Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok önemli bir konu haydi motorcular kolları sıvayalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ninja kaplunbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drag star 650 sport mavişim
    Slm millet evet Kılıçbalığı abim çok güzel ve anlamlı bir konuya değindin herkesten rica ediyorum yüklenebildikleri kadar yüklensinler bu konuya ve kan verebilecek her dostan her arkadaştan her kardeşten her eşten her sevgiliden hatta her eski sevgiliden tekrar rica ediyorum örgütlenelim bu konuda bu arada Yusuf abi Adana'ya +1 yaz bende varım
    herkesi seviyorum
    [COLOR="Red"]ayak tamircisi[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    tabiki bende varım !kan vereceğimiz gün oruç tutmayız buda hayır işi allah affeder bizi 'borç yaparız daha sonra bir gün tutarız haber bekliyoruz senden sevgili abim kılıçbalığı....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul listesine beni de ekleyin

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki bende varım !kan vereceğimiz gün oruç tutmayız buda hayır işi allah affeder bizi 'borç yaparız daha sonra bir gün tutarız haber bekliyoruz senden sevgili abim kılıçbalığı....
    Dostum
    inşallah ayarlayabilirsek iftar sonrasına ayarlamaya çalışacağım tüm dostlarımı ibadetetinin ardından böyle kutsal bir görevi yerine getirmenin huzurunu yaşıyacaktır.
    ama tabiki kızılay kan merkezinin veya bu kan alım olayını gerçekleştirecek kurumun vereceği kararalara bağlı olacağı için zaman ve tarih konusu bizden ziyade onlara bağlı..........
    ama şartlar ve durum ne olursa olsun biz KOLLARIMIZI sıvadık ve kanlarımızı dostlarımıza veya ihtiyacı olan herkese vermeye hazırız bizim için ne saatin,ne tarihin ve yerin önemi olamaz..............

Alıntı vınvın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul listesine beni de ekleyin
    slm dostum
    seni seviyorum duyarlılığını biliyorum ama sen İstanbul'da üstüne düşeni yap ve İstanbul sorumlusu Akalteke dostumla güç birliği yap orada bizim (duyarlı MT) gücümüzü hissettir.............
    Bu konuda ilk İstanbul MT'den Akalteke kardeşimden cevap geldiği için bu işin sorumlusu o dur bu yüzden artık onunla irtibat kurup bu bize düşen kutsal görevi memleketin her köşesinde anlaımızın akıyla yerine getirelim

getirelim kii motor neymiş,motorculuk dostluğu neymiş tüm TÜRKİYE anlasın

bunu özellikle belirtmek istiyorum ki malesef motorculara toplum gözünde çok iiii intibayla bakılmıyor işte bu yanlış düşünceyi çürütmemiz için elimize geçmiş en güzel duyarlılık fırsatı bence

Haydi MT

Haydi tüm motorculuk ruhu taşıyan dostlar

Haydi Haydi sıvayın kolları
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep destek .tam destek

İzmir"de Kenan
    Adana"da Yusuf abi
    Konya"da Yılmaz
    Eskişehir"de Volkan
    Ankara"da Onur
    konyada özellikle üniversitede kan verimi oluyor. oruç olayına gelince gerçekten baş dönmesi yapabiliyor. fakat kendimiz sağlık açısından veremesek bile mail yoluyla herkese duyururuz. belki kana ihtiyacı olan bir kardeşimize faydamız olur.

kızılay kan merkezi gezici kan alım araçlarıyla kan topluyor. Konyada üniversitede ve merkezde birkaç yerde kan toplanıyor.

fakat fedakarlık da bazen ciddi sorunlar yaratabiliyor. konyada bir arkadaşımız çok zayıf olmasına rağmen ısrarla kan verdi ve şu anda şeker hastası

kendi bünyenizi kontrol ederek kan verin lütfen

mail yoluyla kan kampanyalarını duyurmak da bir yol.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    İlaç kullandığım için kan veremiyorum bir süre ancak duyuru dün akşam ekşi sözlükte yazıldı , diğer içinde bulunduğum gruplara da gönderdim.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıpsın abi tanımaz mısın beni ? Ne yapmalıyım, ne yapiyim.Bende burda ki Kan merkezine gidiyim istersen...Bizim millete de duyurmak lazım.
    tuba kardeşim ne zaman nerde olmamız lazım bu mübarek günlerde ben oruç tutamıyorum barii böle bir sevap işleyelim mail atarsan konuyla ilgili sevinirim yakamoz_072002@mynet.com
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    umarım kalıcı bağışçılar oluruz..

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kılıçbalığı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum
    inşallah ayarlayabilirsek iftar sonrasına ayarlamaya çalışacağım tüm dostlarımı ibadetetinin ardından böyle kutsal bir görevi yerine getirmenin huzurunu yaşıyacaktır.
    ama tabiki kızılay kan merkezinin veya bu kan alım olayını gerçekleştirecek kurumun vereceği kararalara bağlı olacağı için zaman ve tarih konusu bizden ziyade onlara bağlı..........
    ama şartlar ve durum ne olursa olsun biz KOLLARIMIZI sıvadık ve kanlarımızı dostlarımıza veya ihtiyacı olan herkese vermeye hazırız bizim için ne saatin,ne tarihin ve yerin önemi olamaz..............

slm dostum
    seni seviyorum duyarlılığını biliyorum ama sen İstanbul'da üstüne düşeni yap ve İstanbul sorumlusu Akalteke dostumla güç birliği yap orada bizim (duyarlı MT) gücümüzü hissettir.............
    Bu konuda ilk İstanbul MT'den Akalteke kardeşimden cevap geldiği için bu işin sorumlusu o dur bu yüzden artık onunla irtibat kurup bu bize düşen kutsal görevi memleketin her köşesinde anlaımızın akıyla yerine getirelim

getirelim kii motor neymiş,motorculuk dostluğu neymiş tüm TÜRKİYE anlasın

bunu özellikle belirtmek istiyorum ki malesef motorculara toplum gözünde çok iiii intibayla bakılmıyor işte bu yanlış düşünceyi çürütmemiz için elimize geçmiş en güzel duyarlılık fırsatı bence

Haydi MT

Haydi tüm motorculuk ruhu taşıyan dostlar

Haydi Haydi sıvayın kolları

Kılıçbalığı sen merak etme burada Akalteke üstüne düşeni elinden geldiğince hatta fazlasıyla yapacaktır. Biz İstanbul mt olarak da O'na elimizden gelen tüm desteği vereceğiz için rahat olsun

Sevgili BBRR dediğin gibi Mt olarak yapılacak bir iftar organizasyonu sonrasında kan verme işlemi yapılabilir. Bu konu ile ilgili yaptığım bir kaç görüşme sonucunda Kızılay'a en az 3 gün öncesinden bağışta bulunulacak kişi sayısının ve mekanın bildirilmesinin yeterli olduğunu öğrendim. Ancak minumum da ( eğer merkezi bir yerde değilse ) 20 kişinin kan vermesi gerekiyormuş böyle bir organızasyonun yapılması için.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. 0 RH+ grubuyum. Her zaman kan vermeye hazırım.
    Abim de lösemi hastası olduğundan bu hastaların durumunu iyi bilirim.
    Lütfen hepimiz gerekli duyarlılığı gösterelim.
    Özellikle löseminin bazı türleri var ki haftada bir (hatta bazen daha sık) kana ihtiyaç duyulabiliyor.
    Kana ihtiyacı olanlar lütfen beni aramaktan çekinmesinler.
    Kan grupları listesinde de ismim ve telefonum bulunuyor.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    bende konuyu cbr 125 ciler iletiyim bari
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı yakamoz_072002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuba kardeşim ne zaman nerde olmamız lazım bu mübarek günlerde ben oruç tutamıyorum barii böle bir sevap işleyelim mail atarsan konuyla ilgili sevinirim yakamoz_072002@mynet.com
    Gerekli yerlerle görüşüp bilgi veririm...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğal olarak İstanbul organizasyonunda bende varım.Yer ve zaman belli olduğunda arabayla gelebilir ve 3-4 arkadaşıda alabilirim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Benim kan grubum A rh + Uygunsa ben vermek isterim ama adanadayım...
    Eğer buradan toparlayıp gönderme imkanı varsa bende bu kampanyaya katılırım. Adana'dan doktor olan üyelerimiz var onlrarın yapacağı organizasyona seve seve katılırım. Arkadaşlara geçmiş olsun...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

ninja kaplunbağa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drag star 650 sport mavişim
    Alıntı entellektüel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kan grubum A rh + Uygunsa ben vermek isterim ama adanadayım...
    Eğer buradan toparlayıp gönderme imkanı varsa bende bu kampanyaya katılırım. Adana'dan doktor olan üyelerimiz var onlrarın yapacağı organizasyona seve seve katılırım. Arkadaşlara geçmiş olsun...
    kardeş sen Kılıçbalığını tanımıyorsun galiba konuyu açan zaten Kılıçbalığı ve Kılıçbalığı'da Adana'lı............
    [COLOR="Red"]ayak tamircisi[/COLOR]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşın açtığı o başlığı da görüp mesaj yazmıştım,bir hal çaresini düşündüm ama bulamadım.Eğer böyle toplu bir organizasyon yapabileceksek ve bu kanlar bir şekilde ulaştırılabilecekse ben sonuna kadar varım...

Arh-

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Burda ki kan merkezine de ben gidicem, gönüllü arkadaşlarla kan bağışında bulunucaz.

http://www.kanbankasi.gen.tr/ana-sayfa.phtml buraya da bakarsanız sevinirim
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Gönülden 0 Rh +
    Cüneyt Eralp

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    benim kanım - 0 rh gerekirse veririm.geçmiş olsun

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    bende verecegım bızım burda carsının ıcersınde bı mınıbus var orda kan bagısı yapılıyor
    mersin okan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler