Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kimsesiz çocuklara bayram hediyeleri....

Motovento
    REKLAM ALANI
    delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    uzun bir yaz tatilinden sonra tüm arkadaşlara dostlara yeniden merhaba

dönüşümde gene güzel ve işe yarar bir organizasyonla olsun istedim. Ramazanın şu mübarek günlerinde derimki zekat ve fitrelerimizin bir kısmıyla daha öncede ziyaret ederek sevgilerini kazandığımız kardeşlerimize bayramlıklar getirerek mutlu edelim. Zaman yeterli olmadığı için ziyaret değil sadece aldığımız hediyelikleri yuvaya teslim şeklinde bir destek olacak kardeşlerimize. Daha önce bu ziyaretlerde yuvayı gören arkadaşlarım bilirler tüm yardımlarımız mutlaka çocukları buluyor. Çok başarılı ve sevgi dolu bir ekip çalışıyor yuvada.
    Bahsettiğim çocuk esirgeme kurumu Üsküdar daki HASAN TAN ÇOCUK ESİRGEME... Bu yuvada 7-12 yaş arası kız ve erkek kardeşlerimiz kalıyor. Hepside okula gidiyor. Bayramda ailesi olan her çocuk gibi onlarında yeni yeni giyinmeleri için lütfen bana yardımcı olun. az da olsa mutlaka bişeyler getirmeyi planlıyorum. bana bu konuda destek vermek isteyen varsa 0536 604 28 39 nolu telefondan bana ulaşabilirler yada bu topikten haberleşerek elimizden geleni yapabiliriz diye düşünüyorum.
    Çocuklara ayakkabı, spor ayakkabı, iç çamaşır ve giyim alabiliriz.

Evet bundan sonrası sizin elinizde. ONLARDA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ.

En son 6 Ekim 2007 tarihinde tüm yardımları biraraya getirip teslim edelim derim. Hatta vakti müsaid olan arkadaşlar teslimat sırasında da beni yanlız bırakmazlarsa çok mutlu olurum.

Ayrıca 10 Ekim 2007 Çarşamba akşamı 5 kişi olarak YUVADA VERİLECEK iftara davetliyiz. İftara gelecekler listesi:

1. delipoyraz
    2. DARKDIAMOND
    3. Egehan1974 (Kankam olur kendileri)
    4. nursu
    5. silah1
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    aslında çok güzel bi organizasyon olur. belli bi hesap numarası felan varsa nakit olarakta yardımcı olalım.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    ..
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında çok güzel bi organizasyon olur. belli bi hesap numarası felan varsa nakit olarakta yardımcı olalım.

Yuva ne yazıkki nakit bağış kabul edemiyor.. Sadece alınan eşyaları ve hediyeleri makbuz karşılığı teslim edebiliyoruz. Destek vermek istersen benimle lütfen irtibata geç.. Şimdiden teşekkür.
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tebrikler herkesler böle düşünebilseler keşkee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Deli Poyraz Kızkardeşimiz
    Biz varız, denizcieylem ve denizcimuzaffer olarak o tarihte yurt ve şehir dışında olacağız. ancak yarım elmelarımız çocuklarımızla beraber olacaktır
    Teşekkürler ve sevgiler
    Poturdak

Motosikleti
    sym mio
    çok güzel düşünülmüş... o tarihte bende olmaya çalışıcam...
    Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....
    Apti mi kim o,kımılcan

Motosikleti
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deli Poyraz Kızkardeşimiz
    Biz varız, denizcieylem ve denizcimuzaffer olarak o tarihte yurt ve şehir dışında olacağız. ancak yarım elmelarımız çocuklarımızla beraber olacaktır
    Teşekkürler ve sevgiler

sevgili eylem ve muzaffer sizleri yeniden görmek güzel. haber almak yani görüşmek dileğiyle.. vesilemizde çocuklarımız olsun..

Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel düşünülmüş... o tarihte bende olmaya çalışıcam...
    sizinlede tanışmak güzel olacak..

bence 6 ekimde toplanan bi kaç parçada olsa hediyeleri yuvaya bırakıp, o akşam iftarı beraber açalım.. bakarsın katılan başka dostlarda olur.. kısmet

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostum bende katilmak istiyorum acikcasi kendi adagim vardi ve nereye bagis yapabilirim diye dusunuyordum ekim ayi icin. Yanliz 6 ekimde orda olabilirmiyim cunku kendim yapmak istiyorum bunu. Ama calisacam. Merterden toptan kiyafet temin edebilirmiyiz? Cocuk esirgeme kurumunun ozellikle rica ettigi bir giyim varmi? Yada yas grubu.

Not eger size katilamaz isem kendim gidip vermek isterim yerin adres bilgilerini ve telini verebilirmisin lutfen.........
    Tessekurler
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

buraki77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Hele şükür neredesin sevgili "delipoyraz" bizde huzurevinemi gitsek çocuklara mı yardım etsek diyorduk sen yetiştin. biz varız gene geliriz büyük ihtimal 6 ekimde teslime. kıyafet bakalım belli kriterler var mı? yaş ve boyları değişken aldıklarımızı oradakiler paylaştıracak herhalde. ben bir araştırayım eşyaları toplayalım hep beraber gideriz
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1

Motosikleti
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hele şükür neredesin sevgili "delipoyraz" bizde huzurevinemi gitsek çocuklara mı yardım etsek diyorduk sen yetiştin. biz varız gene geliriz büyük ihtimal 6 ekimde teslime. kıyafet bakalım belli kriterler var mı? yaş ve boyları değişken aldıklarımızı oradakiler paylaştıracak herhalde. ben bir araştırayım eşyaları toplayalım hep beraber gideriz
    eyvallah canlarım döndük işte.. çok şükür...

bugün yuvaya gidip net konuşacağım özellikle bir ihtiyaç varmı diye, ama yaş grubu belli 7-12 yaş kız ve erkek çocuklar.. bunlara uygun bayramlıklar hedefimiz.. 6 ekimde öğleden sonra hem yuvaya gider teslimat yaparız hemde iftar yaparız uygun bi yerde sohbet etme şansımızda olur, ben bi araştıracağım üsküdarda nerde iftar yapabiliriz diye akşama yazarım hepsini..

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bende katilmak istiyorum acikcasi kendi adagim vardi ve nereye bagis yapabilirim diye dusunuyordum ekim ayi icin. Yanliz 6 ekimde orda olabilirmiyim cunku kendim yapmak istiyorum bunu. Ama calisacam. Merterden toptan kiyafet temin edebilirmiyiz? Cocuk esirgeme kurumunun ozellikle rica ettigi bir giyim varmi? Yada yas grubu.

Not eger size katilamaz isem kendim gidip vermek isterim yerin adres bilgilerini ve telini verebilirmisin lutfen.........
    Tessekurler
    yuva üsküdarda doğancılar yokuşunda, orada kime sorsan sana yardımcı olurlar. Mehmet güzellik salonu var onun sokağında zaten.
    Toptan kıyafet alma konusuda zor gibi.. bu organizasyondaki hedef ; hepimiz karınca kararınca bişeyler alıp yuvaya teslim etmek. herkes alacağını kendi alacak.. ama İSTANBUL DIŞINDAN destek vermek isteyen olursa aldığı bayramlığı bana kargo ile gönderebilir ... Arkadaşlarla yerine ulaştırmaktan mutluluk duyarım yada gelemeyipte destek vermek isteyenler benimle haberleşerek o günün öncesinde bana verebilirler.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    keşke otarihte burda olabilseydim mutlaka aranızda olurdum.malesef ekimin 2 si sabah ankaraya ordanda izmire geçeceğim.ama genede kimsesiz çocuklar için yapabileceğim birşey olursa.elimden geleni yaparım bu etkinlikte emeği geçenlere şimdiden teşekkürler.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke otarihte burda olabilseydim mutlaka aranızda olurdum.malesef ekimin 2 si sabah ankaraya ordanda izmire geçeceğim.ama genede kimsesiz çocuklar için yapabileceğim birşey olursa.elimden geleni yaparım bu etkinlikte emeği geçenlere şimdiden teşekkürler.

teseee...... sadece teseee yazacaktım ama minimum 25 karaktermiş

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    cok anlamı bi çalısma düsünmüsünüs tebrikler inş. ilgi cok olur

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben tabiki varım Delipoyraz Abim.Kambersiz düğünmü olur.O gün çok önemli bişeyim olmazsa (ameliyat olmazsam vs. gibi).Bende gelirim.Neler almamız gerektiğini Senden öğrenip harakete geçelim derim.Ve Bence tam zamanında yapılan bi organizasyon
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tabiki varım Delipoyraz Abim.Kambersiz düğünmü olur.O gün çok önemli bişeyim olmazsa (ameliyat olmazsam vs. gibi).Bende gelirim.Neler almamız gerektiğini Senden öğrenip harakete geçelim derim.Ve Bence tam zamanında yapılan bi organizasyon
    sensiz olmaz zaten

Efet bugün yuvaya gittim; derlerki giyim konusunda acilde bi ihtiyaç söz konusu değil.. gönlünüzden ne koparsa. ayakkabı için 27 - 40 numaralar arası kız-erkek ve kıyafetler serbest. AMAAAA asıl ihtiyaç acil olarak 3 adet VCD PLAYER ve 3 adet 55 EKRAN TV ben 1 adet VCD işini halledeceğim. Kıyafet dışında başka bi destekte olmak isteyen arkadaşlara duyrulur....

Ayrıca 10 Ekim 2007 Çarşamba günü Yuvaya iftara davetliyiz. 6-7 kişilik kontenjan var. listeyi oluşturalım kesin olarak gelebilecek arkadaşları bekliyorum.

10 Ekim akşamı motosiklet.net i Üsküdar Hasan Tan Çocuk yuvasındaki iftar yemeğinde teslim edecek ARKADAŞLARIN LİSTESİ

1. DELİPOYRAZ
    2. DARKDIAMOND
    3.
    4.
    .
    .
    .

edoxk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl 1000 varadero bmw 650 gs vtsrm 650 xt660
    çok güzel bişi düşünmüşün
    DÖNERSEN ISLIKÇAL. ....Huzur islamda,sen nerdesin

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Funda VCD bulmak zor ama DVD player'e baksak nasıl olur(Mpeg4 okuyanını alırsak Divx'de oynatır hem)?Yanında filmlerde buluruz ne güzel.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Funda VCD bulmak zor ama DVD player'e baksak nasıl olur(Mpeg4 okuyanını alırsak Divx'de oynatır hem)?Yanında filmlerde buluruz ne güzel.
    Bilmem? bizden VCD istendi sanırım yuvadaki dersler CD de. Çocuklar sadece film için değil ders içinde kullanıyor. Büyük alışveriş marketlerinde bulabilirsin mesela Carre..... (tam isim yazmim dedim reklama girer)
    Ben oradan aldım da.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)