Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

16 EYLÜL AYVALIK KESİN KİMLER GELİR???NE YAZIKKİ İPTAL

Motovento
    REKLAM ALANI
    siah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR TARİH 16 EYLÜL GİDİLECEK YER:AYVALIK DURUM CİDDİ CUMA AKŞAMI YOLA CIKILIP C TESİ GECESİ KALINIP PAZAR GUNU ERKENDEN YOLA CIKIP İSTANBULDA OLALIM DERİM İPTAL.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaslar size iyi yolculuklar 23 EYLÜL dse gelebilirdim ama 16 EYLÜL olayı beni bozdu kusura bakmayın iyi yolculuklar..

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    birader cuma aksam 6:30 gibi cıkalım derim ki cumartesi erken kalkar günü degerlendiririz.yani ben ve kız arkadasım geliyoruz.liste yapalım bence bide pansiyon fiatları önemli
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi millet bir özet yapıyorum.Bi başlık açtık gerçi maddi durumlar zora girdi ama son ana kadar kasıyorum.Yenikapı-Bandırma saat 18,30//21,15 gibi kalkış saatleri var.Zaman bakımındanda ben 18,30 iyi derim.Ama çoğunluğa uymalıyız.İşten çıkıp millet yetişemeyebilir.O zaman hep beraber olalım die,2 SAAT GEÇE ATARIZ.Feribot ücreti sadece motor ve sürücü için 30 milyon.Artçınız varsa 42 milyon.Ben bu topicte abuksubuk konuşmalar olmasın die önünü kesmeye çalışıyorum.Bandırmadan indiğimizde tam tamına 225 km.125 cc motorunuz varsa uzun zamandır kullanıyorsanız max hızınız 120 gibiyse kopmazsınız.Zaten yol ortalamamız 80/90 km olacak.İki uzun bir kısa molayı uygun görürüm.Pansion işini kafaya takmayın diecem ama harbiden ona koşturuyorum bunu bilin.Ve bildiğiniz yerler varsa sizde konuşun.Bu geziye katılacak tüm dostlar biletlerini(Feribot için)önceden almalıdır.Dönüş içinde feribot saatleri aynı yani uygun olan dönüş saati bu sefer bence21,15 tir.18,30 olana yetişmeye çalışmayalım.Cmtsi uyanınca beraber kahvaltı,cunda gezisi akşamda mangal yaparız.Pazar günü ne yapacağımızı gitmeden önce yapacağımız toplantıda veyaa mangal yemeğinde konuşuruz.Bu konuda sorusu olanlar msnden ulaşsınlar.lÜTFEN SORGUSU SUALİ OLMAYANLAR İSİM EKLESİN+VARSA ARTÇISI EKLESİN.

MSN:emreozturk2005@mynet.com(Sabah 09,00-akşam 18,00)

zaten bir liste vardı. ben onu ekliyim. Kesin gelicekler listesini ayırıyorum. herkes kendini eklesin. bu arada 18:30 anadolu yakasından gelecekler ıcın erken olur. Bu arada bılıyorsan haremden vapur saatlerinide eklerseniz saatler daha kesinleşir.

Son Durum
    =======
    ubaykal + eşi
    kabir + kız arkadaşı
    ChatnoiR
    ODUNCU + kız arkadaşı (balıkesirden)
    Bıscuit
    Papiilion(Belki)
    DERYA + arkadaşı
    zeroeffect + izmirlileri toplarsın artık ???
    crato +1 (Kesin Degil)

Kesin Gelenler
    ==========
    Costantine
    baron985 + m.kemal
    siah +nisanlisi

Şimdi millet bir özet yapıyorum.Bi başlık açtık gerçi maddi durumlar zora girdi ama son ana kadar kasıyorum.
    Son Durum
    =======
    ubaykal + eşi
    Costantine
    ANTE
    ChatnoiR
    Bıscuit
    Papiilion(Belki)
    DERYA + arkadaşı
    crato +1 (Kesin Degil)

Kesin Gelenler
    ==========

baron985 + m.kemal
    siah +nisanlisi(+3 motor)
    kabir + kız arkadaşı

NOT:ANTE senide ekliyorum.Perşembe(8 eylül)herkes için uygunsa Küçükyalı çamlıkta buluşalım.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    gelebilecek durum olur da motor ile gelemezsem (malum ekipman meselesi ) araba ile gelebiliriz, hem bu da motoru olmayan arkadaşlara bir nevi yardım da olur.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Son Durum
    =======
    ubaykal + eşi
    Costantine
    ANTE
    ChatnoiR
    Bıscuit
    Papiilion(Belki)
    DERYA + arkadaşı
    crato +1 (Kesin Degil)
    m.kemal (belki balıkesirden gelebilir)

Kesin Gelenler
    ==========

baron985
    siah +nisanlisi(+3 motor)
    kabir + kız arkadaşı

Beyler Ayvalık gezisi öncesi bu akşam katılmayı unutmayın.Saat 20,00 Küçükyalı sahil Çamlık Çay bahçesi(08 eylül 2005)

Beyler Ayvalık gezisi öncesi bu akşam katılmayı unutmayın.Saat 20,00 Küçükyalı sahil Çamlık Çay bahçesi(08 eylül 2005)

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ben ayvalıkta kalabileceğiniz birkaç yer ve tel vereyim

ayvalık cunda oteli tel: 0266 327 1943
    artul motel : 0266 327 1014
    altay pansiyon : 0266 327 1024
    sevgi ve saygılarımla

Bir yandan iş bir yandan laf yetiştirirsen bööle olur işte
    Düzeltiyorum;
    Ayvalık gezisi ile ilgili tüm konuları konuşmak üzere toplanalım derim.Saati ve yeri zaten yukarda belirttim.Geziye Katılacak olan herkesin katılımını rica ederim.Eğer tarih ve zaman konusunda uyuşmazlık olursa bunuda konuşalım

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    bu aksam tam olarak nerde bulusacagız???bı tarif versende oraya gelsek ayrıca bu aksam gelsemde 20:30 dan once orda olamam ıstersen telımı vereyım ozaman hani olmıyacak bulusma mesaj atarsın ok
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

siah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kabir bostancı sahil yolu üzerinden küçükyalı istikametine dogru giderken soldan ilk ışıklardan u dönüşü yapıyorsun yani ters istikamete geçmiş olucaksın.yolun sağında çam ağaçlarıyla kaplı bir çay bahçesi orası rahat bulursun.

ok msnede buluşalım bi istersen:emreozturk2005@mynet.com

biz ubaykal ve ChatnoiR ile sahilde bulusucaktik 19:00 gibi.mutlaka geliriz. belki benim arkadastan gelir ama onun ayvalik'a gelmesi kesin degildi. belki konusulanlara gore net bisi soyleyebilir. aksam gorusuruz

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı Costantine adlı üyeden alıntı
    Bir yandan iş bir yandan laf yetiştirirsen bööle olur işte
    Ayvalık gezisi ile ilgili tüm konuları konuşmak üzere toplanalım derim.Saati ve yeri zaten yukarda belirttim.Geziye Katılacak olan herkesin katılımını rica ederim.Eğer tarih ve zaman konusunda uyuşmazlık olursa bunuda konuşalım
    maalesef arkadaşlar ben katılamayacağım. yarın görüşülen konuları ve varılan kararları bu başlık altına yazarsanız katılamayan arkadaşların da bilgisi olur.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Demekk bizden hbrsiz buluşacaktınız????Akşam bi buluşalım ben size yapacağımı bilirim!!Çayları size ödeteyimde görünnn

Costantine, cinarcik gezisinde yaziyo buluscamiz. habersis degil yani.

Costantine, baron985, geyik yapıp başlığı şişirmeyin kardeşim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler