Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

10.12.2006 [Adana MT] Kızıldağ Yayla Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

10.12.2006 Pazar günü Kızıldağ Yaylasına gezi yapmaya karar verdik. Tüm motorcu kardeşlerimiz davetlidir.

Gidilecek Yer: Kızıldağ Yaylası

Toplam KM: Gidiş-Dönüş yaklaşık 230km

Buluşma Yeri: Süleyman Demirel Bulvarı Ç.M.S.K önü

Buluşma Saati: 07:30

Hareket Saati: 08:00

Güzergah: Süleyman Demirel Bulvarından hareket ile Çatalan Barajı yolundan devam edip Bekirli köyü yolu üzerinden Karaisalı - Aladağ yoluna çıkış ve Kızıldağ yol ayrımından Kızıldağa varış.

Yol Notları: Çatalan 'dan Karaisalı'na kadar olan kısım asfalt ancak yolda eğim ve çökme bozuklukları var. Karaisalı - Aladağ yolu temiz asfalt. Karaisalı - Kızıldağ arası asfalt ancak yer yer çukur tarzı bozulmalar söz konusu. Yaylak mesire yeri hafif toprak stabilize

DİKKAT: Gidilecek yerde yemek yiyecek bir yer bulunmamaktadır. Bu sebeple geziye katılan arkadaşlarımız ihtiyaçları kadar yiyeceği yanlarında getirmeleri rica olunur. Ayrıca çevreyi kirletmemek açısından fazladan çöp torbası bulundurulması rica edilir. Ayrıca bölge ikliminin çok soğuk olması sebebiyle yanınıza üşümeye karşı yedek giysiler (kazak, termal içlik vb.) alınması önemle duyurulur.

Not: Yola çıkmadan önce tüm motorcular depolarını doldursun lütfen. Her ihtimale karşı tamir takımları, lastik patlak kitleri olan arkadaşlar yanlarında getirebildikleri malzemeleri getirsin.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geziye katılmaya niyetli ve kanı kaynayan bazı arkadaşlara bir uyarıda bulunmak istiyorum.Kızıldağ yoluna saptıktan sonra Kızıldağ'a kadar yol genelde virajlı.Acı bir tecrübe yaşamış biri olarak virajlarda birbirinizi sollamamanız, virajlara düşük hızlarda girmeniz rica olunur.

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    arkadaşlar geçen haftaki arızamdan dolayı akıllandım. tüm takım çantamı yanıma alacağım. siz dert etmeyin.
    hasan; sucuk lafını etmemişsin ya dostum.
    herkes 1 kangal sucuk getirecek çmsk önünde gidona bağlayıp sallandıracaktık. sucuk kontrolünde eksiği olan bize takılamayacaktı hani....

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    benim mangalım kayboldu ama taşıyabileceğim boyutta mangalı olan biri varsa ben taşırım mangalı, veya kampçı işi taş çeviririz ve ızgarada pişiririz sucukları.. tanıdığınız bildiğiniz bi kasap varmı arkadaşlar şöyle yerel yağlı mağlı sucuk bulup pişirelim

Motosikleti
    ne istersen var :P
    çekme halatınız yine benden...

benim tavsiyem = 1 lt'lik şişelere ekstra benzin alıp bagaj veya çantalarınıza koyun. bu sayede yolda 'benzin bitti problemi' yaşamayız.

eşya taşımada güçlük çekenler benim mağara bagaja koyabilir

bi arkadaşın yayla evi ordaymış, anormal soğuk olduğunu söyledi,

ben kardan kız gibi gelicem walla, topak mopak gözükecem ama umrumda değil
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    İskenderun da olmazsam katılırım aranıza ama düşük ihtimal çünkü cumartesiden gideceğim. Olmazsam da umarım kazasız belasız güzel bir gezi olur.

ben gelemiom:(

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,ben birkaç kez yaz aylarında oraya gittim,gerçekten de yaz olmasına rağmen gündüz oldukça serindi.ayrıca bu mevsimde lokanta tarzında biryer bulunabileceğini hiç sanmıyorum.ben yazın gittiğimde bile;oradaki halkın keçi eti kullandıklarından dolayı aç döndüğümü hatırlıyorum.karaisalıdan sonra oldukça virajlı ve dik yolları olduğunu da hatırlıyorum.bilgilerinize.

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Kızıldağ'a kadar gitmişken dağ yollarından pozantıya inebilirsiniz . O yollar büyüleyicidir . Biz en son baharda inmiştik . O yollardan pozantıya inilmezse şayet geri dönmek pek akıllıca olmaz .

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İskenderun da olmazsam katılırım aranıza ama düşük ihtimal çünkü cumartesiden gideceğim. Olmazsam da umarım kazasız belasız güzel bir gezi olur.
    iskenderun'da iş içinmi bulunuyorsunuz acaba? benim memleket orasıda...

Alıntı motorlu avukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızıldağ'a kadar gitmişken dağ yollarından pozantıya inebilirsiniz . O yollar büyüleyicidir . Biz en son baharda inmiştik . O yollardan pozantıya inilmezse şayet geri dönmek pek akıllıca olmaz .
    oğuz abi pozantı yolu daha mı yakın oluyor?

Motosikleti
    Alıntı kayasertac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iskenderun'da iş içinmi bulunuyorsunuz acaba? benim memleket orasıda...
    iş için orada bulunuyorum. özellikle bugünlerde.Yoksa Adana da oturuyorum.

TT532 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hasan yine çok güzel bir rota çizmişsin, inşallah bi sorun çıkmazsa bende varım!

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    tek dileğim sağlam gidin,sağlam gelin hepinizi seviyorum
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Japon, Çin, ikinci el, sıfır, Enduro, chopper derken serseri mayına döndüm sonunda dayanamayıp bugün siparişi verdim arkadaşlar. Keeway Supershadow 250. Nedir ne değildir kullandıkça göreceğiz artık. (Erhan'a tekrar teşekkür ediyorum.) Böylesi kısmetmiş, İnşallah hayırlı olur.

En azından küçük teker scooter ile uzun yol yapmayacağım artık. Beni fazlasıyla korkutmaya başlamıştı.

Bu hafta yokum, inşallah önümüzdeki haftalarda yeni motosikletimle yanınızdayım.

Tüm arkadaşlara selam. Kazasız belasız güzel bir gezi geçirmeniz dileğiyle.

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Alıntı fevri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon, Çin, ikinci el, sıfır, Enduro, chopper derken serseri mayına döndüm sonunda dayanamayıp bugün siparişi verdim arkadaşlar. Keeway Supershadow 250. Nedir ne değildir kullandıkça göreceğiz artık. (Erhan'a tekrar teşekkür ediyorum.) Böylesi kısmetmiş, İnşallah hayırlı olur.

En azından küçük teker scooter ile uzun yol yapmayacağım artık. Beni fazlasıyla korkutmaya başlamıştı.

Bu hafta yokum, inşallah önümüzdeki haftalarda yeni motosikletimle yanınızdayım.

hayirli olsun kardesim, allah kaza bela vermesin.
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    hayırlı olsun.güzel motor.bakma geçen hafta arıza yaptı ama o da akü değiştirirken yanlış monte sonucu olmuş. 250 den sonra artık 750 ye sıçrarsın.

yaa beni artcı almak isteyeeeenn varrrrmıııııı:D

iyi alıştım bu aralar

Motosikleti
    KEE100
    Selam arkadaşlar.Yeni katıldım aranıza.Bu pazar da çok büyük bir terslik olmazsa geziye katılacağım.
    Ne Olursa Olsun Yaşamaya Mecbursun

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı fevri adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun fevri. Motorun bu hafta gelmez diye mi gelmiceksin?

Alıntı ertuğrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa beni artcı almak isteyeeeenn varrrrmıııııı:D

iyi alıştım bu aralar
    senin artçı seni sattı die soğudunmu motordan hemen

Alıntı arkalastik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.Yeni katıldım aranıza.Bu pazar da çok büyük bir terslik olmazsa geziye katılacağım.
    hoşgeldin arkalastik. pazar günü görüşürüz
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    heyy millet bu başlığı adana mt başlığına çevirmişsiniz yawww. bari muhabbetin kıvamını bozmayayim. fevri(murat) hayırlı uğurlu olsun. sakın endişen olmasın. motor hakkında her konuda yanındayım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler