Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet Teorisi kitabı çıktı - www.sahafium.com

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Ben Nezih kitapevinden daha yeni aldım.. Keşke motordan düşmeden önce haberim olsaydı da alıp okusaydım diorum.. Gerçekten çok yararlı ve detsylı bir kaynak olmuş.. Emeğiniz için çok teşekkürler..
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    donalt d. amcacım ,ANKARA da nerden ulasabiliriz bu kitaba??her kitap evinde varmı acaba.
    umarım yakında CD falan da cıkarıısınız,yanı görsel eğitim.her zaman ıse yarar.saygılar

Phoenix06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ankara

Kitabı Ankara'da bulan arkadaşlar varsa nerden aldıklarını öğrenebilirmiyiz?
    Sevgiler

bugun is yerinden bir abim bana hediye olarak verdi. cok guzel bir kitap. gerek icindekiler gereksede manevi degeri acisindan en onemli kitabim olucak bu kitap

bir sonraki mesajim budur. alakasiz bi uyariyla kaldirilmis anlamadim

yaw inanamadim DD amca. bugun oglen actim kitabin ilk sayfasini ve 2-3 satir sonra ates abinin ismini gordum cooooook sasirdim. banada o hediye etti bu kitabi. vay be nerden nereye. dunya cok kucukmus gercekten

bu arada internetteki yazilari print etmis 2 kere okumustum. 3 kere tekrar heycanla ve ayni keyifle okuyorum

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Baron, sen Ates i nereden taniyorsun bakayim ?

Yayinevimden duyuru... Bilginize.
    DD

-------------

MOTOSİKLET TEORİSİ
    Motosiklet Teorisi kitabının satışına, Beşiktaş Yorum - Sanat Kitabevinde başlanmıştır. tel: 0212 259 9192

.........................FUARDA 'DÖNENCE' STANDINDAYIZ.........................
    'Motosiklet Teorisi' kitabı 17-Kasım / 27-Kasım, 2005 tarihleri arasında TOPHANE 6. Kitap Fuarında DÖNENCE standında satışa sunulacaktır

Donald_Duck, ayni yerde calisiyoruz ates abi ile. hatta buraya ilk girdigimde ayni gruptaydik. sonra ben baska gruba gectim. cok iyi sevecen biri burdan senin yazilarini biliyordum. ates abide senin sitenin web adresini vermisti bana ama hic bizzat tanidigindan bahsetmemisti. kitapta gorunce cok sasirdim valla

juve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakında...
    abı bu kıtabı ankarada nereden alabılırız

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı juve adlı üyeden alıntı
    abı bu kıtabı ankarada nereden alabılırız
    Bilmiyorum, en temizi http://www.sahafium.com dan siparis et, %20 indirimli, 24 saatte elinde oluyor.

marcos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    Elinize,emginize saglık hocam.Motor kullanma felsefesini öğretecek bir başucu kitabına ihtiyacımız vardı.Teşekkürler.

ghost_racer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal
    arkadasım geçmiş olsun ALLAH c.c kazalardan uzak tutsun bütün insanları

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı ghost_racer adlı üyeden alıntı
    arkadasım geçmiş olsun ALLAH c.c kazalardan uzak tutsun bütün insanları

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Kesinlikle çok faydalı bir kitap. İnternetteki notları okumuş olmak asla kitabı almaya engel teşkil etmemeli. Daha detaylı, daha faydalı oluyor. Özellikle kontra viraj tekniği bende artık bir refleks olduysa bunda bu kitabın çok büyük etkisi var. Şu aralar da swerving çalışıyorum bol bol...

Uzun lafın kısası, marifet iltifata tabidir. Alın kitabı, okuyun, elinizin altında bulunsun. Milletin gittikçe daha büyük antipatisini kazanan, araç aralarından slalom yapan kuryelerin, kasksız güneş gözlüklü motosikletlilerin "cirit" attıkları bir ortamda hem motosiklet camiası, hem de bireysel gelişiminiz için iyi bir iş yapmış olun.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler