Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 16 Eylül Pazar " Tekerinin Götürdüğü Yere Git" Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    extremebindokuzyüzyirmibeş geçmiş olsun, arapkadri (mustafa) abicim yatırmışsın motoru ya üzüldüm, sende bişi yok gördüğüm kadarıyla bu yüzden v-stoma geçmiş olsun diyeyim.

ne mübarek tekerleriniz varmış, sizin yolunuzu beklerken tekerin peşinden nerelere gittler diyodum, yuvarlak keratalar iyi rehberlik etmiş size,
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Sabahkilerle birlikte çaya toplam 40-45 ytl para verdik Çaya gidiyor bütün paralar...
    demiş tuncer kardeşim
    bende söyle bir teklif yapayım en çok çay içen ve cruiser motor kullanan bir arkadaş motoruna çay makinesi monte ettirsin 50 metrede kablo aldıkmı genelde gittiğimiz yerlerde elektrik oluyor takarız bir fişe çayları şekeride ortak alırız en çok parayı en çok çay içen verir ( nasıl ortaklıksa ) bu masrafta ortadan kalkar daha ileride o arkadaşın motoruna tencere tava takımıda koyarız çorbayada para vermeyiz
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

tavsanolusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2007
    ARKADAŞLAR GEZİLERİNİZE BAKIYOR VE KISKANÇLIĞIMI DİLE GETİRİYORUM. BUGÜN DERS BAŞI YAPTIK ASIL İŞLER ŞİMDİ BAŞLIYOR AMA HAFTA SONLARI FAALİYETLERNİZE KATILMAK İSTİYORUM BENİ DE ALIN
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]UÇURUMUN KENARINDAN YÜRÜYÜN ZEVK SİZE GELSİN!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

herseyın tamsa neden olmasın kardesım sen lıseye gıdıyosun sanırsam okullar basladı dedııne gore???

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Soru: 5 MT izmirli deniz kenarında kahvaltı ediyorlarmış. Garson masaya toplam 21 çay getirmiş. Wallace forrap ın içtiğinden bir fazla içmiş. Duyulmaz ise wallace dan iki eksik Arapkadri den bir fazla içtiğine göre Chopperrider kaç çay içmiştir?

Hehe bi de bana dersiniz çaycı diye. benden çok içtiniz. Akşam balık kalamar yerkende 8 kişi 40 küsür çay içtik. MT izmir hayırdır ne bu çay sevdası
    Murat abi biz sana fazla içiyor demiyoruz artık...biz de fazla içmeye başladık sayende ama APV41 in dediği gibi bi çay makinesi alma vakti geldi

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne sofraymış be peygamber sofrası gibi bereketli. 5 kişi için aldığımız kahvaltılıklarla biz tıka basa doyduktan sonra mecit, rots ceyz ve diğer arkadaşlar da kalanları yediler ve yine de bir iki domates zeytin arttı. ekmek kalmamıştı ama ben dedim size 5 ekmek alalım diye Forrap ve sen aldırmadınız neyse.

Gece Duyulmaz ile dönerkende kalan balık ve kalamarlarla 4 aç motorcuyu daha doyurduk büyük sevap kazandık.
    Abi o balıkları ben yicektim ...peki şimdi bu sevap kime yazıldı hahahaaa

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim işim çıktığı için Mustafa hocayla birlikte erken ayrılmak zorunda kaldık. demek bi de akşam balık malık yediniz . ohh afiyet olsun.
    bu arada dönüşte acayip rüzgar vardı çok şükür makine büyük de fazla zorlamadı zealsun olsa durur rüzgarın dinmesini beklerdim valla. nasıl biniyonuz öyle güççük cc li motorlara yahu
    Emir,Büyük motora binilecek BİN
    o börek yenecek,YE

Emir kalsaydınız keşke yaaa denize girip girip donduk ama güzel oldu.Balık olayına kalmanızı çok isterdik.Balığa fazlasıyla doyardınız çok güzeldi yaaaa...
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    piaggio zip 100
    o güzel kahvaltılıklar , çay , balık , kalamar , deniz , sohbet ...

pek kıskandım valla , neyse başka bir buluşmada görüşmek üzere

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    güzel eğlenmişsiniz emeğinize ve tekerlerinize sağlık

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    çok güzel bir gezi olmuş. resimlerde süper.. bende aranızda olmak isterdim ama bir müddet daha pazarları çalışacağım.. inşallah artık ramazandan sonraki geziye..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    DELİ EMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN,,

KORNAN nerede lannnnnnnnnnn...??????????
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa o malzemeler ne ole yaa mavı tshırtlı abımızın kucuk gobegı kanıtlıo gerçi herseyı
    hehehe türk süperman i olursa benim gibi olur

Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarr ben ve izmirlee35 gerçekten yürekten gelmekk istedik amaa ne aksiliktirr ikimizdee pazarr günüü nöbetçiydikk bütünn nöbett birbirimizee her baktığımızda "KAÇIRDIK" demekten geyik muhabbeti oluştu aramızdaaa.......neysee gezilerin köküne kıran girmedi demi kısmett başkaa gezilere....saygılarrr...
    neyse kardeşim siz nöbettesiniz diye bize aşırı bir güven duygusu geldi ve rahat rahat gezdik. hatta çantaları falan sahilde bıraktık birşey olmaz diye. Bi dahaki sefere inşallah gelirsiniz sizle çok daha keyifli olur

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahkilerle birlikte çaya toplam 40-45 ytl para verdik Çaya gidiyor bütün paralar...
    demiş tuncer kardeşim
    bende söyle bir teklif yapayım en çok çay içen ve cruiser motor kullanan bir arkadaş motoruna çay makinesi monte ettirsin 50 metrede kablo aldıkmı genelde gittiğimiz yerlerde elektrik oluyor takarız bir fişe çayları şekeride ortak alırız en çok parayı en çok çay içen verir ( nasıl ortaklıksa ) bu masrafta ortadan kalkar daha ileride o arkadaşın motoruna tencere tava takımıda koyarız çorbayada para vermeyiz
    valla kim var öyle ya ben çıkartamadım allah alllah neyse bi dahaki sefere çevreme dikkatli bakarım. aslında ben de düşünmedim değil yani egsozdan çay demlesem gözleme falan pişirsem nasıl olur. bir zamanlar bunun çizimini bile yapmıştım dur ahanda buldum böyle bişeydi

hızla giderken sunroof a çarpıp aşağıya düşen sinekler için sunroof altına bi ölü sinek böcek haznesi yaptırdım.

ayrıca eksoza modifiye yaptım performans için değil. Egsozun sıcağı ile çay demleyen bi semaver ve bir adet de gözleme pişiricisi koydum. Semaverden direkt bağlantı yapıp kaska uzattım. Şekerli çay içenler şekerini demlemeden önceden atsınlar. Birde malum olmazsa olmaz küllük.

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yüzden v-stoma geçmiş olsun diyeyim.
    o V-storm un ismi ROZİNANTE kişilikli bir motor ismiyle seslenmezsen seni üzerinden atıyor, marşı basmıyor falan.

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    WALLACE MURATım başta sana teşekkür ederim beni gecenin köründe arayıp
    -Abi yarın geziyoz takıl dediğin için

moralimin sıfırın altına indiği zamanda bu gezi beni kendime getirdi

gezide bana katlanma cesareti ve yürekliliğini gösteren diğer arkadaşlarımada teşekkür ediyorum
    duyulmaz fotolara eklediğin konuşmları okurken yarıldım gülmekten

yazmadan duramıcam hayatımda 2. kez tavlada kazandım helal bana öğreniyom şu zar atma işini
    ceyda üzülme acemi şansıydı

bu arada ikincisi ne zaman gezinin ha ?
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Motosikleti
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WALLACE MURATım başta sana teşekkür ederim beni gecenin köründe arayıp
    -Abi yarın geziyoz takıl dediğin için

moralimin sıfırın altına indiği zamanda bu gezi beni kendime getirdi

yazmadan duramıcam hayatımda 2. kez tavlada kazandım helal bana öğreniyom şu zar atma işini
    ceyda üzülme acemi şansıydı

bu arada ikincisi ne zaman gezinin ha ?
    Ne demek Mustafa abicim sen bizi muhabbetlerinle keyiflendirdin. gelebilmene çok sevindik.

Bu arada demekki senle tavla oynamamak lazımmış. Bu arada Ceyz biz hala dondurmalarımızı yiyemedik ne iş. Tavla borcundan kaçılmaz.

Abi gezinin ikincisi en kısa zamanda. bu seferde başka bi yere uzamak lazım.

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    KARMACOMA mustafam geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim

bu arada ROZİNANATEde teşekkür ediyo
    senin avatarınada bayılıyo unutma

muratım 2. gezi için sizi bekliyom o kadar
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Murat delimisin sen abicim yaa işin gücün yok mu senin sinek tutucu haa koptum okuyunca
    Arap Kadri Abi bunu saymayız yine bekleriz...
    Borçlar 3 e ayrılır
    1.Yiğidi kamçılayan
    2.Ödenmeden kaçılan
    3.Tavlada yenilince evlat acısı gibi koyan (bide yemek alacağın vardı demi senin wallece nerde bu böcek ilacı)
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat delimisin sen abicim yaa işin gücün yok mu senin sinek tutucu haa koptum okuyunca
    Arap Kadri Abi bunu saymayız yine bekleriz...
    Borçlar 3 e ayrılır
    1.Yiğidi kamçılayan
    2.Ödenmeden kaçılan
    3.Tavlada yenilince evlat acısı gibi koyan (bide yemek alacağın vardı demi senin wallece nerde bu böcek ilacı)
    hehehe Rots bundan sonra tavlayı benzinine oynayacağım. Malum yemek alacaklarım var, dondurma alacaklarım var, çay var. karnımızı rahat rahat doyururuz biraz da benzin kaandık mı yol da yaparız.

Heyt uleynn var mı 10 litre benzinine tavla oynayacak benle. (duyulmaz sen oynayabilirsin mesela sana 10 litre koymaz)

muratım 2. gezi için sizi bekliyom o kadar
    tamamdır abicim en kısa zamanda tekerleri döndürürüz gene ama bu sefer iştahın yerinde olsun beni mahçup etme bak aman ha. Şu dünyada yemek keyfi yaptığımız kaç kişi var

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abi biz sana fazla içiyor demiyoruz artık...biz de fazla içmeye başladık sayende ama APV41 in dediği gibi bi çay makinesi alma vakti geldi

Abi o balıkları ben yicektim ...peki şimdi bu sevap kime yazıldı hahahaaa
    Duyulmazım sevabı sanadır herhalde. Senin gönlünden koptu geldi o balıklar hoş koparken biraz kalamarlar inat etti sanki gitmeyelim biz senin bagajda mutlu mesud duruyorduk dediklerini duydum ben ama sevap senindir kardeşim

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    süpersiniz valla dostlar...burda olsaydım kesinlikle kaçırmazdım biliyorsunuz...neyse geri döndümmmm

of 13 gün foruma girmeyince okumaktan gözlerim yoruldu...

duyulmaz hocalarına saygısa kusur etme, çalışan kazanır elması kızarır

bide şu dondurma ve tavla olayı banada pek bi tanıdık geldi...yaz bitmeden yesek keşke

Motosikleti
    piaggio zip 100
    birileri beni mi andı ???

wallace sana bi yemek ısmarlamam lazım , hatırladım şimdi

rots sen de balkon muydun , cumba mıydın ??? + 1 de sana

ayıp ediyonuz , en kısa zamanda ısmarlarım da önce bi ikramiye çıksın bana bi yerlerden . malum murat ı doyurmak oldukça zor

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    birde bu güzelliği ilaçlamaya kalkıyordunuz BUDA SİZE KAPAK OLSUN bak koca gruba yemek ısmarlayacakmış ( ikramiye çıkınca tabii) yine aç kaldık
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Özge'cim, doyur şu milleti de sıra bana gelsin..Dondurmalarını da yesinler düşsünler yakamızdan..Ne bu ya, kırmızı karıncalar gibiler..

Tavlada yenilince kime ne ısmarlıcam diye düşünmekten oyunu oynayamıyorum..

Sözümüz söz arkadaşlar...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KARMACOMA mustafam geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim

bu arada ROZİNANATEde teşekkür ediyo
    senin avatarınada bayılıyo unutma
    abicim bende senin ROZİNANATEye büyük sempati ve sevgi besliyorum da tanımlarken senin motosikletin deseydik yan yan bakardım ama sıfat ROZİNANATE olunca delikanlının el kitabında hiç bi paragrafında abinin kızına yan bakma ile ilgili bi madde bulamadım, o da bizim dünya ahiret ROZİNANATEmiz artık
    May The Force Be With You

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)