Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

29 Ekim 2006 - Akdenizli Motorcular Cumhuriyet Bayramı Konvoyu [MT Adana]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Adana olarak bu kutlu günde ciddi bir katılım olmasını istiyoruz. Akdeniz motorcular toplantısına katılacak arkadaşlar zaten orda bir kutlama yapacak. Adana'da kalan arkadaşlarında bayrakla bir şehir turu yapmasını organize edicez. toplanma yeri Süleyman Demirel Bulvarı Çukurova Motor önü. Saat 9:30 olarak planlanmakta. Ayrıntılar yakında.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    güzel bi organizasyon olur, epey katılım olur inşallah...

akreptiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250
    MERHABALAR; UZUN ZAMANDIR ARANIZDA DEĞİLDİM AMA ARTIK BURADAYIM, HASAN ABİCİM 29 EKİM'DE NEREDE TOPLANILACAKSA BEN ORADA OLACAĞIM, UMARIM KATILIM YOĞUN OLUR. BU ARADA MOTORUN ÇOK GÜZEL ALLAH KAZASIZ BELASIZ BİNMEK NASİP ETSİN. EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    Abi biz snnle anamur yollarında olacagımızdan katılamıyacagız sanırım

ariassos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB900F
    bu durumda,akdenizli moturcuların bir kısmı adanada cumhuriyet bayramı konvoyu yaparken bir kısmıda anamurda konvoy yapacak sanırım.keşke beraber olabilsek

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı ariassos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu durumda,akdenizli moturcuların bir kısmı adanada cumhuriyet bayramı konvoyu yaparken bir kısmıda anamurda konvoy yapacak sanırım.keşke beraber olabilsek
    Neden Halil'cim keşke diyorsun ki,herkesin kendi tercihi.Paşa gönülleri bilir....
    Hasan çok gelmek istediğini söylemiştin bana,düşüncelerini neler değiştirdi merak ettim açıkçası.Her neyse güzel bir gezi olsun,her ikisi de......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @dishy düşüncelerim değişmedi ancak hava durumuna göre ciddi bir yağış dalgası geliyor. bizim taraftan yol çok daha tehlikeli oluyor. Ayrıca grup içerisinde scooter motosikletler var ve güvenlik sebebiyle akan trafikten daha yavaş hızda gitmemiz gerekecek. Buda bizi ekstra tehlikeye sokacak. Grubun genel güvenliği açısından gelmeme durumumuz söz konusu.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    Orginize edilirse gerçekten harika olur ben bir çok arkadaşımada bilgisini vereceğim umarım yağmur yağmaz ve herşey çok güzel olur
    Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dishy düşüncelerim değişmedi ancak hava durumuna göre ciddi bir yağış dalgası geliyor. bizim taraftan yol çok daha tehlikeli oluyor. Ayrıca grup içerisinde scooter motosikletler var ve güvenlik sebebiyle akan trafikten daha yavaş hızda gitmemiz gerekecek. Buda bizi ekstra tehlikeye sokacak. Grubun genel güvenliği açısından gelmeme durumumuz söz konusu.

Tabii güzelim,biz taştan yapıldık,siz şekersiniz erirsiniz.Aynı şekilde motorla gelicek bizimkilerde fark yok yanii......+ Hava da hayet güzelll olacak..

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    Alıntı ariassos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 ariasoss
    Motorize07.com Antalya Team

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii güzelim,biz taştan yapıldık,siz şekersiniz erirsiniz.Aynı şekilde motorla gelicek bizimkilerde fark yok yanii......+ Hava da hayet güzelll olacak..
    Dishy, sizler Antalya'dan geleceğiniz için büyük ihtimalle güneşli bir havada motosiklet kullanacaksınız, fakat bizim güzergahımız sizinkinle çok farklı.Güzergahımız şu şekilde Adana,Tarsus,Mersin,Silifke ve nihayet Anamur.Sana bazı linkler gönderiyorum, incelersen sevinirim.
    http://weather.yahoo.com/forecast/TUXX0061.html
    http://weather.yahoo.com/forecast/TUXX0025.html
    http://weather.yahoo.com/forecast/TUXX0058.html

Buna karşılık sizin geleceğiniz güzergah ise haftasonu güneşli olacakmış.

Bu arada yağmur da motor sürmenin erimekle bir alakası yok.Acıkcası ben teklikesinde falan da değilim.Sadece 6-7 saat motor kullanıp, iç çamaşırıma kadar ıslanıp, zatüre olmak istemiyorum.Malum, okul falan var.Vizeler yaklaşıyor.Hasta olmamam lazım.

Motosikleti
    İlgi alanları
    seçim neden sonuç

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dishy, sizler Antalya'dan geleceğiniz için büyük ihtimalle güneşli bir havada motosiklet kullanacaksınız, fakat bizim güzergahımız sizinkinle çok farklı.Güzergahımız şu şekilde Adana,Tarsus,Mersin,Silifke ve nihayet Anamur.Sana bazı linkler gönderiyorum, incelersen sevinirim.
    http://weather.yahoo.com/forecast/TUXX0061.html
    http://weather.yahoo.com/forecast/TUXX0025.html
    http://weather.yahoo.com/forecast/TUXX0058.html

Buna karşılık sizin geleceğiniz güzergah ise haftasonu güneşli olacakmış.

Bu arada yağmur da motor sürmenin erimekle bir alakası yok.Acıkcası ben teklikesinde falan da değilim.Sadece 6-7 saat motor kullanıp, iç çamaşırıma kadar ıslanıp, zatüre olmak istemiyorum.Malum, okul falan var.Vizeler yaklaşıyor.Hasta olmamam lazım.
    Peki bu açıklamaları daha önceden yapmanız gerekmiyor muydu??
    Şimdi biraz geç olmadı mı,mantıklı bir şekil de aylar önce açılan topikte açıklama yapabilirdiniz değil mi ?

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu açıklamaları daha önceden yapmanız gerekmiyor muydu??
    Şimdi biraz geç olmadı mı,mantıklı bir şekil de aylar önce açılan topikte açıklama yapabilirdiniz değil mi ?
    Bu konuda çok haklısın, ama inan ki haftalar öncesinden bu konuyu kendi aramızda konuşmuştuk ve gelmeyi çok istiyorduk.Yalnız şunu da söylemek istiyorum, senin de tahmin edebileceğin gibi hava durumu raporları bir hafta öncesinde bile çok sağlıklı raporlar veremiyor.

Hava durumuna göre hareket edilmesi mantıklı. Hiçkimsenin tehlikeli şartlarda motosiklet kullanmasını istemeyiz.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda çok haklısın

Tamam işte,başka söze gerek yok sanırım...

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Kimse Adana lı motorcular gelemiyor diye sitem etmesin. Şu saate kadar Makine hepimizden daha istekli oraya gelmek için ve aranızda olmak için. Antalya-Anamur yol güzergahı ile Adana-Anamur yol güzergahını mukayese etmek bile hata. 1 ay öncesinden yapılmış hava tahminini aythakan link olarak vermişti havanın güzel olacağı söyleniyordu. Ancak bugünki hava durum tahmini aynı şeyi söylemiyor. Üstelikte yol şartları diğer illere göre daha zorlu ve uzun. Onun için kimse kimseye alınmasın hele ki herkesten daha çok çaba gösteren Hasan dostuma. Başkası için ileri geri konuşabilirsiniz ama Hasan için yanlış düşünmenize üzüldüm. Umarım güzel bir organizasyon olurda devamı gelir. Zamanlama biraz yanlış olsa da bundan sonraki buluşma bahar da ve okulların olmadığı bir zamanda gerçekleşir katılım daha çok olur.
    Şeker olmak mı önemli kazasız belasız yolculuk yapmak mı?

ariassos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB900F
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse Adana lı motorcular gelemiyor diye sitem etmesin. Şu saate kadar Makine hepimizden daha istekli oraya gelmek için ve aranızda olmak için. Antalya-Anamur yol güzergahı ile Adana-Anamur yol güzergahını mukayese etmek bile hata. 1 ay öncesinden yapılmış hava tahminini aythakan link olarak vermişti havanın güzel olacağı söyleniyordu. Ancak bugünki hava durum tahmini aynı şeyi söylemiyor. Üstelikte yol şartları diğer illere göre daha zorlu ve uzun. Onun için kimse kimseye alınmasın hele ki herkesten daha çok çaba gösteren Hasan dostuma. Başkası için ileri geri konuşabilirsiniz ama Hasan için yanlış düşünmenize üzüldüm. Umarım güzel bir organizasyon olurda devamı gelir. Zamanlama biraz yanlış olsa da bundan sonraki buluşma bahar da ve okulların olmadığı bir zamanda gerçekleşir katılım daha çok olur.
    Şeker olmak mı önemli kazasız belasız yolculuk yapmak mı?

ufakda olsa alınganlık yapıyoruz ama tabiki yanlış anlaşılmıyor söyledikleriniz.hepimizin ortak amacı değilmi akdenizde böyle bir organizasyon yapmak.zamanlama doğru değilmi?bu konu tartışılır yda göreceli demek doğru olur.açıkcası,zamanlama herkes için uyarmı diye düşünülmedi.çünkü,heyacanla çıkdık yola.bölgemizde eksikliğini hissettiğimiz organizasyonu yapmak için yola çıkdık.daha ne kadar yada neyi beklemeliydik?bi kenarda oturup(affınıza sığınarak) "önden gitsinler bakalım,ona göre biz gideriz demek" hiç de etik değil.zannedilmesinki,bizde mevcut sorumluluklarımızdan ödün vermeden geliyoruz!!.sanıyorum bizim şansımız antalya-anamur rotasında havanın nispeten ii olması.ya tersi olsaydı-ki allahın işi bu.biz 1 an bile düşünmezdik.bu konuda müsterih olunmalıdır.haydi dostlar,dilimiz yerine tekerler dönsün.

Motosikleti
    İlgi alanları
    Herşey güzel olacak.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkası için ileri geri konuşabilirsiniz ama Hasan için yanlış düşünmenize üzüldüm.
    Kim ne dedi ki Hasan a.Ben aramızda ki samimiyete dayanarak içimden gelenleri söyledim sadece.Merak etme senden çok düşünürüm ben Hasan'ı.
    Olay neden bu kadar büyüyor bilmiyorum,sıkmayın insanları.Tadında kalsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler