Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT] 22 Haziran Ödüllü Bowling Turnuvası ve "Tshirt ümü ver artık" buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    22 Haziran Cuma akşamı yine iki haftada bir olan geleneksel buluşmalarımızdan birini daha gerçekleştirmek üzere buluşuyoruz...

Manisa MT ninde katılacağı buluşmamıza herkesi bekliyoruz...Halı sahadan kaçtılar ama bowlingten kaçamayacaklar

Bowling turnuvası yapacağız hem de ödüllü
    Ödül bir adet MT Tshirt ü olacak.
    Bir aksilik çıkmazsa tshirtleri de dağıtacağım ki bu benim için en büyük ödül olacakHayati tehlikeyi atlatacağım...
    Daha önce yaptığımız tavla turnuvasının galibi olan Gürkay arkadaşımızın tshirt ü ise törenle kendisine teslim edilecek

Yer : Hilton Bowling Planet [Hilton otelini bulamayan olmaz heralde diye ayrıntılı olarak yazmıyorum]
    Saat : 19:30 ( 20:30 dan sonra yemek servisi yapılmayacağı için 19:30-20:00 arası buluşma yerinde olursa herkes iyi olur)

Rezervasyonumuz yapılmış bulunmakta.

Gelelim fiyatlara...
    Mekan guruplara indirim yapmayan ender yerlerden biri,bunun sebebi ise zaten indirim konusunda abartmış olmaları(indirim yaptırdığım yerler oldu ancak bundan daha iyi olmadı maalesef).Şöyle ki;

Ana Yemek + Salata veya meyve + Tatlı + Bir Alkollü ya da Alkolsüz içecek + bir bowling oyunu 9 ytl...

Normalde bilenler bilir,sadece bir el bowling bile ortalama 6-7 ytl dir.Bu sebepten yaptığım bütün çingeneliklere rağmen fiyatta daha fazla indirim yapmadılar

- forrap
    - wallace
    - I BEN
    - Özer + 1
    - speedygirl şule
    - ironline
    - fuchs
    - lodos + 1
    - Mecit
    - Racing İski + 3
    - PHAETONW12
    - Gürkay + 1
    - Hedowich
    - Karakız
    - rots
    - ceyz
    - chatkut
    - mehmetcalli35
    - Favorii
    - Hayaletfilo
    - Umutus
    - Acress
    -
    -
    -

Arkadaşlar aklıma şuan bunlar geldi geleceklerden,ismini eklememi isteyen olursa yazsın,unuttuğum varsa şimdiden özür diliyorum.

Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Bundan tam 1 yıl önce forrapla oturup konuşuyoruz bowling muhabbetini, bnm ne kadarr muhteşemm ne kadar iyi ne kadarr süper ne kadarr inanılmazz oynadığımı işte tam bundan 1 yıl önce öğrenmişti forrap. Nöbetlerimin 5 günde bir olduğunu da biliyor tabi, istese 10 ay sonraki nöbetimide hesaplar ve hesaplamış ta olacak ki nöbetçi olduğum gün bu aktivitenin gerçekleştirilmesi için elinden geleni yapıyo. İntikamım acı olacak Forrap
    Everything goes the way it should...

Buna kim inanır?Kadir İnanırAma bizim gurupta Kadir yok

Geyik bir yana,cidden kötü oldu gelememen.Bir türlü görüşemedik seninle ne zamandır zaten,hafta içi bir gün buluşuruz olmazsa.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    orda olmaya çalışcam yarın görüşürüz
    Ride your way

Yarın değil 22 sinde hedoBir sonraki hafta yani...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    ooooo ıyımıs benım kafa güzel
    Ride your way

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    izmirde olursam inşallah bende gelirim bu organizsayonu kaçırmaya niyetim yok
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Tamamdır Burcu,gelirsen iyi olur.Ya gelmiyosun ya da 2 dakika görünüp kaçıyosunGel de yüzünü görelim

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    ben o tarihlerde boluda olacağımmm
    katılmam mkansız ne yazıkkii
    şimfifrn şrytanınız boool olsun arkadaşlarr
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Herkese merhaba,

haydi bakalım Bowling'e bir,ikiiiii.
    Güzel bir akşam olması dileği ile buluşalım

Biz orada olacağız inşallah.

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın değil 22 sinde hedoBir sonraki hafta yani...
    valla çok ciddiyim bugün ayın kaçı yaaaaaaaaa

Yer : Hilton Bowling Planet [Hilton otelini bulamayan olmaz heralde diye ayrıntılı olarak yazmıyorum]
    ben bilmiyoruuuuuuuuum yerini anlatsana

Ana Yemek + Salata veya meyve + Tatlı + Bir Alkollü ya da Alkolsüz içecek + bir bowling oyunu 9 ytl...
    fiyatlar süper tuncercim canını sıkmana gerek yok

ve tabikiiiiiiiii listenin en başına yazabilirsin biziiiii

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Buna kim inanır?Kadir İnanırAma bizim gurupta Kadir yok

Geyik bir yana,cidden kötü oldu gelememen.Bir türlü görüşemedik seninle ne zamandır zaten,hafta içi bir gün buluşuruz olmazsa.
    anlaşıldı forrap'ıda kaybettik.

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooo ıyımıs benım kafa güzel
    Hedowich abi ne kullanıyorsan bana da ver ondan diyecem ama sanırım seni finaller çarptı

Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o tarihlerde boluda olacağımmm
    katılmam mkansız ne yazıkkii
    şimfifrn şrytanınız boool olsun arkadaşlarr
    bolu mu? tanıdığım kimse yok ama bolu beyine benden selam söyleyin sayın hocam

Bir aksilik çıkmazsa tshirtleri de dağıtacağım ki bu benim için en büyük ödül olacakHayati tehlikeyi atlatacağım...
    Daha önce yaptığımız tavla turnuvasının galibi olan Gürkay arkadaşımızın tshirt ü ise törenle kendisine teslim edilecek

Forrap tshirtleri dağıtacağına inanamıyorum. ben sandım ki tarlaya pamuk ektiniz hasatı bekliyorsunuz. Neyse o zaman madem tshirtler bu kadar gecikti bence bir sonraki toplantının başlığı da şu olsun. "Aldığın Tshirt ün parasını getir gali".
    şaka bir yana sevindim bu işe.

birde ben şimdi bornovadan geleceğim, hilton tam olarak nereye tekabül ediyor??

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    marmok ta olacagım gibi görünüyor o sebeple aranızda olamıyacagım...
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

ooo süper bir organizasyon daha süper çekişmeli bir bowling akşamı olucak gibi gözüküyo çok büyük bir sorunum çıkmazsa orda olacağım

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Geldim Gördüm Yendim!!! olacak ama ne yapalım bişeyler kapmış olursunuz en azından ...
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir aksilik olmazsa bende katılmak isterim,salonu kapattınızmı tuncer,zira biz biraz kalabalık bir gurubuz

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    bizde geliyoruz...tişörtleri alıp hemen kaçacağız
    bu arada marmok iptal arkadaşlar; gürkay'ın özel durumu :( iskinin motoru satması, :( mecit'in işe başlaması :( veee en önemlisiiiiii !!!
    bowling turnuva tarihininde çakışması bizim geziyi iptal için yeterli sebepler...

elde olmayan sebepler hariç(ki inşallah olmaz) firesiz MANİSA-MT orada olacak hepinizi özledik turnuva bahane arkadaşlar....
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    EE o zamanda bana Marmok ta bol bol resim çekip siteye koymak kalıyor..Yinemi yalnız kaldım ...Ben perşembeden (Marmarise)yola çıkıyorum hatta yolda zeytinliovaya uğrayıp öğlen yemeğinide beleşemi getirsemki? .Bu turnuvayıda kesin Gürkay alır..Adam ballı abi..Sizlere bol bol eğlenceler.Yafs bu fiyatları burda belirtiyosunuz valla İstanbul MT çıldırıcak yine..Selam ve saygılar

speedygirl şule,wallace hilton un tarifi şöyle;
    - Çankaya tarafındaki en yüksek binaya gelin
    Eee bilip bilmezden gelenin sorduğu soruya,bilirden gelen tarif böyle olur
    Bekliyoruz speedygirl şule,ironline la birlikte...

Wallace,aslında olay tahmin ettiğin gibi,pamuk diktik pamukların çıkmasını bekledik ve pamuklar çıktı.Onları işleme tabi tutup tshirt yaptırdık.Eee neredeyse özel yapım bu tshirtler,ona göre de fiyatını arttırmak lazım50 ytl iyidir bence Hem ben gerekirse beyaz kalemle nike da yazarım

Geyik bir yana arkadaşlar belirteyim tekrar,tshirtler 10 ytl.

Özer,yengeyle birlikte bekliyoruz abi

PHAETONW12,yok mekanı kapattırmadık ama gerekirse içerdekileri çıkartırız
    (Aslında Vip bowling kısmı var gideceğimiz yerin,kapalı ayrı bir mekan ama çok pahalı diyorlar o kısım için.150 ytl bizim gideceğimiz saatte 1 saatlik ücreti)

Ben mekana erken gidip gerekli düzenlemeleri erkenden yapacağım merak etmeyin siz

rots,kimin yeneceği belli olmaz

lodos,sizsiz olmaz zaten,ama halı saha muhabbeti gibi olmasın bak hışmım fena olur
    Birde lodosum,bir ricam var sizden...Yol uzun olduğu için erken toplanma gibi bir şansınız olursa iyi olur.Saat 20:30 dan sonra yemek servisi maalesef ki kapanıyor.Bu konu da yaptığım özel görüşmelerde bu saate ancak bir 5-10 dakika tolerans eklettirebildim.O da olmadı siz artık ne yemek yiyeceğinizi söylersiniz biz alırız,siz gelince yersiniz
    Saat en geç 20:30 da orada olursanız iyi olur

toni,biz senin de yazdığın gibi senden bol bol fotoğraf bekliyoruz.Bizi temsilen orada sen olacaksın Bu sene böyle oldu maalesef,bir daha ki seneye çok daha iyi bir şekilde hazırlanacağımız kesin.İyi eğlenceler...

Motosikleti
    CBF 250
    Serkan abim nasılsın,abi özledik sizi yaaa.Maça da gelemediniz elde olmayan durumlardan dolayı.3 hafta ayrılık fazla geliyor hehhee.Yalnız şöyle bir durum var 2 buçuk aydır annemi ve babamı görmüyorum.Final tatili dolayısıyla(3 hafta) da gidiyorum Ankarama POLATLIma.Aranızda olamıcam.Hem de genç yeteneklere fırsat vermek lazm.yen yen nereye kadar canım(anlayan anladı)

Ben turnuvayı 15 Haziran yani bugün zannediyordum.Kısmet artık dimi Forrap ım Tuncerim.Tshirtlere de çok laf ettim o kadar allah reva görmüyor işte hehheee.Alacam ama.Biri medium biri large.Değiştirdim ya sonradan.Hatırlatma amacıyla yazdım bi daha.

Yazın buradayız nasıl olsa yaz okulu,sıcaklar.Biz neden yaz okuluna kaldık sizden ayrı kalmamak için(YALAAAAAN)...şaka şaka sıcağı seviyoruz ondan.....Ya buna da mı inanmıyorsunuz tamam söyleyim.3 dersden çaktık.Durum budur.

hepinize saygılar sevgiler.elespidinizin tekerine taş değimesin...Ulen hedowich bowling de kurtuldun elimden
    :pr::pr::pr:

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)