Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

MOTOSIKLET TUTKUNLARININ EN ANLAMLI BULUSMASI 20 NISAN PAZAR Engellı cocuklar ıcın...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada erdinç arkadaşıma dönüş yolundaki eşliğinden dolayı teşekkür ederim
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada erdinç arkadaşıma dönüş yolundaki eşliğinden dolayı teşekkür ederim
    ABİ SON ANDA YETİŞTİM ÖLE BİR SON ANKİ ARTIK GAZ AÇILMIŞ HERKEZ GİDERKEN
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    gelen arkadaşlara çok teşekürler güzel ve anlamlı bir buluşma oldu sema gösterisi gerçekten çok güzeldi. kulaklarımda halaa ümraniye diye çınlayan küçük kardeşlerimizin sesi var tezahurat hiç susmadı valla
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Arkadaşlar bu gün yaptığımız organizasyona gelerek maddi manevi katılımda bulunan tüm motosiklet tutkunu kardeşlerime yürekten teşekkürler,hepiniz sağolun varolun.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    güzel geçmiş gelmek isterdim doğrusu

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    o da bişeymi. çıkışta çocuklar etrafımı bir çevirdiler noluyo dedim kendi kendime.imza istediler yaw...şaka gibi ama gerçek..kollarını açıp imza at deyip durdular.bende kıramadım imzaladımbiri olayı iyice abartıp formasını imzalattı.kendimi v.rossi gibi hissettim(ölemiyim neyim)

acayip havaya girdim yaw
    Drift Religion

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu gün yaptığımız organizasyona gelerek maddi manevi katılımda bulunan tüm motosiklet tutkunu kardeşlerime yürekten teşekkürler,hepiniz sağolun varolun.
    Hakan abi sen böyle spikerlik yap vallla ben bütün etkinlikler varım kop kop kopppp
    tribünleri amma coşturdun heeee ümraniya ümraniye kartal kartal kop kopppppp süperdi heeee

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    gerçekten gelmek isterdim ama ehliyet yok bidaki sefere aranızdayım rn kısa zamanda
    özgür adam:

Bawebaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet - Suzuki VL250 Intruder
    Yaw yine resimde olamadım. İkidir buluşmadayım ama hep gölge kahraman benim. Resimler ne zaman çekildi. Bu arada Alper bu hafta içinde yeni motor alma emin ol kıllanırım. En azında on gün kadar ara koy olaya. Sen anladın onu... Bu arada Semazenler'de gözüme kaçan toz bayağı bir sulandırdı gözlerimi. Bu buluşma çok anlamlı oldu. Sebep olan arkadaşlara teşekkürler.
    Metehan yine yoktu......Bu arada ben sitede ondan 13 gün daha eskiyim. (Araya kılçığı atayım...)

Alıntı Bawebaran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw yine resimde olamadım. İkidir buluşmadayım ama hep gölge kahraman benim. Resimler ne zaman çekildi. Bu arada Alper bu hafta içinde yeni motor alma emin ol kıllanırım. En azında on gün kadar ara koy olaya. Sen anladın onu...Metehan yine yoktu......Bu arada ben sitede ondan 13 gün daha eskiyim. (Araya kılçığı atayım...)

hastalanmış ...rüzgar çarpmış,yatıyomuş....
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    çok güzen bir organizasyondu, emeği geçen herkeze teşekkürler
    yarışmaya katılmamızda ayrı bi makaraydı
    sema gösterisinede girelim dedik ama yemedi
    inşallah istenildiği gibi biraz dikkat çekebilmişizdir ve faydalı olabilmişizdir
    GKN MOTORS

Motosikleti
    motti 250cc chopper
    Alıntı Kelleci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o da bişeymi. çıkışta çocuklar etrafımı bir çevirdiler noluyo dedim kendi kendime.imza istediler yaw...şaka gibi ama gerçek..kollarını açıp imza at deyip durdular.bende kıramadım imzaladımbiri olayı iyice abartıp formasını imzalattı.kendimi v.rossi gibi hissettim(ölemiyim neyim)

acayip havaya girdim yaw
    abi o senmiydin yaaaa geldimde kurtardım yoksa hala imza dagıtıyodun bizim bu dudulludakiler fırlama 3 gun yıkamazlar biride sanatcıyı iki kere optum dige dolasıyodu etrafta bi baktım bi kalabalık imza at imza at alla alla dedim kim bu unlu heralde geldim dagattım olayı

Ender Arkadaşım sanada ayrıca teşekkür ...

Dönüş yolunda bana pilotluk yaptığın için ....

1200GS lere pek benzemiyor ama olsun Eşşek işte ayakları yerden kesiyor.. ;)

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    ben ve kızım da gelmek istiyorduk ama son dakka program değişikliği oldu... aynı saatlerde bağdat caddesinde yiğeniminde içinde olduğu bir 23 nisan şenliği olduğu için... çoğunluğun tercihine katılmak zorunda kaldım... Herşeyden önce katılım gösteren arkadaşlara teşekkür ederim... affımın da kabulünü rica ederim....
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ve kızım da gelmek istiyorduk ama son dakka program değişikliği oldu... aynı saatlerde bağdat caddesinde yiğeniminde içinde olduğu bir 23 nisan şenliği olduğu için... çoğunluğun tercihine katılmak zorunda kaldım... Herşeyden önce katılım gösteren arkadaşlara teşekkür ederim... affımın da kabulünü rica ederim....
    O zaman bu gün 24 nisan

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzeldi organizasyon,biraz uzak kaldı muhit olarak gelemeyen o yüzden glemedi bence.gelen gelemeyen herkese te4şekkürler öncelikle hakan abimize teşekkürler.
    Uzak mı? Ben Halkalı'dan geldim 38Km yeterli mi?
    DBTYSG

Alıntı muRRat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzak mı? Ben Halkalı'dan geldim 38Km yeterli mi?
    hımm sadece 38 km mi :D

Biz de 37 km gittik o zaman

Sefaköyden.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ben Kilyosda gezmeyi tercih ettim...Arkadaşlar ısrar etti son dakkaya yetişelim dediler...okan gizem ve hakan abiyi tam çıkarken gördük...bir faydamız dokunmadı yani...bu işler rıza işidir gönül işidir...Allah katkısı olanlardan hoşnut olsun....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    çok güzel bir organizasyondu emegi geçen herkesin ellerine sağlık çocukları bu şekilde mutlu etmek ve mutlu görmek çok güzeldi. bu tür organizasyonlarda her zaman aranızdayım. hasan abiye(aslanfb) bambam hasana da ayrıca çok tesekkür ederim.
    coşkun abi seni göremedim. erdinç sende yetişememişsin baska sefere görüşürüz artık.
    iyiki varsın MT
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

dünkü organizasyon çok güzeldi.kardeşim fatih ve diğer engelli arkadaşları adına herkese çok teşekkür ederiz.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)