Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

MT [İzmir] 2-3 Ocak Gezi Programı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılan ve bizleri görmek için uzun yoldan gelen dostumuz,
    lodos a çok teşekkürler.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yinede güzel bir geziydi.Katılım azda olsa karda yağmurda çamurda olsa kazasız belasız gittik ve geldik allah'a şükür. Lodosun av hatıraları, tarlaya ektim 9 soğan, rakı bira ve ardından tequila saz eşliğinde güzel bir gezi oldu. Lodosçum nasıl çıkaramadın ahtapottan iğneyi yav. Yılan balığı kaç metreydi abiiii ? Hava giderken ve gelirken çok güzeldi ama çandarlıda el nino kasırgası vardı. Motorlarda nasibini aldı ama enteresan olan çandarlıdan çıktıktan sonra rüzgarın olmamasıydı, herhalde çandarlıya özgü rüzgardı. Özet olarak herkes eğlendi. Sağol Mt izmir...

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çoook keyifli bir geziydi.. Katılım gösteren bütün dostlara,bizim rahatımız için seferber olan SAMYELİ otelin zarif sahiplerine ve personeline,geziye bayram münasebetiyle katılamayan ve telefonları aracılıyle bizi onurlandıran bütün arkadaşlarımıza,asıl önemli,si bu organizasyonu bize sunan kıymetli kardeşim tenten'e sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.
    Sevgili Lodos,iyi ki geldin,iyi ki seni tanıdık.İZMİR MT ye gönülden desteklerin ve onur verici övgülerinle bizleri mahçup ettin.Senin gibi gönül dostlarımız sayesinde arkadaşlıklarımızı büyütüyoruz.Teşekkür ederiz.
    Eeee düşlemek sıra çektiğin resimlerde haydi sabırsızlıkla bekliyoruz.

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli arkadaşlar,
    bu gezi mt. izmir gezisi olduğu için, mt. üyesi olmayanların,
    daha önce olup ve bir şekilde üyeliği iptal edilmiş veya kendi isteği ile ayrılmış kişilerin katılmamalarını önemle rica ederim.

diğer mt. il üyelerinin başımızın üstünde yeri vardır.
    iki mesajıda okudum

[QUOTE=lodos;539120]
    kenan gelmiyeceksin sandık bi ara walla helal olsun söke'den kalktın geldin.

???????????????????????????????????
    yapılanlarla, söylenen sözler pek uyumlu gibi gelmedi bana

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    izmir mt le ilk tanışmamı yaşadım yaw bu gezide her ne kadar onlarla yol yapmasamda salı günü yazıyı sited gördüm aliağada olduum için birden gidesim geldi iiki gitmişim her ne kadar uzun vakit geçiremediysekte herkese sıcak ortam ve karşılama için teşekkür ederim aslında bugunde (çarsamba) çandarlıya gittim ama kafileyi 1 saatle kaçırmışım niyetim en azından çarşamba günü dolu dolu izmir mt le gezmekti ama otel görevlisinin yaptıı açıklamaya göre 1 saatle kaçırmışım yağmura yakalanmamak için erken çıkmışlar neyse umarım sömestrda gelebilirim gezilerinize şu öss yi atlatayım yazın kurtuluşunuz yok zaten kuvva abicim benide izmir mt ye yaz

Tamam güzel Hepinizi cuma günkü toplantıya bekliyoruz... Herkes orada anlatsın ne karın ağrısı varsa.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı weboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlarıda biliyoruz biz diğer sitelerden girip üye çalma olaylarınıda. o arkadaşlarda kendi işlerine baksınlar buradan kimseyi koparmaya çalışmasınlar.
    biliyorsan açıkla da bizde öğrenelim

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150

mrh

sevgili şulecim ne oldu kenanla konuşmamızı engelicekmisin ? yada moderatöremi şikayet edeceksin ? kenan bizim herzaman arkadaşımız herzamanda arkadaşımız kalacak. Sen burada daha yeni üyesin ve ortalığı lütfen karıştırıp daha fazla polemiğe neden olma. Negüzel topik açılmış cuma günü toplantısı kimin ne karın ağrısı varsa orada anlatsın senin isminde yazıyor bak. Eski yeni herkesi birleştirmeye çalışıyoruz hala kalkmışsın biyerler çomak sokmaya çalışıyorsun. Biz buraya tartışmaya gelmiyoruz. yıkıcı olmayı bırak yapıcı olmaya çalış. Büyüklerimiz büyüklük yapmış herkesi çağırmış birleştirmek için elinden geleni yapıyor sen dinamit koyup parçalamaya çalışıyorsun. Söyle sana bunları yaptıran hangi site ? Bunlarıda biliyoruz biz diğer sitelerden girip üye çalma olaylarınıda. o arkadaşlarda kendi işlerine baksınlar buradan kimseyi koparmaya çalışmasınlar. Gezi vardı gittik eğlendik ve geldik bu kadar. Cuma günüde toplantı var ne karın ağrısı olan varsa gelsin söylesin.

Tamam güzel Hepinizi cuma günkü toplantıya bekliyoruz... Herkes orada anlatsın ne karın ağrısı varsa.
    arkadaşım kimsenin bi karın ağrısı yok merak etme herkesin kendine göre bi görüşü var cuma günü dediğin gibi kavgaya değil izmir mt nin ayakta kalması için neler yapılabilir onlar görüşülür sanırım isim olarak kimseyi itham etmesen iyi olur kanısındayım çünkü tartışma yaratır.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kimsenin bi karın ağrısı yok merak etme herkesin kendine göre bi görüşü var cuma günü dediğin gibi kavgaya değil izmir mt nin ayakta kalması için neler yapılabilir onlar görüşülür sanırım isim olarak kimseyi itham etmesen iyi olur kanısındayım çünkü tartışma yaratır.
    Sevgili ümmet abi isim verme diyorsun ama iğneleyici konuşmaları bırakın artık diyoruz gelin konuşalım. Burka kardeş toplantıya gelince isim veririm sana merak etme.

sevgili şulecim ne oldu kenanla konuşmamızı engelicekmisin ? yada moderatöremi şikayet edeceksin ? kenan bizim herzaman arkadaşımız herzamanda arkadaşımız kalacak. Sen burada daha yeni üyesin ve ortalığı lütfen karıştırıp daha fazla polemiğe neden olma. Negüzel topik açılmış cuma günü toplantısı kimin ne karın ağrısı varsa orada anlatsın senin isminde yazıyor bak. Eski yeni herkesi birleştirmeye çalışıyoruz hala kalkmışsın biyerler çomak sokmaya çalışıyorsun. Biz buraya tartışmaya gelmiyoruz. yıkıcı olmayı bırak yapıcı olmaya çalış. Büyüklerimiz büyüklük yapmış herkesi çağırmış birleştirmek için elinden geleni yapıyor sen dinamit koyup parçalamaya çalışıyorsun. Söyle sana bunları yaptıran hangi site ? Bunlarıda biliyoruz biz diğer sitelerden girip üye çalma olaylarınıda. o arkadaşlarda kendi işlerine baksınlar buradan kimseyi koparmaya çalışmasınlar. Gezi vardı gittik eğlendik ve geldik bu kadar. Cuma günüde toplantı var ne karın ağrısı olan varsa gelsin söylesin.

alınan bazı kararlar var bunlardan besbelliki haberin yok o yüzden böyle bir yorum yapıyorsun seninle polemiğe girmeyeceğim arkadaşınla görüş konuş tabi. arkadaşınsa sana kimse karışamaz. ama grup dışında.bana değil, guruba fazlasıyla zarar veren birisiyle aynı ortamda olmam ben.ve sadece ben değil zarar gören herkes. o, büyüklerin yapmak istediği büyüklüğü zaten biz istedik bunuda bil. toplansın herkes dedik geçen hafta yapılacaktı olmadı. kısmet bu haftayaymış. eskileri parçalayıp bu günlere bizi getiren sebep kişi konuşulacak zaten. ''sana bunları yaptıran hangi site'' gibi üzerine vazife olmayan ve insanları itham eden tavırlarında açıkçası çok rahatsızlık verici. istersen bekle ve cuma günü toplantıda o arkadaşla ilgili rahatsızlığı olan kişiler bir konuşsunda öyle yorum yap. sonra arkadaşlığına devam edersin. şunu unutma insanlar kendi kişiliklerine yakın insanları etraflarında barındırırlar.ve ayrıca kimsenin karın ağrısı yok.cümlelerin bile negatif. bence dinle insanları ve sonra tanımadığın insanlar ve olayların iç yüzünü bilmediğin konular hakkında öyle yap bu yorumlarını.

Motosikleti
    weboy dostum burada birşeyi yazıyorsun ama devamını getirmiyorsun bana ha burada cevap vermişin ha toplantıda benim için farketmez madem bir söz söyledin devamını da getir bence ;)
    "iğneleyici konuşmaları bırakın artık diyoruz gelin konuşalım"
    yazıyosun ama kendin bunu yapıyosun

Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınan bazı kararlar var bunlardan besbelliki haberin yok o yüzden böyle bir yorum yapıyorsun seninle polemiğe girmeyeceğim arkadaşınla görüş konuş tabi. arkadaşınsa sana kimse karışamaz. ama grup dışında.bana değil, guruba fazlasıyla zarar veren birisiyle aynı ortamda olmam ben.ve sadece ben değil zarar gören herkes. o, büyüklerin yapmak istediği büyüklüğü zaten biz istedik bunuda bil. toplansın herkes dedik geçen hafta yapılacaktı olmadı. kısmet bu haftayaymış. eskileri parçalayıp bu günlere bizi getiren sebep kişi konuşulacak zaten. ''sana bunları yaptıran hangi site'' gibi üzerine vazife olmayan ve insanları itham eden tavırlarında açıkçası çok saygısızca. istersen bekle ve cuma günü toplantıda o arkadaşla ilgili rahatsızlığı olan kişiler bir konuşsunda öyle yorum yap. sonra arkadaşlığına devam edersin. şunu unutma insanlar kendi kişiliklerine yakın insanları etraflarında barındırırlar.ve ayrıca kimsenin karın ağrısı yok.cümlelerin bile negatif. bence dinle insanları ve sonra tanımadığın insanlar ve olayların iç yüzünü bilmediğin konular hakkında öyle yap bu yorumlarını.
    Haberim yok. Bilmediğim bişimi oldu? Bilmek isterim madem bişi var ozaman söyleyinde bilelim.

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    weboy dostum burada birşeyi yazıyorsun ama devamını getirmiyorsun bana ha burada cevap vermişin ha toplantıda benim için farketmez madem bir söz söyledin devamını da getir bence ;)
    "iğneleyici konuşmaları bırakın artık diyoruz gelin konuşalım"
    yazıyosun ama kendin bunu yapıyosun
    Tevellüt kaç Burkacım ? Yukarıda yazılanlara istinaden yazılmış bir cevaptır. İğneye karşı yapılan bir iğnedir Anldın sen onu ?

[QUOTE=weboy;539493]

Haberim yok. Bilmediğim bişimi oldu? Bilmek isterim madem bişi var ozaman söyleyinde bilelim.

çok merak ediyorsan toplantıda öğrenirsin

Motosikleti
    Tevellüt benim bildiğim doğum tarihi ha birde usta çırak arasında şöyle kullanılır
    usta çırağını ezmek için, üstünlük amacı gütmek için kullanılan kelime. senin bokun daha haliç'e ulaşmadı denilerek ezme işlemine devam edilmesi mümkündür
    benim doğum tarihim 89 dostum

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tevellüt benim bildiğim doğum tarihi ha birde usta çırak arasında şöyle kullanılır
    usta çırağını ezmek için, üstünlük amacı gütmek için kullanılan kelime. senin bokun daha haliç'e ulaşmadı denilerek ezme işlemine devam edilmesi mümkündür
    benim doğum tarihim 89 dostum

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    weboy yazma artık lütfen...hatırım için
    + şule demişsin ki şunu unutma insanlar kendi kişiliklerine yakın insanları etraflarında barındırırlar murat abim değerli eşi ablam akrep, ten ten ve diğer geziye katılan dostlarım dediğin kişiyi kenanı yani, bağrına bastılar bende dahil
    o zaman hepimiz öyle insanlarız yani lütfen ama maksatınızı aşmayın kenan ne ise bende oyum weboy ne ise bende oyum
    murat abim ten ten ne ise gram eksiksiz bende oyum we özellikle ile bu insanın cevap hakkı yok(kenan) burada çünki nette üye değil artık ...
    burka kardeşim yaşını tahsilini bilmiyorum ama kelime oyunu yapma msn si yazılı bak weboyun ekle konuş yok zor dersen ara konuş
    yok zor dersen git gör konuş yok oda zor olmaz dersen
    bekle toplantıyı konuş bu nedir ya bu kadar emeği olan kişilere yazık bu mt de gruplaşmaya ve böyle şeylere artık izin yok burada herkez samimi ise samimi iseniz yüzyüze herşey...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bu site üyelerinin diğer insanlardan iki önemli farkı var. Bir tanesi motosiklet kullanıyor olmaları. Bu bizi diğer insanlardan ayıran en büyük ve en eleyici özellik. Bir de motosiklet kullananlar arasından ayrıldığımız bir özellik var o da bu siteye üye olmak.

Çok mu önemli bu siteye üye olmak? Belki değil... Sonuçta kayıt link'ine tıklayan ve birkaç bilgi yazan herkes üye olabiliyor. Peki ya sonrası? An itibariyle 29659 adet üyemiz bulunmakta. Bunların çok büyük bir çoğunluğu sonrasını merak etmeyenler ve birkaç mesaj atıp kendi işini gördükten, istediği bilgileri aldıktan sonra kaybolanlar hatta hiç mesaj atmayanlar, okumayanlar, üyelikle sınırlı kalanlar...

Bir de "ya sonrası" diye sorduğum soruyu görmek isteyip de göremeyenler var. Biraz kendi hataları, biraz başkalarının hataları sonucunda şu an aramızda olmayı çok isteyip de olamayanlar var.

Bir grup daha var aslında: "Ne kadar şanslı olduğunu göremeyenler". İşte bu gruptan birkaç tanesi şu anda bu yazıyı okuyor. "Ne saçmalıyor bu adam" diye içinden geçiriyor belki de. Bu insanlar şanslılar çünkü motosiklet kullanıyorlar, şanslılar çünkü bu siteye üye olmuşlar, şanslılar çünkü "ya sonrası" sorusunu görebiliyorlar, hatta sonrasını yaşıyorlar bile.

Sizlere naçizane tavsiyem ufak tefek sebeplerle birbirinizi kırmayın ve en kısa zamanda bardağın dolu kısmına bakmayı öğrenin. Çok şanslısınız bunu bilin...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakarete varmadığı sürece her üye her türlü fikrini yazmakta serbesttir.

weboy nikli üye hakarete varan yazılarından dolayı siteden 1 hafta uzaklaştırılmıştır.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler