Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

[MT Manisa] 21-24 Haziran 2007 / 2.Marmok Festivaline Gidiyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı toni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çadır ve tüm teçhizat hazır..Hatta bu hafta sonu kapıdağ da bi deniyeceğim çadırı filan.İskender yalnız bu serkanla aynı çadırda filan kalınmaz abicim bu erkenden gelir çadırı kitler bizide içeri almaz .Sonra top atsakta duymaz.Çok güzel bi gezi olacakkk ...Özlemde boluda pişsin sıcakta oh..Umut da çalışsın biz onların yerinede eğleniriz napalım artık..görüşmek üzeree Yaşasın Huzurevi MT... Selam ve Sevgiler
    vay tuncay abim, ogün görüşemedik kaçmışsın hemen. yav insan vedalaşmaz mı hiç?

olum gürkay hayırdır artçı martçı? motoru mu satıyorsun sen?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    arkadaşlar eki iş arıyorum haberiniz olsun. hafta içi 17-24 arası müsaitim çalışmak için. baksanıza her haftasonu bi yol var battacaz valla memuruz abicim biz 657 yiz unuttunuz mu bunları zaten maaşı çaya veriyorum neyse acil bana bir iş bulalım motor bile yıkarım

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    İskendercim 1 saat kadar bekledim gelemediniz.İyice gece kalmak istemedim malum gece yolculuğu 300 km yol yorucu oluyor.Gerçektende öyleymiş akhisar-balıkesir arası çok kötü ewe girmem gece 23,00 ü buldu.Sizleri şimdiden özledim inşallah yakın zamanda hasret gideririz yine .Marmok için Planlamalar sürüyor bakalım nasıl olacak.Muratcım sana bi öneri baba sen motara ek bi buzdolaplı kasa yaptır dondurmacılığının üstüne yok .Orda satar yolunu bulursun bu fikri verdiğim içinde bana bi kaç külah beleş dondurma verirsin artık.. Selam ve Saygılar

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    23 haziran cumartesi akşamı fedon konseri öncesi motosiklet'ci şarkılarımızı okuyacağım konser'de buluşmak umuduyla.....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ayın yirmisinde orada olucam yerimi ona göre ayırttım hemide parasını peşin ödedim. 4 günlük bir haftasonu tatili.temiz hava, bol gıda, yakıcı güneş Çeşmede haşlanmış ıstakoza dönmüşüm valla iki gün yandım. Şimdi kaşınıyorum, büyüyorum heralde deri değiştiricem.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ayın yirmisinde orada olucam yerimi ona göre ayırttım hemide parasını peşin ödedim. 4 günlük bir haftasonu tatili.temiz hava, bol gıda, yakıcı güneş Çeşmede haşlanmış ıstakoza dönmüşüm valla iki gün yandım. Şimdi kaşınıyorum, büyüyorum heralde deri değiştiricem.

gonul isterdi ki seni Bodrumda gezdireyim ama sen direk Marmaris e geciyorsun anlasilan...

e e e o zaman ben de sizleri Marmariste yakalamaya calisirim
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahmi abicim 'ACI YOK ACI YOK' sen öğrettin bize abi gezide sana dedim ben abi yanıyosun ben zaten yanığım dedim banatabi kaşınırsın şimdi kendine iyi bak semra ablama selamlar
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gonul isterdi ki seni Bodrumda gezdireyim ama sen direk Marmaris e geciyorsun anlasilan...

e e e o zaman ben de sizleri Marmariste yakalamaya calisirim
    19 haziran salı günü sürpriz yapabiliriz . Bodrumda kalır çarşamba günüde marmarise geçme olanağımız var işimiz gücümüz yok Sercancım merak etme

Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahmi abicim 'ACI YOK ACI YOK' sen öğrettin bize abi gezide sana dedim ben abi yanıyosun ben zaten yanığım dedim banatabi kaşınırsın şimdi kendine iyi bak semra ablama selamlar
    Gürkaycım acı yok, dediğim gibi büyümeye başladım deri değiştiriyorum. haşlanmış patates gibi soyuluyorum. Semra ablan dün beni iyi tımar etti . ne kadar ölü deri varsa keseyle yoldu attı.gerçekten acı yok , ama kaşıntı var

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    yaw benim plan alt üst oldu yeğenimin düğünü varmış o haftasonu gelemicem neyse herkese şimdiden iyi eğlenceler

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler