Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT Manisa] 16/04/2007 Toplantisi (çocuk Yurdu Ziyareti öncesi Son Toplanti)

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...

Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    tipsizlikten 6 ay hapisim ben ya su fotografa bak Gozlerim kapalı cıkmıs 1 sonraki fotograflara gusel odaklanmam lazım deme serkan abi

Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana bak mert arayıveririm yengeyi görürsün ondan sonra anyayı konyayı
    özlem abla ben sana şaka yaptım anlamadın sen zaten kızdanda oldum bu aksam bide sen karartma icimi yaa
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı MadBikerMert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tipsizlikten 6 ay hapisim ben ya su fotografa bak Gozlerim kapalı cıkmıs 1 sonraki fotograflara gusel odaklanmam lazım deme serkan abi

özlem abla ben sana şaka yaptım anlamadın sen zaten kızdanda oldum bu aksam bide sen karartma icimi yaa
    eee bana bulaşmanın cezası
    neyse dağıtmayalım topiği
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    okey, bu arada motorlu fotografları cok begendim su cbr larin asaletlerine bir bakın ne kadar gusel duruyorlar ole kemal'in farlar cift diger cbrlar tek ama yakında oda patlatacak kısaları o olacak
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

Motosikleti
    MSX 125
    şimdi düştü benim jeton merttt
    mecit kolay kolay beklemezdi öle kimseyiii
    senin far tek diye bekledi anlaşılan

Motosikleti
    sattım...
    yatın artık yaaaa...MSN den saldırıp durmayın deşifre edeceğim bak.

neyse alınan ortak karar doğrultusunda arkadaşlar 29 nisan sabahı biraz erken teker çevirip (10:00 gibi ) sabah kahvaltısında buluşacağız MANİSA'DA tüm dostlarımızı bekliyoruz bu arada (YERİ mecit kardeşim yazacak buradan)sonrası yurda gideceğiz ayrıca gerekli maddi imkanlarımız bu güzel etkinliğin altından da kalkıyor dostlar hepinizi gösterdiğiniz fedakarlıklardan dolayı da tebrik ederim

EGE-MT iyi geceler....
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    noluyoorr millettt bı gırdımm ortalıkk maff olmuss

fotolarr yanıyooo yavv

mecıt abı heryerrıı sen kaplıyorsunn abı yaa bırazz bızee yerr bırakırr suraya bakk şıkıştık kaldık vallaa
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    yamaha crypton-r
    abi birbirinize sataşmayın ya serkan abi vallahi çok hızlısın fotoğrafları hemen fırına vermişsin süper olmuş fotoğraflar
    [COLOR="Red"][/COLOR][B][/B][I][/I]söz konusu olan VATAN ise gerisi teferruattır.M.K.ATATÜRK

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaaa noluyoo yaa burdaaa. ulen yemediniz içmediniz gecenin bir vakti bu geyik ne? yatın uyuyun. eeee sabahın köründe mi kalkıyonuz benim gibi? danalar gibi yattınız değil mi? serkan hani oğlumun adı yok topikte? lütfen yazar mısın?

Motosikleti
    sattım...
    iskender kardeşim hemen ekliyorum o bizim en ufak MT üyesi arkadaşımız

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    guzel guzel...29 unda gorusmek uzere....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    guzel toplantı olmuş mekan guzel hepinize sevgiler & saygılar
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARKADAŞLAR GÜZEL BİR AKŞAMDI KATILAN TÜM DOSTLARA TEŞEKKÜRLER İLGİLERİNDEN DOLAYI HERKEZE SLM
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Napayim Be Kemalcİ,,,rabbİm Benİ Bİraz Uzun Ve GenİŞ YaratmiŞ...

Fotolar Janjanli OlmuŞ Yanliz Serkan Abİ...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Napayim Be Kemalcİ,,,rabbİm Benİ Bİraz Uzun Ve GenİŞ YaratmiŞ...

Fotolar Janjanli OlmuŞ Yanliz Serkan Abİ...
    eee mecit çekenlere bakacaksınnn

Motosikleti
    kawasaki z 750 s 2006
    arkadaşlar çok güzel bir akşamdı.Fotolarda çok güzel olmuş ellerinize sağlık her şey gönlünüzce olsun kardeşlerim.29 nisan da görüşmek üzere kendinize iyi bakın dostlarım.

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee mecit çekenlere bakacaksınnn
    tabii tabii... iflahım koşalandı gecenin 01:00 da fotoları koyacağım diye nete siz dalga geçin...

Alıntı inal45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok güzel bir akşamdı.Fotolarda çok güzel olmuş ellerinize sağlık her şey gönlünüzce olsun kardeşlerim.29 nisan da görüşmek üzere kendinize iyi bakın dostlarım.
    saol kardeşim bi sen anlıyosun beni...(bakma altında 750 makine var yoksa tınlamam )

eksik olma kardeşim benim ...

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Öncelikle kendimi tanıtayım ben umut Manisa merkezde ikametgah etmekteyim bi kaç kez Mecit abiyi görmüşlüğüm var ama tanımsayız birbirimizi dedim yaa forumlardan takip ediyorum vaktim oldukça..

Motora karşı küçük yaşlardan beri sempatim var bi ara lisedeyken mobylette sahibiydim.Bir kaç arkadaşım motor kazasında vefat edince ailemin zoruyla satmak zorunda kaldm..Tabi ardan uzunca bi süre geçti.Şimdi ehliyeti aldım..Fakat ailemi ikna edemiyorum motor için küçük bi rahatsızlığım var ama ehliyet alırken sorun çıkmadı ve motor kullanırkende engel olmuyor ama sizlerde çok yiyi bilirsinizki biz ne kadar büyürsek büyüyeli hala annemizin küçük çocuğuyuzdur İşte bu yüzden şimdilik okulum olduğu için ailem ile ortak bi karar alıp bi motor seçicem tabi bu zaman ne kadar sürer bilmiyorum...Ama en kısa zamanda aranızda olucağıma inancım var.

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kendimi tanıtayım ben umut Manisa merkezde ikametgah etmekteyim bi kaç kez Mecit abiyi görmüşlüğüm var ama tanımsayız birbirimizi dedim yaa forumlardan takip ediyorum vaktim oldukça..

Motora karşı küçük yaşlardan beri sempatim var bi ara lisedeyken mobylette sahibiydim.Bir kaç arkadaşım motor kazasında vefat edince ailemin zoruyla satmak zorunda kaldm..Tabi ardan uzunca bi süre geçti.Şimdi ehliyeti aldım..Fakat ailemi ikna edemiyorum motor için küçük bi rahatsızlığım var ama ehliyet alırken sorun çıkmadı ve motor kullanırkende engel olmuyor ama sizlerde çok yiyi bilirsinizki biz ne kadar büyürsek büyüyeli hala annemizin küçük çocuğuyuzdur İşte bu yüzden şimdilik okulum olduğu için ailem ile ortak bi karar alıp bi motor seçicem tabi bu zaman ne kadar sürer bilmiyorum...Ama en kısa zamanda aranızda olucağıma inancım var.
    bekleriz kardeşim...

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    umutus tanışalım abicim en kısa zamanda..bekleriz buyur gel yanımıza...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)