Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

[MT-İZMİR] 26-27 Nisan KONAKLAMALI AYVALIK GEZİSİ. Sezon Açılışı:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Katılacaklar adlarını yazdırırlarsa rezervasyon için daha kolaylık olacaktır....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne şimdi karıştırıyon ortalıgı... zenne getirecektim geceye, bak sen oyle deyince tutamadım kendimi, soyledim işte
    Ohooo o zaman kesin gelmek lazım şimdi ..

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çeşme gezisinde tur yatındaki zenneyimi getireceksin lem sercan
    delikanlıyı bozmasın
    şşşttt.. sen bu sefer gelirken yengemizi de getir ama

hem gecen seferlerde hep kışın gitmiştik şimdi bahar havası, daha da bi guzel olacak diye dusunuyorum...

Alıntı korucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir MT,Manisa MT,Çanakkale MT Havran Motor Dostları olarak biz de o tarihte Ayvalık'ta olcağız.Görüşüp tanışmak üzere.
    İnsallah abi.. gerci ben tanıyacagım kadar tanıdım sizleri ve cok da memnun oldum...

Alıntı ibrahimb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan, Muhittin sürprizleri sevmez, garantiye oynar(!!!!!)

Herkesten önce gider odamızı kaparız.
    abi sizin köyün delikanlısı Muhittin abi.. aklıma gelmisken soyliyeyim. bi gun muhabbet oldu, sordu biri MT ne demek diye, o da dediki MT Muhittin Tulumoglu demek.. kopmustum yaa o gün...

neyse abi siz yeri biliyosunuz, gecen sefer ki gibi gidip Okan abi den anahtarları alırsınız.. Ama bizleri Altınova yolunda karsılarsanız daha bi mutlu oluruz

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan orada sizi bekliyor olabilir tüm organizasyon ondan sorulur gerekeni yapacaktır daha öncede yapmıştır daha iyilerini yapacağından kimsenin şüphesi olmasın
    Tesekurederim Cengiz abi, ama hepimize iş düşüyor, kimse kaytarmasın
    gecen sene ki Ayvalık gezileri icin, Ayvalıktan gelip izmir grubunu alıp tekrar Ayvalık a donuyordum.. bu sene benzin pahalandı o yuzden pek git gel yapmıyayım dedim

Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooo o zaman kesin gelmek lazım şimdi ..
    niyetin ne senin
    cok istiyosan gondereyim sana biriki tane,,, karsılıklı dans edin
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

sercan hayrola moruk saat kac oldu bu gece nobetı sana devredıyom ben kacar

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    CALISIYORUM KARDEŞİM

ARKADAŞLAR ŞİMDİ FARKETTİM Kİ BEN BAYAGI Bİ MAKARA YAPMISIM.. BİRAZ ÇALISAYIM DEDİM...

Öncelikle gezi ile ilgili son bir hatırlatma... ehliyetsiz, kasksız, grup sürüşünü tehlikeye atacak kişiler buluşma noktasında kibarca yolları ayıracaktır...
    Ne olursan ol gel degil, adam ol gel, keyifle gezelim gezisidir

Oncelikle saat esneyebilir ancak ben 26.04.08 cumartesi sabah 10:30 un bulusma en gec 11:00 de gaz acma olmasından yanayım...

Buluşma noktasına(sogukkuyu kapalı petrol ofisi lutfen kontrol edelim degismediyse) gelen arkadaslar, benzinini doldurmuş, lastik havalarını ayarlamış, motorunun bakımını yapmış, gerekli gorurse de yedek debriyaj ve fren teli ni alarak gelsin... buluşma noktasında gereksiz yere diger arkadaşlarımıza zaman kaybettirmeyelim...

Yola cıkıldıgında ÇİGLİ semtinin bitimine kadar grubun bir kac kez kopacagından hic suphemiz yok... gerek trafik lambaları, gerekse yogun trafik, grup sürüşünü bozacaktır.. Bu yüzden gruptan kopma endişesi ile gereksiz gazlamalardan ve de arabaların aralarından gecerek ne kendinizi ne artçınızı ne de bizleri üzmeyin... nasıl olsa yol bitiminde trafigin rahatladıgı ve genisledigi yerde hızımızı yavaşlatıp sizleri bekliyor olacagız...

LÜTFEN TRAFİK LAMBALARINDA YAN YANA SIRALANMAYALIM...

Normalde 1 saat 45 dakika suren yol grup surusu ve extra molalarla 4 hatta 5 saate yakın sürdügünü hepimiz cok iyi biliyoruz. denedik ve gördük...

Gereksiz yere zaman kaybetmemek icin, gereksiz molaları cıkartarak yukarıdaki haritadan acıklamalı anlatımını yaptım... ama grubun istegine baglı olarak degisebilir... ancak benim uygun buldugum budur... o yuzden tüm ihtiyaclarımızı zamanında giderip, benzin, sigara vs molalarını sebat dinlenme tesislerine saklayalım...

Menemen. Check point noktamızdır, simdilik tam bilmesemde sanırım Manisa Mt ile de orada bulusacagiz... hem bulusma hem kontrol noktamız (check point) orası olsun...

Hava tahmin raporlarına gore hava gayet guzel gozukse de Aliaga tarafındaki guzel yollarda hız sınırını aşmayıp, bu yolun özellikle petrol tankerlerinin yolu oldugu icin yaglanmadan dolayı kaymaları hesaba katarak virajlarda ve frenlemelerde iki kez düşünelim... isteyen 3 kere düşünebilir

Aliağa Bergama arasındaki radar a gecerken el sallamayı unutmayın 105 ytl...

Aliaga yı gectikten hemen sonra SEBAT DINLENME TESISLERİ mola vermek ve ihtiyaclarımızı gidermek icin uygun bir yerdir... Akhisar grubuyla buradan telefonlasarak yola devam edecegiz... sanırım İzmir merkezden 60 km dir yani bergama catısından 40...

Mola dan sonra 40 km daha teker dondurup Bergama Çatısında bizleri bekleyen, ya da bizim bekleyecegimiz Akhisar grubu olacaktır.. Ancak burada ya hic durmamalıyız yada sadece 5 deakika mola vermeliyiz... cunku kalabalık bir grubun kaskı cıkarıp takması, bizim geyik muhabbeti kalitemizle 15 dakikayı gecmektedir

Eger Bergama catısında hic bekleme yapmaz isek, yol ustunde zeytindalı diye bahceli guzel ve cok cok buyuk bir mekanda biseyler atıstırabiliriz

http://www.dikilizeytindali.com/ cok guzel bir mekan tavsiye ederim...

ve ordan sonrası yaklasık 30-35 km sonrası Sarımsaklı

ARKADASLAR YUKARIDA YAZDIKLARIM VE PLANLADIKLARIM BENİM FİKİRLERİM ONAYLAMAK YADA DEGİŞİKLİK YAPMAK İSTİYORSANIZ BU AKSAM Kİ TOPLANTI DA YA DA ONUMUZDEKİ TOPLANTIDA GORUSLERİNİZİ BANA, WALLECE 'a YADA APV41 'E BİLDİRİNİZ...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    CBF 150
    Ben de geliyormuşum. ArapKadri Öyle diyor
    Bugün de yine arayıp tarayıp iyice, Güzel bir neden bulmak lazım.
    Yataktan kalkıp da hayata karışayım diye, Kendimi kandıracak sağlam yalanlar lazım.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    bergama çatımında bizi beklemenize gerek yok sercan , biz size yetişiriz.
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    oo sercanım çalışmalar dewam ediyor demekki...yol güzargah ve molaları senin organize ettiğin şekilde yaparız farklı fikri olan varsa onuda düşünür gitmeden 1-2 gün önce son halini yine yazarsın buraya...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulen sercan insan bizede bi tşk eder ordaki harita benimn eserim ayıp ayıp paylaşmıcam senle bidaha birşey
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güncelleyelim....

Bence yavaş yavaş acele edilmeden gidilmesi en güzeli... 1 saat geç olsun ama güzel olsun..Herşeye değer....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ibrahimb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250
    sercan, Muhittin telif hakkı istemez inşallah(!)

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    abi sizin köyün delikanlısı Muhittin abi.. aklıma gelmisken soyliyeyim. bi gun muhabbet oldu, sordu biri MT ne demek diye, o da dediki MT Muhittin Tulumoglu demek.. kopmustum yaa o gün...
    evet sercan doğru demişin arkadaş
    neyse abi siz yeri biliyosunuz, gecen sefer ki gibi gidip Okan abi den anahtarları alırsınız.. Ama bizleri Altınova yolunda karsılarsanız daha bi mutlu oluruz
    evet karşılarız nasip olursa anahtarıda alırız merak etme:wiinkk

ibrahimb´isimli üyeden Alıntı
    Sercan, Muhittin sürprizleri sevmez, garantiye oynar(!!!!!)

Herkesten önce gider odamızı kaparız.

evet hocam beni iyi tanıyorsun garantiye oynarım fakat
    yatacak yeri ben sececeğim kılıma altındaki yatak benim gecen sefer beni kılıma karşısında yatırdı gırip oldum sayen de

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    ya ibrahim abi kılimanın kumandasını ver muhittin abiye yoksa hasta oluyor saklama oraya buraya bulamıyor sonra hasta olur bak gezemez sonra hasta yapmayalım odelikan lı motosikletci

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ibrahim abi kılimanın kumandasını ver muhittin abiye yoksa hasta oluyor saklama oraya buraya bulamıyor sonra hasta olur bak gezemez sonra hasta yapmayalım odelikan lı motosikletci
    muharrem bilirsin bizim gurupta yağmurda karda buzda motora binen benim güneşli havalarda motora binen arkadaşlardan farkım var ve hiç hasta olmadım
    ne zaman ibrahim hocam la geziye gitsek beni hasta ediyor.
    ben onu yollarda geciyorum hocam da gecmemin cezasını beni hasta ederek mi bana ödetiyor diye düşünüyorum ?

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    alooo sesim geliyormu benide yazın listeye özledim sizlerii...

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    abi onlar tatlı su motorcusu sen kuruzurla enduro yspmış birisin ondan seni cekemiyor hasta yapıyor seni

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    ben artcımla ve kankamla geliyorum listeye 3 kişi yazın
    TATAR ahmetimde gelir
    Ride your way

ibrahimb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250
    günahımı alma tulumoğlu, saat 11.00 den 03.00 kadar odada yalnız yattın, 3 ten sonra da kumanda bende idi. Sen bulamamışın.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz önce ayvalığa bigelinde
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı toni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alooo sesim geliyormu benide yazın listeye özledim sizlerii...
    tuncay abiiimmmm ....
    bizde seni çok özledik ayrı gayrı kaldık çok bunu bir akşamda telafi edebilecekmiyiz bilmem
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler