Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

MOTO GP!ye GIDIYORUZ!! MOTO GP!ye GIDIYORUZ!! MOTO GP!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

adamlar gidiyor kardeşimm...ses bence günün en önemli ayrıntısı idi hele ilk çıkıştan sonraki toplu çıkıştı yeminle yer sallandı kalbimin atıişının ritmi değişti...
    dejavu kiralıcaz kardeşim alpayın dediğine göre 5000 dolar imiş 100 kişi adam başı elli dolar süper olur..bide biz yatarız o virajlara bidasha kalkamayız heheh.

bu arada holly evt geliyorum dedin ve gelemedin... grup sürüşleri daha dikkatli olmalı bence hakılısın unutuldun büyük ihtimal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    yarıs harıkaydı acık alandakı grubumuz da bır harıkaydı...kobayaşi senıde cok opuyorum

pazar günündende birkaç resim koyalım

işte bizim grup

önümüzde yere yapışan motoru zor toparladılar

galibiyet turları. Düşmedikleri için alkış yok

Lastik beleş olunca böyle oluyor işte

Havelkada duman altı kalan grup can çekişiyor

Allahtan yasini ben arkama almamışım. baksana adam nasıl teşekkür ediyor

Yasinden öpücüğü alan altuğ neye uğradığını anlayamadı Yasinde çok mutlu. Ben se böyle işlerden hiç haz etmediğimi ciddiyetimi bozmayarak gösteriyorum

Ama bu haksızlık bi ben gözükmüyorum

125cc kategorisindeki çiğdem cadde bostanı inleterek antreman yapıyor

KurtCobain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Trafikten Men
    Pazar günü muhteşem bi organizasyon gördüm, Bende Ana tribunde 214'teydi. Ama bizim ordan çoğu koltuk boştuk öne kadar ilerledik. Küçük bi araba kazası yaşadık ama neyse araya tanıdıklar gir. şimdi ise bursa'da iş yerimde oturmuş size bunları yazıyorum. dün yaşadıklarım rüya gibiydi...

Fotolar arkadaşın makine'de kaldı en kısa zamanda alıp upload'larımı gerçekleştirirm

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Tek kelimeyle harikaydı hava güzeldi, ortam güzeldi, ses mükemmeldi. Bende açık alandaydım ama motosikletnet pankartını tam son kategori başlarken farkettiğim için merhaba demek için gelemedim. Beni en çok önümüzdeki viraj sonrası düzlükte motorlar zorlandıkça rüzgarla gelen yanık kokuları iyice moda soktu tek kelimeyle HARİKAYDIIIIIIIIII
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Güzel bir org. oldu katılan herkese teşekkürler.
    Moto Gp bir numara bu kadar keyifli olacagini beklemiyordum

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    Alıntı holy_diver adlı üyeden alıntı
    bence bundan sonra grup sürüşlerine daha dikkat etmeliyiz
    valla eskiden güzel grup sürüşü oluyodu beni bile bekliolardı da bu sefer gerçekten olmadı, 45 dk köprü çıkışında bekledikten sonra, beraber gidelim diye, gelindi, geç kaldık öndeki grubu yakalicaz dendi, istanbul park çıkışından çıkarsın dendi, ben de böyle ağzım açık kalakaldım, beklediğim süre boyunca 20 kere carrefour'a gidebilecekken karşılaştığım olay nedeniyle..
    imza, safrane

catdog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Çok güzel bir yarıştı. Ben de açık alan bileti almıştım. 11 gibi oradaki motorların fotoğrafların fotoğraflarını çektikten sonra yanlış yapılan anonsla birlikte kapalı tribünde, start çizgisinin hemen önünde izleme fırsatım oldu . Kapalı tribünün en kötü yanı; motorların viraj alışlarını canlı gözle görülememesi. En güzel yanı ise yarış başlayana kadar tüm pilotları oldukça yakından görme fırsatı oluyor (ör: Rossi)

Bu sene toplu taşımayla gittim, inşallah seneye kendi motorumla ve motosiklet.net ekibiyle birlikte giderim.

Bu arada belki bilmeyenler olabilir diye söylemek istiyorum. Önümüzdeki sene takvimi açıklandı. Türkiye 23 nisanda ve sezonun 3. yarışı.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Kral Melandri

İstanbul Park'ın ilk kez ev sahipliği yaptığı, dünyanın en hızlı motosikletlerinin yarıştığı MotoGP'de zafere Movistar Honda'dan Marco Melandri ulaştı, Rossi ikinci oldu

İstanbul Park'ta bu kez dünyanın en hızlı motosikletlerinin boy gösterdiği MotoGP Türkiye yarışını 41:44.139'luk derecesiyle Movistar Honda'dan Marco Melandri kazandı.
    Yarışa pole pozisyondaki takım arkadaşı Sete Gibernau'nun yanında ikinci sırada başlayan İtalyan Melandri, startla birlikte birinciliğe oturdu ve bu sezon ilk şampiyonluğunu İstanbul'da yaşadı. MotoGP'de üst üste beşinci şampiyonluğunu üç yarış önce ilan eden Yamaha'nın efsane ismi Valentino Rossi ise finişe 41:45.652 ile ikinci sırada gelmeyi başardı. MotoGP'nin Türkiye ayağında üçüncülük kürsüsüne ise Repsol Honda'nın ABD'li yıldızı Nicky Hayden 41:51.012'lik dereceyle çıktı. Genel klasmanda ikincilik için Hayden ile büyük bir çekişme yaşayan Melandri, bu zaferle puanını 195'e yükselterek ikinci sıraya yükseldi.

En hızlısı Ito
    Yarışta en yüksek sürate, Ducati takımından Shinichi Ito 305.2 kilometre ile ulaştı, ancak yedinci turda kırmızı bayrakla diskalifiye edildi.
    Yarışın galibi Melandri'ye kupasını Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin verdi. İkinci Rossi'ye kupayı Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, üçüncü Hayden'e de Vali Muammer Güler takdim etti.

Erdoğan gelemedi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Necmettin Erbakan'ın eşinin vefatı nedeniyle yarışı izlemeye gelemedi. Erbakan'a taziye ziyaretine giden Erdoğan, programını değiştirmek zorunda kaldı. Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile birlikte bazı bakanlar tribünde yer aldı.

Otopark mafyası!

İstanbulPark'a araçlarıyla gelenler "otopark mafyasına" takıldı. Yeterli alan bulunmasına rağmen girişte bu alanların dolduğu bahanesiyle içeri alınmayan araçlar, 5 milyon karşılığında park yeri bulabildi. Görevliler bu parayı Akfırat Belediyesi adına topladıklarını iddia ettiler.

Fesli kutlama

125 cc kategorisinde ikinci olan Mattia Passini, podyumda ve basın toplantısına başında fesle çıktı. Üzerinde Dunlop yazılı fesle ilginç bir görüntü oluşturan İtalyan pilotun bu davranışı bazı kişilerce yadırgandı.

125 cc Meglio'nun

MotoGP'de, 125 cc kategorisinde Kopron Racing World Honda'dan Fransız Mike Di Meglio birinci oldu. 19 turluk yarışta, Di Meglio 39.50.377 ile mutlu sona ulaşırken, Totti Sport-NGS Aprilia takımının İtalyan Mattia Pasini 39.50.482'le ikinci, Ajo Motorsport Honda'dan Japon Tomoyoshi Koyama 39.50.533'le üçüncü oldu.

250 cc Stoner'ın

250 cc kategorisinde Carrera Sunglasses - LCR Aprilia takımından Avustralyalı Casey Stoner mutlu sona ulaştı. Stoner, 39.28.243'lük derecesiyle birinci olurken, Dünya Şampiyonluğu'nu ilan eden Telefonica Movistar Honda'dan İspanyol Daniel Pedrosa 39.28.336 ile ikinci, takım arkadaşı Japon Hiroshi Aoyama ise 39.39.890 ile üçüncü oldu.
    Moto Gp Fotoları
    http://www.motogp.com/en/motogp/phot...=photo_gallery
    http://uk.sports.yahoo.com/ph/moto_p.html?

güzel bir gündü...akşam tavla oynarken yasinin (biscuit) defalarca 6.6- 5.5 zarları da olmasa daha da güzel olacaktı bidaha ki sefere yanımda fincan getireceğim...

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    vaay necef kardeşim hoşgeldin bi beni öpme furyası aldı yürüdü ama du bakalım.biscuit'te resimde öpmeye yeltenmiş)

güzel bi gündü.sesler çok şıktı gerçekten...ama bu hafta yarışlar olmasa manyak bi mangal havası vardı aklım ona takıldı...hafta sonuna kadar böyle giderse bi riva yapalım yav canım çekti...

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    bende öpcem altugu

tar-kan, abicim bilek bu bilek fincanda getirsen kovada getirsen yine de atarım abicim ama çok ballı idim yawww =)
    Kobayashi, kardeşim okadar kahrımı çektin bir öpücüğün hesabını yapacam dedim ve olayı bitirdimm akşam pendik mc ve havelka üstünede burger king gayet keyifli idi yarışın üstüne cila oldu yani...
    mangal mevzuuna gelince hafta sonu yapalım tabi ya ama iftar vaktine denk gelsin bu arada unutmadan c.tesi geçiş var caddeden

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Arkadaşlar, benim kulüp organizasyonum vardı gelemedim, resimlerden gördüğüm kadarıyla gittiğinize değmiş, keşke ben de gelseydim de değseydi... artık önümüzdeki yılı bekleyeceğiz, çare yok
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaa şimdi arkdaşalr hangi birini anlatayım..

valla kalkış noktasındaydım ve o sesler,görüntüler,hızlar mükemmeldi.Anlatılmaz ki yaşanır ,sizlerde benim gibi yaşadınız ve gördünüz.. ben çok keyif aldım bu yarıştan.Beklediğimden daha iyi bir organizasyondu.hele o 125 cc.ler var ya of off bitirdi bende istiyorum onlardan o yüzden cadde de gaza geldim valla

ve sonraaaaaa ,mc donalds agirerken ne görim bide bizim grup ta damlamış..o efenim hoş geldiniz beş gittiniz derken,iyi muhabbet ettik..her zaman bekleriz pendik'e

neyse ordan sonra HAVELKA ve Burger muhabbeti de iyiydi.sadece resimden de belli olacağı gibi biraz duman altı olduk.bayıldım sandım bi ara ama TAVLA da BARON u yenince kendime geldim doğrusu

Gerçekten güzel bir gündü.

Peril, yazili belgen varmi elinde beni yendigine dair. bende benim yendigimi idda etsem sindi ne yapican bakalim belge goster belge :

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    baron985, Hocam aldım resimleri teşekkür.
    Gelmeyi çok istedim ama tvde bile seyredemedim. İşte sayenizde böyle resimlerle avunuyoruz. Keşke birde sesleri kaydetme imkanı olsaydı.

catdog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Alıntı ODUNCU adlı üyeden alıntı
    baron985, Hocam aldım resimleri teşekkür.
    Gelmeyi çok istedim ama tvde bile seyredemedim. İşte sayenizde böyle resimlerle avunuyoruz. Keşke birde sesleri kaydetme imkanı olsaydı.
    İsteyen olursa bende digital kamerayla çektiğim videolar var. 125cc, 250cc ve motogp ye ait farklı çekimler yaptım, onları gönderebilirim. Motogp de sadece kalkışı çekememişim

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    Peril, yazili belgen varmi elinde beni yendigine dair. bende benim yendigimi idda etsem sindi ne yapican bakalim belge goster belge :
    bak bak kaçak seni ne olcak..
    en güzel belge 2. oyunumuz olsun.Nasılsa gene yenerim ben seni

Peril, hadi bakalim. her yerimden bal akiyor diyosun yani

ODUNCU, mersi

catdog, valla buraya koyma sansin varsa herkes ister sanirim

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler