Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

[MT istanbul] 03.02.2008 Pazar Günü Şile

Motovento
    REKLAM ALANI
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fenomen ne demek la...Allah aşkına gogıla bakmadan yaz...recedecem...
    abi .. bana sordu keşke guugıla bakabilseeeeeeee (((((((((((((((((:

emün artık düş yahamızdan ..

Konuyu Toplam 34 üye okuyor. (30 Kayıtlı üye ve 4 Misafir)
    jesse, emin_arikoglu, Trnitron, kuyucadısı, ihsanhakan, CİHAN, mete_han, Ragnosan, hanedan12, crayzboyone, jeansatar, one, headquarters, MrCoopan, gugukk, jemm, erreguay, babaçi, kıllıtarkan, Su Silahı, ozrace, MİNİK, erdincpolat, D C R, muratgergerli, RoLa, gülnur, Kolt, sedat_57, Batpod

fenaaaaaaaaaaaa((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    "Alooo, hemşomu gariban mı buldunuz.. Ne saf maf diyonuz çocuğa. Emiiiiin topraaam yalnız deeelsin"
    Bu arada güzel gezi olmuş imrendim ama ben de güzel bi gezi yaptım bugün ama maalesef 4 tekerle çünküm motorumun durumu iyi değil ama keşke motorumla gelseydim diye içim gitti.
    İstanbul mt ye selamlar. Yaz a güzel planlarım var ybr yele geleceem inşallah toplantınıza.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    [QUOTE=mete_han;943619]garagtersizimm...afacanımm...hınzırımm...

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

burda niye bakıyon bardağa allasen söyle...Son kullanma tarihi falanmı arıyon...

iki kere yazmışım..NİYE yi değiştirirkene oldu...
    abi temizmi kirlimi diye baktım ne diye bakıcam boş bardağa
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla yalan
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Alooo, hemşomu gariban mı buldunuz.. Ne saf maf diyonuz çocuğa. Emiiiiin topraaam yalnız deeelsin"
    Bu arada güzel gezi olmuş imrendim ama ben de güzel bi gezi yaptım bugün ama maalesef 4 tekerle çünküm motorumun durumu iyi değil ama keşke motorumla gelseydim diye içim gitti.
    İstanbul mt ye selamlar. Yaz a güzel planlarım var ybr yele geleceem inşallah toplantınıza.
    abi sende olmasan 35 kişiye tek dalacaklar bana sağolasın hemşom abi her zaman bekleriz buraya bende kısmet olurda gelirsem kırıkkaleye görüşürüz inşallah

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    ahanda topik uçuşa geçti

Konuyu Toplam 36 üye okuyor. (31 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    babaçi, emin_arikoglu, CİHAN, vasco1925, jesse, Trnitron, kuyucadısı+, ihsanhakan+, mete_han, Ragnosan, hanedan12, crayzboyone, jeansatar, one, headquarters, MrCoopan, gugukk, jemm, erreguay, kıllıtarkan, Su Silahı, ozrace, MİNİK, erdincpolat, D C R, muratgergerli, RoLa, gülnur, Kolt, sedat_57, Batpod
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    GSXR1000RR1

Platon, fenomenler dünyasını gerçek dünyanın bir yansısı, yani akılla bilinen reel dünyanın bir görüntüsü olarak almıştır. Kant'ta olanaklı deneyin koşullarıyla ilişkili olan her şey fenomen olarak ele alınmıştır.Felsefede somut, algılanabilir ve denenebilir olay ve nesne demektir. Bir nesne, olay ya da sürecin nesnel gerçekliğini vurgulayan bir ifadedir..

Edmund Husserl fenomen kavramını tam tersi olarak tanımlar. Husserl'e göre fenomenolojinin ele aldığı konu, algısal ve deneysel nesneler dünyası değil, tersine nesnelerin özüdür.

bende ne atmışım ama dimi kendimi bir an davranış bilimleri dersinde sandım

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    [QUOTE=jesse;943626]abi .. bana sordu keşke guugıla bakabilseeeeeeee (((((((((((((((((:

QUOTE]

yeni ikonumuz artık Emin oldu belli...kıskanmayalım...

heh...torpağını kolla...ne cin ali o bilinmi sen...aynı anda 25 kişiyi idare ediyo...bende dahil...

[QUOTE=emin_arikoglu;943637]
    garagtersizimm...afacanımm...hınzırımm...

abi temizmi kirlimi diye baktım ne diye bakıcam boş bardağa

valla yalan

abi sende olmasan 35 kişiye tek dalacaklar bana sağolasın hemşom abi her zaman bekleriz buraya bende kısmet olurda gelirsem kırıkkaleye görüşürüz inşallah
    temem hadi onu anladık...kayfaltıda tabağı niye inceliyon...tabak temizmi deyi bakıyon...

bide senle olan çok samimi çok içli dışlı çok içiçe çok böle bişey fotolarımız nerde...hani ben senin arkandaydım ya cıbırda...Titanik ambiansı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125

yav bu arkadaşlar ne yapıyor bilen varsa yazsın benim bildigim uzun eşşek böyle oynanmıyor ama
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Comet
    [QUOTE=mete_han;943648][QUOTE=jesse;943626]abi .. bana sordu keşke guugıla bakabilseeeeeeee (((((((((((((((((:

QUOTE]

heh...torpağını kolla...ne cin ali o bilinmi sen...aynı anda 25 kişiyi idare ediyo...bende dahil...

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

temem hadi onu anladık...kayfaltıda tabağı niye inceliyon...tabak temizmi deyi bakıyon...

bide senle olan çok samimi çok içli dışlı çok içiçe çok böle bişey fotolarımız nerde...hani ben senin arkandaydım ya cıbırda...Titanik ambiansı...
    titanik
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

erdincpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan da motorsuzum
    şu resimleri bir ekleyebilsek oo rakamları tavan yaptırcaz da
    imageshack sağolsun bekliyos hala
    emin abi sevilen insansın vesselam ondan ugraşırlar senle
    keşke benide o kadar seven olsa
    DRİFT RELİGİON
    4 teker benenimi, 2 teker ruhumu taşır

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    bu geziye 1.5 metrelik ara kablo kadar yakındım ancak sabah motorun aküsü tükendi neyazıkki

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    [QUOTE=emin_arikoglu;943637]
    valla yalan
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1

o fotolar muharremm de abi ordada masada yer yoktu kucağıma aldım tabağı yakın mesafe oldu işte böyle incelediğim yok malı götürüyodum ama o ayva reçeli beni bitirid offfff

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    arkdaşlar fotolara baktım çok güzel olmuş buluşma çok şey kaçırmışım gene bi dahakine kısmet artık muhabbetinizde bol olmuş devamını dilerim ayaklarınıza sağlık allah kaza bela vermesin
    hatırlatma...........

Selçukcum telefondan anlatamadım..şimdi benden AYU olmasın bir AYU artcımla gezerken (o ayuda bu forumdan bir garagtersiz) baba bi iski çukuruna daldık...motor doinnkk etti...çok sağlam zıpladık bişeyler oldu dedim ben içimden...motor yaylanmamaya başladı...servise gittik bizim amortisör patlamış...nasıl oluyorda oluyor anlamıyorum...taşıdığım şahsiyetsiz garagtersiz ahlaksıza dedim olm bak çok ağırsın diye ama sallamadı kalbi kırılır diye ses etmedik...2 kişi zaten limon oldu motor çekmez diye köklerken böyleyken böyle oldu...amortisörüm 160 gayme işçilikle 200 gayme tutuyomuş...valla verecek durumum yok şu an...kredi kartınada borç yapmak istemiyorum...böyle idare eder dediler...bi ayar verdiler...

artcı martcı taşırsam bir daha şerefsizim...

o şahıs birazdan açar sitede onlıne olur...

ona burdan bir notum var..Allah Belanı Versin kanka...motörümü mındar ettin...pis herif...

oh be rahatladım...
    Len sansar selim ulen körün gözdü görmedin belediyenin allayıp pullayıp süslediği çukuru sonrada yazarsın böle cevap hakkım olduğunu bile bile

şimdik geleyim senin o çinde üretilmiş dandik japon moturuna ben hayatımda böle dandik motur görmedim zaten senide daha rahat ve güçlü bir motur alana kadar hiç affetmicem ya bana bişi olsaydı len olum bundan sonra seni ve moturunu pretesto ediyoom (not: bu garaktersin motorla konuşuyo hatta özür diliyo bizzat şahit oldum kendimi dışlanmış hissettim)

yok arkadaş bu gankalık böle yürümez ya kilo verirsin ki ben şuan ideal kilomdayım bana heç laf etme!!
    ya insan bi düşünür ''ya ben 100 küsür kiloyum ya benim hiç mi gankam yok hiçmi artçım olmucak ben neyim böle ya acil diyetisyene gediyoom'' metehan iç ses
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bılmıcemde kım bılcek 2 nizde site kankasısınız ondan
    yok bundan sonra ganka manka herif önce motura baktı ya insan bi sorar ganka varmı sende bişi (oturan yerlerimde vardı ) yoook nerdee adam utanmasa ağlıcaktı motur için alt tarafı üç beş kuruş bişiler sıkışmış bi yerlerine

Not: Eğer motorum olursa mete gibi bir bünyeyi hayatta artçı olarak almam

ama kendisini araç olarak çok severim
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Comet
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yav bu arkadaşlar ne yapıyor bilen varsa yazsın benim bildigim uzun eşşek böyle oynanmıyor ama
    ben fotoyu çeker çekmez teklif yapıldı valla

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    [QUOTE=jesse;943657]

ama bunu mete abiye cevap yazdıktan sonra yazdım konuyu saptırmayalım kendimizde sapıtmayalım lütfen

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125

Henüz yüzyüze tanışamadık ama topraaam işini bilir... Herhalde boyu da biraz kısa, unutmayın dünyayı yönetenlerin çoğunun boyu kısaymış. Müsaade edin de hemşom da 25 kişiyi idare etsin. Hemşom benim
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fenayımm fenaaaaaaaaa (((: dedim boyle güzel bi gezi .. güzel bir MTanısı taşısın dedim . iyi yapmışım ellerime saglık ama sizin için dostlar

abi tutturdular kolayı kokteyl yapabilirmisin diye ((: açımda tabi o ara .. takıştırı verdim bi domatiz hemen [/QUOTE]

anı ölümsüzleştirelim istedik...

Yusuf üstadımızın da ellerine sağlık ....

Gökhan nasıl oldu da aç kalmadın sen

CD den boot eden PARDUS (linux tabanlı işletim sistemi sağ olsun )

bağlıyım hala ... izlemeye devam ediyoyrum...

Metehan Üstadım Düşündüğün için teşekkür ederim ...
    Muhtemelen ilk fırsatta Eksik olan aparatları tamamlayacağım ;)

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    KAHVALTI MEKANINDAN RESİMLER...

Bu arada nasıl bi kahvaltı bizi bekliyor acaba sorularım karşısında ümmet abinin cevabı şilede oldu çok sıkı bi kahvaltı yaptık herşey boldu
    2 soba cayır cayır yanarkene üstündede 6 demlik çay vardı onlar yetmemiş gibi bide ufo yakmışlar içerisi fecii sıcaktı.... üşümüş dizlere birebirdi

Bunlarda şile resimleri kalenin oralar çaydan sonra biz kalktık 6 motor 8 arkadaş
    Ümmet abiyle konuştugumuz gibi necdet abinin kabrine gaz açtık bizim yolculugumuz rahattı sabahdan ekşın dolu
    öğleden sonra sakin bi gündü herkese teşekkürler...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

titanik
    abi metehandroyu artçı aldım da
    Alıntı erdincpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu resimleri bir ekleyebilsek oo rakamları tavan yaptırcaz da
    imageshack sağolsun bekliyos hala
    emin abi sevilen insansın vesselam ondan ugraşırlar senle
    keşke benide o kadar seven olsa
    abi ben seni seviyorum yetmezmi?

Henüz yüzyüze tanışamadık ama topraaam işini bilir... Herhalde boyu da biraz kısa, unutmayın dünyayı yönetenlerin çoğunun boyu kısaymış. Müsaade edin de hemşom da 25 kişiyi idare etsin. Hemşom benim
    yürü be hemşom toprağına kurban

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    o fotolar muharremm de abi ordada masada yer yoktu kucağıma aldım tabağı yakın mesafe oldu işte böyle incelediğim yok malı götürüyodum ama o ayva reçeli beni bitirid offfff
    temem...pembe yanaklı Mhrknkspkslmf gelcekde buraya foto çakıcak ölemi ...zor bu saatten sonra...

açıklamaların tatmin edici...taam...

Alıntı kıllıtarkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar fotolara baktım çok güzel olmuş buluşma çok şey kaçırmışım gene bi dahakine kısmet artık muhabbetinizde bol olmuş devamını dilerim ayaklarınıza sağlık allah kaza bela vermesin

Len sansar selim ulen körün gözdü görmedin belediyenin allayıp pullayıp süslediği çukuru sonrada yazarsın böle cevap hakkım olduğunu bile bile

şimdik geleyim senin o çinde üretilmiş dandik japon moturuna ben hayatımda böle dandik motur görmedim zaten senide daha rahat ve güçlü bir motur alana kadar hiç affetmicem ya bana bişi olsaydı len olum bundan sonra seni ve moturunu pretesto ediyoom (not: bu garaktersin motorla konuşuyo hatta özür diliyo bizzat şahit oldum kendimi dışlanmış hissettim)

yok arkadaş bu gankalık böle yürümez ya kilo verirsin ki ben şuan ideal kilomdayım bana heç laf etme!!
    ya insan bi düşünür ''ya ben 100 küsür kiloyum ya benim hiç mi gankam yok hiçmi artçım olmucak ben neyim böle ya acil diyetisyene gediyoom'' metehan iç ses

yok bundan sonra ganka manka herif önce motura baktı ya insan bi sorar ganka varmı sende bişi (oturan yerlerimde vardı ) yoook nerdee adam utanmasa ağlıcaktı motur için alt tarafı üç beş kuruş bişiler sıkışmış bi yerlerine

Not: Eğer motorum olursa mete gibi bir bünyeyi hayatta artçı olarak almam

ama kendisini araç olarak çok severim
    ya arkadaşım mal sahabısının kilosundan sağanekine...oğlan benim kız benim...motör benim beni taşır sadece...sen üveysin...senin motörün bilem yok...yürü git başka foruma...pis dilenci..

kanka sağol görevini layıkıya yerine getirdin...artık bi Allahın kulu artcın olayımmı abü bile diyemez...amırtisör patlak abiii...

şerrefsiz gangam haftaya kuralar çekiliyo...Kiptaş konutları...bana çıkarsa sana çıkmazsa valla şaşırma...ama sana çıkar bana çıkmazsa hır çıkar senden tiksinirim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler