Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmir deki motorsiklet tutkunları BULUŞALIMMM

Motovento
    REKLAM ALANI
    snoop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    deer152
    yaaa arkadaşlar madem motorsiklet tutkunuyuz izmir de yaşayan arkadaşlara sözüm tanışıp buluşamazmıyız ben toplanıp sohbet edebileceğimizi düşünüyorum akşamları yanlız gezmekten sıkıldım acil cevap bekliyorum hadiii

- Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.
    - Gezi başlıkları içinde gezi fikirleri ilgili başlık konusu dışında tartışmalar yüzünden açılan başlıkların konu dışına çıkıtığını görüyoruz. Bu yüzden geziler ile alakalı sohbetleri ve yeni gezi fikirlerini bu başlıkta yazabilirsiniz.
    - Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Konuya aşağıdaki linkden devam edebilirsiniz.
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=6459

- Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    snoop, bu ne hız Bende düşünüyordum böyle bi başlık açmayı bu günlerde ama tereddütte kaldım...Hadi bakalım hayırlısı...Bu arada sen nerede oturuyosun İzmirin neresinde???Yaş kaç??? Yeni katıldığın için aramıza hakkında bişey bilmiyoruz aydınlat bizi...

Motosikleti
    deer152
    yeni katıldım sayılmaz iğrenç bir sorunum var siteden çıktıktan sonra birdaha giremiyorum güvenlik şifresi istiyo giriyorum şifreyi ama aktive olmuyo bu yüzden sitede online olabilmek için sürekli yeni giriş yapıyorum neyse bu konu hakkında bilgin varsa paylaş lütfen ben ksk de oturuyorum yaş 29 sen nerede oturuyosun dostum?? eee nezaman toplanıyoruz

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorununla ilgili bence sevgili adminimiz skullhunter a başvur derdini anlat.Siteye son zamanlarda baya bi izmirli üye katıldı eğer bu başlıkla toplanamazsak hiç toplanamayız bu yaz.Zaten yaz bitiyor buluştuk buluştuk yoksa başka bahara kalır bu iş.Güzel yerde oturuyormuşsun ben Gaziemirde oturuyorum bucada bi internet cafede çalışıyorum şu an.Bakalım başka kimler gelebilir geziye ona göre bi program yaparız.Umarım olur bu sefer...

Motosikleti
    deer152
    aa dostum benimde iş yerim bucada hangi cafe bu??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler