Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

13 Mayıs 2007 Pazar / Motosiklet.net Kocaeli Yuvacık Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    crazyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    yaa arkadaslar bende varım dıcemde suan maddı durumlarım bozuk ama o tarıhe kadar duzeltırsem gelıcem bıde benım motor malum jawa bılen bılır benzın tuketımını ben gelmeye kalksam ban kaca patlarkı benım tahmınımce 300_400 ytl yı bulur gıbıme gelıyor balıkesırdeyım su durumları duzeltebılırsem kesın gelıcem ya bu arada balıkesırde burhanıye altınoluk oren o tarafa nıye hıc gezı yok buralarıda cok guzel
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaslar bende varım dıcemde suan maddı durumlarım bozuk ama o tarıhe kadar duzeltırsem gelıcem bıde benım motor malum jawa bılen bılır benzın tuketımını ben gelmeye kalksam ban kaca patlarkı benım tahmınımce 300_400 ytl yı bulur gıbıme gelıyor balıkesırdeyım su durumları duzeltebılırsem kesın gelıcem ya bu arada balıkesırde burhanıye altınoluk oren o tarafa nıye hıc gezı yok buralarıda cok guzel
    o kadar çok para tutmaz ben o paraya egeyi gezerim be

Motosikleti
    YZF-R1
    arkadaşlar ben doğma büyüme izmitliyim,keşke gezi yuvacık tarafına değil de sapanca tarafına olsaydı(yolu da super),yuvacık tan çok daha güzel biryer,yeme içme yerleri gani,sapancayı da izmit gibi iyi biliyorum(yazlık var-bağ bahçe var).Neyse karar verilmiş ama yuvacıktan sonra çok güzel yerler görmek isteyen arkadaşları sapancaya götürebilirim.Birde size supriz yapabilirim size bir gerçek bir denizaltı gezdirebilirim(kapalı yer fobisi olmayanlar için).Pazar günü hava 13 derece ve yağışlı olacakmış.Bence gezi işini c.tesi yapalım.Güneşli ve parçalı bulutlu olacakmış hava.Böylece racing kullanan arkadaşlar daha rahat etmiş olur.Sadece öneri isteyen pazar günü yağmurda da gazlayabilir.Loft arkadaş da izmittenmiş ama hiç karşılaşmadım kendisiyle izmitte.Tanışmak isterim.Ek bilgi,yuvacığa giderken otoban çıkılından sonraki eski gölcük yolu(carrefourun orası)kavşağındaki köprü yıkıldı,sağa dönüş yok bu nedenle,2 alternatif var ya yeni yapılan seka parkı yolunu kullanarak fuar yolundan eski gölcük yoluna çıkılıp,outlet centerın ordan yuvacığa gazlanacak ya da e-5 ten devam edip yeni gölcük yolunu kullanıp yuvaçığa çıkılacak.Biraz karışık gibi amaben varım,Loft var,benim ev izmit batı gişeriri otoban çıkışının orda zaten,ben sizi orda bekler rehberlik yaparım.Benle irtibat için illegalxxracer@yahoo.co.uk tel:05556068641 serdar

Motosikleti
    bws50
    Ben glen arakaşLartı otoban çıkışından karşılayacam zaten ordan seka park yolunu kullanıcaz.. hem seka parkı gezdirmiş olucaz hemde yol devam edicez. Senide bekLeriz.. Saygılar

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @modifire
    plajyolunda mı oturuyorsun?
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    YZF-R1
    plajyolunun tam karsisi,k.çeşme.hani sürekli kaza olan pis bir viraj var,otoban köprüsünün altından geçmeden,tam oranın karşısındayim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bizde geliyooozzz keşke c.tesinden olsaydı bu gezi günü birlik çok kısa değilmi amaç toplu motor gurubuyla gitmek ve kaynaşmak

loft listene benide ekle bizde geliyoz

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süpermiş yaa benide ekle loft bende orda olcam
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA

crazyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    loft arkadasım o kadar para tutmaz dıyosun da sen hıc jawanın yakıtını duydunmu araba gıbı yakıyor mubarek motor neyse bakalım gelmeye calısıcam kapıdag gezısı ne gelen varmı bu arada
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele

Motosikleti
    bws50
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    loft arkadasım o kadar para tutmaz dıyosun da sen hıc jawanın yakıtını duydunmu araba gıbı yakıyor mubarek motor neyse bakalım gelmeye calısıcam kapıdag gezısı ne gelen varmı bu arada

he duydum sen hiç bizim yakıtımızı duydun mu ?

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sedatcım beni de ekle listeye

Motosikleti
    ramzey qm200gy
    teşekkürler loft..................

Motosikleti
    bws50
    Alıntı vınvın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sedatcım beni de ekle listeye

eklendiniz sayın hanfendi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    inşallah hava yağmurlu olmaz walla yağmur yağarsa kötü olur bee dualarımız 2 gün öncesi yağmur yağsın

Motosikleti
    bws50
    Alıntı cengizim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah hava yağmurlu olmaz walla yağmur yağarsa kötü olur bee dualarımız 2 gün öncesi yağmur yağsın
    iyi olucak inşallah

ve eğer bir aksilik olmazsa 2007'ye damgasını vurcak bir gezi olcak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hadiyin arkadaşlar katılım çoğalsın bak 50 lileri 70 leri bulalım 2007 nin ilk toplu gezisine damgasını vuralım (bu arada LOFT nasılım )---

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    selamlar vay be bızım buralarda kamp olucak benım haberım yok.Loft dostum haberleselım gezı ıcın bende yardımcı olurum yuvacık a 5 km uzaktayım ben
    üssü var,üstü yok

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    Alıntı modifire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben doğma büyüme izmitliyim,keşke gezi yuvacık tarafına değil de sapanca tarafına olsaydı(yolu da super),yuvacık tan çok daha güzel biryer,yeme içme yerleri gani,sapancayı da izmit gibi iyi biliyorum(yazlık var-bağ bahçe var).Neyse karar verilmiş ama yuvacıktan sonra çok güzel yerler görmek isteyen arkadaşları sapancaya götürebilirim.Birde size supriz yapabilirim size bir gerçek bir denizaltı gezdirebilirim(kapalı yer fobisi olmayanlar için).Pazar günü hava 13 derece ve yağışlı olacakmış.Bence gezi işini c.tesi yapalım.Güneşli ve parçalı bulutlu olacakmış hava.Böylece racing kullanan arkadaşlar daha rahat etmiş olur.Sadece öneri isteyen pazar günü yağmurda da gazlayabilir.Loft arkadaş da izmittenmiş ama hiç karşılaşmadım kendisiyle izmitte.Tanışmak isterim.Ek bilgi,yuvacığa giderken otoban çıkılından sonraki eski gölcük yolu(carrefourun orası)kavşağındaki köprü yıkıldı,sağa dönüş yok bu nedenle,2 alternatif var ya yeni yapılan seka parkı yolunu kullanarak fuar yolundan eski gölcük yoluna çıkılıp,outlet centerın ordan yuvacığa gazlanacak ya da e-5 ten devam edip yeni gölcük yolunu kullanıp yuvaçığa çıkılacak.Biraz karışık gibi amaben varım,Loft var,benim ev izmit batı gişeriri otoban çıkışının orda zaten,ben sizi orda bekler rehberlik yaparım.Benle irtibat için illegalxxracer@yahoo.co.uk tel:05556068641 serdar
    olur dostum ok benimde bi ayağım sapancada sayılır eğer oyle bi durum olursa ben varım derbentten kopar gelirim haberin ola yalnız pazar günü olursa iyi olur

Motosikleti
    bws50
    Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar vay be bızım buralarda kamp olucak benım haberım yok.Loft dostum haberleselım gezı ıcın bende yardımcı olurum yuvacık a 5 km uzaktayım ben

beklerim biker_boyz ne tesadüf bende yuvacıkLıyım

Alıntı cengizim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadiyin arkadaşlar katılım çoğalsın bak 50 lileri 70 leri bulalım 2007 nin ilk toplu gezisine damgasını vuralım (bu arada LOFT nasılım )---
    tamam tamam senin alabalık benden mesajın aLınmıştır

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    hımm demek yuvacıklısın oda guzel bende kullar yabancı deılız
    üssü var,üstü yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler