Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

07 EKİM 2010 PERŞEMBE - Rahmetli TUĞPER'in Duruşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar, bir duruşma günü daha geldi çattı..

Sevgili arkadaşımız rahmetli Tuğper Haktan UZEL'in hayatını kaybettiği ve olaya karıştığı iddia edilen araç sürücüsü ilgili yargı sürecinin devam ettiği duruşmada, rahmetlinin babası Tuğhan abinin yanında olmak isteyen arkadaşları saat 10:30'da Bahariye'deki Kadıköy Adliyesi'ne bekliyoruz.

TARİH : 07 EKİM 2010 PERŞEMBE
    SAAT : 10:30
    YER : Kadıköy Adliyesi - 5. Asliye Mahkemesi

Kadıköy Adliyesi, Bahariye Caddesi' nin yukarısında, sonuna doğru.
    Kadıköy Halk Eğitim Merkezi' nin bitişiği.
    Boğa heykelinden yukarı Bahariye' ye doğru; Tramvay yolunu takip ederek de ulaşabilirsiniz.

Tuğper ile ilgili başlıklar:

http://www.motosiklet.net/forum/onla...el-tugper.html

http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-katilim.html

http://www.motosiklet.net/forum/gunc...aglarinda.html

http://www.motosiklet.net/forum/etki...smasi-%2A.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bir duruşma günü daha geldi çattı demek...

Her ne kadar adalet sistemi, inancı kaybettirmek için elinden geleni yapmaya çalışıyormuş gibi görünse de, hala umudumuz var; umarım en kısa zamanda hak edilen ceza yerini bulur...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Davanın sonucunda her ne olursa olsun, karar ne çıkarsa çıksın, adalet sekteye uğrasa dahi, Tuğper'in acılı ailesine bu çok zorlu ve yıpratıcı süreç boyunca en azından ufak da olsa bir desteğimiz olsun, yanlarında olduğumuz; yalnız olmadıkları, Tuğper'in hiçbir zaman unutulmayacağı bilinsin istiyorum. Unutulmamalı ki sekteye uğramayan bir tek ilahi adalettir. Allah büyük.. Bir evlat kaybetmenin acısına ancak bu şekilde dayanabiliyor o aile ve diğer evlatlarının varlığıyla. Allah kimsenin başına vermesin.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu kez çalıştığımdan ötürü gelemeyeceğim ama buraya bu mesajı yazarak her zamanki gibi en azından manen de olsa yanınızda olduğumu hatırlatmak istedim..

Babaya da selam edin benim için..

Sağolasın Engin'cim, selamını ileteceğim.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    her adımda ruhen yanınızda olduğumu bilin...

elimden ne gelirse artık, bir haber uçurun yeter
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Emrecim çalıştığım için orada olamayacağım ama ruhen yanınızdayım....

gelebilecek arkadaşlar rahmetli Tuğperin ailesinin yanında olacaktır ve desteğini

esirgemeyeceklerdir. buna bütün kalbimle inanıyorum...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Sencer, Cem ikiniz de sağolun, en azından yeterki kalpler bir olsun.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ne demek Emrecim keşke iş durumum uygun olsada orada olabilsem ....

hatta şu iş bi sonuçlansın sonrasında Tuğhan abiyi ve eşini tekrar bir ziyarete gitsek diyorum ne dersin ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    benim nöbet uygun bu sefer kısmetse ordayım.her ne kadar adalet sistemimiz zor işlese'de her zaman haklının yanındayız destek için,görüşmek üzere.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah ah bu sefer donus tarihimle kesismedi hala Turkiye sinirlari icinde degilim, katilamicam.
    Gecen sefer cok az kisi vardi bu seferde oyle olmaz insallah gelicem gelicem diyip herkes ekmisti.
    We are many...

Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek Emrecim keşke iş durumum uygun olsada orada olabilsem ....

hatta şu iş bi sonuçlansın sonrasında Tuğhan abiyi ve eşini tekrar bir ziyarete gitsek diyorum ne dersin ...

Canın sağolsun Cem, sürecin bitmesini beklemeye gerek yok ama, hem beklersek yaşlanırız zaten, uygun bir zamanda bir organizasyon yaparsak eminim onlar da çok memnun olacaktır.

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim nöbet uygun bu sefer kısmetse ordayım.her ne kadar adalet sistemimiz zor işlese'de her zaman haklının yanındayız destek için,görüşmek üzere.
    Görüşmek üzere.

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ah bu sefer donus tarihimle kesismedi hala Turkiye sinirlari icinde degilim, katilamicam.
    Gecen sefer cok az kisi vardi bu seferde oyle olmaz insallah gelicem gelicem diyip herkes ekmisti.
    Düşünmen yeter kardeşim, burada olsan kesin yanımızda olacağını biliyoruz.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Daha önce yanımızda olan arkadaşlarımıza tekrar sevgilerimi gönderiyor, bu defa da katılabileceklere şimdiden çok teşekkür ediyorum. Tuğper'in ölüm yıldönümü 19 Ekim.. Bu kadar zamanda ne kadar yol katedildi.... Ben söyleyeyim Tuğper'in kardeşi halen bizim evimize gelecek cesareti toplayamadı, halen konuşurken annesiyle gözlerimiz doluyor, halen acı çekiyoruz ve halen o dışarda hayatına devam ediyor en güzel bir şekilde....Bu yargı süreci sonunda adaletli bir karar alınır umarım bu kadar beklemeye.. Hı olmadı mı o zaman bakalım adalet ne şekilde uygulanacak göreceğiz..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Arkadaşlar merhaba,

Tuğper'i tanıma şansım hiç olmadı, aynı şekilde ailesinide tanımıyorum.

Sakıncası yoksa yarın bende aranızda olmak isterim, işyerim Süreyya Operası'nın yanında.

Sizleri bulabilmek için saat kaçta adliyede olmalıyım?

Eğer mümkünse gelecek arkadaşlardan biri özel mesaj ile cep tel. numarası verebilirse konuşabiliriz.

Teşekkürler.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Tuğper'i tanıma şansım hiç olmadı, aynı şekilde ailesinide tanımıyorum.

Sakıncası yoksa yarın bende aranızda olmak isterim, işyerim Süreyya Operası'nın yanında.

Sizleri bulabilmek için saat kaçta adliyede olmalıyım?

Eğer mümkünse gelecek arkadaşlardan biri özel mesaj ile cep tel. numarası verebilirse konuşabiliriz.

Teşekkürler.
    Özel mesaj attım, teşekkür ederiz

Saat 10:00 dan itibaren orada olacak Emre.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    mekanın cennet olsun kardeşim .. gelmeye calışacagım !!
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bu gün sabah 10:40 ta gittim bahariyeye ama motorcu kardeşlerden kimseyi göremedim,acaba dedim ylnış yerdemiyim .yarım saat bekledim belki birilerini görürüm diye baktım kuryeciden başka motor'da yok etrafta.belki otorsuz gelmiş olabilir ve ya motorları başka yere park etmişte olabilirsiniz.aklımda saat 11 kalmıştı ama mahkeme saat 10:00 da imiş.nöbetten çıkıp gelmiştim ama sizlere katılmak kısmet olmadı.bu arada dogru yere gelmişim A binası.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Sabah saat 10:00'da adliyenin (halk eğitim merkezinin yanı) önüne gelip Emre'yi aradım. saat 10.30 sularında Tuğhan Bey ve Emre ile buluştuk.

duruşma saat 11:30 sularında başladı, önceki duruşmalar baya bir sarktı.

tabi ben dava sürecine Emre kadar bilmediğimden başta hakimin söylediklerinden fazla bir şey anlayamadım, bu yüzden şu an bir şey söylemezsem daha iyi olur. daha sonra Tuğhan Bey ve Emre ile bir süre konuştuk.

Herşeyden önce Allah sabır versin diyorum. sadece kayıpları için değil, böyle bir sistem ve bürokrasi faciası içinde haklarını almaya çalıştıkları için.

Sistem diye bir şey yok, gerçek gün gibi ortada ama herkes görmezden geliyor. karşı taraf ise süreci uzatmak için çalışıyor, ortada savunabilecekleri bir şey yok. sanık ise askerde.

Allah yardımcınız olsun, çok zor bir durum.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah saat 10:00'da adliyenin (halk eğitim merkezinin yanı) önüne gelip Emre'yi aradım. saat 10.30 sularında Tuğhan Bey ve Emre ile buluştuk.

duruşma saat 11:30 sularında başladı, önceki duruşmalar baya bir sarktı.

tabi ben dava sürecine Emre kadar bilmediğimden başta hakimin söylediklerinden fazla bir şey anlayamadım, bu yüzden şu an bir şey söylemezsem daha iyi olur. daha sonra Tuğhan Bey ve Emre ile bir süre konuştuk.

Herşeyden önce Allah sabır versin diyorum. sadece kayıpları için değil, böyle bir sistem ve bürokrasi faciası içinde haklarını almaya çalıştıkları için.

Sistem diye bir şey yok, gerçek gün gibi ortada ama herkes görmezden geliyor. karşı taraf ise süreci uzatmak için çalışıyor, ortada savunabilecekleri bir şey yok. sanık ise askerde.

Allah yardımcınız olsun, çok zor bir durum.
    ben o saatlerde ordaydım ama kimseleri göremedim.sonra döndüm eve geri.aslında telefon numarası alsam daha iyi olurdu.
    Allah sabır versin ailesine.Türkiye'de malesef demokrasimiz kaplumbağa hızında ve insanı bezdirici.

Motorsuzduk Tamer, keşke telefonlaşsaydık dediğin gibi, görüşemedik ama geldiğin için de teşekkürler.

Arkadaşlar bu duruşmada da net bir gelişme yok henüz, araştırmalar ve sürecin uzaması devam ediyor.
    Bir sonraki celse 02.11.2010 tarihinde saat 09:40'da görülecek.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler