Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

13.04.2008 Bahar geldi hadi Marmara turuna - Armutlu Çınarcık Yalova

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    13.04.2008 pazar günü haremden pendik,kartal,tuzla,eskihisar,topçular,yalova,orha ngazi,gemlik,kumla,kapaklı,armutlu,çınarcık,yalova topçulardan istanbula dönüş.
    hareket saati haremden 08:30 yolda sonradan kararlaştıracağımız biyerde kahvaltı yapçaz.katedeceğimiz km yaklaşık tahminen 250-300 km geziye katılmak isteyenler isimlerini yazdırabilirler,şimdi yol zamanı kışboyunca tophanede toplandık daraldık biraz yol yapalım bugezi güzel olcak havada güzel olursa süper olur.

gezi listesi:
    1.ümmet perkitan ve misafiri(by)
    2.marv
    3.sabofb
    4.svd +1(küçükyalıdan katılcak)
    6.emrahkrm(bursa gemlikten katılcak)
    7.sametrix
    8.tanımsız+1
    9.choconut (gemlikten katılcak)
    11.dalyanöner
    12.atlantic+2
    13.ucanteneke5
    14.playboy_77
    15.alpino
    16.sumensko
    17.yasar galba işte olacakmış özcan öyle dedi
    18.tutkun
    19.shumenli_iso
    20.hasan
    21.antientel+1

AVRUPA YAKASINDAN GELECEKLER TAM 08:00 DE SİRKECİ HAREM FERİBOTUNDA OLMASI GEREKİYOR ANADOLUYAKASINDAN GELECEKLERDE HAREM İSKELESİNDE OLMASI GEREKİYOR 08:30 DA HAREKET

herhangibidurumda tel mnr:0542 7624303

Alıntı Mariner-M adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümmet abı kahvaltı yerı kesınlık kazandı mı?Bızde ona gore tuzla e-5 te koprude sızı beklıycez.Istersenız eskıhısarda vapurda kahvaltı yapabılırız..
    kahvaltı için carfursada yapalım diyoruz buluşuncada konuşuruz haremde olmazsa dediğin gibi feribottada yapabiliriz.

KAHVALTI OLAYI GEMİDE OLCAK ARKADAŞLAR KESİNLİK KAZANDI(ESKİHİSAR TOPÇULAR FERİBOTUNDA)
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    pazar günü hava süper olacakmış 24 dereceye kadar çıkıcak deniyo

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    ozaman gezi çok keyifli olcak demektir hiçbir manzarayı kaçırmıcaz
    www.perkitan.com

Motosikleti
    Honda deuville
    evet abi çok güzel olacak gibi

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8
    keşke biraz daha geç yola çıksaydınız bizde katılırdık bulgaristan mt olarak napalım bidaki sefere artık size iyi gezmeler kazasız belasız
    özgür adam:

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı sumensko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke biraz daha geç yola çıksaydınız bizde katılırdık bulgaristan mt olarak napalım bidaki sefere artık size iyi gezmeler kazasız belasız
    evet inş biadahakisefere gemlikte biraz takılcaz bakarsınız denkgeliriz limandaki çaybahçelerinde.
    www.perkitan.com

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Abi ehliyetimi bugun vermiş olsaydı sevgili memurlarımız kesin gelirdim. Gerçi saati erken ama ne yapalım
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Armutlu iskele meydanı
    en uçta denizin kenarındaki beyaz binada mit in binası
    26 senedir her yaz mutlaka giderim armutluya..
    abi bdne 20 senedir armutludayım yazın bi akşam kayalıklarda 2-3 bira çakmak dileğiyle

Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözünü seveyim Armutlu'nun ben. Bizim de yazlığımız var yılandarda. Yaklaşık 12-13 senedir her yaz ben de giderim Armutlu'ya. Bikaç foto da benden olsun;

Bizim evden görünen, sizin de önünden geçeceğiniz halı saha manzaramız.

Bu arada kardeşim kadar sevdiğim bir arkadaşımın hiç beklemediğimiz bi anda, muayneden sonra askere alacakları haberi geldi. Balıkesir'e çıkmış. Pazar günü teslim olması gerekiyormuş. Onu birliğine teslim edeceğimiz için çok üzülerek gelemeceğimizi bildiririm. İnanın satış değil bu. Çok istiyodum oralara gitmeyi ama kısmet olmadı. Size şimdiden iyi yolculuklar. Bol bol foto çekin, onlarla idare edelim. Bir sonraki geziye mutlaka katılıcam.

Bu arada belki Gemliğe kadar size eşlik edebiliriz. Eğer gelirsek Pazar sabah 8:00 gibi feribotta olur 8:30 gibi de Harem'e geçmiş oluruz.

hea bizim de topumuz hep oraya kaçardı o ev sizinmi

bunlarda bizim evin manzaraları dereağzı mevkii arabaların armutluda halısahanın oradaki düzlükten sonra en hızlı geçilen 2 .yer dereağzı mevkii dere köprüsünden sonra 250 mt sonra ileride soldaki beyaz bina kaymakam lojmanın karşısı hatta resimde gözüken yeşil bina da kaymakam lojmanı çok kıyak oldu orada olması motoru bırakıyorum kapının önünde polis nöbeti varda kapıda

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada kardeşim kadar sevdiğim bir arkadaşımın hiç beklemediğimiz bi anda, muayneden sonra askere alacakları haberi geldi. Balıkesir'e çıkmış. Pazar günü teslim olması gerekiyormuş. Onu birliğine teslim edeceğimiz için çok üzülerek gelemeceğimizi bildiririm. İnanın satış değil bu. Çok istiyodum oralara gitmeyi ama kısmet olmadı. Size şimdiden iyi yolculuklar. Bol bol foto çekin, onlarla idare edelim. Bir sonraki geziye mutlaka katılıcam.

Bu arada belki Gemliğe kadar size eşlik edebiliriz. Eğer gelirsek Pazar sabah 8:00 gibi feribotta olur 8:30 gibi de Harem'e geçmiş oluruz.
    canınsağolsun kardeşim arkadaşının yanında olman lazım bugübi özel durumlarda,hayırlı teskereler kendisine,başka gezilerde görüşmek üzere.
    www.perkitan.com

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar yaş itibariyle değilde tecrübe itibariyle sizleri sürüş konusunda uyarma gereği hissediyorum...

grup sürüşünü tehlikeye atmaya kimse cesaret etmesin...hız limitlerini zorlayacak arkadaşlar varsa bence bu geziye katılmayıp draglara gitsin...veya piste...veya tek başına köklesin...bu gezi bir kökleme gezisi olmayacakdır...

Ümmet abinin yanında bize lafda düşmez...ama kendisini dinlemenizi rica ederim...grup sürüşündeki kasıt illaki asker disiplininde olmayacak veya kimse kimseyi geçmesin yavaş olun hızlı olunda değil...

mevzu herkes birbirine saygılı olsun...ip düzenini bozmayalım...

ehliyeti olmayan arkadaşlar kesinlikle gellmesin...bi kontrol olursa makinanıza el konursa bizide üzersiniz...

artı kaza bela olmaması demek düzgün bir ip düzeniyle gitmemizi gerektirir...lütfen motorlarınızı üst tempoda tutmayın...2004 ten beri toplu gezilere katılıyorum...öyle arkadaşlar gördümki lakayıt...işin ciddiyetinde değil...kendi canını düşünmez...başkalarına sele üstüne oturunca saygı göstermez şov yapar...

böyle bir kaç hareketle karşılaşırsam tatlı dille uyarırırım...hiç birmizin grubu yani bizi tehlikeye atmaya hakkı yok...buna izin vermem...rahat sürelim...huzurlu sürelim...maksat km yapmak değil...maksat birbirimizi ve çevreyi görmek...güzel bir Pazar gününü değerlendirmek...

