Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok önemli bir konu haydi motorcular kolları sıvayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    istanbuldaki org. ben ve gültekini de dahil edin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tupi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kılıçbalığı bu konuyu bizlere duyurduğun için çok sağol ve bizlere düşende toplumumuza motor kullanan insanların herkonuda ne kadar duyarlı olduğunu aşılayıp o bize karşı bakış açılarını değiştirmek ama bu olayda burdaki herkezin ben içinden geldiği için bu konuyla ilgileneceğini sanıyorum yani bakış açısını değiştirmek tabiki ikinci planda kalıcaktır tekirdağda ben varım ;)
    [FONT="Georgia"]dOn't cALL mE bAbY..![/FONT]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı blue black adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldaki org. ben ve gültekini de dahil edin.
    evet. ben ve, kara-mavi'yi de yazın...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet. ben ve, kara-mavi'yi de yazın...
    Kara-mavi Hocam, gözümsün.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

uzman***** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    arkadaşımıza yürekten geçmiş olsun... kılçbalığı na da böyle bi konuda bizi uyandırdığı ve yardım yapma imkanını sunduğu için bu mübarek ayda allah ondanrazı olsun... ben MANİSA lı hakan,, 3 yıldır BALIKESİR deyim inşallah gereken duyarlılığı gösterip tüm öğrenci arkadaşları ve sivil halkı bilgilendirerek elbirliği ile bu işin ucundan tutalım!!! unutmayın ki bir gün bizim de başımıza gelebilir arkadaşlar.
    " inandığın gibi yaşar, yasadığın gibi ölürsün!!! "

Motosikleti
    Ramzey QM125T-10V
    Bende Seve Seve veririm istanbul Tuzla Kızılay başkanı arkadaşımın babası bende bi onunla konuşiyim gerekeni bizde yapalım elimizden geldiğince

ilginize ve duyarlılıgınıza sonsuz tesekkürler.Eger zaman ayırabilirseniz ve saglıgınız yerindeyse (doktor kontrolünde) Ankara üniversitesi tıp fakültesi cebeci kampüsünde ki serpil akdag kan merkezinde biz talasemi hastaları için kan verebilirsiniz. hangi hasta için diye sorabilirler buna herhangi kan grubumun uydugu talasemi hastasına kan vermek istiyorum diye yanıtlarsanız sizi geri çevirmiyeceklerdir. Yok orası uzak ben ankara dısındayım diyorsanız herhangi ildeki kızılay kan merkezine basvurabilirsiniz ve bagıs yapabilirsiniz. Oradada vereceginiz kan belki talasemi hastasına verilmeyebilir ama, kana acil ihtiyacı olan bir hastanın hayatını kurtarabilirsiniz. Kanınınız mutlaka dogru adresi bulacaktır. Lütfen saglıklıysanız ve zamanınızı ayırabilirseniz periodik olarak kan vermeye calısın ve cevrenizdeki insanları da buna tesvik etmeye calısın.tesekkürler...

balzeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosikleti şimdilik yok..
    Alıntı ninja kaplunbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm millet evet Kılıçbalığı abim çok güzel ve anlamlı bir konuya değindin herkesten rica ediyorum yüklenebildikleri kadar yüklensinler bu konuya ve kan verebilecek her dostan her arkadaştan her kardeşten her eşten her sevgiliden hatta her eski sevgiliden tekrar rica ediyorum örgütlenelim bu konuda bu arada Yusuf abi Adana'ya +1 yaz bende varım
    herkesi seviyorum
    Seve seve bu kampanyaya katılacağım hiç şüphen olmasın.. benide yazın +1 bende varım.Sevgiler......

ninja kaplunbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drag star 650 sport mavişim
    Sevgili Kılıçbalığı abim kesinlikle sana katılıyorum madem herkes rant peşinde ozaman en güzeli senin arkandan gitmek ve üyeliğinin iptalini istemek.......

ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ İSTİYORUM
    [COLOR="Red"]ayak tamircisi[/COLOR]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    yaa bi gaza gelmeyin yaa
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı ninja kaplunbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kılıçbalığı abim kesinlikle sana katılıyorum madem herkes rant peşinde ozaman en güzeli senin arkandan gitmek ve üyeliğinin iptalini istemek.......

ÜYELİĞİMİN İPTALİNİ İSTİYORUM
    yazılanlara çizilenlere bir baktımda bazı konuların yeterince değerlendirilmediğini gördüm.Doğru mt mt de yusuf abininde hakkı yenmiş bana kalırsa yusuf abiyi adanadan diye lanse etmek bence haksızlık olur yusuf abiyi bütün türkiye tanıyor işini hakkını vererek yapar eğer mt yusuf abiden bu kadar kolay vazgecerse yada gececekse çok şey kaybeder.Yusuf abi çok duygusal tabiri caizse "ASLAN" gibi adam gibi adamdır.Gönlünü almak hatırını almak gerekir........

elsiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yusufu tanıdığım, siteyi takip ettiğim ve MT için yaptığı biçok şeyi bilip şahit olduğum kadarıyla ael320 sana kesinlikle katılıyorum. Gönlünün alınmasının biraz zor olacağını düşünüyorum ama umarım ikna olur ki olmazsa MT için büyük bir kayıp olur bencede.

nimesay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 f 2005
    yusuf abi kolay kolay kırılmaz.yaptıgınız harekette kırılmıyacak bi konu değil.üyeliğinin iptalini isteyemektede haklı. bence biran önce gönlünü almaya çalışın.ikna olacağınıda sanmıyorum ama denemekte fayda var.

balzeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosikleti şimdilik yok..
    Yusuf bizim ve mt için çok önemlidir.Yapacağı herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek yapar.O kimseyi kolay kolay incitmez. Evet yusufa bir haksızlık yapıldı sonuna kadar arkasındayım.Bence biran önce gönlünün alınması gerekir.Tabi ikna edebilirseniz.

Ankarada kan vermek isteyen hiç kimse yokmu yanii?İnanın cok sevindim böyle bir kan verme kampanyasına vesile oldugum için ama bi kişi bile yokmu ankarada ben gelip kan vericem diyen .Bizim ankara tıp fakültesindeki kan merkezindeSerpil Akdag Kan merkezi) (Cebeci kampüsünde) de cok kana ihtiyac var arkadaslar.Her hafta belki ortalama 15 kan hazırlamaları gerekiyor biz talasemi hastaları için??????lütfen ilginizi bekliyoruz.

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Promethus kardeşim üzerinden kışla yorgunluğunu atabildiyse bi el atıp org etse Ankara yı da çok güzel olur...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili gönül dostumuz Kılıçbalığı..
    Başlattığın bu organizasyondan dolayı sana canı gönülden destek vereceğiz.Haftalık izmir mt toplantısında konu gündeme gelmiştir ve konuyla yakından ilgileniyoruz.bi aksilik olmaz ise bu pazar yada takip eden günlerde gidip kan bağışımızı yapacağız..Adı üstünde bu bir bağış..bayrağı kimin taşıdığı önemli değil önemli olan sevgi ve saygı çerçevesi içinde duyarlılıkla bu kutsal insani görevimizi yerine getirmek..
    Ayrıca siteden seni ayrı düşünemiyor ve çok üzülüyorum..Her zaman MT nin arkasında dağlar gibi duran Kılıçbalığı...yok yok sensiz olmaz..Yusuf Pehlivan..seni çok seviyoruz

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kılıçbalığına bir yanlışlık yapıldıysa şunu bildirmek gerekir.
    bir çok mt. üyesini karşısına almış olur, her kim ne amaçla ve nasıl, neden demeyeceğim.
    lütfen gönlünü alın, böyle dostlar çabuk kaybedilebilir ama zor kazanılır
    tüm mt. ye sevgilerimle,

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kılıçbalığına bir yanlışlık yapıldıysa şunu bildirmek gerekir.
    bir çok mt. üyesini karşısına almış olur, her kim ne amaçla ve nasıl, neden demeyeceğim.
    lütfen gönlünü alın, böyle dostlar çabuk kaybedilebilir ama zor kazanılır
    tüm mt. ye sevgilerimle,
    Sevgili Kuvva ( murat abi )
    Kılıçbalığı ( yusuf abi ) nasıl ki tanıyıp sevdiğimiz ve bizler için değerli bir insansa bu kampanyaya önem veren şekillendiren ve tüm MT çatısı altında yapılması için uğraş veren Erhan arkadaşımızda bir okadar değerlidir..

Söz konusu kan bağışı kampanyasının bu konularla gündeme gelmesi ve olayların buraya taşınmasını açıkçası hiç uygun görmüyorum.. Bu konuda tarafsız ve objektif davranmamız gerekir duygusal davranmanın kimseye bir faydası olmayacağı düşüncesindeyim...

Ortaya bir fikir atılır, faydalı olduğu düşünülen bu fikir için uygulama aşamasında herkes görev alabilir, bu platformda, yönlendirme, organize etme ve gerektiğinde yetkilendirme hakkı vardır site yöneticisinin..

Zaten fikir de sahiplenilmemiştir.. Kılıçbalığı nın fikri tüm Türkiye genelinde MT çatısı altında yaygınlaştırılıp bu bağışın toplu halde yapılmasına destek verilmiştir yani bu bir anlamda kılıçbalığının fikrine önem verilmesi ve desteklenmesi demektir..

Açılan başlığı ana sayfada görünür ve dikkat çeker hale getirmek yani bir takım teknik imkanları kullanarak olayı MT çatısı altında toplamak..... Bu mudur yani yapılan yanlış ??

Lütfen konu ile ilgili net bilgi edinmemişsek objektif bakamayıp duygusal davranıcaksak bu konuyu olumsuz yönde etkileyecek yorumlarımızı yazmadan evel birazdaha düşünelim derim.....

Ortada gönül almayı gerektirecek bir şey yok kanımca tam tersi bu çaba ve yapılan çalışma için tüm MT olarak destekleyici olmalıyız....

ninja kaplunbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drag star 650 sport mavişim
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kuvva ( murat abi )
    Kılıçbalığı ( yusuf abi ) nasıl ki tanıyıp sevdiğimiz ve bizler için değerli bir insansa bu kampanyaya önem veren şekillendiren ve tüm MT çatısı altında yapılması için uğraş veren Erhan arkadaşımızda bir okadar değerlidir..

Söz konusu kan bağışı kampanyasının bu konularla gündeme gelmesi ve olayların buraya taşınmasını açıkçası hiç uygun görmüyorum.. Bu konuda tarafsız ve objektif davranmamız gerekir duygusal davranmanın kimseye bir faydası olmayacağı düşüncesindeyim...

Ortaya bir fikir atılır, faydalı olduğu düşünülen bu fikir için uygulama aşamasında herkes görev alabilir, bu platformda, yönlendirme, organize etme ve gerektiğinde yetkilendirme hakkı vardır site yöneticisinin..

Zaten fikir de sahiplenilmemiştir.. Kılıçbalığı nın fikri tüm Türkiye genelinde MT çatısı altında yaygınlaştırılıp bu bağışın toplu halde yapılmasına destek verilmiştir yani bu bir anlamda kılıçbalığının fikrine önem verilmesi ve desteklenmesi demektir..

Açılan başlığı ana sayfada görünür ve dikkat çeker hale getirmek yani bir takım teknik imkanları kullanarak olayı MT çatısı altında toplamak..... Bu mudur yani yapılan yanlış ??

Lütfen konu ile ilgili net bilgi edinmemişsek objektif bakamayıp duygusal davranıcaksak bu konuyu olumsuz yönde etkileyecek yorumlarımızı yazmadan evel birazdaha düşünelim derim.....

Ortada gönül almayı gerektirecek bir şey yok kanımca tam tersi bu çaba ve yapılan çalışma için tüm MT olarak destekleyici olmalıyız....
    bunu anlamak bukadar zor değil ama siz hala anlamamakla direniyorsunuz Kılıçbalığının açtığı topiği ana sayfaya taşımak varken yada bunu geçtim bir telefon açıp durum bundan ibaret demek varken ama yok sevgili modlarımız bu olayı yeni bir topicle ana sayfaya taşıyor ve insanlarda bunu anlamıyor ve bravo diyorum herkesin değeri anlaşılıyor...........

BUNDAN SONRA HERKES RAHATINA BAKABİLİR NET DOSTLUĞU BİTMİŞTİR ADAM GİBİ ADAMLARLA GÖRÜŞELİM
    [COLOR="Red"]ayak tamircisi[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler