Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kimsesiz çocuklara bayram hediyeleri....

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmem? bizden VCD istendi sanırım yuvadaki dersler CD de. Çocuklar sadece film için değil ders içinde kullanıyor. Büyük alışveriş marketlerinde bulabilirsin mesela Carre..... (tam isim yazmim dedim reklama girer)
    Ben oradan aldım da.
    Bende yarın alışverişe gidicektim.Hazır gitmişken aradan çıkarayım o zaman.Demek oluyorki VCD player'in biride benden.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    yaw bende buradayım belki yuvaya gelemem ama desteğim olsun ne gerekiyor daha tv mi vcd mi

Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bende buradayım belki yuvaya gelemem ama desteğim olsun ne gerekiyor daha tv mi vcd mi
    Abicim Funda bi tane VCD almış,yarın bi tanede ben alıcam.Toplam 3 tane gerekiyordu.3 tanede 55 ekran tv lazımmış.delipoyraz(Funda)'la irtibata geçersen daha sağlıklı bilgi alabilirsin.
    Oğuz

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    VCD varda onu izleyecek TV lazım, birkaç arkadaş ortak girsek de TV alsak iyi olur kanımca. Ben bir araştırayım mediamarkt da kalmış mı , fiyatını yazarım buraya arabayla gelecek bir aradaş alıp bırakır tv yi. Aslında çocukların kendilerini geliştirmek için interneti olan birkaç bilgisayar da almak lazım. Bakalım fitre ve zekatlarımız bunları almaya yetecek mi?
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Bende kalan 3. vcd playerı alabilirim. Delipoyrazı aktif olarak görmek çok güzel
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    geri kalan iki adet dvd olarak ben ayarlıyorum başka arkadaşlar ugraşmasın

Alıntı silah1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca 3 adet 55 adet tv yide ben aldım arkadaşlar
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    Dostlar bugün benim için çok mübarek birgün.. şu an bu satırları Hz.Eyüp sultanın yanı başından yazıyorum sizlere.. ne güzelki çocuklarımızın en büyük eksikliklerine merhem oluyoruz. Hepinizden allah razı olsun. gönlünüze göre versin.

Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kalan 3. vcd playerı alabilirim. Delipoyrazı aktif olarak görmek çok güzel
    kaiser seni görmekte çok güzel. görüşebilmek dileğiyle. 6 ekim cumartesi saat 17:30 da yuvanın önünde buluşur malzemeleri hep beraber teslim eder sonrada vakti müsaid olanlarla uygun bir yerde sohbet edip iftarımızı yaparız.

Bilmeyen arkadaşlar için yuvanın tam adresini buraya yazıyorum ;
    ÜSKÜDAR HASAN TAN ÇOCUK YUVASI - Halk Cd. Grifsen Asım Sk. no.6 Üsküdar-İstanbul. (Mehmet Güzellik Salonunun olduğu sokak)

ayrıca 3 adet 55 ekran tv yide ben aldım arkadaşlar
    dostum desteğine çok teşekkür ederim çocuklar adına. 6 ekim Cumartesi teslimatta (inşallah gelebilirsin) ve 10 ekim çarşamba iftarda görüşmek üzere.

Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varlığını bilmek bile güzel. Sonuçta ilk eksik 3 er adet bildirildi ve bunlarda tamamlandı ancak derimki fazlası göz çıkarmaz... diğer kardeşlerimizinkide eskimiş olabilir onları yenilemiş oluruz. Yada kıyafet olabilir 7 - 12 yaş arası (kız - erkek).... önemli olan bayramda onları unutmadığımızı bilmeleri..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

ayrıca 3 adet 55 adet tv yide ben aldım arkadaşlar
    halis ağamıza yakışır.teşekkürler. ......
    aslında bi kaç arkadaş birleşip tv. işini halletme fikrim vardı ama gerek kalmamış.....
    dün yazmıştım ama kesin emin olamadığımdan şimdi yazıyorum.
    benimde bu çorbada tuzum olsun babında ulaştırma konusunda yardımcı olmak isterim.
    panelvan minübüsle alınan mlazemeleri çocuk yuvasına ulaştırabilrim.
    ....................[B][COLOR="Red"]LÂL[/COLOR][/B]........................
    [B][COLOR="Sienna"]10. köye doğru yola çıktım
    9. köydekiler size hayırlı tıraşlar...[/COLOR][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    panelvan konusunda ben zaten arabayla göndercem eger yol üstünde alıncak birşey varsa onlarıda aladırabilirm yol üstünden bana bilgi verirseniz ulastırım yuvaya neticede zaten bir araba cıkmak zorunda
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    panelvan konusunda ben zaten arabayla göndercem eger yol üstünde alıncak birşey varsa onlarıda aladırabilirm yol üstünden bana bilgi verirseniz ulastırım yuvaya neticede zaten bir araba cıkmak zorunda
    Ulaşım konusunda gereksinim duyarsak mutlaka sizinle irtibata geçeceğim. Görüşmek dileğiyle...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    herzaman elimden geleni yaparım o cocuklarda bizim onlar nekadar egitimli ve düzgün birşekilde hayata atılırlarsa bu vatana bu millete faydalı birer insan olurlar

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    6 ekimde canan ile birlikte bi aksilik olmadığı sürece orda olucaz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    tabanvay
    hasan tan ilköğretim okulundan mezunum benide ekleyin listeye

Eee ama,Halis abi naaptın?.Başka bişey alalım bizde o zaman.Funda ihtiyaçları olan bişey varmı acaba? Burak bilgisayar demiş,onun üzerinde yoğunlaşsakmı?
    Oğuz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee ama,Halis abi naaptın?.Başka bişey alalım bizde o zaman.Funda ihtiyaçları olan bişey varmı acaba? Burak bilgisayar demiş,onun üzerinde yoğunlaşsakmı?
    ne yapayı benim işim elektıronik kardes şimdi benim 5 liraya mal edecegim şeyi siz 7 liraya alırsınız

ne yapayı benim işim elektıronik kardes şimdi benim 5 liraya mal edecegim şeyi siz 7 liraya alırsınız
    Teşekkür ederim abicim.Funda yazmış zaten,elbisede olur demiş.Bende 6'sına kadar araştırayım bari.
    Oğuz

Motosikleti
    tabanvay
    herzaman elimden geleni yaparım o cocuklarda bizim onlar nekadar egitimli ve düzgün birşekilde hayata atılırlarsa bu vatana bu millete faydalı birer insan olurlar
    ben boşuna hızır reis demiyorum hakis abiye

Motosikleti
    ARKADAŞLAR !!!! Silah1 arkadaşımız TV ve DVD konusunda sağolsun destek veriyor ancak yuvanın öncelikli talebi VCD... Bu konuyu da ben, darkdıamond ve kaiser çözelim derim.. DVD ilk aşamada ellerindeki arşiv CD olduğu için ne kadar işe yarabilir bilmiyorum.. Bu yüzden lütfen VCD lerden vazgeçmeyelim .. teşekkür ederim.

ELEKTRONİKTEN PEK ANLAMADIĞIM BÖYLECE BELLİ OLDU... AZ EVVEL silah1 İLE GÖRÜŞTÜM. DVD SORUN ÇIKARMIYORMUŞ... artık bişi demiyom... kim içinden ne geliyorsa onu alıp gelsin cumartesi (6 ekim cumartesi saat 17:30 da yuvanın önünde buluşacağız. teslimat için)..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı delipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR !!!! Silah1 arkadaşımız TV ve DVD konusunda sağolsun destek veriyor ancak yuvanın öncelikli talebi VCD... Bu konuyu da ben, darkdıamond ve kaiser çözelim derim.. DVD ilk aşamada ellerindeki arşiv CD olduğu için ne kadar işe yarabilir bilmiyorum.. Bu yüzden lütfen VCD lerden vazgeçmeyelim .. teşekkür ederim.
    arkadaşım dvd vcd oynatır aynı şeydir bir ust versyondur o yüzden vcd gerek yoktur bilginize

Motosikleti
    Yuvaya alınacak malzemeler 6 ekim cumartesi günü teslim edilecektir... 10 ekim çarşamba günü iftara gelecek diğer 5 arkadaşa özellikle duyuruyorum ki herhangi bir malzeme getirmeyin.. teslimat sorun oluyor.. tüm görevliler başka işlerle ilgilendiği için..

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 ekimde canan ile birlikte bi aksilik olmadığı sürece orda olucaz
    bekliyoruz... ama sanırım farkettin bu ziyaret olmayacak pek. hemen teslimat yapıp çıkacağız... vakti müsaid olan arkadaşlarla da iftar yaparız artık

arkadaşım dvd vcd oynatır aynı şeydir bir ust versyondur o yüzden vcd gerek yoktur bilginize
    tamam elektronik konusunda cahiliz işte.. ne yüzüme vuruyosunuz.. ağlarım bak

Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan tan ilköğretim okulundan mezunum benide ekleyin listeye
    gel .. gel... bekliyoruz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)