Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

[İstanbul MT] 9 Mart Cuma - Buluşma Yeri Bostancı Beer's - Herkese Fuar Davetiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    benim gözler kırmızı
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e adam biraz haklı aslında tamam eğlenmeye geldik ama içkili araç kullanıma karşıyız her ne kadar alkollu kullansakta

melihkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa et_4
    ya resimler süper bence ortam zaten içkili yani napsınlar dur resim cekioz biraları bırakın mı olcak_? hadi biraları bırak arka fon zaten yetio
    Ne olursa olsun yaşamaya mecbursun...

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e adam biraz haklı aslında tamam eğlenmeye geldik ama içkili araç kullanıma karşıyız her ne kadar alkollu kullansakta
    Herkez yetişkin gördüğüm kadarıyla
    kimseye akıl vermeye gerek yok
    Herkezin aklı başında ve kendisi için en doğrusunu bilir
    yinede benim hayatımdaki çabaların için sağol

KAMP ADAMLARI

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    sizden ricam kendinizi yeni üye olan birisiyle empati yapmanızdır.
    yeni üye olarak bu fotoları görünce ne düşünürsünüz?
    ben yeni üye olsaydım ve bu başlığa baksaydım bunlar içip içip kuduruyor derdim.

sırf ortamı germek için "eh işte motorculuk bu. bak ne güzel eğleniyorlar" gibi mesajlar ve bu mesajın yakınından geçen mesajlar yazmayın.
    ayrıca böyle geleneksel "herkes kendinden sorumlu" gibi bir yerlere gitmeyen tartışmaları da yaratmayın.

Motosikleti
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizden ricam kendinizi yeni üye olan birisiyle empati yapmanızdır.
    yeni üye olarak bu fotoları görünce ne düşünürsünüz?
    ben yeni üye olsaydım ve bu başlığa baksaydım bunlar içip içip kuduruyor derdim.

sırf ortamı germek için "eh işte motorculuk bu. bak ne güzel eğleniyorlar" gibi mesajlar ve bu mesajın yakınından geçen mesajlar yazmayın.
    ayrıca böyle geleneksel "herkes kendinden sorumlu" gibi bir yerlere gitmeyen tartışmaları da yaratmayın.
    Ne yazmak istediğini anlamadım
    FBI ya sordum onlarda çözemedi
    Biz zamanında MT olarak çok gezi yaptık
    birahanedeyse harkaz sohbet edip bira içmeye geldi
    eyüpte medresede toplantı yaptık herkes sohbet edip çay içmeye geldi
    seninki işgüzarlük
    kokoreçide toplantı yapsak kokoreç resmi çıkmasın sağlıa zararlı diye yazarsın
    bence hüriyet insan kaynaklarını dene

Doğma abim seni çok seviyoruz iyiki geldin

Ersen 100. resminiz

çek çek

KAMP ADAMLARI

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    ben sizin (üstüne alınan alınsın. zaten laf nereye gidecegini bilir) gibilere ne kadar yazsam boş. deveye hendek atlatmak size bazı şeyleri anlatmaktan veya sizin bazı şeyleri anlayabilmenizden daha kolay.

sen elinde biralarla gez sonra insanlar bize niye serseri,alkolik,berduş diyor diye düşün dur. senin veya bir başkasının bizlere bu sıfatlarla bakılmasına neden olmaya hakkı yok(bu sıfatlarla bakılmasının tek nedeni de alkol değil). zaten kime konuşuyorum ki ben, adam kendi parasıyla kendini zehirliyor.
    sizi boş yere muhattab almışım. ne haliniz varsa görün.

Motosikleti
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sizin (üstüne alınan alınsın. zaten laf nereye gidecegini bilir) gibilere ne kadar yazsam boş. deveye hendek atlatmak size bazı şeyleri anlatmaktan veya sizin bazı şeyleri anlayabilmenizden daha kolay.

sen elinde biralarla gez sonra insanlar bize niye serseri,alkolik,berduş diyor diye düşün dur. senin veya bir başkasının bizlere bu sıfatlarla bakılmasına neden olmaya hakkı yok(bu sıfatlarla bakılmasının tek nedeni de alkol değil). zaten kime konuşuyorum ki ben, adam kendi parasıyla kendini zehirliyor.
    sizi boş yere muhattab almışım. ne haliniz varsa görün.
    Yine yazdıklaryndan birşey anlaşılmıyor dostum
    bence bir doktora git

KAMP ADAMLARI

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hmm resimlerde iyi çıkmamışım yaw
    Nerde benim yarışçı abilerimle çekildiğim resimler?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm resimlerde iyi çıkmamışım yaw
    Nerde benim yarışçı abilerimle çekildiğim resimler?
    yayınlanmamış 2 resmin var onlada işte bunlar

KAMP ADAMLARI

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün bi dünya işim çıktı yine.Giremedim bir türlü siteye.Bakıyorum fotolara,süperiz ya Şöyle motorlu bir geziyede böyle kalabalık gidersek daha eğlenceli olur diyorum.
    Fotoları çekenlerin ellerine sağlık.Özellikle Soner acayip çalışmış valla
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Dostum darkım çabam size olan sevgimden biliyosun bende orda alkol aldım beni üzmiycek kadar ben bizi tanımayanların yanlış anlıyabiliceğini vurguladım sadece o yanlış anlaşılmadım umarım akıl vermem akılda almam ayrıca

Mt olarak sosyal bir sorumluluğmuz var şu açtığmız başlık es kaza haber olsa kimseye derdini anlatamazsın seni ben bilirim beni sen ya bizi tanımayanlar. olayı tek taraflı almamak lazım orda tabi ki içki içilicek içkili mekan orası ama insanlar gördükleriyle ilgileniyor malesef o fotoyu gören bilmezki bizim ne kadar içtiğimizi

Dün bu başlığa bakıyordum babam bir ara geldi şöle bir baktı ondan sonra kavga kıyamet yane anlıycan ailene bile anlatamazken derdini başka insanlara nasıl anlatıcaz

Motosikleti
    Dostum darkım çabam size olan sevgimden biliyosun bende orda alkol aldım beni üzmiycek kadar ben bizi tanımayanların yanlış anlıyabiliceğini vurguladım sadece o yanlış anlaşılmadım umarım akıl vermem akılda almam ayrıca

Mt olarak sosyal bir sorumluluğmuz var şu açtığmız başlık es kaza haber olsa kimseye derdini anlatamazsın seni ben bilirim beni sen ya bizi tanımayanlar. olayı tek taraflı almamak lazım orda tabi ki içki içilicek içkili mekan orası ama insanlar gördükleriyle ilgileniyor malesef o fotoyu gören bilmezki bizim ne kadar içtiğimizi

Dün bu başlığa bakıyordum babam bir ara geldi şöle bir baktı ondan sonra kavga kıyamet yane anlıycan ailene bile anlatamazken derdini başka insanlara nasıl anlatıcaz
    Bu resimlerde bakılacak şey dostlar arkadaşlar
    masadaki biraya takılmak yanlış bence
    mesela ben bu resimden çok iyi arkadaşlıkların kurulduğu bir gurup olduğumuzu anlıyorum gerçi herkez istediğini anlamakta özgürdür
    Bu resimde masadaki bardaklara bakıp kötü yola düşecek biri varsa zaten kötü yoldadır

KAMP ADAMLARI

Dedim ya biz bizi biliyoruzda bizi bilmeyenler işte bende ordaydım sizle ortam güzeldi eğlendik ama orda olmayanlar 2 teker sevdalısı olmayanlar canımızı sıkmaya devam ediyor şekilci bir milletiz biliyosun kiminin eteğine kiminin türbanına takar bizim milletimiz elimizdeki biralara takmamaları mümkünmü.... bilmez adamlar eyüpteki çay muhabbetini bu resmi görür hah işte bak gördünmü ben haklıyım der. şunda haklısın evet insanlar özgürdür her şeyi düşünmekte ama trafikte zor anlar yaşamamızın nedenide bu özgür düşünce o kadar özgür ki o düşünce nerdeyse benim yaşam hakkımı elimden alıcak kadar trafikte giderken sürekli benim kadar sakin bir insanın dudakları sürekli oynuyorsa buda o özgür düşüncenin eseridir.

Birasız fotolarımız yokmu var ama insanlar gene biralı olanları görüyor anlıycan insanlar görmek istediklerini görüyorlar

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    üffffff ..... her toplantı dan sonraki "resimlerde neden icki var?!" muhabetti. bu galiba ellincisi. bir ara resimleri sansürlemiştik bile
    all you need is love

Motosikleti
    Dedim ya biz bizi biliyoruzda bizi bilmeyenler işte bende ordaydım sizle ortam güzeldi eğlendik ama orda olmayanlar 2 teker sevdalısı olmayanlar canımızı sıkmaya devam ediyor şekilci bir milletiz biliyosun kiminin eteğine kiminin türbanına takar bizim milletimiz elimizdeki biralara takmamaları mümkünmü.... bilmez adamlar eyüpteki çay muhabbetini bu resmi görür hah işte bak gördünmü ben haklıyım der. şunda haklısın evet insanlar özgürdür her şeyi düşünmekte ama trafikte zor anlar yaşamamızın nedenide bu özgür düşünce o kadar özgür ki o düşünce nerdeyse benim yaşam hakkımı elimden alıcak kadar trafikte giderken sürekli benim kadar sakin bir insanın dudakları sürekli oynuyorsa buda o özgür düşüncenin eseridir.

Birasız fotolarımız yokmu var ama insanlar gene biralı olanları görüyor anlıycan insanlar görmek istediklerini görüyorlar
    Dostum üzme kendini
    çok fazla dert ediyorsun
    adamın interneti varsa isterse neler neler görür
    adamın evine gidip bilgisayarınımı kapatalım yanii
    ben motorlarla ilgili bilgi istiyorsam motor modelleri bölümüne girip bakarım
    ama başka şeyler görmek istiyorsam google ye bir iki kelime yazmam yeterli
    fakat bu konulardan kimse rahatsız değil de biz resimlerdeki okadar güzel dustluklar varken biraa biraa diye yaygara edersek
    adamda bakar ve bira var leyn der
    kimsenin dostca yapılan bir toplantıdan dolayı rahaqtsızlığı yak
    sadece bir iki arkadaş rahatsız okadar

Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üffffff ..... her toplantı dan sonraki "resimlerde neden icki var?!" muhabetti. bu galiba ellincisi. bir ara resimleri sansürlemiştik bile
    Levent biliyorsun masaj olsun topic dolsun

KAMP ADAMLARI

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    bence buluşmalarımızı sadece ickisiz olan yerlerde yapalım. bu hatta kanun olsun, alkollü yerlere de "arac kulanan giremez" diye yazsınlar, kanun adamlari kapıda durup "sizi gördum arabanız, motorunuz var suraya park ettiniz giremezsin" desinler.... icki icenleri ibreti alem olsun diye arabasinin üstünde falakaya yatırsınlar.

abi buluştugumuz yerin adi Beer s BİRA lar yani, resimlerde tabiiki bira cikacak. bir daha ki buluşmamizi da gozoz, cay, isimli yerlerde yapsak dert olmaz bak.
    all you need is love

Rahatsız olsam orda olmazdım ama sitemizde zannedersem içki içmeye yaşı tutmayan arkadaşlarda var sanırım siteye yaş sınırıda getirmek lazım bu durumda bir kerede bir yerlerde yanlış olduğnu kabul etmek insanı eksiltmez ha hala ben doğruyum diyorsan ben eğriyim abi eğri olduğum içinde varsay ben bozguncu olıyım içinizdeki diken ama gülü gül yapan benim gibi dikenlerdir doğru bildiğimide çatır çatır sölerim ister altından ye ister üstünden insanlar bir yerlede sigara ve içki reklamları yasaklanırken biz biraz bunların reklamını yapmış olmuyormuyuz bu site senin benim arka bahçem değil yane senin kafandaki kadar biz bize bir mekan değil çok büyük bir kitleye hitap ediyor yaşım 23 benden belki 10yaş büyüksün ama benim düşündüklerimi düşünüp hak veriyorum sana kardeşim diycene hala bir savunma piskolojisi içindesin bundan sonra ne yazarsan yaz cevap vermiycem çünkü sabit bir fikirli bir abimsin daha fazlası bana yakışmaz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dostdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peril apla sen artık bu fotojenizmi aştın ya....

yok böyle bir poz...

fotoğraf çekilirken kendinden geçiyosun valla...

dünyayı unutup başka bir frekansa geçiyorsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    KAMP ADAMLARI

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 142223242526 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)