Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

21 Ağustos Marmara Ereğlisi Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ASYA 150T-1
    baron985, evet arkadaşım haftaya biz uzun,katılımı daha fazla bir gezi düzenlemeyi düşünürken, korkak ve SULUKULE DANSÖZLERİYLE kıyaslanmak bizler açısından pek hoş olmasa gerek, ayrıca bir satış da söz konusu gerçi bunu hiç kaale almıyorum fakat diğer benzetmeleride pek yakıştıramamakla beraber e_erdun beye yaşı itibariyle saygılarımızı sunarız burdan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Fazla muhabbet tez ayrılık getirirmiş..!!( ata sözü )
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    shadow-vt,
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    aydınynr kardeşimiz demişki
    Ben İstanbul dışına kesin gelemem Neden?
    Express kardeşimiz demişki
    baron985, evet arkadaşım haftaya biz uzun,katılımı daha fazla bir gezi düzenlemeyi düşünürken, korkak ve SULUKULE DANSÖZLERİYLE kıyaslanmak bizler açısından pek hoş olmasa gerek, ayrıca bir satış da söz konusu gerçi bunu hiç kaale almıyorum fakat diğer benzetmeleride pek yakıştıramamakla beraber e_erdun beye yaşı itibariyle saygılarımızı sunarız burdan
    çocuklar lütfen küsmeyin bende allah kahrettsin dilimi tutamıyorum aklıma geleni konuşan bi insanım exprress kardeşim sulukule tarihi bir semt olup yabancı trustlerinde uğrak bir yeri ve eğlence çok güzel ama ben burada hiç satış görmedim " kalbinizi kırdım çok özür dilerim burada herkesin okuduğu yerde
    lütfen özürümü kabul edin bundan sonrada forumlara hiç bir şey yazmayacağım sadece okuyacağım ben sadece m.ereğli gezisine gelmediğiniz için birazcık kızmıştım beni affedin saygılar selamlar kendinize çok iyi bakın" yaş itibarıyle size ayak uyduramadım"

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Şiiişşşş
    şakalaşıyorsunuz, yok birşey panik yapmayın.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    e_erdun, Peki abi, özüre falan gerek yoktu bence ama... keşke karıştırmasaydın öyle "sulukule dansöz" falan... "abi forumlara da lütfen bişiler yaz öyle olurmu yaaaf" i:
    \"Turkish Choopers\"

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    abi benim icin sorun yok sen gelde sadece yalnız tek sorun benim hatun gitti annesinin yanına siz sile gittiginizde bende motoru aldım masukiye yaptım.yapmayın 130 km sadece izmite gidis 25 km masukiye yaptım bide ustune dondum yaa bende tecrubeli degilim.Ama en azından yolda gidebilecek kadar guvenıyorum.(sakın yanlıs anlamayın soyledıgım seyleri sizi gaza getiriyorum)
    Millet gelen yok mu simdi abi ben sana eslik edecem liste 2 kiside olsa gidecem tek kisi olsamda liste simdi baslıyo

kabir
    e_erdun
    mo_zat

yok mu artıran

::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

Motosikleti
    CBR250
    e_erdun abi sen buralara gittigine göre bi gezi planı yapalım artık var mı boyle pikni alanı gibi biyer ona göre gidelim denizinin güzel oldugunu duymustum bide abi piknik alanları varsa güzel bi piknik yapalım
    Arkadaslar ozelden mesaj atmayında burdan artık acıkca nerelere gidebiliriz onları düsünelim.Bide bu geziyi günü birlik mi? 2 günlük mü yapalım ona göre biyer ayarlayalım.
    THRASH TILL DEATH

Motosikleti
    CBR250
    Listeye göre
    ---------------------
    kabir
    e_erdun
    mo_zat
    ubaykal
    mete_han
    boy
    bandit
    avo
    sereno

arkadaslar bu kadar kisimiyiz simdi hadi deniz piknik hadi yaa katılım gerek cook eglenceli olacak yaa
    THRASH TILL DEATH

Motosikleti
    CBR250
    arkadaslar sunu belirtmek istiyorum bu kadar cok gezi konusu acılmıssa herkes bölünecek bu bence böyle olmaz herkes bi yer kararlastırsın ona göre gidelim f1 olayını seyretmek isteyen arkadaslarada sunu soylemek istiyorum ohhhh be

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.

PEŞPEŞE (FLOOD) MESAJ atarsanız UYARILMADAN içeriği ne olursa olsun mesajınızın biri dışında diğerleri silinecektir..!! d

+ Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ***************X******************X*********
    THRASH TILL DEATH

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    kabir, pazargunu icin f1 org. geziye katılımı dusurecektir bence bu geziyi daha ileri bir tarihe erteleyelim. Tabi gitmek siteyen arkadaslara mani olmayalım.
    Ayrıca alternatif oalrak bu cumartesi gunu yapılacak bir gezi var onada katılabilirsiniz

Motosikleti
    CBR250
    Arkadaslar bu hafta herkes gezi düzenliyecegine bi gezi olsun düsüncesindeyim maksat hem gezi hem sohbet hem rahatlamak o yüzden pazar günü marmara ereglisini diger arkadasların dilegiyle Ormanlı gezisi ile birlestirme kararı aldık linki veriyorum

http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=5811

herkesi oraya bekliyoruz
    THRASH TILL DEATH

mo-zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    aydinynr, çok sağol hocam Allah Razı Olsun... İnşallah bu pazar ki geziye gelirim.. bi aksaklık olmazsa.. zaten bütün yaz çalışarak geçti... bunalmış vaziyetteyim.. motoruda alcam alamıyorum... kafayı sıyırcam... Allah büyüktür... hayırlısı diyelim.. bu arada eyong, kanuninin performansı vesayre rodaj , yağ , gibi olaylarını bana anlatırsan çok memnun olurum... yürüyen aksamında bazı problemler oluyomuş galiba sesler falan geliyomuş... gerçi ben başvurdum iş işten geçti ama almadan nasıl kullancam hakkında bilgi verirsen sevinirim. rodaj dan sonra en iyi performansı almak istiyorum motordan çünkü... ilgin için şimdiden sağol.. Herkese Saygı ve Sevgilerimle
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

Motosikleti
    CBR250
    dostum geziye katılacaksan ustte linke bi bak istersen ok
    THRASH TILL DEATH

Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    arkadaşlar son durum nedir biri diyo ormanlı biri diyo marmara ereğlisi... bu arada ben cumartesi saat 2 ye kadar çalışıyorum.. bence F1 izleyebileceğimiz uzaklarda güzel biyere gidelim pazar günü.. hem vakit geçirir makara yaparız.. hemde pazar günü işi olmayanda fazla olur.. tabi bende motoruma bi kavuşursam siz sormayın gezinin tadını.. Saygılarımla...
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

Motosikleti
    2005 Honda CBR600F PGMF1
    arkadaşlar son durum nedir biri diyo ormanlı biri diyo marmara ereğlisi... bu arada ben cumartesi saat 2 ye kadar çalışıyorum.. bence F1 izleyebileceğimiz uzaklarda güzel biyere gidelim pazar günü.. hem vakit geçirir makara yaparız.. hemde pazar günü işi olmayanda fazla olur.. tabi bende motoruma bi kavuşursam siz sormayın gezinin tadını.. Saygılarımla...
    Semih Cesur

GAz gaz gaz gaz gaz....

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Sanırım Eregli gezisi ileri bir tarihe ertelendi

ormanlı gezisi yapılacak cuamrtesi gunu pazar gunude F1 org. var hatta F1 den sonra salı pazarında toplanacak mondialcılarada katılabiliriz

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    benim adımı lütfen gezi listesinden çıkarın programımı bozamam size iyi eğlencleer

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı
    Sanırım Eregli gezisi ileri bir tarihe ertelendi

ormanlı gezisi yapılacak cuamrtesi gunu pazar gunude F1 org. var hatta F1 den sonra salı pazarında toplanacak mondialcılarada katılabiliriz

skullhunter şimdi mondialcilerin kavgasını pardon forumunu okudum. onlar sanırım c.tesi toplanıyorlar.. düzeltelim de yanlış olmasın...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    e_erdun abi, seninle bizzat tanışmadık. Neden bu kadar bozulduğunu anlamadım. Ona buna çatıyorsun hep. Bence Pazar Marmara Ereğlisi'ne gitmek yerine eğer uygunsan Cumartesi sen de bizimle Ormanlı'ya gel, eşini de getir. Sonraki haftasonu da hep beraber Marmara Ereğlisi'ne gideriz. Pazar günkü gezi F1 yarışına denk gelmesi nedeniyle biraz plansız olmuş sanırım. O nedenle çok katılım olacağını sanmıyorum. Hadi abi... Seni de bekliyoruz...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler