Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOSİKLETLERİ FARK EDİN - 11.08.2007 saat 11:00'da Kadıköy İskele Meydanı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı psikomotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Arkadaslar her zaman konserlere toplantılara saglıklı gıdebılmemız ıcın ınsanlara kendımızı fark ettırebılmemız ıcın oncelıkle bu organızasyona katılmamız gerekıyor."
    Neveragain34 ne güzel demiş. Kadıköy'de olmazsak bundan sonra festivallere de gidemeyecegiz. Çünkü kimse bizi farketmeyecek...
    bravo bence de hepimiz orda olmalıyız
    benim motorum yok ama işimi bitirir bitirmez orda olacağım
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    Güncell... Güncell.... Güncelin oğlu Güncel...

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu an itibariyle görüntüleme 44 cevap yazılmış. düşünmeye başladım ben yarın bi avuç kalmayalım ordabir arkadaşı da kafaladım ben Niyet 0070+1 olarak geliyorum

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    güncel

aslında çok çok önemli bir olay. ancak gördüğüm kadarıyla işi olmayan çoğu kişi yalovaya gitme niyetinde veya gitti. demek ki bariyerlerin yarattığı tehlike ve motorcu ölümleri çok da önemli değilmiş.

almanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    merhab ben mutlaka geleceğim çalşıyor olsam da 1 saatliğine dükkanı kapatık geleceğim bir şey sormak istiyorum MT tişhörtü almak istiyorum nerden alabilirim

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı almanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhab ben mutlaka geleceğim çalşıyor olsam da 1 saatliğine dükkanı kapatık geleceğim bir şey sormak istiyorum MT tişhörtü almak istiyorum nerden alabilirim
    tişhört istediğini admine bildir. kadıköy gelişim sürücü kursundan temin edebilirsin.

ben de ilk MT kaynaşmamı yaşamış oldum bugün. ilk önce daha sonradan denizci muzaffer ve eşi olduğunu öğrendiğim iki MT ci gördüm. dedim ilerliyeyim belki grup toplanmıştır.önümden MT stickerlı bi motor geçince düştüm peşine arkadaşla. arslanfb,a_sorti ve oğlu imiş. beraber görvimizi yerine getirdikten sonra ayrıldık. ben fotoğraf makinemi unuttuğum için arkadaşımın ve arslanfb nin telefonuyla birkaç resim çektik.ben de artık p.tesinden sonra ekleyebilirim heralde resimleri

herkese kazasız sürüşler en yakın zamanda görüşmek üzere...

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    mt tarafından katılım yok gibi birşeydi enfazla 10 kişi vardır. diğer kuluplerin katılımı daha fazlaydı.. genel katılım fena değildi. ölen doktorun eşinin kanuşması beni çok etkiledi. hayatını kaybeden motosikletcilere allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...
    DRİFT RELİGİON

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Evet arkadaşlar bugün ki etkinlikte emeği geçenlere ve EMOK'a çok teşekkür ederim.
    Katılımda biraz hayal kırıklığı yaşadım yani arkadaşlar böylesi bir etkinlik yapılıyo
    fakat emok,motordelisi,istanbulrider,ikiteker vs hepsi yoğun bir katılım ile ordalardı
    lakin MT olarak motofest'e giden arkadaşlar da uğramasa 10 kişi bile çıkmazdı.
    Orda bulunanlardan erhan,damla,görkem,boy,denizcimuzaffer-eylem,niyet0070,
    a-sorti,darkdiamond,desperadost,cerrahi idi benim gördüklerim yani benimle
    beraber 12 kişi.Rahmetli UZMA'nın eşinin konuşması çok duygusaldı zor tuttum
    kendimi etkilenmemek elde değildi doğrusu.Umarım böylesi etkinliklerde daha
    yoğun bir katılım olurda sesimizi daha fazla duyurma imkanı buluruz.Kadıköydeki etkinlikten bir kaç kare çektim paylaşayım sizinle;

Shot with N70-1 at 2007-08-11
    Shot with N70-1 at 2007-08-11a-sorti oğlu tarık ve ben,

Shot with N70-1 at 2007-08-11 niyet 0070 ve arkadaşı tanıştığıma memnun oldum.

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelen herkese teşekkürler...

nasreddin hoca misali olay budur... geyiğe gelince herkes yazıyor.. geziyor tozuyor.. eleştiriyor... forumdan fotoğraf kesiyor...

napalım buna da sağlık olsun.. sadece trt ve ntvyi gördüm.. umarım ana habere de çıkar..

emoka teşekkürler...

ömer uzmanın eşinin konuşması da beni etkiledi..
    sabır diliyorum.. çok sevdiği insanı kaybetmiş.. allah kimseye yaşatmasın..

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an hala haber programlarında basın açıklamasıyla ilgili haber çıkmadı.Bekliyorum.
    Doktorumuzun eşi ağlattı beni.Allahtan sabır diliyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

yalova festivalinde boyle bi etkinlikten zaten bu kadar katılım beklenebilrdi.. olsun yinede guzel olmuş bir daha yapılmalı hatta kenan sofuğlu da davet edilmeli.. en azından basının ilgisisni cekebilmek içinn...

şu anda starrrrrrrrrrrrrrrrdaaaaaaaaaaaaaaaa.............. ......... haber...
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    Cbr 125R
    Ben de deminden beri bakiyorum haberlere. Daha bir sey goremedim. Sadece Star verdi. Butun kanallar Tugba Ozayin tutuklanmasini veriyor dakikalarca. Onun tutuklanmasi insanlarin hayatini kaybetmesinden daha onemli ya...

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    ne kadar yazık kimsenin gelmeyişi çok yazık

bende geldim fakat biraz geciktim malum iş herkes dağılmıştı bir kaç motor kalmıştı
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    Cbr 125R
    NTVDe verilen haberi izlemek için:
    http://www.ntvmsnbc.com/modules/habe...47&cbQuality=1

Ben de gelmeyi isteyip iş yüzünden gelemedim. Sanırım böyle etkinliklere ne yapıp edip motosiklet sürücüsü şarkıcı, sanatçı v.s. birilerini de çağırmak lazım medyanın ilgisini çekebilmek için. Tuğba Özay'ın tutuklanması haberi ne yazık ki motosiklet kazalarından daha önemli haber. Oysa içinde bulunduğum medya'da o kadar çok motosiklet kullanan var ki... Biz de herşey göstermelikmiş gibi geliyor bana. Hatırlıyorum bir ara sıkça kurye ölümleri oldu diye adamlar Boğaz Köprüsünde eylem yapmıştı, bunca internet sitesi çok daha bilinçli gibi görünen bir kitle ama nedense katılım ve etkinlik kuryeler kadar bile olamıyor, bir yerde bir şeyler yanlış demek ki...

şu anda show tv de veriyor... 20:05
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

Motosikleti
    Cbr 125R
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırlıyorum bir ara sıkça kurye ölümleri oldu diye adamlar Boğaz Köprüsünde eylem yapmıştı, bunca internet sitesi çok daha bilinçli gibi görünen bir kitle ama nedense katılım ve etkinlik kuryeler kadar bile olamıyor, bir yerde bir şeyler yanlış demek ki...
    Kuryeler oyle, ya taksiciler...
    Onlar da taksici ölümlerinden sonra epey eylem yapmışlardı, "sarı öfke" manşetlere taşınmıştı. Motosiklet sürücüleri taksicilerden az mı ölüyor? Taksicinin parasını gaspedip onu öldüren katil ile motosikletin üzerine süren şoför arasında ne fark var...

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika

baya yer ayırmışlar kadıköy çekimlerine.. çok sevindim.. işe yaradı yani..

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika

baya yer ayırmışlar kadıköy çekimlerine.. çok sevindim.. işe yaradı yani..
    İnşallah daha fazla farkediliriz.Şu ana kadar Star,NTV ve Show'un verdiğini biliyoruz.Demekki haber değerimiz oluşmaya başladı.Daha geniş katılımlı faaliyetler sesimiz daha çok duyuracaktır.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Daha yeni Anadolu Ajansı kendi bünyesinden (sitenin de üyesi) Hasan Türkan'ı motosiklet kazasında yitirdi. Ama AA'nın sitesinde etkinlikten eser yok. AA gibi bir ajansa düşse bu haber ertesi gün pek çok gazetede küçük de olsa yer alır. Ama ben göremedim. Şüphesiz bu girişim de çok değerliydi.
    Ama asıl gereken bence katılım yoğunluğu, bin tane motoru Kadıköy'e getirin bakalım neler oluyor? Zaten kalabalığı gören vatandaşlar tv'leri arayıp haber verir. İşte bence asıl mesele (gerekirse daha uzun sürede organize olup) 500 - 1000 motoru meydanlara toplamakta. Kadıköy'de neredeyse her hafta sonu bir miting için rıhtım caddesi trafiğe kapatılıyor, neden böyle bir eylem yapılamasın, iznini alıp neden yüzlerce motoru tıpkı Ankara Anıtkabir'e gider gibi yollara dökmeyelim. Ses getirecek çok ciddi mitingler yapılabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler