Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pseudo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an motorum yok ama o tarihte motoru rodajda bir acemi olacağımı varsayarak ve istanbul'da yaşayan bir çanakkaleli olarak yavaş bir grupta bu etkinliğe katılmayı çok isterim ben de
    olur kesin liste olusturulnmaya baslandıgında yavas grup oalak istanbuldan baska gelenlerded olacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    deer 152, bence de iki grup halinde yol almak mantıklı, hem katılımı cogaltir hem de gereksiz beklemeleri onler, bence 200 yada 250 cc ustu ve altı olmak uzere iki grup olusturulmaya baslanmalı...
    200 cc altı yola bi saat erken cıkarak dengeleme saglanır diye dusunuyorum ve bence bunun organizasyonunuda sen ustlenmelisin

elimizden geleni yapmaya calısırız

genelde izmir tarafı mesaj yazıyor sanırım istanbul mt dende arkadaslar bu organizasyona ilgi göstereceklerdir

su an için istanbuldayım en faza tekirdagda olabilirim istanbuldan gelecek 200cc altı arkadaslarla toplanıp yola cıkarız yolu biliyorum ama toplu sürüş bilgim cok fazla degil ama katılımcı sayısına göre kendi mantıgımızla sag salim gelebilecegimizi düşünüyorum

deer152 her yere gideer152

Motosikleti
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimizden geleni yapmaya calısırız

genelde izmir tarafı mesaj yazıyor sanırım istanbul mt dende arkadaslar bu organizasyona ilgi göstereceklerdir

su an için istanbuldayım en faza tekirdagda olabilirim istanbuldan gelecek 200cc altı arkadaslarla toplanıp yola cıkarız yolu biliyorum ama toplu sürüş bilgim cok fazla degil ama katılımcı sayısına göre kendi mantıgımızla sag salim gelebilecegimizi düşünüyorum

deer152 her yere gideer152
    dostum senin bu kadar ilgi gostermen bile yeter, sadece bu konuya degil normalde izmir grubuna yazdigin mesajlari ben biliyorum...
    grup surusuyle ilgili yazilari formda iyice okuyup bi de sana gonderecegim videolarla kısa bi pratik yaparsan ve de kurallara uyarsaniz, grup surusunden rahatı ve guvenlisi yok... eminim ki istanbul grubundakiler grup surusunu toplantilarda konu olarak işliyorlardir..
    biz izmir grubu olarak her gezi oncesine denk gelen toplantida yazili ve sozlu olarak bu konuyu işliyoruz ve geziye cıkılacak gun tekrardan konu uzerine hatırlatmalar yapiyoruz, yavas ama hic mi hic sıkıcı olmayan zevkli ve bi o kadar da guvenli surus oluyor...

eger bunu uygulayabilirseniz cok guzel olur ama eger bi kac kişi işin artisligine kacarsa uzucu durumlar soz konu olabilir...(cunku ilk grup surusumde yaptigim buna benzer bi hatadan dolayi, az daha grubu tehlikeye atiyordum)

yanlız o gun yol cok kalabalık olabilir, o yuzden 10 kat daha fazla dikkat etmek gerekir...

unutmamak gerekir ki Turkiye de ki kazalarin cogu bayram donuslerinde oluyor.. Allah korusun...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an motorize değilim ama en yakın zamanda bu durumu düzelteceğim ve %90 sizlerle birlikte olacağım.Ugly dediğin gibi İstanbulMT grup sürüşüne oldukça önem veriyor.Katıldığım tüm gezilerde tecrübeli arkadaş ve abilerimiz konuya gayet ciddi bir brifingle giriş yapıp,sürüş anındada gerekli uyarılarla tüm katılımcıların güvenliğini sağlamaya çalışıyorlar.Zaten sayı itibariylede en kalabalık grup olduğunu tahmin ettiğim İstanbulMT'nin bunu yapması hayati önem taşıyor.Yakındada organizasyon için harakete geçileceğini düşünüyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

haklısın grup sürüsü hakkında forumdaki bi yazıyı okumustum kendim için grup sürüşüne uyabilecegimi söyleyebilirm önemli bir kaç el harektinide ögrendim

sadece 2 grup sürüş deneyimim oldu 29 ekim fener alayı ve gecen ocak ayında şile gezisi bunlarda zaman zaman hatalar olustu ve bi abimiz bunu arkadan gelirken görmüş ve bizleri durdurarak uyarmstı ve daha düzenli,kontrollü bi şekilde yola deam ettik ve bi sorun yasamadık

benim burdan tavsiyem su olabilir her motosikletle (scooter 100 cc bile olsa) her yere gidilir yeterki bakımlarımız tam olsun
    ben gelirim ve 200 cc altındaki motosikletleriyle gelecek arkadaslarlada bu yolu keyifli bi şekilde gecebiliriz

