Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

11 EYLÜL BURSA MANGAL PARTISI - ÇINARCIK GEZİSİ İÇİN İPTAL .

Motovento
    REKLAM ALANI

BURSANIN YESILLIKLERINDE MANGAL PARTISINE GIDERMIYIZ ?
    Bursalı Motorcular 11 Eylül Pazar Günü için Mangal ve karting yarısı yapmayı düşünüyoruz... Bu Konuda fikirleri olan ve katılmak isteyen arkadasların forumda yazılarını bekliyorum..

Bursa Yaza Vedayı Ayvalık Gezisi Öncesinde Bu Gezi İle gerçekleştirir Umarım Fikirleriniz ve katılım için yazılarınızı Bekliyorum sevgilerle...

KARTING OLAYI EGLENCELİ OLACAKTIR. [/b]

Ercüment abi saol ayrıca

Arkadaşlar Talep inanılmaz derecede yok iptali söz konusu olabilir Çınarcık gezisine de katılabiliriz aynı tarihde bu konuda fikirlerinizi bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    chooperturk kardeşim sana katılıyorum allah kısmet ederse oralarda oluruz işallah

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    ne o chooperturk durdunuz durdunuz yazın sonunda coştunuz bi anda
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

gemliklicasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger250
    merhaba bende gelmek işterim ama 11 eylul şenlikleri var gemlikde bakalım kısmet yinede gelmeye gayret ederim

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    Buyuk ihtimal bende varım bi aksilik olmassa...
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

karting arabaları temiz mi, kaç beygirliğinin 10 dakikası kaç YTL?

Colakoglu gectigimiz sene 30 dk 10 ytl imiş bu sene ki fiyatlarını bilmiyoruz maksat muhabbet karting bahane olayı Bu arada Ercüment abi inşallah bekleriz abi seni mete-han ı ve diger katılabilecek arkadasları aramızda görmekten mutluluk duyarız nargile cafemizde var gelecek arkadaslarla nargile muhabbet de gırlar olur sanırım Bursalı Arkadaşlar Şimdi tüm şehirlerde güzel etkinlikler yapılıyo bu etkinlik ile güzel bir başlanbgıc yapalım yaz bitmeden bişiler başlasınki seneye daha aktif gezilerle birlikteligimizi saglayalım geçtigimiz günlerde bir kaza yaptım otomobil sürücüsü üstüme cıkmaya calıstı basaramadı ama kaldırımla bütünleştim.. yanımdan gecen motorcular arkasına bile bakmadılar bunu sagladıgımız zaman eminimki bir cok arkadas bunun bir ayrıcalık oldugunu 2 teker in farkını ve dostlugunun önemini anlayacaktır bu geziye katılacak arkadaslara simdiden tşk ederim..

tamam karting bahane onu biz de biliyoz da arablar kaç beygir, yürüyerek geçeceksek (5.5 bg) onun yerine yürürüm. bi de arabalar temiz mi en önemlisi bu. bi keresinde bindiğimde her yerim makina yağı olmuştu. tamirci gibi çıktım kartingciden. yüzüm elbisem siyah nokta ve lekeler içerisindeydi...

Myurtsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    bene gelirim büyük ihtimalleama şunun adını koyun artık mangal mı karting mi yoksa ikisimi
    yer nere
    onagöre hazırlık yaparız.

Arkadaşlar Talep inanılmaz derecede yok iptali söz konusu olabilir Çınarcık gezisine de katılabiliriz aynı tarihde bu konuda fikirlerinizi bekliyorum...
    Bu konuda birbirimizi bilgilendirirsek sevinirim su anda kesin gelecek 3 motorlu var onun dısında mechul... cınarcık gezisine bu 3 motorcununda eklenmesi daha iyi olabilir mi fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim..

bursalılar bana sorarsanız çınarcık mesafe olarak size de uygun olması bakımından düzenlediğiniz gezinizi iptal edip çınarcık gezisine katılınız. ve şöyle ağız tadıyla yaza veda ederiz motosiklet.net camiası olarak.

Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    tuhh be ...neyse abi cınarcık tabii daha mantıklı hemde daha eglenceli gecer gibi geliyor..Bursa içinde baska zamanda bulusulur nasıl olsa....çınarcık olursa size iii eglenceler...

matraks kardeşim cok istedik ama gördügün gibi burasadan talep nerdeyse hic yok en azından olan arkadaslarla cınarcıga gidelim ki grup kalabalık olsun zaten bunlar son geziler bundan sonra hava sartları izin vermeyecektir..

Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    haklısın abii zate olsa olsa sen ,ben,burner(mehmet),gemlik delisi bi iki kişi daha olsa en fazla 6 motor... Güzel Bursamın kaderi bu ....Siz eglenin abi

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    matraks sana telde soyledıgım gıbı bıraz cesaret bıraz delılık gıdelım bızde su cınarcıga

bu kadar kalabalıkta bi şey olacağını zannetmiyorum.
    29 ekimlerde kalabalık sürüşlerde ehlyetsiz kaç defa ters yöne girdim polise selam verdim o da bana selam verdi...

Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    Alıntı BURNER_18 adlı üyeden alıntı
    matraks sana telde soyledıgım gıbı bıraz cesaret bıraz delılık gıdelım bızde su cınarcıga
    bilmiyorumki be mehmet dur bakalım bi ama sen o topicte belirt gidecegini cınarcıga hatta hakan abide(chooperturk) gidicek 2 motor gidersiniz.ben bi iki gun içinde soylerim sana son durumu

Arkadaşlar gelin iste ne olacak yavas yavas gideriz 70-80 yalova feribotunda buluscaz nasıl olsa birlikte cıkalım iste kaskınızı falan takın Allah ın izniyle bişi olmaz

Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    abi yalız sen cumartesi cıkıcaksın sanırım demi cınarcık topicinde onu farkettim.Sanırım katılabılırsek pazar katılabılırız.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    hadi beyler korkacak bi şeyler yok gelin çınarcığa sonra pişman olduk demeyin
    ben bu yaşıma rağmen cumartesi kafilesine hemde çadırla katılıyorum
    sizleride ben ercüment abiniz özellikle bekliyecek yalovada ,yalova benim II.memleketim beni hayal kırıklığına uğratmayın
    şayet gelmekten çekiniyosanız bana bi yer söyleyin Orhangazi+Gemlik+Bursa ben sizi yalovaya vardığımızda gelip alabilirim oranın yollarını çok iyi biliyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler