Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GARİPÇE-BÜYÜKLİMAN GEZİSİ 29-MAYIS PAZAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    evet, maalesef hava tekrar sağanağa döndü :(

boy, erimeyiz tabiki ama yürüyüş olayı da var, yürüyeceğimiz patika topraktır herhalde, bu da pazar günü için balçık anlamına geliyor :( Bu sitedeki erimeyen motorcular sulu buluşmaya gelmişlerdi, bkz.galeri 5 aralık anadolu yakası buluşması yani
    imza, safrane

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Misafir
    sevgili motordostları;
    Hava şartları dolayısı ile "GERİPÇE-BÜYÜKLİMAN GEZİSİ" 29 MAYIS PAZAR gününe ertelenmiştir tüm katılımcı gezisever arkadaşlara duyurlur.

Misafir
    sevgili motosiklet dostları;
    Gezimiz arka sayfalara kaymış
    29 mayıs 2005 pazar günü aynı program içeriğinde gezimizi gerçekleştirmek niyetindeyiz
    Hafta arası yağmurlu geçecek olan istanbul haftasonu iyi bir havaya kavuşacak bizde gezimize umarım
    Yapılamayan geziyi kaçırdım diyen, işi olan arkadaşları 29 mayısta bekliyoruz..

FASTBOY3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun jl-150 classic
    ARKADAŞLAR BEN GELMEK İSTEDİĞİMİ BELİRTMİŞTİM AMA BENİ ARKASINA ALICAK GÖNÜLLÜ BİR MOTORCU ARKADAŞ ARANIYOR YER OLURSA SİZİNLEYİM..........

wishmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    transalp, abi ben 19-22 arası Ankara'ya gittim geldim, 22'sine katılamayacağım için nasıl da üzülmüştüm, ertelenmesi iyi olmuş, ben de varım!

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Cuma'ya kadar hergün yağmurlu gözüküyor http://www.meteor.gov.tr/2003/iller/ISTANBUL.htm 3-4 gün boyunca yağan yağmur ve ıslanan toprağı kurutamayacak kadar az güneş. Yürüme parkurunda sorun olmaz mı?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Misafir
    yürüme parkuru sıkı toprak ve kayalık pek mani olmaz, gerekirse denizden gidebiliriz ya da denize inmeden çakarın altındaki yeşil alanda konuşlanırız yeter ki 2 gün hava iyi olsun, toprağı doyuracak kadar büyük bir yağmur olmayacak gibi.. bakalım... cuma olsun..
    wishmaster nasıl geçti ankara yolculuğun? umarım bir aksilik çıkmadı?.. senin gibi beykoz ekibinden katılamayanlar vardı kısmet hafataya kaldı

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen gezi bence güzel olmuştu bu gezininde süper olcana eminim ama malesef gelebilcemi sanmıyorum gerçi pazara daha çok var ama bakalım kısmet .

volkan abi ben gelemezsem bile siz ne yicekseniz benim yerimede yiyin afiyet bal şeker olsun abi

camur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gs500
    alooooooooooo volkan abi beni de sayın biliyorsunki herşeyde varım ok kendine iyi bak kazasız belasız sürüşler dilerim.....pazara görüşmek üzere...
    MoToR VaZgEçİLMeZ TuTkU Bu...:)

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    bakalım inşallah ben de gelicem
    imza, safrane

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ben eşimle gelmek istiyorum ve bi scooter'ım var. Kim kiminle ve neyle gelecek, liste gibi bişey yapabilir miyiz? Yanımızdaki eşten ve altımızda ki motordan dolayı grubunun içinde sırıtmayalım sonra
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    scooter sorun olmaz, bir senedir tek scooter olarak katılıyorum gidebildiğim bütün gezilere, arkadaşlarımız burnu havada arkadaşlar değiller ama eşm konusuna ben bir şey diyemem, onu eşli geleceklere soracağız
    imza, safrane

Misafir
    Dostlar herkes eşleri, kız arkadaşları ve çocukları olanlar çocuklarıyla katılacak.. motor modeli, türü önemli değil yeter ki içinde benzin olsun
    Araba ile de katılımlar olacak bu da yürüyüş sırasında mont vs.. aksesurar ve önemli eşyalarımızı arabalara bırakabiliriz demektir... kaldı ki endişe edilecek bir durum yok motorun üstüne bile koysanız kimse bakmaz ve ellemez.
    pazar ola arkadaşlar pazar ola

Motosikleti
    1000RR06
    selam millet ben yeni üye sayılırım ve yeni yeni aktivitelere katılmak istiorum bu gezide ben yer almak için çaba göstericem umarım pazar yağmur yağmaz
    Acımadıki, acımadıki

mertserpen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vstrom
    garipçe, büyük liman gezi programınızı dikkat ile izliyorum. Ben dün akşam saatlerinde iş yerimden çıktıktan sonra sizinde pazar günü kullanacağınız yol üzerinden garipçeden biraz daha ilerideki Rumeli Fenerine fenerine gittim, orada bir teknem var. Son yağan yamurlardan olsa gerek geçen ay tamiri yapılan yollar yine içler acısı. Dün akşam kendi motorum ile gittim fakat gittiğimede pişman oldum. Özellikle koç Üniversitesinden (!) sonra yol çok kötü. Bence dikkatt!!!

Motosikleti
    YBR 125
    transalp, abi çok güzel, iyi ki gitmişim, problemsiz bi yolculuk oldu.. yani sabah yola çıktığımda 3.km'de kopan kilometre telini benim parçasını bulup serviste değiştirene kadar öğlen olmasını bu nedenle asfaltın pelte gibi olup yol boyunca bir iki saat mikrodalga fırındaymışım gibi hissetmemi arka kaplinlerin ömrünü doldurduğundan (Ankara'da değiştirdim, Baydar Yamaha Mustafa Usta ellerine sağlık) vibrasyon yapması ve dolayısıyla ellerimin 80km de bir uyuşmasını Ankara'da geçirdiğim günlerde sayısını hatırlayamadığım kadar kayboluşumu ve hatta bi ara Ankara dışına bile çıkmamı (hakkaten oha.. ama öyle) saymassak... daha neler neler ama çok zevkliydi, anlatırım bol bol görüştüğümüzde..

işten güçten vakit bulup siteye iki satır yazı yazamadım daha önce, kusura bakmayın...

suat, geliyo musun abi sen de?

Misafir
    sana geçmiş olsun demek lazım..neyse sağ salim buradasın..
    yarın hava yağarsa pazara güzel olur zaten yağışsız olması, yeter sıkıldım pazara kar bile yağsa gidiyoruz arkadaşlar progam aynen saat ve mevki olarak geçerlidir..
    şaka bir yana hava iyi olsun umalım
    Katılım eşli ve bayan katılımlı oluyor tekrar etmek durumundayım...
    güzel bir pazara diyorum
    yarın son bir bilgi akışında bulunuruz.

Misafir
    "çamur" sesin çıkmıyor hiç.. motorsiklet gezginlerine de uğramıyorsun?
    seni yok yazıyorum haberin ola sınıfta kalırsan bütünlemelerde sürünürsün

camur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gs500
    volkan abi ayıp sana bende varım hemde en babasından pazara görüşürüz nediyeyim hıı bu arada gezide konuşalım abi ben motosiklet gezginlerini ayarlayamadım ona göre neyse uzun uzunnnnnnn konuşuruz garipçede ok... abacim kendine iyi bak
    MoToR VaZgEçİLMeZ TuTkU Bu...:)

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı transalp adlı üyeden alıntı
    :Katılım eşli ve bayan katılımlı oluyor tekrar etmek durumundayım...
    değmeyin yarama..
    --
    Kivanc Oskay
    A Rh(+)
    YBR125
    34 AZ 5842

\"istikbal göklerdedir\"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler