Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

[MT Ankara]10 Haziran Bayındır Barajı Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Gelmedim gelemedim, son 10 gündür ögrendigim tek şey aküsü bitik motor nasıl vurdurulup çalıştırılır. çalıştırana kadar ter içinde kalıyorum zaten, bi de sürmeye mecalim kalmıyor. zar zor montla eldiven aldım arada, kask hala beklemede. taktım kafayı, bekliyorum marushini.

bi de bu alet araba gibi diil yaw, çok afedersiniz poposu başı ayrı oynuyor.
    ha bi de yağmur var kaç gündür

25 mazeret..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmedim gelemedim, son 10 gündür ögrendigim tek şey aküsü bitik motor nasıl vurdurulup çalıştırılır. çalıştırana kadar ter içinde kalıyorum zaten, bi de sürmeye mecalim kalmıyor. zar zor montla eldiven aldım arada, kask hala beklemede. taktım kafayı, bekliyorum marushini.

25 mazeret..

Çok vurdurma istersen....Ucuz yollu akü tavsiye edeyim sana....Git konya sokaktan 2 tane 12 voltluk ışıldak aküsü al...Senin akünün boyutuna uysun ikisi de....Uzun süre kullanırsın.....

İkisine 15- 20 ytl verirsin.....Yoksa motorda hasar açacan....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    160 fln caglayan abi gişelerden gişelere otoban icin soledm
    beypazarı gezısınden donerken gişeler baya yoğundu ..bu sefer nasıldı kalabalıkmıydı gişeler.çok bekledınızmı
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    yine yogundu ama beypazarı kadar deildi,biz aralardan sıyrılıp hiç beklemedik.normalde laf ederlerdi ama o yamurda acıdılar bize
    125 ZN
    06 ZN 181

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet gercekten cok acıdılar , önüne kırdığım saygıdeğer gri araba ben kırarken ilerlemeye basladı , acımadan işte

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı kozalak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beypazarı gezısınden donerken gişeler baya yoğundu ..bu sefer nasıldı kalabalıkmıydı gişeler.çok bekledınızmı
    kozi kalabalikti ama o gunki gibi beton ayraçlar baslarken tam araya giriyodum ki yanimizdaki gise hizmete aciliverdi, tabi aninda goruntu yapip kirdim o tarafa gidonu, eleman komikti bilet kirisikmis da bi daha almazmis en uzak parasi odetirmis vs. bende "kuru verdigime dua et" dedim guldum gectim
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    kozi kalabalikti ama o gunki gibi beton ayraçlar baslarken tam araya giriyodum ki yanimizdaki gise hizmete aciliverdi, tabi aninda goruntu yapip kirdim o tarafa gidonu, eleman komikti bilet kirisikmis da bi daha almazmis en uzak parasi odetirmis vs. bende "kuru verdigime dua et" dedim guldum gectim
    abi geçenki gezidede bileti cebimden cekerken yırtıldı.. gişeciye bakarak yırtıldı abi dedim.adam ne yapsın arkada kuyruk mıllet bırbırını yerken..ver ver diyerek elimden almıştı...ceza felan demedi ama belkı vardır kural olarak..yada en ıyısı ergınbay botunu cıkarıp gişecinin üstüne su atsaydı anlardı belkı durumu
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster

25 mazeret..
    abıcımn aku ıstersen...bende 3 tane eku var....
    12 volt 14 amper
    12 volt 9 amper
    12 volt 6 yada 9 amper
    12 volt 14 amper olan aku daha yenı aldım.....benım evdekı gs500 e almıstım...gs 500de işe yaramayınca...evde kaldı aku...cavaya takmıstım gerı cıkardım...cavaya 9 amper takılıomus...
    yanı abıcım evde aku pasalanacagına ucus yollu verım gıtsın..sıtersen 9 luklardan bırınıde verebılırım...
    ucus yolluu

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abıcımn aku ıstersen...bende 3 tane eku var....
    12 volt 14 amper
    12 volt 9 amper
    12 volt 6 yada 9 amper
    12 volt 14 amper olan aku daha yenı aldım.....benım evdekı gs500 e almıstım...gs 500de işe yaramayınca...evde kaldı aku...cavaya takmıstım gerı cıkardım...cavaya 9 amper takılıomus...
    yanı abıcım evde aku pasalanacagına ucus yollu verım gıtsın..sıtersen 9 luklardan bırınıde verebılırım...
    ucus yolluu

Konu nerelere geldi ..... Eee sırada neler var?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    iyi oldu ya aku olayini ogrendigimiz, takviye icin aliriz bi tane eve
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu nerelere geldi ..... Eee sırada neler var?....

sen baslattın abı....adama su fıyata şöle şöle aku al dedın....
    ben yardımcı olmak ıcın...dedım motorcu kardesım bosuna aramasın...bende hazır var...verırım bırını dedım...yanı maksat yardımcı olmak...

iyi oldu ya aku olayini ogrendigimiz, takviye icin aliriz bi tane eve
    tabı canım...alın bıtane aku...zararı mı olur fazladan bı akunun...
    9 veya 14 amperlık bı akunun ne zararı olcekkııı

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı kozalak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi geçenki gezidede bileti cebimden cekerken yırtıldı.. gişeciye bakarak yırtıldı abi dedim.adam ne yapsın arkada kuyruk mıllet bırbırını yerken..ver ver diyerek elimden almıştı...ceza felan demedi ama belkı vardır kural olarak..yada en ıyısı ergınbay botunu cıkarıp gişecinin üstüne su atsaydı anlardı belkı durumu
    en çok ıslanmış kişiler biz olaraktan o gün bota grek yoktu sadece elimi uzatıp sıkmam yeterli olabilirdi...hehehe...bi sıkıyodum foş su heryer hehehe...

bide gişede bi tane tırın önüne girdik adam çok acıdı ama bize hehehe...
    zate türk değildi bide ....
    öle biraz geç oldu ama...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)