nolur limitlerde makinaları kullanmayalım...öncümüz Ümmet abidir...sürüşte lider olmak isteyen makinasına güvenen önde olsun...ama herkes sabit bir yer korusun lütfen...

fermuar düzeninde bulunalım ama sol şeride yakın olan arkadaş biraz içerde olsun...mazallah bir kamyon veya tır rüzgarı adamı fena sallar...

yanlı anlaşılmasın ben uzun zamandır kendi grubumla giderim...bi sistem kurduk...sizleri fazla tanımam...sürüşte öne çıkmanızın atraksiyon yapmanızın bir anlamı yok...

Şile gezisine katılan varsa benim bu dediklerimi anlayacaktır...

yağmur olursa gelemiyeceğim...GEMLİK ve KUMLA yı görmek için sabırsızlanıyorum...

hepimiz hata yapabiliriz...ama hatada ısrar edilirse grubu bırakıp tek başıma devam ederim veya dönerim...ukalalık veya kişisel algılamayın lütfen...kendi canımdam daha değerli birşey yok...

yolda sadece birbirimize ve diğer araclara mesafeli olalım...bu saatten sonra kimseye sürücülük dersleri vermem..İstanbul içinde en manyak sürücüyüm...ama şehirler arasında adam gibi yoluma bakarım...nolur sizde dikkat edin..şakası yok...başımıza bir iş gelirse arkamızdan çok ağlayanımız olur...sevdiklerimizi üzmeye hakkımız yok...

bu hayattan hep korkarım...saygılar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

helal mete_han sana bu yakışırdı.

Sen gidiyormusun gitmiyormusun? ne demek yağmur olursa? prefabrik gibi motora biniyon her yerin naylon sana koyarmı yaa

sağsağlim kazasız belasız gidin gelin arkadaşlar..
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    teşekkürler mete uyarıların için sanırım geziye gelen arkadaşlar bunları dikkate alacaktır,kimse canını ve sevenlerini tehlikeye atmak istemez.
    www.perkitan.com

Motosikleti
    Honda deuville
    ben ehliyeti mayıs sonunda alıcam .yav korkuttun bizi şimdi çokmu çevirme var sobelerlermi bizide geziye katılan herkezin A-2 si varmı?

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    ümmet abi kahvaltıyı anadolu yakasında nerde yapcaksınız yada gemide mi yapcaksınız anadolu yakasından katılan arkadaşlar aç kalmasın
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ümmet abi kahvaltıyı anadolu yakasında nerde yapcaksınız yada gemide mi yapcaksınız anadolu yakasından katılan arkadaşlar aç kalmasın
    gemide yapçaz herkes biarada olsun diye oraya kadar katılım olcak çünki.
    www.perkitan.com

Motosikleti
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

helal mete_han sana bu yakışırdı.

Sen gidiyormusun gitmiyormusun? ne demek yağmur olursa? prefabrik gibi motora biniyon her yerin naylon sana koyarmı yaa

sağsağlim kazasız belasız gidin gelin arkadaşlar..
    haco ben neler gördüm bu gezi aleminde...sarhoşumu desen psikopatımı tek tekercisimi...gezi esnası bir kısımarkadaş kendini kaybediyo...mutluluktan veya ne bilim işte bir kişilik bozukluğu diyelim buna...kazasıda belasıda oldu...lastiği patlayan arkadaşın peşindede koştuk saatlerce makinasının başında bekledik...hayat bize herşeyi getirebilir...ha birde yağmurda eriyom ben...nazlıyım abi hasta olurum hemen...

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler mete uyarıların için sanırım geziye gelen arkadaşlar bunları dikkate alacaktır,kimse canını ve sevenlerini tehlikeye atmak istemez.
    yok abi sen iyiniyetlisin kalp kırmazsın...bilirim...son söyleyenecek şeyi baştan söylersek daha isabetli olur...gözüne batan şeyler olursa uyarmak büyüğümüz olarak sana düşer...ha dersenki mete han ben isanları kıramıyorum...ben gayet güzel anlatırım abi emin ol...nazımda çoğu insana geçer...

Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ehliyeti mayıs sonunda alıcam .yav korkuttun bizi şimdi çokmu çevirme var sobelerlermi bizide geziye katılan herkezin A-2 si varmı?

abicim bak benim peder 30 yıllık Trafikci...yanımda polis yakını kartım var...askeri kimlik gibi...trafik durdurursa belki rüşvetle yırtarız...ama yırtamazsak yiyeceğin ceza 700 gayme...artı mahkemeye çıkarılırsın...art makinanı parktan alırkende bi 500 daha girecektir...ehliyetsiz yakalananlar 1000 gaymeden aşaı kurtaramazlar...bu birrr...

1000 gaymelik ceza seni bekliyo polis sence kaç para rüşvet ister..veya sen kaç teklif edersin...

hadi emniyeti boşver...Jandarma yakalarsa anamızdan emdiğimiz süt burnumuzdan gelir...rüvet asla almazlar...teklif bile edemeyiz...makinan atıyorum Gemlikta kalsa ne halt yicez...tek olsak 2 kişi olsak inan yırtarız...ama bu grup sürüşünde llaki radara madara girecez...hızımız süratli olacak...birimiz radara girsek hepimiz gümleriz sonraki ekipler bizi durdurur buda iki......

bu riski almaya değermi...değer diyosan buyur gel....

ehliyetini al hep gezeriz...

yazın günmü biticek...gezimi bitecek...heves etmişin kursağında kalmasın sen bilin...ben uyarıyı yapayımda gerisini sen düşün...para senin cebinden çıkacak çünkü...

Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senle tanışmakda çok istiyordum biraderim...kısmet olucak inşallah...

ben ehliyeti Honda bayimde unuttum iyimiii...demin siteden bir arkadaşa cbf 150 aldık...orda sehpada kalmış...yandaki bakkala verdiler...işin yoksa şimdi git Ümraniye Bulgurluya...1-2 saatten görüşürük...yarın gezi olmasa valla pek sallamam ya...hadi by..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda deuville
    metehan 2 yıldır motor kullanıyorum hiç polis jandarma çevirmedi,10 yıldır istanbulda araç kullanırım (ağır vasıta ehliyeti var) senede bir kere denk gelir evrak sorar hükümet.zira kurallara uyar adam gibi giderim yolda.. ama içime bi kurt düşürdün A-2 yi almaya 1 ay kala riske girmiyeyim o zaman size iyi eğlenceler.
    ümmet abi yukardaki sebebten ötürü ben gelmicem beni silersin listeden....

Motosikleti
    grand dink 250
    ümmet abi benide yaz listeye,sabah görüşmek üzere...
    kymco grand dink 250 NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    giden arkadaşlara hayırlı yolculuklar
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan 2 yıldır motor kullanıyorum hiç polis jandarma çevirmedi,10 yıldır istanbulda araç kullanırım (ağır vasıta ehliyeti var) senede bir kere denk gelir evrak sorar hükümet.zira kurallara uyar adam gibi giderim yolda.. ama içime bi kurt düşürdün A-2 yi almaya 1 ay kala riske girmiyeyim o zaman size iyi eğlenceler.
    ümmet abi yukardaki sebebten ötürü ben gelmicem beni silersin listeden....
    valla dostum biliyon motorunu alırken senden çok ben sevindim...daha doyamadın makinaya...bi terslik olur...hem maddi hem manevi zarar görürsün senle birlikte bende üzülürüm...herşeyde bir hayır vardır...bak şimdi evimde otururken ehliyeti bayide unuttuğum için Ümraniyeye gittim geldim...kaderde varmış demek...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler