Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

MT [ İzmir ] 1 Kasım çarşamba Haftalık buluşmamız için İncir Altı/ Türk Evindeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    izmir mt elimde olmayan sebeblerden dolayı aranızda olamadım gorusmek uzere
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ironline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kamberhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugünkü toplantı güzeldi tüm büyüklerimin ellerinden öper küçüklerime ellerimi öptürürümteşekkürler organizasyon komitesi...
    kardesim guzel toplantıydıda dönüste radara bilerekmi yoksa yanlışlıklamı gırdın ama cızdırıyordun az kalsın gecmis olsun
    sen kactıktan sonra seni ileriye ihpar ettıler ama ban ıcımden nah dedim neyse dıkkat et kendıne ıyı bak gorusmek uzere

Alıntı TenTen35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılan yeni gelen tüm arkadaşlar teşekkürler... Güzel bi toplantı oldu... Bir dahakine görüşmek üzere...
    kardesim tenten telefon numaramı ıstamıstın kenana yazdık ama alamadıysan ben yıne de yazayım 0536 745 75 45

volkancimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-5,Suzuki DR 650
    Sevgili Hakan abi askerlik anısı diyince bana gelecen çünkü benim uzmanlık alanım.Düşün bu sadece acemilik safhasıydı.Bidahaki sefere hangi motorlu taşıtı anlatacaksın merakla bekliyorum ama sende çok iyi biliyosunki bu işleri bırakıp limon olayına girmek lazım

ruzgar_bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    Volkancim,

Limon dedin azimin suyu akti. Bizim kaportaci ,elektrikci ve cekici abilerimiz sayesinde bizde aydinlandik ama azimizdan su eksik olmaz oldu. Tekila olayinda bi test et bakalim ne olacak. Bende kismetse onumuzdeki hafta Istanbulda bi tesebbuste bulunucam yanliz plastik terlik olayi kafami kurcalayip duruyor onu nasil cozucem bilemedim. Tecrubelerimizi ilk toplantida paylasalim.
    Sevgiyle kal
    Saygilar;
    Hakan Altiparmak

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150

İzmir MT 1 Kasım İnciraltı Türk Evi Resimleri

Bu arada Ümmet Abi'nin 80 günde dünya turunu yapacagı motorunun ilk görüntüsü ( Aman mondial duymasın)
    Güzel bir toplantıydı herkese teşekkür ederim, konuşmlarda kamp konusu geçti pazar günü yağış gözükmüyor hava parçalı bulutlu olacak ama cuma günü hava yağışlı hafta sonu kamp yapmak için uygunmudur ? sayın mt üyeleri ve modlarım ne dersiniz ?
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    MECİT haftaya cuma toplantınıza gelicem manisaya dönüş yolunda yiyelim şu sucuktan canımı çektirdin bakk

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    Alıntı ironline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim guzel toplantıydıda dönüste radara bilerekmi yoksa yanlışlıklamı gırdın ama cızdırıyordun az kalsın gecmis olsun
    sen kactıktan sonra seni ileriye ihpar ettıler ama ban ıcımden nah dedim neyse dıkkat et kendıne ıyı bak gorusmek uzere

kardesim tenten telefon numaramı ıstamıstın kenana yazdık ama alamadıysan ben yıne de yazayım 0536 745 75 45
    yok be kardeşim ya bilerek niye yakalanayım?insan oraya bi radar falan işareti koyarben hala uçuyorum haberim yok.neyse bişey çıkmadı şimdilik internetten girdim trafik cezaya temiz çıktı kayıtlar sağol yinede..
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler