Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dostlugumuza sahip cIkaLIm.. Forumumuza da..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Kim ne derse desin.. O haklı bu haklı geyigine girmeyecegim. Ama son birkac gundur bir yaprak dokumu yasIyoruz forumumuzda.. Niye bu oluyor anlam veremiyorum. Buraya ilk girdigimde o kadar heyecanlanmıstım ki sizler gibi insanları bir arada gormekten. Bu kadar seviyeli bu kadar dost bir forum gordugum icin o kadar mutluydum ki. Ancak bir sekilde ki sebeplerini tam bilmiyor ancak tahmin ediyorum, bu forum "demolish" durumuna geciyor herkese soyliyim. Gemiyi tahliye etmeye basladI site.. 8000 kusur uyeden soz etmiyorum cunku toplasan aktif uye sayIsI 100 etmez. BunLarIn bu gidis iLe birkac hafta biLemedin bir ay buLmayacak surede buradan cekiLecegini dusunuyorum. Buna her kim neden katkIda buLunuyorsa onuda biLmiyorum.. O siteye geceLim yeni bisiyLEr yapaLIm muhabbetLerine de inanmIyorum. Var oLanI yIkIp yenisi icin gereksiz caba yerine niye birbirimize sahip cIkmIyoruz.. Bana sana ne oLuyo sen kimsin ki diye cIkIsLarda buLunabiLecek yada ben bir kusur senedir uyeyim sen daha ne biLiyosun tarzI yakLasabiLeceK insanLara da demek istedigim, bos bos oturmak yerine insan yIkmayI biLdiginiz kadar insan kazanmayI biLseniz keske demek istiyorum.
    Oturdugun yerden konusmak koLaydIr. Caba gostermek yerine eLestirmek ve yapIcI oLmak yerine yIkIcI oLmak basittir. Bir dostlugu kurmak yILLar alabilirken, yIkmak iki keLimeye bakabiLir. Buna kisisel egolarInIz dIsInda bir de buradaki yuzLerce insanIn dostLuk bagIna verebiLeceginiz zarar oLarak bakarsanIz beLki daha mantIkLI yoLLAra gidebiLiriz.
    Birseyi kIrmak koLay tamiri zordur.. Ben dobra adamIm soLerim anacIm diye sIyrILmak ise keLimenin tek anLamIyLa basittir. Kimsenin forumumuzdaki dostLugu zedeLemeye hakkI yok. Niye zaten bir arada iken yeni arayIsLAra giriseLim. Yok efendim a sahsIn fikrindekiLer bLabLa.com da devam etsin b sahIn fikrindekiLer cortcort.com da c adamdakiLer sudurbudur.com da devam etsin.. grupLasmaya o kadar karsI cIktIk bu forumda bunca zamandIr.. Bunca zamandIr racing, enduro, cruiser, scooter diye ayrIm yapmayaLIm dedik. Simdi bir de ahmet efendi sevenleri hede forumda mehmet efendi sevenleri hodo forumunda oLsun ki.. topu topu kach kisiyiz allahaskına.. YazIk edicez bu kadar cabaya.. Ziyan edicez butun cabaLarI...
    Cok yazdIm biliyorum ancak keske bir iki anLAyan cIksada birseyLere sahip cIksa..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    çok haklısın sana katılıyorum

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Küçük insanlar insanlarla , büyük insanlar fikirlerle uğraşırmış.Hiçbir zaman basti insan olmak taraftarı olmadım.Bu forumu ve buradaki birçok arkadaşımı seviyorum.Yok efendim buradan ayrılıpta başka bir sitenin forumunda takılmak.Şahsen ben bu forumu bırakmayı düşünmüyorum, düşünsem bile sonradan gidipte başka bir sitenin forumunda takılmam.Zaten forumları ve forumlara yazmayı hiç sevmem ama buraya yazmaktan zevk alıyorum.Tesadüfen çıkmıştı bu forum karşıma ve takılıyorum işte, sonradan gidipte ne başka forumda takılırım ne de sayfalarca fikrimi paylaşır fikir ararım.Benden size tavsiye elinizdekinin değerini bilmezseniz, boş kalır o elleriniz...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cenkmenderes, adamımsın herkezin düşüncelerinin bu yönde olduğunu düşünüyorum ama birinin bunu dile getirmesi gerekiyordu ve bu boşluğu doldurduğun için teşekkürler Batan gemiyi önce fareler terkedermiş(sözüm başka sitelerin başka forumlarına üyelerimizi yönlendirmek isteyenlere) biz bu geminin batmasına izin vermiyeceğiz...Zaten durum o kadar da kötü değil birlikte olduktan sonra hertürlü zorluğu yeneriz.Bu sitenin bu kadar kaliteli ve sıcak kanlı üyelere sahip olmasının nedeni buradaki dostluğun kalıcı olması ve herkezin yardımlaşması biz bu tür basit problemleri birlik olarak kolay sonlandırırız böylece sitemizi dağıtmak isteyenlerde döner dıçını avuçlar...

doziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ben Burdayım Gitmemde...İnsan Olan Herkes Kardeşimdir...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    cenkmenderes,

Dostlarımızı kaybetmememiz konusunda düşüncelerinde sana katılıyorum, ama korkma sitede ara sıra böyle şeylerin yaşanması çok doğal, insanlar burda düşüncelerini paylaşıyor. birbirine zıt üşünceler ortaya çıkıyor.sonuç olarak 8000 kişinin üye olduğu bir toplulukta herkesin mutlu olma olasılığı çok değil.olur böyle şeyler. Korkma hiç birşey olmaz siteye.

(Dip Not: Demolish gibi yabancı dilde kelime kullanmazsan, kullandığında türkçesini açıklarsan seviniriz)
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hepimiz motorcuyuz ( motoru var yada yok ) şimdi yolda yarıştıgımız (kontrollu olarak ) herkesle sonunda durup kavgamı ediyoruz, sen gectin ben haklıydım. Zaten karşımızda bize karşı yeterince insan var. Aileler, arkadaşlar, arabalılar. Şurda birbirini anlayan üç kişi buluşmuşuz.
    Tamam birinin söyledigine kızarsın, oda sana ters cevap verir burada bir sürü insan var üstelik en kızdıgın kişi bile yolda başına birşey geldiginde senin yardımına gelecek belkide tek kişi. Kızalım, kavga edelim, küselim ama ayrılmayalım.

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Cenkmenderes yorumun güzel katılıyorum
    ama bazen fünyeni ateşliyorlar ve patlıyorsun sitede dağılma görmüyorum ama gruplaşmalar olmaya başladı gibi, giden gider kalan kalır olay Prometheusun gidişi herkez iyi biliyor bunu ama iyi yanları olan birinin kötü yanları yok diye bir şey yok yazmak istemedim ama bunları ama dayanamıyorum artık sorumluluk bu değilir bazı yerlerde tamam forumu düzenledi topladı ama bazı kişilerinde antipatisini kazandı forum kilitlemekle yada fazladan açılan başlığı kapatmakla bu işler olmaz örnek çok verebilirim millet yazı yazıyor sonra prometheus kilitler diyede not düşüyor neyse daha fazla yorum yapmıyacağım
    diğer sitelere benimde üyeliğim var yalan değil ama hergün takip etdiğim tek site burası bana çok şeyler kazandırdı arkadaşlıklar kurdum çevrem genişledi ama geçen seneki tadı yok sitenin 8000 üyede 100 kişi yazıyor haklısın diğerleri adı üyelik olsun diye üye olup uçuyor artık
    Prometheusun gidişine sevinmedim ama hatalarını anlayıp daha dikkatli bir şekilde geri gelmeli
    çok asabi yazdım farkındayım ama olaylar bu altdan alamam gerçekleri es geçemem
    ERASER WİLL COME BACK

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    herkes katılır bu düşüncelere hadi uygulayalım..
    motor ailesi neymiş görsünler!
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

heyyy beni unutmayın !!! ben de burdayım

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Acaba en iyisi konuyu kapatıp hiç bişey olmamış gibi devam mı etmek
    Dallanıp budaklandırmaya gerek görmüyorum, bu şekilde davranmak üye kaybettirir. Saygılar...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Eyong sen herşeyi çok biliyorsun
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Eyong,

+ 1

cenkmenderes,

+1

dostlarımıza sahip çıkalım ama yorumlarımızda tahrikten kaçınalım. en kötüyü yapan bile kendince doğru yaptığını sanıyor ve özünde kötü değil. bu sorunu sadece sağduyu aşar. bu camiada bu sağduyu var. bunu biliyorum.

Motosikleti
    BMW R1150 GS
    adali sana tamamen katiliyorum...

siteye ilk girdigim zmndan cok farkli oldu ortam, o zman daha bi tatliydi...elestirilerde tahrik yoktu...
    Manic Depression Is Touching My Soul...

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Arkdaşlarım,kardeşlerim,abilerim motorize olalım dost kalalım,birbirimize saygı duyalım.
    Yanlışa yanlışla karşılık verirsek o kişi doğruyu bulamaz.Yanlışa sevgiyle kardeşlikle karşılık verirsek o kişi aynı yanlışı birdaha yapmaz ve yapamaz diyorum.Bu siteyi ve tüm camiayı seviyorum.Sevgiyle,dostlukla,hoşgörüyle kalın.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı conann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni seyhan 301 idi çalındı
    Arkadaşlar ben çok yeniyim ama bu foruma bayıldım.Oldukça seviyeli ve dost canlısı.Bu çizgide kalındığı sürece yeni dostlar edinebiliriz.

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    MoToR,
    +1
    sonuçta hepimiz insanız ve herkesin mutlaka yaptığı bir takım yanlışlar olmuştur..

sadece biraz hoşgörü herşeyi değiştirir
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    ARKADAŞLAR BURDA HEPİMMİZ KARDEŞİZ FORUMDA ARAMIZDA TARTISMALAR OLABILIR AMA ONEMLİ OLAN BIRBIRIMIZI KIRMADAN HAKARET ETMEDEN...
    BENDE BU FORMU COKK SEVIYORUM GERCI YENI BIR UYEYIM AMA COK SEVIYORUM BASKA FORMADA GITMEYI HIC DUSUNMEDIM.. HEPIMIZ KARDESIZ BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM ,
    UNUTMAYALIMKI INSAN INSANA MUHTACTIR...

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu site ve burdaki diyaloglar tüm motosiklet camiasına örnek olmalı. O yüzden MoToR un dediğine katılıyorum".Yanlışa sevgiyle kardeşlikle karşılık verirsek o kişi aynı yanlışı birdaha yapmaz ve yapamaz diyorum"
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Hiç kimse bir arkadaş dost kaybedecek kadar zengin değildir...!!!
    Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken küstürmek niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye?hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hıc bır sey kırılan kalplere değmez.
    BİR BİLGEYE SORMUŞLAR:
    "Efendim, dünyada en çok kimi seversiniz?
    "Terzimi severim," diye cevap vermiş.
    Soruyu soranlar şaşırmışlar:
    "Aman üstad, dünyada sevecek o kadar çok kimse varken terzi de kim oluyor? O da nereden çıktı? Neden terzi?"
    Bilge, bu soruya da şöyle cevap vermiş:
    "Dostlarım, evet ben terzimi severim. Çünkü ona her gittiğimde, benim ölçümü yeniden alır. Ama ötekiler öyle değildir. Bir kez benim hakkımda karar verirler, ölünceye kadar da, beni hep aynı gözleaynı "ölçüde"görürler."
    onun için arkadaslar birbirimiz hakkında acele hüküm vermeyelim.dost kazanmak zordur çünki ama kaybetmekse cok kolay..!!
    bu site hepimizin unutmayalım. elele verelimki dostluklarımız daim olsun

Dün : 32kişi)
    Bugün : 28kişi(saat 24.00) e kadar kayıt olanlar.
    Toplam : 8830 kayıtlı kullanıcımız var..
    bu istatistiktende anlaşılacağı gibi sitemiz günden güne büyümektedir .
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler