Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

...MOTOSİKLET.NET İSTANBUL YAZA VEDA BULUŞMASI...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanka geçmiş olsun.Bişeye ihtiyacın olursa telefonlarım sende mevcut.Acil şifalar diliyorum.Gezi fikrine herşekide uyarım bilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mete-han geçmiş olsun bebişine tez zamanda iyileşir inşallah

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    mete-han geçmiş olsun dostum...babalık bu, başka şeye benzemiyor... allah beterinden korusun...

gezi için her türlü uyarım yanlız şu var biliyosun bi çoğumuzun (gerçi benimki 1 ay sonra geliyo inşallah) ehliyeti yok... çok şaşalı bişey yaparsak yakalanırız gibime geliyor...
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    gecmıs olsun mete abi kendi ruh saglıgını ve bebegın saglıgına iyi bak cok sinirli herkes bu org. durumundan siteye bakıyosun 10000 kisi war sitede %1 i org katılsın diyosun yani 10 kisi o bile yok gecen sapancaya 5 kişi gittiler cilingöz 5 kisi ve bu 5 kisininde ehliyeti yoktu sanırım!!!! yani biraz dusununce buluyorsunuz cevplarını bana göre gercekten hos ama suraya gezi baslıgı ac ustune oraya giden vwar mı buraya gelen warmı baslıyo herkes ama gelin görünki bu geziyi düzenleyen kisi geziye gelmiyo gelmemesini acıklamasını bile yapmıyo.Yani sonuc olarak zaten internet ortamı diye takılan burda inanın cok insan oldugunu anladım ama bunun sebebide hicbir geziye katılmamıs olmaları baska bisey degil bakın ben kendi adıma 2 gezi kacırdım herkesede nedenini anlattım hatta 3 gezi diyebilirsiniz son sapanca geziside ama herkese nedenini acıkladım kimsenin bana gucendigini dusenmedım.katıldıgım gezıde herkes kardes gibi yakındı abi kadar korumacıydı herkese tesekkur ederim.Bunları geziye gelmeyen arkadaslar icin yazdım gezilerin tadı farklı katılmayan bilemez
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

mete abi geçmiş olsun....

senin bu yaza veda partisi ne zaman abi tarih yer belirlede millet ona göre gelMEsin

Motosikleti
    CBR250
    HAKLISIN FREEOZKAN BIZ YINE KAFAMIZA GORE TAKILIRIZ.
    THRASH TILL DEATH

kabir, yess

Motosikleti
    AS 150 T
    gezi mezi yok arkadsalar herkes evınde otursun ..sadece bır gezı daha yapaılacak onu da erhan bıze bıldırecek ve o gezı genıs katılımlı ve buyuk bır gezı olacak.bu hafta sonu evınızde oturun haftaya enerjı depolayın.bence en ıdeal gun 10 eylul bu gezı ıcın.erhan sana duyurulur
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

Motosikleti
    CBR250
    KADİR ABİ SON NOKTAYI KOYDU ABI KIZMIYOSUN DEMİ BILELIM NE OLUR NE OLMAZ AMA SAKA GIBI TAKILDIGIMA BAKMA CIDDI VE GUZEL ONERI KATILIYORUM
    THRASH TILL DEATH

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    değerli dostlarımm allah hepinizden hoşnut olsun..

hayatım boyunca yakalayamadığım sevgiyi, bulamadığım dostluğu,göremediğim ilgiyi sayenizde yaşıyorumm...beni duygulandırmayınn lütfenn yaaa

bebişim yağmur bademcik enfeksiyonuna bağlı yüksek ateşle kendinden bir süre geçtii(havale) zor yetişdirdik valla.. 39.8 ateş çok sarstıı..neyse atlattık sabah akşam iğnesi var...ateşi düştü...iyice mazlumlaştı yavrucak..neşesi kalmadı pek...1-2 gün içinde iyileşecek..hepinizi kucak dolusu öpüyorumm...

gezi hususunda gözler skullhunterda...

hadi baba yap bi organizasyon....

hepinizi çokk seviyorumm..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    AS 150 T
    kabircim kızarmıyım hiç.kendıne ıı bak
    motor surmek bır tutkudur,tutkunuzu facia ya dönüstürmeyin...34 HOF 21

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Diger arkadaslara hatırlatma; gecmis olsun dileklerinizi özel mesaj atsanız da veda bulusması başlığı gecmis olsun yazıları ile dolmasaydı keşke. 3 tane bulusma ile ilgili yazı varsa 15 tane gecmis olsun yazısı olmuş...
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

abi 10 eylul de yarısta var nasıl bir plan düşünüyosunuz sizi takipteyim saygılar..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler