Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Fuarına HepBirlikte Gidelim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimmdiiii şöyleee oluuyooorr güüzel kardeşim..

Fuar da bir adet MT standı oluyor,herkesler orada toplaşıyooorrr..
    sen yine standgirl olcan mı
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio, (Beverly 300i.e alma aşamasında)
    Arkadaslar herkes alternatif bulusma yeri onerisinde bulundugu surece "saz ayarlamakla dugun gecirecek ve surekli bir kör dogusu yapacagiz burada"

Gelmeyi dusunen arkadaslar alternatif mekan uretmek yerine var olan gundemdeki mekanlarin kendileri icin uygun olup-olmadigini belirtirlerse daha kolay ortak fikir birligine varmis oluruz. Aksi halde her kafadan farkli bir ses ciktigi muddetce bir sonuca varmamiz cok zor.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    tek bi bulusma noktası olamaz diye düşünüyorum bicok kişi farklı yerlerden gelicek güzarkahlar farklı olucak.herkez kendine yakın biyerlerde bulussun toplana toplana gideriz bir grup diğer grubu alır o grup baska bi grubu alır oyle oyle birikirz mesela avcılar beylidüzü b.cekmece tekirdağ corlu yolcularının toplanma yeri avcılar olabilir hem yol üzeri hemde bulusma için iyi yerler var.

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    üff keşke bende gelebilsem ta hatayda oturuyorum ama fuar istanbulda üf yha
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    iki tabana devam , sattım :(
    Alıntı pininfarina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkes alternatif bulusma yeri onerisinde bulundugu surece "saz ayarlamakla dugun gecirecek ve surekli bir kör dogusu yapacagiz burada"

Gelmeyi dusunen arkadaslar alternatif mekan uretmek yerine var olan gundemdeki mekanlarin kendileri icin uygun olup-olmadigini belirtirlerse daha kolay ortak fikir birligine varmis oluruz. Aksi halde her kafadan farkli bir ses ciktigi muddetce bir sonuca varmamiz cok zor.

Yer konusunda gündeme gelen ; Mecidiyeköy , Beşiktaş , Taksim , hepsi bana uyar , fakat buluşma saati ve günü açısından sıkıntı olabilir benim için.Malumdur ki aramızda çalışan arkadaşlar olacaktır benim gibi.Bu buluşma etkinliğini cumartesi gününe alabilirsek saat konusunda kaçamak yapabilirim , hafta içi olursa da kesin saate göre kendimi ayarlamaya çalışabilirim.

Gelişmeleri takip edicem . Görüşmek üzere ...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle böyle olur zati
    cen aldınmı gız motorunuuu ,bencede güzel olur inşallah gelebiliriz fuara
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

heLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    07' GSX-R 600
    Valla benim icin gun & saat & yer problemi yok. Surasi diyin geliyim
    Suzuki [B]GSX-R 600[/B] '07
    [B]2[/B] Fast [B]4[/B] You

Motosikleti
    Alıntı heLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim icin gun & saat & yer problemi yok. Surasi diyin geliyim
    Altindaki o makine bende olsa bende şak diye aninda her yere gelirim "İşinla bizi Skati

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    arkadaslar bana bulusma yerı farketmez heryere uyarım ayrıyetten artcıda alabılırım ama 70kg altında ve yavasla dıye mızmızlanmıcak cınten olursa bastan solıım
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en iyi beşiktaş inönü stadının karşısı bence genelde bütün buluşmalar orada olur mt olarak genede topik sahibi karar versin.

Motosikleti
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyi beşiktaş inönü stadının karşısı bence genelde bütün buluşmalar orada olur mt olarak genede topik sahibi karar versin.
    evet abı bu dogru topık sahıbı karar versın

beşiktaş yada barbaros bulvarı civarında bi yerde olsun çünkü e5 den direk basar gideriz kanımca
    Cbr 125 :bounce:

Motosikleti
    Alıntı jackaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bana bulusma yerı farketmez heryere uyarım ayrıyetten artcıda alabılırım ama 70kg altında ve yavasla dıye mızmızlanmıcak cınten olursa bastan solıım
    Ohooo simdiden oyun bozanliklar basladi! Ne bu yaris icin'mi toplaniyoruz yoksa bir yere birsey'mi yetistirecegiz hani soylemesi ayiptir

Bunlari konusmak icin cok vaktimiz olacak ama bastan soylemekte fayda var oncelikle tum katilimci arkadaslar "full korumali + kesinlikle trafik kurallarina uyacak ve akabinde grup belli bir suratle seyretmeli diye dusunuyorum.

Yoksa biri alip basini gidecek oteki ona bakacak arkada kim kalmis-kim kalmamis umurunda olmayacak! Gruptaki motorlar birbirlerine denk model ve gucte makineler degil "biri tekir-oteki bekir" makinalar. 100cc'de var 600cc'de! Nerde grup, nerde konvoy, nerde dayanisma-birlik-beraberlik ruhu?

Herkes kendi havasinda gidecekse zaten bulusmamizin bir anlami yok! Harkes alsin basini gitsin, kafasina gore takilsin oyleyse! Bunlari konusup ortak bir karara baglayalim cocuklar...

Motosikleti
    Ohooo sen simdiden oyun bozanlik yapmaya basladin bile utad! NE bu yaris yapmak icin'mi toplaniyoruz yoksa bir yere birsey'mi yetistirecegiz hani soylemesi ayiptir

Bunlari konusmak icin gerci cok vaktimiz olacak ama bastan soylemekte fayda var oncelikle tum katilimci arkadaslar "full korumali + kesinlikle trafik kurallarina uyacak ve akabinde grup belli bir suratle seyretmeli diye dusunuyorum. Yoksa biri alip basini gidecek oteki ona bakacak! Arkada kim kalmis-kim kalmamis umurunda olmayacak amcamin! Yok olmaz oyle! Sonra gruptaki motorlar birbirlerine denk model ve gucte makineler degil biri tekir, oteki bekir makinalar 100cc'de var 600cc'de! Olmazki boyle! Nerde grup, nerde konvoy, nerde dayanisma-birlik-beraberlik ruhu?

Herkes kendi havasinda gidecekse zaten bulusmamizin bir anlami yokki! Harkes alsi basini gitsin, kendi kafasina gore takilsin! Cik cik cik bence bunlari oturup dusunelim-tasinalim ve bir karara baglayalim cocuklar...

tamam arkadasım ok kurallara uyup beklerım sızı napalım ama yınede solım 70kg uzerı artcı olayı hala gecerlı

Ohooo simdiden oyun bozanliklar basladi! Ne bu yaris icin'mi toplaniyoruz yoksa bir yere birsey'mi yetistirecegiz hani soylemesi ayiptir

Bunlari konusmak icin cok vaktimiz olacak ama bastan soylemekte fayda var oncelikle tum katilimci arkadaslar "full korumali + kesinlikle trafik kurallarina uyacak ve akabinde grup belli bir suratle seyretmeli diye dusunuyorum. Yoksa biri alip basini gidecek oteki ona bakacak! Arkada kim kalmis-kim kalmamis umurunda olmayacak amcamin! Sonra gruptaki motorlar birbirlerine denk model ve gucte makineler degil. "Biri tekir-oteki bekir" makinalar 100cc'de var 600cc'de! Nerde grup, nerde konvoy, nerde dayanisma-birlik-beraberlik ruhu?

Herkes kendi havasinda gidecekse zaten bulusmamizin bir anlami yok! Harkes alsin basini gitsin kafasina gore takilsin oyleyse! Cik cik cik bence bunlari oturup dusunelim-tasinalim ve bir karara baglayalim cocuklar...

aynen katılıyorum hocam sana... eğlenmeye giderken üzülmeyelim sonra

Motosikleti
    asya 150 t 19 a
    yaa arkadaslar ilgimi cekti cogunlukla bulusma yerleri hep asya kitasindan...
    hic kimse yokmu bu avrupa kitasinda??????????
    attractive_boy:bounce:

Alıntı attractive_boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaslar ilgimi cekti cogunlukla bulusma yerleri hep asya kitasindan...
    hic kimse yokmu bu avrupa kitasinda??????????
    tam tersi olacaktı herhalde çouğu kişi avrupa kıtasında

Topluca gitmek bence daha mantıklı. Anadolu yakasından bayağı bir katılımcı gurubu olacağa benziyor.
    İnsanlara güven ama,kime iki kere güveneceğine dikkat et..!!!

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    en guzelı umranıye sonduraktakı saat kulesı manyak olur ıstersenız 1. kopruden ıstersenızde 2. kopruden gıderız hıc sorun yok dımı herkes gelıyomu
    yalnız benım motorum yok onu bastan soylıyım hani

Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en guzelı umranıye sonduraktakı saat kulesı manyak olur ıstersenız 1. kopruden ıstersenızde 2. kopruden gıderız hıc sorun yok dımı herkes gelıyomu
    yalnız benım motorum yok onu bastan soylıyım hani
    jackaan le bir görüş istersen eğer 70kg altıysan seni alabilir belki

arkdaşlar aklıma şimdi geldi avrpuya yakasından ve anaolu yakasından gelecek arkdaşlar için 1 i anadolu 1 i avrpua yakası olmak üzere 2 buluşma yeri karalaştıralım. e5 de bi yerde de topluca buluşuruz yolumuza devam ederiz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)