Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Teorisi kitabı çıktı - www.sahafium.com

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    arkadaslar, arkadaslar;
    BBRR'yi tanirim. ortada çamur-mamur yok.
    herzamanki muzip, esprili yaklasimiyla bakmis olaya.
    sevgili DD. seni tanimayan varmi? kim çamur atabilir.
    olayin seyrine üzüldüm.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    E-Book olarak yayınlansa da cep telefonundan okusak fırsatını bulduğumuzda ve en önemlisi GEREKLİ olduğunda rehber gibi hemen istifade etsek.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

nokta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zat 150 mavi
    bence motor teorisi çok faydali bir kitap okunması gereken bilgiler var içinde, nette kitabın içeriligininde yer almasını ben D:D abinin cesur ve motor sever oldugunun bir kanıtı olarak görüyorum... bilgilerini ulaşabilecek herşeyle paylaşıyor. kitaptan para kazanma isteginin sıfır oldugunu anlamak hiçte zor degil.. yeterki goole motor teorisi yazın... göreceksiniz kitaptaki herşey nettede var hemde bedava, kitaptan seneler öncesine kadar motor teorisi vardıda... saol D.D abii... bir çok can kurtardın..

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı nokta adlı üyeden alıntı
    bence motor teorisi çok faydali bir kitap okunması gereken bilgiler var içinde, nette kitabın içeriligininde yer almasını ben D:D abinin cesur ve motor sever oldugunun bir kanıtı olarak görüyorum... bilgilerini ulaşabilecek herşeyle paylaşıyor. kitaptan para kazanma isteginin sıfır oldugunu anlamak hiçte zor degil.. yeterki goole motor teorisi yazın... göreceksiniz kitaptaki herşey nettede var hemde bedava, kitaptan seneler öncesine kadar motor teorisi vardıda... saol D.D abii... bir çok can kurtardın..
    Bunun farkina varmaniza sevindim. Bu ticari bir girisim degil... Maalesef kitap bastirmak, hele birde iyi bir sey olsun (kagit, dizgi, renk ayirimi vs.) istiyorsaniz eni konu tuzlu bir is.

Olsun, sikayetci degilim, yeterki ise yarasin. Bu benim icin bir misyon. Anlasilmasi son derece mutluluk verici, sagolun.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Donald Duck amca bu işi senden daha iyi bilen arkadaşalarda var heralde burada çamurda eksik kalmadı
    yok ben henüz kitabı okumadığımdan pek birşey bilmiyorum okuyan arkadaşlardan taktik bekliyorum

sevgili donald amca açık açık söylemek gerekirse ben sana nedense ısınamadım bir türlü
    elektirik olayı (şimdi şöyle diosundur.... benimde çok umrumda )
    sayfayı güncellemeyi ihmal etmiyosun bakıyorum
    ha bu arada ben motordelisinede üyeyim orda öcünü alırsın
    ama yaptığın işi takdir etmiyoda değilim insanları bilgilendirmek bu sayede 1 tek dahi hayat kurtarmak yüce bir iştir
    geçenlerde yılın motorlarını sıralamışsın ama bmw sanki sana sattığı motorlardan komisyon veriyo izlenimi verdi
    her katogoride bmw ilk sırada
    ha kullandığın motora hayranım (1150gs) ama ............................
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

BBRR seni bu gidişle kurtlar vadisinde oynatırlar.
    olaylara sofistike bir bakış açısıyla bakman iyi mi kötü mü deseler, bence iyi...
    Senin gibi insanlar olmasa k.vadisi de olmazdı

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Bugun bir arkadasim bildirdi, Ruzgarin Kizi Ayse Sule kitabimi Hurriyet Oto Yasam ekinde haber yapmis...

Cok sevindim dogrusu. Kendisine cok tesekkur ediyorum. :D

Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa, orada günes batiyor demektir. (Çin Atasözü)

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam Hayırlı olsun. Alıcam okuycam en kısa zamanda :notworthy:
    Ya düşünsenize yolda bi şoförle yada baska bi motorcuyla tartısmaya giriyosun falan o bisey diyo sen cevap veriyosun :argue: derken kitabı cıkarıyosun motorun cantasından "Ben bu isin kitabını yazdım arkadasım!" Karsıdaki adamın psikolojisini düşünemiyorum :forcefeed: Hocamın resimde var kapakta zaten
    Comfirmation Bias

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Internette http://www.sahafium.com dan sonra kitabı Ikiteker(pek yakinda), Motor Delisi, Supereva, HOG yada Eralp Terem arkadaslarim /forumlarimiz disinda elden satın almak isteyenler, Kitap yine "nihayet" bazi kitapcilara da ulasti... Bu dagitim isi ne mesakkatliymis kardesim. Buyrun...

'MOTOSİKLET TEORİSİ' Kitabının Satıldığı Yerler
    Orhan Kitabevi Sahaflar Çarşısı No: 21 Beyazıt İstanbul tel: 0212 512 0740 (Cüneyt Terzi) ,
    Eren Kitabevi Tünel Beyoğlu İstanbul tel: 0212 252 0560 (Salih Aguş) ,
    Kadıköy Bölgesi Nezih Kitabevleri tel: 0216 519 8383 (Merkez) ,
    Kitabevi Yayınları Cağaloğlu İstanbul tel: 512 4328 (Mehmet Varış)

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    dd amca tecrübelerini ve yıllarca edindiğin bilgileri bizimle paylaştığın için çooooooook çoooooooooook teşşekür ederim ellerine kollarına yüreğine sağlık kitabı bulduğum anda bi tane alacağım
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Caesar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC 390
    yaa benim soruduğum bir çok büyük kitapçıda yok maalesef neyse aramaya dewam

Donald_Duck hangi kitap evinde bulabilirim kitabı heryeri arastırıyorum yok eger yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Bir onceki sayfada vardi...

Internette http://www.sahafium.com dan sonra kitabı Ikiteker(pek yakinda), Motor Delisi, Supereva, HOG yada Eralp Terem arkadaslarim /forumlarimiz disinda elden satın almak isteyenler, Kitap yine "nihayet" bazi kitapcilara da ulasti... Bu dagitim isi ne mesakkatliymis kardesim. Buyrun...

'MOTOSİKLET TEORİSİ' Kitabının Satıldığı Yerler
    Orhan Kitabevi Sahaflar Çarşısı No: 21 Beyazıt İstanbul tel: 0212 512 0740 (Cüneyt Terzi) ,
    Eren Kitabevi Tünel Beyoğlu İstanbul tel: 0212 252 0560 (Salih Aguş) ,
    Kadıköy Bölgesi Nezih Kitabevleri tel: 0216 519 8383 (Merkez) ,
    Kitabevi Yayınları Cağaloğlu İstanbul tel: 512 4328 (Mehmet Varış)

serhat_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 olacak
    bu kitabı okuyup tecrübe kazanmak lazım

broadway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (:ASYA AS 200 GY2:)
    BEN YENI UYE OLDUM AMA BAYADIR FORUMLARI TAKIP EDIYORUM VE BUGUN DONALD_DUCK ABIMIZIN VERDIGI INTERNET ADRESINDEN KITABINI SIPARIS ETTIM İNSALLAH EN KISA ZAMANDA KITABI ELIME GECER BOYLE BIR SEY YAPTIGI ICINDE TESEKKUR EDERIM KENDILERINE

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    broadway, aramiza hosgeldin... Kitabi okuduktan sonra goruslerini yazarsan memnun oluruz.

Forumlarda aktif olman dilegiyle...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi ilk işim kitabını almak olacak...şimdi farkettim inan...

makara kakaradan geyikten fırsat bulup böyle başlıklara bakamıyorum...sevgilerimle...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

broadway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (:ASYA AS 200 GY2:)
    Donald_Duck, kıtabın dun aksam elıme ulastı ve aksam 150 sayfaya kadar okudum bu aksamda kalan sayfaları okuyacam sadece sunu soyleye bılırım kıtap ıcın MÜKEMMEL OLMUŞemeklerın ıcın tesekkurler.

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    ben çoktannnn aldım
    teşekkürler donald

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler