Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

27-Agustos Cumartesi Tuzlada Karting Yapmaya Gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI

Gebzeli arkadasim cenk ile konustuk ve cumartesi karting yapmak için gebzeye gidiyoruz. O civarlarda çalışan arkadaşımdan aldığım bilgilere göre hızlı pist te 80km/s ye kadar çıkıyormuş. Ama binmeden önce zarar verirsen ödemek üzere imza atıyomuşsun. Bu heycanı bizimle paylaşmak isteyen arkadaşları bekleriz. Ehliyet sınavı 11:00 da başlıyormuş. O nedenle 13:30 gibi buluşursak herkese uyar sanırım.

Herkesin bildiği ve mekan açısından uygun olduğu için gene buluşma noktası olarak aynı yeri seçiyorum.

27-Agustos-2005 Cumartesi
    Hareket Saati 13:30
    Maltepe Süreyyapaşa Migrosun ilerisindeki Hacıoğlunun Önü
    Karting in 5 Dakikasi 6 YTL imis

Tuzla Karting Pisti
    E-5 Güzergahı Tuzla Piyade Okulu yanı
    Tuzla İstanbul
    Tel: 0 216 446 31 18
    Uluslararası Otomobil Federasyonu'nun (FIA) Türkiye'de onay verdiği tek pist olma özelliğini taşıyor. Pistte 1988'den bu yana her yıl uluslararası karting yarışlarının yanı sıra Türkiye Şampiyonası ve Maroton Yarışları da yapılıyor. 930 m uzunluğunda.
    Gidilecek Yerin tarifi :
    Tuzlaya giden 500T otobuslerinin gittigi yolu takip edilmesi gerekir. Bu otobusler 4leventten kalkiyo 2.kopruden gecip kozyatagindan direk devam ediyor tuzlaya kadar hicbir yere sapmiyor. Bu pist tuzlayi gectikten sonra ana yolun kiyisinda yani tuzlanin sehir merkezinde degil. Tuzlaya kadar git ama tuzla yoluna girme(tuzla tabelasi var yol ustunde yol ayrimi var yani oraya girme) gebzeye kadar 1km kadar daha git oralarda birkac benzinlik var onlar kesin biliyordur.hatta bir tanesi pistin 200-300mt ilerisindeydi.

Gezi Planı :
    İstanbul'dan gelecek arkadaşlar, Maltepe Süreyyapaşa Migrosun ilerisindeki Hacıoğlunun Önü'ne geliyorlar 13.00 gibi.. Buradan hareket saati 13.30 olacaktır. Ona göre geç gelmemeye dikkat edilirse seviniriz. Saat 13.30'da hareket edildikten sonra E-5 üzerinden Tuzla girişinden 50 metre geride bulunan Benzin İstansyonu'nda Cenk MENDERES (ben oluyorum) ile buluşulacak. Burdan sizleri alarak karting pistine götüreceğim. Zaten benzin istasyonundan karting pisti arası 5 dakikalık bile bir mesafe degil. Burada arzu eden arkadaşlarımız karting arabaları ile yarışacaklar

Hep beraber ok verdiğimiz bir süre sonra Karting Pistinden ayrılacağız. Piste 5-10 km. kadar uzaklıkta bulunan Eskihisar isimli sahil köyüne ineceğiz. Eskihisar'da karnı acıkan arkadaşlar yemeklerini yiyecek, aç olmayanlar ise çay kola vs. ne istiyorlarsa onları içecekler. Yemek ve çay-kola faslını bitirdikten sonra köydeki büfeden çerez, yiyecek, içeceklerimizi alacağız ve Eskihisar kalesinin bulunduğu tepeye motorlarımızla çıkacak ve burada çayır-çimen üzerine yayılıp muhabbet edeceğiz. Ben mangal kasarım abi diyen mangal da getirebilir. Balık tutarım abi ben diyen yanında olta da getirebilir (balık tutmak için sahilde kalmamız gerekir, buna grup olarak karar veririz). İsteyenler top getirebilir top oynar ne bilim free yani, değişik aktiviteler yapabiliriz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ********************I**********************

Dostum benide ekle listeye...
    Fakat Gebzede olma saatinizde kesinlesirse iyi olur.

