Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

06/06/2007 Manisa MT Toplantisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    arkadaslar valahi gövec cok güzelmiş yengenin elerine saglık harikaydı ilk defa yedim doyamadım valahi gürkay abi kaçırdın göveci olsun sana bitane yakalarız bir kuzu
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    anaaaaaammmmm o ne yawwwww. uleyn var ya var ya neyse. afiyet bal şeker olsun. allah muhabbetinizi arttırsın güveçler, pancar turşularıi yoğurtlar ateş EFEler yarasın

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    fotolar süper yine arkadaşlarrr
    toplantııı 9du bittti
    erken bitse gelecektimmm
    artık gürkayla bana ayarlarsınız bi tavşan güveç
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaaaaaammmmm o ne yawwwww. uleyn var ya var ya neyse. afiyet bal şeker olsun. allah muhabbetinizi arttırsın güveçler, pancar turşularıi yoğurtlar ateş EFEler yarasın
    murat'ım WALLACE'm abi o kadar da dedik gel diye ama nasip değilmiş.sen başka yerlerde başka şeyler yapındıyordun kuşlar söyledi salla.

hem önemli şeyler konuşulup karara bağlandı MANİSA-MT için hayırlısını yapmaya çalışıyoruz.

MANİSA-MT'nin aile ortamında ve formatında devam etmesi adına TÜM üyelerimiz gelen gelmeyen,gelemeyen TÜM üyelerimiz bilgisi dahilinde karara bağlandı (sadece yemek yenmedi yani )

MANİSA-MT'nin tüm üye arkadaşlarım motosiklet kültürüne ve bizim ortak benimsediğimiz ahlak değerlerine paralel bi grup büyümesi hedefini hemfikir olarak kabul ettik, buradan tüm camiaya ve misafir olarak bizi ve sitemizi takip eden motosiklet dostlarına duyururuz.
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    MSX 125
    ne kararlar alındı yahuuu yokluğumda
    çıtlatsanıza acıkkk

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    abimin ve yengemin ellerine kollarına sağlık,keselerine bereket,allah ne muratları varsa versin,,öyle bir yemişimki bugün ağzıma lokma koymadım vallaha...herşey için sonsuz teşekkürler...

canım abim morningstar,,seninde kesene bereket,,getirdiğin "SÜTLER" için..gerçi ben araba kullanacağım için içemedim ama.....

feryaattttttttt,,sanada sabrın ve eksik kalan(yağ,tuz,gazete vs..)malzemeleri durmadan gidip gelip temin etmenden dolayı çok çok teşekkürler...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    MSX 125
    her zeytinlide olay ferhatın başına patlıyor zaten

yok peçete yok tuz aa bide patates olsada gömsekk

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat'ım WALLACE'm abi o kadar da dedik gel diye ama nasip değilmiş.sen başka yerlerde başka şeyler yapındıyordun kuşlar söyledi salla.

hem önemli şeyler konuşulup karara bağlandı MANİSA-MT için hayırlısını yapmaya çalışıyoruz.

MANİSA-MT'nin aile ortamında ve formatında devam etmesi adına TÜM üyelerimiz gelen gelmeyen,gelemeyen TÜM üyelerimiz bilgisi dahilinde karara bağlandı (sadece yemek yenmedi yani )

MANİSA-MT'nin tüm üye arkadaşlarım motosiklet kültürüne ve bizim ortak benimsediğimiz ahlak değerlerine paralel bi grup büyümesi hedefini hemfikir olarak kabul ettik, buradan tüm camiaya ve misafir olarak bizi ve sitemizi takip eden motosiklet dostlarına duyururuz.

kardeşim valla sünetteydik nasip olmadı.

MANİSA MT olarak aldığınız ya da alacağınız kararlar inşallah hayırlı olur. Grubumuzu daha da iyiye götürmek için ne yapılması gerekiyorsa bizde desteğimizi hiç tereddütsüz desteğimizi veririz.
    sevgilerle

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yokum diye herkez halinden memnun.herkezin suratı gülüyo tabi karnıda doydu olmazsa ben bundan sonra toplantılara katılmayayım
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflara baktım da gerçekten güzel bir akşam olmuşa benziyor

Alınan kararların Manisa MT nin hayrına olmasını diliyorum,gurup olarak verdiğiniz kararların destekçisi olduğumuzu belirtmek isterim.

Manisa MT ye saygılar sevgilerBu akşam görüşmek üzere...

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    toplantı cok guseldi ya azda olsa kalabildik orada, yolda telef olduk ama değerdi..inceden de yagmur yedik
    bu arada govec guseldi bi dahakine kemiksiz olursa sevinirim
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Mert Sorarim Sana HİÇ KilÇiksiz Balik Yedİnmİ???
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)