29 ekim istanbul bostancıdaki fener alayına katılan arkadaslar hatırlar bu tip organizasyonlarda katılımın fazla olması bizlerde daha büyük sevinçler,mutluluklar ve keyifler yasatır izmir mt ile de tanısma fırsatımız olur
    her ne şekilde olursa olsun orda olmaya gayret göstericem

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Herkese merhaba,
    Allahın izni ile bizde katılacağız

Selamlar,
    Özer

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    evet arkadaslar bu gezi için organizasyon ne alemde ,
    topiği canlı tutmamiz lazim önemli bir konu...

haklısın kontgerilla

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    yavaş grup olmasına çok sevindim. eğer bir aksilik olmazsa geleceğim. ama belki grubun güvenliği açısından birilerinin beni önceden değerlendirmesi iyi olabilir, çünkü hiç tecrübem yok.

bir de yavaş derken ne kadar olacak hız yaklaşık? daha önce belirttiğim gibi benim motor rodajda olacağı için bana hızlı gelebilir gene de.
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma!

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    uzun bir zaman var ama inşallah ÖNEMLİ bir mani çıkmazda yanınızda olurum..saygılar
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Alıntı pseudo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavaş grup olmasına çok sevindim. eğer bir aksilik olmazsa geleceğim. ama belki grubun güvenliği açısından birilerinin beni önceden değerlendirmesi iyi olabilir, çünkü hiç tecrübem yok.

bir de yavaş derken ne kadar olacak hız yaklaşık? daha önce belirttiğim gibi benim motor rodajda olacağı için bana hızlı gelebilir gene de.
    gruptaki motorlara göre oartak bir hız ayarlanıp gidilir katılıma göre önceki geziden bildiğim kadarıyla 7 kişilik gruplar halinde cıkılıyor araya biraz mesafe konuyor ama yolun durumuna göre degişebilir çünkü yol oldukça geniş

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    istanbul mt bu organizasyona katılıyormu?

ben gidiyorum istanbul mt den baska gelecek olanlarda vardır

Motosikleti
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar bu gezi için organizasyon ne alemde ,
    topiği canlı tutmamiz lazim önemli bir konu...
    cok haklısın

evet deer 152 bence sen bu konuyu istanbul mt nin toplantisinda bi ac istersen... yavas yavas gruplari olusturalim...

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    söz vermemekle beraber bende gelmek isterim. geçen yıl gitmiştik ve harikaydı bu yıl tekrarını yaşamak güzel olur
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    kredi kartı gecerli olursa ben de gelirim çanakkaleyi hiç görmedim o zaman para olursa yeni motorla gitmek isterim umarım benim kt gider.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    Kambersiz çanakkale şehitlerini Anmak Olurmu?
    tabiki bende aranızdayım...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Değerli arkadaşlar.
    Çanakkaleden sevgiler saygılar.
    Çanakkale geziniz şimdiden hayırlı uğurlu olsun.Topiğinizi takip ediyoruz. Kapımız kardeşlerimize her zaman açıktır. Tabiki buraya geldiğinizde size yardımcı oluruz. Çanakkale mizi gezdirmek tanıtmak bizim için şereftir.
    Önce bir organize olun. Guruplarınızı oluşturun. Bizden neler istersiniz bize bildirin. Çanakkale MT il gurubuna yazın. O yönde yardımcı olalım.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gidiyorum istanbul mt den baska gelecek olanlarda vardır
    VAAR TABİİİ

Bende 18 mart gezisine gelme ihtimalim büyük

Dj_suskun kardeşimizin istanbul bağlantıları sayesinde motor almam an meselesi

Rodajda, acemi ve 250cc altı grupta katılmak isteriiim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)