Yalniz bu binmeden once ne imzasi aticakmisiz neye zarar verebilirizki. Eger alete zarar verebileceksek kandimize de zarar verebiliriz. Etrafta lastiklar falan yokmu bu konu sacma geldi bana biraz..

conqueror, maltepe gebze arası çok uzun bir mesafe değil. heralde 1 saatte varırız. Cenk arkadaşım bu konuda daha net birşey söyleyebilir.araca zarar verirsen ödüyormuşşun.tabiki koruma vardır ama 8okm/s de az değil.sana bişi olmayabilir ama araç yamulabilir bir yere vurursan. Yavaş bölümde varmış orda böyle bişi yok

SON DURUM
    ========
    baron985
    cenkmenderes
    ccbbdd
    conqueror

ehliyet sınavından 1 saatten önce bırakmıyorlarmış eğer yetişebilirsem bende varım... yanımda 2/3 kişide getirebilirim ama söz vermiyorum...

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    yaw kardeşler ben gebzeden cango. ctesi saat 14 00 da sizi karting pistinde bulurum merak etmeyin. he bana sakın bin demeyin çünkü kartingi hiç sevmem. görüşmek üzere beyler.

Biscuit, motosiklet sınavı 20 soru olduğu için onun zamanı daha kısadır. ilk yarın saat falan çıkartmazlar belki ama bitiren çıkabiliyor.

SON DURUM
    ========
    baron985
    cenkmenderes
    ccbbdd
    conqueror
    Biscuit +2/3 (kesin değil)
    CANGO (gebzeye gelicek)

baronum guzel f1k1r ben sana haber veririm haftasonuna dogru... kac zaman d1r vard1 akl1mda bakal1m ks1met

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    arkadaşlar siz 20 soru cevaplayacaksınız ancak yanınızda tüm sınavı yapanlar olacak bu yüzden sizide bırakmayacaklar.ben geçen dönem girdim sınava uzun uzun kavge ettim bu konuda.sınav kitapçığında yazmamasına rağmen çıkamazsın diyorlar.bende yazmıyor kime neye dayanarak kural koyuyorsun çıkıp gidersem sınavımı geçersiz sayacaksın bunamı güveniyosun falan dedim çıkıştım bayaa.aradılar taradılar içerden bi kaat getirdiler bak burda yazıyo diye bissürü kavga ama verdiim para ve zaman yanmasın diye mecburen oturduk 1 saat planınızı ona göre yapın bırakmazlar büyük ihtimal.

Motosikleti
    AS 150 T
    45 DAKIKA GECTIKTEN SONRA CIKMANIZA IZIN VERILIYOR ARKADASLAR..KONU KAPANMISTIR.BENDE GELIRIM AMA NE KADARMIS BU KARTING FIYATI..BIRDE TUZLADA KARTING PISTI VAR VE HARIKA OARAYDA GIDEBILIRIZ
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    ya haftasonu yazın son gunelrı neden kartıng arkadaslar ya pıknık gezi dıyorum ama ben bu sefer bisey demiyorum gecen sefer motor bozuldu. bide ondan once agva gezisinede maille bakmadıgım ıcın kacırdım artık bisey soylemeye yüzüm yok ama nie karting merak ettim sadece ??
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

nichtsx, kursdanda erken cikabilirsiniz dediler. ben araba icin ehliyet sinavinda da erken cikanlar vardi. son 15 dakika cikarmiyolar sadece

kabir, valla zaten ehliyet sinaviyla gun gecicek. en azindan gunu kurtaririz evde oturmaktansa.Hem benim aklimda ne zamandir vardi. Ben bu cumartesi gitmek istedim. Gelmek isteyenlerde katilsin muhabbet olur. sen nasilsa hic gelmiyosun sen bilmessin

SON DURUM
    ========
    baron985
    cenkmenderes
    ccbbdd
    conqueror
    Biscuit +2/3 (kesin değil)
    CANGO (gebzeye gelicek)
    freeozkan (kesin degil)
    kadirsoyyy

CaBRioLeTiYe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaaaa..... ben de eşim de çok istiyorduk ama büyük ihtimalle bu hafta sonu bizde ne araba ne de motor olacak..... dolayısıyla bu geziye katılamacağımız için gerçekten çok çok üzgünüm ama belli de olmaz belki erken biter işleri araçların ..... sürpriz olur.....

çıkış zamanı

ya bana sürücü kursunun sabihi dedi sakın kasmayın kavga etmeyin çıkarmazlar kesinlikle diye 1 saatte üsküdardan yetişiriz sanırım bi aksilik olmaz ise toplam 4 kişi gelmeyi hedefliyoruz zaten yukarıda ismim var.

bu arada tuzlada da süper bir pist varmış hayırlısı diyelim...

CaBRioLeTiYe, sizide bekleriz tabi. gec te olsa gelin. sahilden doneriz, gene birlerde oturup kaldimiz yerden muhabbete devam ederiz.

Biscuit, duruma gore bekleriz biraz birbirimizi. kesin gelicekler haber versin bulusma saati ayarlanir

purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada tuzlada da süper bir pist varmış hayırlısı diyelim...
    [/quote]
    gebzedeki pistle tuzladaki aynı sanırım.tuzla da denilen pist cok ilerde arçelik fabrikasının karşısında.dolayısıyla gebzeyle tuzla arasında bir pist[quote]

CaBRioLeTiYe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok isteriz tekrar gruba böyle bir organizasyonda dahil olmayı fakat malum.... umarım katılabiliriz ....

Motosikleti
    AS 150 T
    e-5 kenarında kı tuzlayı gecınce olan pıst ıse dogrudur aynı pıst

Tuzla Karting Pisti
    E-5 Güzergahı Tuzla Piyade Okulu yanı
    Tuzla İstanbul
    Tel: 0 216 446 31 18
    Uluslararası Otomobil Federasyonu'nun (FIA) Türkiye'de onay verdiği tek pist olma özelliğini taşıyor. Pistte 1988'den bu yana her yıl uluslararası karting yarışlarının yanı sıra Türkiye Şampiyonası ve Maroton Yarışları da yapılıyor. 930 m uzunluğunda.
    Bu pist galiba benim bahsettigim . Bu piste gideriz heralde. Cunku standart bir pist her yerde var. Iyi bir yere gitmek gerek

arkadasimin tarifi de soyle. ben ondan duydun bu pisti :

Tuzlaya giden 500T otobuslerinin gittigi yolu takip
    etmen gerekir.Bu otobusler 4leventten kalkiyo
    2.kopruden gecip kozyatagindan direk devam ediyor
    tuzlaya kadar hicbir yere sapmiyor.Bu pist tuzlayi
    gectikten sonra ana yolun kiyisinda yani tuzlanin
    sehir merkezinde degil.Pist cok saglam ama, cilgin
    arabalar hizli gidiyor bak ben de fena oldum
    simdineyse sen tuzlaya kadar git ama tuzla yoluna
    girme(tuzla tabelasi var yol ustunde yol ayrimi var
    yani oraya girme)gebzeye kadar 1km kadar daha git
    oralarda birkac benzinlik var onlar kesin
    biliyordur.hatta bir tanesi pistin 200-300mt
    ilerisindeydi.

Motosikleti
    AS 150 T
    tamam benım bahsettıgım pıst harıka bır pıst

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler