Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

MOTOSIKLET TUTKUNLARININ EN ANLAMLI BULUSMASI 20 NISAN PAZAR Engellı cocuklar ıcın...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu muhterem zat kim....acaba...
    Kimliğinide açıklarsan sevinirim...
    Yoksa kendi adıma kendim töhmet altında kalacağım.
    sen değilsin merak etme...

önemli olan isimler değil...zihniyet zaten...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sevdiğim arkadaşlarım ....
    Gereksiz tartışmalarla topiği zorlamayalım....
    Konu dışındaki duygu ve düşüncelerinizi başka topikte yapalım ....
    Sanırım daha hayırlı olur....
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Arkadaşlar lütfen değişik polemiklere girmemenizi rica ediyorum.Mete kardeşimin dediği gibi hangi organizasyona veya toplantıya katılıp kimlerle olunacağı veya ne yapılacağı herkesin kendi özgür iradesiyle karar vereceği bir konudur.Ayrıca orda hazır bulunanların benim hatırım için veya söz verdikleri için değil orda bulunmak ve çocuklarla aynı coşkuyu paylaşmak için geldiklerine inanıyorum aksini düşünmek bile beni üzer.
    Burak; insan bir yelek giymekle herhalde benliğinden uzaklaşmaz yoksa zaten insanlıktan nasip almamış demektir.Ben bu etkinliğe sizleri İhsanhakan adına davet ettim,zaten başlıkda Motosiklet tutkunlarıydı,yani tüm motosiklet sevenler adına.Ama nasılki katılım özgür iradeyle oluyorsa giyilecek yelek seçimide herhalde aynı olmalıdır.Ama bu seçimim hiçbir zaman MT ailesinden kopmam anlamına gelmez,yinede yok biz böyle üzülüyoruz istemeyiz derseniz bunada saygı duyar ve birdaha herhangi bir etkinliğe veya toplantıya katılmaz ve en azından göz zevkinizi bozmamış olurum.
    Sevgi ve saygılarımla.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ismail abi galiba demin msn de yazdığım ve demin topicte yazdığımı yazıyı anlamadın ben kesinlikle ve kesinlikle tartışma ve polemiğe mağal vermeden kişisel fikrim olduğunu yazdım eğer ben duygu ve düşüncemi bu sitede bir birey olarak her yerdede yazmayı isterim ve yazarım düşüncesindeyim duygumuz düşüncemiz her yerde yazamıcaksak bu site ne alma geliyo ozaman
    Drift Religion
    fatih şubesi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hakan abi bıyıkların benim göz zevkimi bozuyor...töbee töbee...

sen beni anladın...inşallah başkalarıda anlar...amaç zaten polemik değildi...

Herkes birgün MT'li olacaktır...bu imzaya gönül verdin..seni bizden hiçbirşey koparamaz...ama hisli kişisin...şimdi belki bana gücendin uyuz oldun...ama anlatmak istediğim şey bu...biz buyuz...

MT bu...Milletce buyuz...herşeyimiz göz boyama...şekilci...samimi değiliz..

işte seni bizden ayıran bu insancıl yönün...ne diyim ..ellerinden öperim...

iyi geceler hepinize...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    asla ve asla ihsan abi herzaman ve heryerde seni görmek isterim kişisel olarak sadece beim gördüğüm şeyin beni üzdüğünü söylemek istedim umarım kalp kıramamışımdır eğer kırdıysamda af ola asla hür ve özgürsün tabi her konuda ve herzamanda senden feyz alcağımız konular olcak ve olcaktır buna innıyorum ellerinden öperim benim tontoş motorcumyani yinede vurguluyorum polemik mağal ne verdirtirim nede veririm asla ortalık karıştırma gibi amacım yoktu sakın yanlış anlaşılmasın heee bu konuyu sana msn de ve özelden mesaj atarakta anlatabilirdim ama bizim ailelimiz nerde kaldı ben buyum umarım hayallerde yaşıyo demezsiniz yani ben bir birliğin inancıyla bu sözlerle daima olucam
    Drift Religion
    fatih şubesi

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail abi galiba demin msn de yazdığım ve demin topicte yazdığımı yazıyı anlamadın ben kesinlikle ve kesinlikle tartışma ve polemiğe mağal vermeden kişisel fikrim olduğunu yazdım eğer ben duygu ve düşüncemi bu sitede bir birey olarak her yerdede yazmayı isterim ve yazarım düşüncesindeyim duygumuz düşüncemiz her yerde yazamıcaksak bu site ne alma geliyo ozaman

Eh burakcım bende aynen dediklerine katılıyorum ...

Zaten seninle aynı düşünceden yola çıkarak o yazıyı yazdık ....

Seviyorum sizleri....
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    gelemedimksr bakmayın arkadaşlar malum karaman nere ist nere
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    videoyu marv arkadasımız cekti fakat 45 dakikadr siteye link koymayı beceremedigi için msnde iflahım kesildi ve ben koymak zorunda kaldım kendisinden bunun için nezaket olsun die ozur diliyoruz

true love..

Drift Religion

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hani kase nle dünyayı deviriyosun derlerya
    aynı öle olmuşum
    GKN MOTORS

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    kanka tuce fena delmiş seni (((((((((((: bide böbürleniyosun sen dünya yı yıkarken o gaz açmış (((((((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)