Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

[MT-İZMİR] 26-27 Nisan KONAKLAMALI AYVALIK GEZİSİ. Sezon Açılışı:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bunun dışında yeni gelen arkadaşlarımızın da konaklamalı gezilere katılabilmeleri için daha öncesinden de konuştuğumuz gibi en az 2-3 toplantıya katılım göstermş olmaları gerekmektedir. Bu tip organizasyonlarda bu konulardan kesinlikle taviz verilmeyecektir.[/SIZE][/B]
    ************************************************** ***********************************
    Bu kısmı anlayamadım. 20 ytl kapora geziye katılmak için yeterli değilmi yani Toplantılarda yoklamamı alıyorsunuz

Başlığı okuyunca çok heveslenmiştim ama ben hiç mt toplantısına gelmedim. Mt den hiçbir arkadaşla tanışmadım. Ehliyetim kaskım motorum var ama yetmiyor.

O halde size iyi yolculuklar
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kısmı anlayamadım. 20 ytl kapora geziye katılmak için yeterli değilmi yani Toplantılarda yoklamamı alıyorsunuz

Başlığı okuyunca çok heveslenmiştim ama ben hiç mt toplantısına gelmedim. Mt den hiçbir arkadaşla tanışmadım. Ehliyetim kaskım motorum var ama yetmiyor.

arkadaşım bu tip organizasyonlara çoğu kişi ailesi ile geliyor(eşi,kızkardeşi,kızı vs) ve ticari bir organizasyon değil bu kazanç çıkar kazanım yok(dostluk hariç)

her siteyi takip edip, aktif üyelerden kimseyi tanımayan dostluğunu güvenini kazanmayan tabiki bu tip organizasyonlara gelemez
    sen eşini çoluğunu çombalağını kalmalı bi geziye bu kadar genel ortama(senin kastettiğin) sokarmısın ?

adam hangi maksatla geliyor geziye ne için geliyor amacı ne nerden bileceksin uğursuzmu hırsızmı arsızmı nerden bileceksin ?

neyse uzatmayalım iyi dileklerin için teşekkürler
    wallace'ın söylediği şeyide üzerine alma ist-mt'nin toplantılarına git katıl ,uzak kalma böyle güzel etkinliklerden
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Evet aynen öyle. parayı vermek yeterli değil. Konunun başında ilk mesajımda çok açık ve net yazdım. İstanbul-manisa ve diğer illerden gelecek dostlarımızı zaten tanıyoruz.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu tip organizasyonlara çoğu kişi ailesi ile geliyor(eşi,kızkardeşi,kızı vs) ve ticari bir organizasyon değil bu kazanç çıkar kazanım yok(dostluk hariç)

her siteyi takip edip, aktif üyelerden kimseyi tanımayan dostluğunu güvenini kazanmayan tabiki bu tip organizasyonlara gelemez
    sen eşini çoluğunu çombalağını kalmalı bi geziye bu kadar genel ortama(senin kastettiğin) sokarmısın ?

adam hangi maksatla geliyor geziye ne için geliyor amacı ne nerden bileceksin uğursuzmu hırsızmı arsızmı nerden bileceksin ?

neyse uzatmayalım iyi dileklerin için teşekkürler
    wallace'ın söylediği şeyide üzerine alma ist-mt'nin toplantılarına git katıl ,uzak kalma böyle güzel etkinliklerden

Motorun olmadığı için kafan yerinde değil galiba

Aile denmemiş 2-3 toplantıya gelen demiş ..... Neyse tekrar iyi eğlenceler
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5

şşşşşttt ayıp oluyor sanırım. Ettiğin lafa dikkat et. Burası izmir. Ordan buralara laf atıp gündem yaratma.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2

Shot with Canon DIGITAL IXUS 55 at 2007-08-05

Shot with EX-Z60 at 2007-08-05

Shot with EX-Z60 at 2007-08-05
    Ride your way

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000

Bence Mt toplantılarına katılmayı dene... Zaten müptelası olucaksın....

Sanırım senin kafa uçmuş.... Madem ki ilgini çekmiş topiğimiz daha önceki gezi yazılarımızı incelemeni tavsiye ederim... Bizde ilk toplantıya gelen arkadaşı ailemizden kabul ederiz... Ta ki kendisi bu aileye yakışmadığını kabul edesiye kadar... Bu kadar aile sevgisi olan bir mt yiz... Tabi katılmadığın için bilmessin....

3 toplantı denmesinin sebeplerinden birisi eğitim ikincisi kaynaşma üçüncüsü karar aşamasıdır....
    Atladığın bir yazı da var ama... En az bir de geziye gelmiş olması lazım....
    Gurup sürüşün de tecrübe lazım... Hiç bir arkadaşımızı tehlikeye atamayız.... Bu konuda da biraz sert bir MT yizdir...

Sevgiyle kal...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    CBF 250
    Şu an itibari ile geleceğim kesinleşmiş gibi.E artık yazarsınız listeye.Wallaha annem babam ablam geliyorlar.28 Nisanda yola çıkacaklar ikisi ankara biri İStanbul.Satıp geliyorum icabında :D
    :pr::pr::pr:

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Guzel bi haber oldu bu Ahmet cim... bekliyoruz, Mevlana nın torunumusun sen? dön artık konya dan...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu resimdeki için şeytanın ayak izi falan diyorlardı O tepede Şeytan sofrasımı ne herhalde zaten...

Ayvalık harikaa yaa Süper bi Organizasyonun içindesiniz arkadaşlar tebrikler
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    Merhaba arkadaşlar,
    bu gezi gerçekten çok güzel olacağa benziyor. gelebilmek için can atıyorum. cumartesileri çalışıyorum ama izin almak için elimden geleni yapacağım olmadı yarım gün çalışırım zaten ekibin aliağa önünden geçmesi öğleyi bulur. tabi bu geziye büyüklerim beni kabul ederse, yoksa benimkisi biraz hayal oluyor.
    herkese iyi hafta sonları...
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel bi haber oldu bu Ahmet cim... bekliyoruz, Mevlana nın torunumusun sen? dön artık konya dan...
    Gel gör beEEENİ bENİİİİ aşşşk NEYLEDİİİİİİ
    :pr::pr::pr:

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Sercan dün akşam konuştugumuz 2. grup olayını dün akşam bizlerle olamayan arkadaslarımız için kısaca özetleyelim,numaramı altına ekleyelim
    0505 406 61 06-0 536 650 57 05
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan dün akşam konuştugumuz 2. grup olayını dün akşam bizlerle olamayan arkadaslarımız için kısaca özetleyelim,numaramı altına ekleyelim
    0505 406 61 06-0 536 650 57 05
    özetlesene işte

extreme1925 cmtsi çalışacağı için sabah yola çıkan gruba katılamayıp öğleden sonra gelicek ayvalığa yine onunla aynı durumda olanlar öğleden sonra için grup yapıp gelmek isterlerse gökalp'le(extreme1925) irtibata geçsin...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbiden ya gökalp iki satır durumu yazsaydın ya
    gökalpin msjı ve aykuttan türkçe açıklamalı meali
    May The Force Be With You

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Gelmeye çalışacağım ben de
    Ducatista:)

Motosikleti
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özetlesene işte

extreme1925 cmtsi çalışacağı için sabah yola çıkan gruba katılamayıp öğleden sonra gelicek ayvalığa yine onunla aynı durumda olanlar öğleden sonra için grup yapıp gelmek isterlerse gökalp'le(extreme1925) irtibata geçsin...
    Aykutum ben erken ayrıldıgım için daha sonra ne konuştunuz neye karar verdiniz değişen bişeyler var mı bilmiyordum ondan öyle dedim
    16.00 da bornovadan cıkabilirim ilgilenen arkdaslara duyurulur
    Bekir var sadece 2. grupta gelebilirim diyen(2.gruba katılım olmazsa bekir kardeşim beni yalnız bırakmaz zaten o kadar yola yalnız göndermezz )

Aykutum ben erken ayrıldıgım için daha sonra ne konuştunuz neye karar verdiniz değişen bişeyler var mı bilmiyordum ondan öyle dedim
    16.00 da bornovadan cıkabilirim ilgilenen arkdaslara duyurulur
    Bekir var sadece 2. grupta gelebilirim diyen(2.gruba katılım olmazsa bekir kardeşim beni yalnız bırakmaz zaten o kadar yola yalnız göndermezz )
    o zaman bı gelsın bakarız kardesım senı bırakıp gerı donerım hıc sorun deıl benım ıcın

Motosikleti
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman bı gelsın bakarız kardesım senı bırakıp gerı donerım hıc sorun deıl benım ıcın

ben cok cıddıyım olm gıdeceğım daha kesın deıl gelemesem bıle senı bırakır gerı donerım....

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler