Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

uludağ doğa ve kış gezisi. 8 ekimde

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    birşey olmadığına çok sevindim kardeşim
    oduncu kardeşim bence sen hissini dinle
    bazı durumlar için riziko alma
    işallah kış ta gelip geçecek yaz gezilerinde bol bol görüşme imkanlarımız olacaktır
    çünkü genç arkadaşlarım daha bunu şimdiden ispat ediyorlar her cumartesi pazar hiç istanbulda kalmayacağız har hafta değişik yerlerde olacağız bu arada da ehliyetsiz arkadaşlarım ehliyetlerine alacaklar geziler daha zevkli duruma gelecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    hadi beyler liste oluşturalım..

bi elleri görelim.. çadırda kalcaz galiba ? gelenler çadırlarıda hazırlasın..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    bursada uludağdan önce bi yerde molalanacakmısınız bursadan katılmak istiyorum size nasıl iletişim oluyor ben daha yeni olduğum için bilmiyorum organizasyon sisteminizi bundan sonraki gezilerinizede katılmak istiyorum tabiki aranıza alırsanız :

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    cathedral kardeşim kar yağsada geleceğim BURSA'YA beni listenin ortasına ekle lütfen
    kardeşim bu havalarda çadır problem ama motel veya hotel veya pansiyon mükemmel

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    babalar sevigili arkadaşlarım abilerim alın şu şoparcan kardeşinizide aranıza N'olur biyerim şişecek acayip özeniyorum anlatamam nolur ya bi cevap allah rızası için sizi yavaşlatmam hızlı takılrım diyosanız abimden R6 yı alırım yok 80 geçmeyiz diyosanız benim 125 lik şoparla geliim ama nolur bi haber be abiler valla bursaya geliyosunuz sizinle tanışamazsam kahrolurum valla

Cathedral Başlığı düzeltirsen iyi olur dostum hala iptal miş gibi duruyo..

Arkadaslar 8 Ekim uludağ gezisinde insallah tüm dostlarımızı görürüz kendinize iyi bakın bekliyoruz...

chooperturk, valla ben varım kısmetse motorumun rodajı bitmiş tüm sorunları çözülmüşken biraz kefini çıkarıyım. satıyorum artık, özlicem keratayı

rodaj ı da devirmisken keyfini sürseydin dostum hemen satma bari yagmurda kullanmak cok zevkli

YAGMURDA KULLANMAYI TAVSİYE EDERİM COK ZEVKLİ

ULUDAG GEZİSİ İÇİN ABİLER DOSTLAR NEREDESİNİZ KİMSEDEN SES CIKMIYO TEK TEK SAYMAYIM BURDA YAA

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    ben varım hem bu hafta ben bursaya gelicem seninlede bir tanısalım olurmu chooperturk senin işin yoksa hem birazda laflarız

Motosikleti
    hadiyin arkadaşlar riva gezisi için ertelenen Uludağ gezisi yavaş yavaş listelensin şimdiden

* hem 09/Ekim/2005 benim doğum günüm uladağda kutlarız yeni yaşımı*

hakancım sende şimdiden bursada cumartesi kalabileceğimiz yerler hk;
    bilgi ediniver hotel+motel+pansiyon gibi bütçelerimize uygun olsun ama :rendeer

ama ilk önce kalıcak yer belli olsun. şimdiden söyliyim çadır olmaz bu havalarda. ucuza pansiyon falan bakıp bir fiyat alırsa bursa ekibi herşey daha netleşir

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    evet arkadaşlar ben çadır daha ii olur diyorum şöle kamp ateşi falan..birer uyku tulumu işi bitirir..ama pansiyon derseniz onada bakarız.bursa ekibi bi fiyat alsın..rica edelim..

listeyide yazalım kesin gelenler..yazsın..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

Motosikleti
    cathedral kardeşim uladağda çadır yaş valla çadırda kaldıkmı sabah bizi buzdan çözülmemiz için fırırna atmaları lazım çünkü yazın agustos ayında bile ordaki kampların çadırlarında soba yakıyorlar valla donmamak için

kamp ateşinide yakarız

Arkadaşlar uludağ gezisinde rakım yüksek olacagı icin çadır konusunu iyi düşünün derim.. pansiyon fiyatlarına bakıp detaylı bilgi verecegim..

e_erdun
    musty + 1 (mustafa amca)
    nunu + 1
    Biscuit
    chooperturk + 1 - bir motorlu + artçı = 4
    gemlikdelisi
    Constantine
    RUZGARSEVDALISI (belki)
    soparcan
    baron985
    ODUNCU
    Arvasi3
    Cathedral

toplam = 18

arkadaşlar ben gelemeyebilirim benim nickimin yanına belli değil yazarsanmız sevnirim bu gn pazartesi cumaya kadar belli olur işlerin durumuna göre

X9EVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150
    arkadaşlar bende gelmek isterim ama biliyorsunuz ehliyetim yok.
    Bir sorun çıkarmı acaba yollarda rezil olmayalım aleme. Ayrıca gelirim dedim ama riva gezisi gibi yağmurlu olacaksa gelmem. Riva ve yağmur ok di ama bursa gibi uzun bir yolda yağmur çekilmez gibi geliyor.

Hava nasıl olacak acaba.
    Mehmet

yaw benimde yagmurluk falan pantolon gibi bisiler ayarlamam gerek. yoksa eziyet oluyor cok islandiktan sonra.

kamp atesi yakariz genede cadir olayina hic gerek yok. simdi orda kis gelmistir valla. birsuru sey tasiyip sonrada donmaya gerek yok

Ercüment abi satışlar uludag gezisinde baslıyo ne diyosun bu konuda abi

Motosikleti
    chooperturk kardeşim hafta sonuna doğru belli olur arkadaşların çoğu online değil
    topiği okusunlar riva fatihleri kar yağsada gelirler valla pazar günü riva gezisinde bunu 100/100 ispatladılar kardeşim

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    uludağ soğuk oldumu yani aksamları bursaya iner gündüzleri yukarı cıkarız olmadı catır almanıca gerek yok cadır kurulmaz yaz olsa çok daha güzel olur sahil tarafları 2 günlede doymaz 1 hafta olsun dersinız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler