yeterdi bee.fazla arayı uzatma

KUMİTA 45= Kardeşim topiğin hayırlı olsun.bencede senin sevenin çok onun içindirki bayagı kalabalıkolacak toplantı istersen bunu BRAZİLYA usulu kutlayabiliriz. ne dersin yada ne demezsin.......
    teşekkür ederim oğuz abi yanlız Brezilya usulu kutlamayı mümkünse almayayım sonra cengüz abiyi kordonun serin sularında ıslatacağız derken ben un ve yumurtadan arınmak içi gönüllü atmayayım kendimi denize....

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    bu Cuma akşamı sizlerle olacağız bir aksilik hayır demezse tabi
    Bu hafta herkesin oarad olmasını bekliyorum! en kalabalık akşamlardan biri olur inşallah

[QUOTE=kumita45;1115491]Merhaba arkadaşlar...

10 ayı geçen üyelik sürem sonucunda bir toplantı başlığı açmak banada nasip oldu...

Topic'in hayırlı olsun kardeş inşallah daha niceleri nasip olur......
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu Cuma akşamı sizlerle olacağız bir aksilik hayır demezse tabi
    Bu hafta herkesin oarad olmasını bekliyorum! en kalabalık akşamlardan biri olur inşallah

=kumita45;1115491]Merhaba arkadaşlar...

10 ayı geçen üyelik sürem sonucunda bir toplantı başlığı açmak banada nasip oldu...

Topic'in hayırlı olsun kardeş inşallah daha niceleri nasip olur......
    teşekkür ederim özer abi görüşmek üzereee...

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    kumita45 TOPAĞIN HAYIRLI UĞURLU OLSUN

üsküdara gitmeye niyetlendim bakalım bende
    çaymı içerim kumrumu yerim karar veremedim yaw
    yoksa ikisinidemi imha etmeli yaw
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumita45 TOPAĞIN HAYIRLI UĞURLU OLSUN

üsküdara gitmeye niyetlendim bakalım bende
    çaymı içerim kumrumu yerim karar veremedim yaw
    yoksa ikisinidemi imha etmeli yaw
    mustafa abi afiyet bal şeker olsun valla bu dünyaya bir dahamı geleceğiz canın ne istorsa onu ye iç....

tabi herşeyin önündede sağlığın geldiğini unutmamak lazımmm...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    davut kardeşim topiyin hayırlı olsun nice topiklere sen topik açarsında ben gelmezmiyim en erken ben gelcem . ayrıca oğuz abicim iyi niyetin den dolayı teşekür ederim mert ve delikanlı adama biz her zaman yakın ve dost oluruz ne mutlu banaki sizin gibi güzel dostlar tanımışım saygılar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler