Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

2007/ 1000 Motosikletle 19 Mayıs'ta Anıtkabir'deyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    gitarci1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    loyttttt artçı alabilecek kimse yokmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarız katılım fazla olur.

Hiç şüpheniz olmasın

Zeynel abimiz der ki :

''İnsan böyle bir çoşkuyu, hayatta çok nadir yaşar. O saatte ya ordasındır yada değilsindir ''

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    katılamıyorum ama böyle güzel bir çoşkuyu yaşayacak arkadaşlarıda kıskanmıyor değilim..umarım herşey tahmin edilenden çok daha güzel olur
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

HAZIRMIYIZZZZ ARKADAŞLARRRRRRRR Angara yolcularııı Motosiklet netten kimler geliyor aceba?
    İYİ ŞANSIMIZ BOL OLSUN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ:rendeer:

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hadi MT Yarın sabah hareket e hazırmısınız....
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Alıntı cc delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAZIRMIYIZZZZ ARKADAŞLARRRRRRRR Angara yolcularııı Motosiklet netten kimler geliyor aceba?

Hani kimler geliyorlar arkadaşlar?

Alıntı cc delisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani kimler geliyorlar arkadaşlar?
    Ben gitmiyorum arkadaşlar
    İYİ ŞANSIMIZ BOL OLSUN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ:rendeer:

jedimaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T Kanuni GT 250 comet
    Bu sene katılım az olacak sanırım. mazereti olanlar ve uzakta oturanlar neyse de Bazıları gezi derdinde, sanki gezi yapılacak senenin tek günü 19 mayıs. Birgün bu ülkede bişeyler değişirse iyi gezerler. Yakışmıyor...
    \"Hep denedin, hep yenildin, tekrar dene, tekrar yenil, daha iyi yenil...\"

Motosikleti
    cbr 125 r
    ben 2 kişi geliyorum!görüşmek üzere....

trinacria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakikaten çok anlamlı ve güzel bir organizasyon keşke katılabiliyo olsaydım
    [B][COLOR="Red"][CENTER]1000 lerce dansözüm olacağına 1000 cc makinem olsun ![/CENTER][/COLOR][/B]

Motosikleti
    tiger 250
    Alıntı gitarci1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    loyttttt artçı alabilecek kimse yokmu
    kardeşim nbr ben olabilirim artçı benim motor serviste çıkamayacak sanırım ne dersin 5055845131 habar bekliyorum
    [CENTER][B][I][COLOR="Navy"]only god will judge me...[/COLOR][/I][/B] ::pala:: [COLOR="DarkRed"][B][I]06 BB 6703 [/I][/B] [/COLOR] [COLOR="Black"][B][I]BlacK_HawK[/I][/B][/COLOR][/CENTER]

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    kore gunu ilan etmis melih gokcek 19 mayis a alternatif, ayar oldum
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı furkankyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim nbr ben olabilirim artçı benim motor serviste çıkamayacak sanırım ne dersin 5055845131 habar bekliyorum
    Artçı olabilecek dememiş,alabilecek demiş,dikkat et dostum yoksa yaya kalırsınız yarın

Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kore gunu ilan etmis melih gokcek 19 mayis a alternatif, ayar oldum
    Ne demeli bilemiorum walla,23 Nisanı da Kutlu Doğum Haftası içinde yok etmeye çalışmışlardı! Kaşınmaktan başka birşey değil bu,savunması ne olacak acaba, ne diyebilecek!! Oofff offf,nası bi memlekette,kimlerle birlikte yaşıyoruz biz!

Not: Tüm dini bayramlar ve önemli günler (kadir gecesi gibi, kandiller gibi) hicri takvime göre belirlenirken ve bu nedenle her yıl yaklaşık 10 gün geriye kayarken (ramazanın başlangıcı gibi), Peygamberimizin doğumunun kutlandığı hafta sizce neden miladi takvime göre belirlenerek kutlamalar 23 Nisanı da içine alıyor? Miladi takvime göre kutlanan tek önemli günün bu olduğunu biliyor muydunuz? Hz. Muhammed (s.a.v) 'in doğum günü Mevlüt Kandilimizdir! Dünya üzerinde Miladi takvime göre dini gün belirleyen tek müslüman ülke de biziz,bilginize.. Ben mi çok şüpheciyim acaba?

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Not: Tüm dini bayramlar ve önemli günler (kadir gecesi gibi, kandiller gibi) hicri takvime göre belirlenirken ve bu nedenle her yıl yaklaşık 10 gün geriye kayarken (ramazanın başlangıcı gibi), Peygamberimizin doğumunun kutlandığı hafta sizce neden miladi takvime göre belirlenerek kutlamalar 23 Nisanı da içine alıyor? Miladi takvime göre kutlanan tek önemli günün bu olduğunu biliyor muydunuz? Hz. Muhammed (s.a.v) 'in doğum günü Mevlüt Kandilimizdir! Dünya üzerinde Miladi takvime göre dini gün belirleyen tek müslüman ülke de biziz,bilginize.. Ben mi çok şüpheciyim acaba?[/QUOTE]

Pardon ama Peygamber efendimizin doğum haftası olan kutlu doğum haftasıyla, 23 nisanımızın beraber kutlanmasında sence ne gibi bir sakınca var ?
    Bence daha güzel. Biz müslüman Türk Milleti için. Konuları saptırmayın
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güncel..................................... .

Alıntı ihtiyarDelikanlI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Not: Tüm dini bayramlar ve önemli günler (kadir gecesi gibi, kandiller gibi) hicri takvime göre belirlenirken ve bu nedenle her yıl yaklaşık 10 gün geriye kayarken (ramazanın başlangıcı gibi), Peygamberimizin doğumunun kutlandığı hafta sizce neden miladi takvime göre belirlenerek kutlamalar 23 Nisanı da içine alıyor? Miladi takvime göre kutlanan tek önemli günün bu olduğunu biliyor muydunuz? Hz. Muhammed (s.a.v) 'in doğum günü Mevlüt Kandilimizdir! Dünya üzerinde Miladi takvime göre dini gün belirleyen tek müslüman ülke de biziz,bilginize.. Ben mi çok şüpheciyim acaba?
    Pardon ama Peygamber efendimizin doğum haftası olan kutlu doğum haftasıyla, 23 nisanımızın beraber kutlanmasında sence ne gibi bir sakınca var ?
    Bence daha güzel. Biz müslüman Türk Milleti için. Konuları saptırmayın[/QUOTE]

evet sakıncası var.ufacık çocukların başına türbanı bağlayıp sahneye çıkarmaları, haremlik selamlık törenler...işte bunlar. niyet belli...
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Orda olmak isterdim... Ama inşallah ehliyetimi alır almaz!... Biraz genciz o kadar!...

fatghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache
    bende büyük ihtimalle orada olacam ama motorsuz

alamadık daha

yürüyerek geliriz bizde napalım 30 dk sürüyo benim burdan tabanvayla

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerde kaçta bulusuluyor kim bulusuyor nasıl nasıl nasıl ???
    bana biri anlatırsa sevinebilirim
    kötü bir organizasyon mu değil mi yarın bakacağız

fatghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache
    bakacaz dierlerine katılamadık motorsuzluktan bari bu yakın buna katılalım dedik

bu organizasyonun kalitesine göre dierlerinede katılmayı düsünecez

Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    arkadaşlar yanlış anlaşılmasın yazdığıma bakmayın ama tekrar hatırlatmak istedim görmeyenler olabilir;

Etkinlik amacımız, Anayasamıza göre laik, sosyal, hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti' nin kurucusu Ulu Önder Atatürk' ü ziyaret etmek ve bizlere armağan ettiği bayramı, bize yakışan şekilde kutlamaktır.

***Kortej sırasında Yunuslar ve Şahinlerin yanı sıra yine bazı arkadaşlara görev düşecektir. Görevli arkadaşlarımız, üç sıralı kortejin çevresini, her beş sırada bir dizilecek şeklinde çevreleyecektir. Amaç kortejin düzenini sağlamaktır.

***Kortejde bayrak ve Atatürk resmi dışında başkaca, flama, bayrak, pankart taşınmasına izin verilmeyecektir. Katılımcılar, Kulüp, dernek, gurup bayrağı taşımak isteyenlerse, bunlar 15x30 ebatlarından daha büyük olamayacaktır.

***Sürücü ve artçılar mutlak kask takacaktır. Kask takmamakta israr edenler korteje alınmayacaktır.

*** Sürücü ve artçıların üzerinde, başka ülke bayrağı, siyasi parti bayrağı ya da sembolü, türkçe yada yabancı dilde slogan taşıyamayacak. Bu tür giysi giymiş kişiler korteje sokulmayacak.

*** İçeriği ve şekli ne olursa olsun asla pankart taşınamayacak.

***Hiç bir slogan atılmasına izin verilmeyecektir.

***Kotej içinde, teker yakmak, tekere kalkmak gibi hareketlere asla izin verilmeyecektir. Bu tür kişiler görevlilerce uyarılacak, uyarıyı dikkate almayanlar resmi görevlilere bildirilecek, kortej dışına çıkarılarak, hakkında işlem yapılacaktır.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O kadar mesaja baktım 100 kişi cevap yazıp birçok kişi okumuş...Ama kimse hareket kaçta? tam olarak nerde ve saat kaçta buluşuluyor.....

Demek kimse gelmeyecek...Durum onu gösteriyor.....

Ruhşencim bir tek sen dikkat etmişsin.....Görüştüğümüz de hatırlat da sana çay ısmarlayım.....Tebrik ediyorum seni....Bu ülke seninle gurur duyuyor...

Saat kaçta hareket ediliyor procan?......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)