Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Recep Arkadaşımız 2008 TR Pist Şampiyonası İçin Sponsor Arıyor !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Geçen sene ilki düzenlenen TR pist şampiyonasında klasmanda 3.sıradayken talihsiz bir kaza yapıp 2007 yarış defterini kapatan Recep kardeşimiz 2008 TR Pist şampiyonasına katılmak için sponsor aradığını iletmemi istedi...

Kendisini siteden boy(mehmet) metehan ve yarış çevresinde arkadaşlarımız tanılar.Recep kardeşim kendisine sponsor olmak isteyenlerincep telefonuyla kendisine ulaşabileceğini söyledi.

Recep Cep:0542 681 22 80

Artık bana geriye hayırlısı olsun demek kalıyor.Bol şanslar kardeşim...

(199 numaralı sarı-siyah motorlu)
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    evet arkadaşlar...sevgili dostum RECEP Syrıana ve benim Seyrantepedne komşumuz olur...tamircidir...servis sorumlusudur...ama bu işler için paraya ihtiyac vardır...

Belki olurda bir değerli abimiz çıkarsa yarış camiası bir yetenekten mahrum kalmaz...kendisi çok mücadelecidir savaşcıdır...bu yola baş koymuştur...

geçen yarışlarda kaza pahasına kabak lastiklerle bile yarıştı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah recep arkadaşımıza sponsor bulunur, ben burada madencilik fabrikalarına bildiride bulundum, bakalım umarım ilgilenen olurlar...

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah recep arkadaşımıza sponsor bulunur, ben burada madencilik fabrikalarına bildiride bulundum, bakalım umarım ilgilenen olurlar...
    worldwideweb desteğin için çok çok teşekkürler arkadaşım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Sponspor desteğine gerek kalmamıştır arkadaşımız bu sezon yarışlara katılmama kararı almıştır, başlık kitlenebilir teşekkürler...

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    keske bole bı ımkanım olsaydıda yardımcı alabılseydım....umarım aranılan destek bulunur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler