Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MT [İZMİR] 27 Eylül Çarşamba Pasaportta seyir teraslarında buluşalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam,
    ayrıca ailecek bir akşam
    palmiye cafe de iftar yapalım, iyi olur ramazanın hayrına, yemekleri mükemmel ve fiyatı gayet uygun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    bencede çok güzel olur ailece iftar yaemeği ama hafta sonu cumartesi ye falan denk gelirse daha iyi olur heralde herkes için
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

edizel1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasip olursa...gelmeye çalışacağım..umarım tanışma fırsatı buluruz..epeydir..fırsat olmadı..buluşma yeride oldukça güzel bir mekan..selamlar..
    [B]İNSANLARLA YAŞAMAK İÇİN ONLARA MUTLAKA SABIR GÖSTERMEN GEREKİR...[/B]:cat:

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selamlarrrrrr hepinizi seviyorummm
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22301
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

izcade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Vieste 249
    Arkadaşlar tam olarak pasaporttaki bu yeri tarif ederseniz ilk katılıcaklar olarak daha iyi olur. Teşekkürler.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam,
    ayrıca ailecek bir akşam
    palmiye cafe de iftar yapalım, iyi olur ramazanın hayrına, yemekleri mükemmel ve fiyatı gayet uygun.
    Kuvva abi ve Egelim aynı şeyi 1. mesajımda bende söyledim.Böyle bir organizasyon MT İzmir adına çok güzel olacaktır

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuvva abi ve Egelim aynı şeyi 1. mesajımda bende söyledim.Böyle bir organizasyon MT İzmir adına çok güzel olacaktır

ne yani sen bizden evvel söyledin de boyunmu uzadı forrapım tuncerim elbette güzel olacaktır mt izmir adına biz çirkin şey istermiyiz hiç

Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yani sen bizden evvel söyledin de boyunmu uzadı forrapım tuncerim elbette güzel olacaktır mt izmir adına biz çirkin şey istermiyiz hiç
    Toplantıya gel ben sana neremin uzadığını göstercem Evet biz çirkin şey istemeyiz hiç, o yüzden bundan sonra seni aramızda görmek istemiyoruz Töbe töbeeOlm ben ilk ben söyledim fikir bana ait diye demedim,bende aynı düşüncedeyim böyle bir organizasyon bencede kesinlikle yapılmalı baabında söyledim Akşam toplantıda görüşmek üzere...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Yerin Tarifi: Pasaportta topçu çöp şişi sırtına al, denize doğru yürü. denizi görünce dur, etraftaki kasklı masaya otur nasıl tarif ama. hatta mekanın önünde bi tane satılık yeşil kawasaki var. tanıdıklara uygun fiyattan veririz.

yeni gelenler bence bu hafta bez ve deterjan getirmesinler malum yağmur yağar falan motorları yıkadıklarına değmez.

marko sen de mi bülentin oralara takılıyorsun? (bülent gidilecek mekanın sahiplerinden) hayret ben seni pek göremiyorum da oralarda (ya oraya bir karavan mı koysak uyumak için ya da bi tekne mi alsak bilemedim ki)

kırık işler müdürüm, sen mekanı biliyorsun götürmüştüm seni oraya kahve içmeye. çaylar hep sıcak sen yeterki gel sahura kadar servis var.

bedri - forrap yarışır gördüm sizi bak ninja bedri fena yapar caretta caretta forrap dikkat et kendine.

bora_Vstrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    çaylaaaaaaaarrrrrrr
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"]35 AT 0406 B.AVCILAR 0 Rh (+)[/SIZE][/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pasaportta topçu çöp şişi sırtına al, denize doğru yürü. denizi görünce dur, tanıdıklara uygun fiyattan veririz.
    Harika tarif
    S&S

Motosikleti
    alican abi bekleriz. bak o gün alsancakta balık yerken mekan sahibi arkadaş aramıştı al gel misafirlerini de kahve ikram edeyim demişti. laf ağızdan bir kere çıkar abi gel ziya abimizide al. çaylar kahveler nargileler benden.

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toplantıya gel ben sana neremin uzadığını göstercem Evet biz çirkin şey istemeyiz hiç, o yüzden bundan sonra seni aramızda görmek istemiyoruz Töbe töbeeOlm ben ilk ben söyledim fikir bana ait diye demedim,bende aynı düşüncedeyim böyle bir organizasyon bencede kesinlikle yapılmalı baabında söyledim Akşam toplantıda görüşmek üzere...
    forrapım tuncerim bayanların da forumumuzda aktif olduğunu unutmayalım lütfen toplantıda kozlarımızı paylaşırız benim nargilerinin kozunu sana veririm sen vermesende olur

Bedri senin için kötüyse ben napıyım,ben onu kastetmemiştimBen nargile içmiyorum bu arada,kozun sana kalsın(o köz olum)Uzatmayalım artık sayfa bulanmasın,seninle görüşcezzzz

Bu arada wallace ben asla bir ninjayla kapışmamMekanın tarifini çok güzel yapmışsınNeyse ki orayı biliyodum zaten

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    tüm teknolojik imkanlarımı kullandım ve uydu fotosunu koydum beee şu tarife bak hehe

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akşama görüşürüz hanımlar beyler, karşıyaka ekibi beraber gidelim. Haberleşelim.

Akşama görüşmek üzere.....

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ben alsancakta olucam karşı taraf tan tehdit aldım karşıyaka grubunu çökertme düşüncesi içindeler eeeeee bizde çökertmeyi iyi oynarız hani demi kanka

Motosikleti
    teknoloji iyi ama bazende anlatmak lazım. ben şimdiden grup için iki semaver sipariş verdim. gelen çok gibi gözüküyor. hem grubumuzun bayan üyeleri de kek börek çörek yapacakmış, kenan da kısır yapacak, tentende yaprak sarması, marco kleaydi klops yapacakmış, cengüz abi de kuzu tandır getirecek gelirken oooo piknik tadında olacak yani

kenan abicim sen o fotoğrafları çekmek için nereye çıkıyorsun asansöre falan mı? aman diyeyim dikkat et düşmeyesin.

ayrıca bizim tam 35 sınırlarımız içine girdiniz arkadaşlar. gölgelerin gücü adına güç bende artık, atıl kurt.... bittiniz olm siz bittiniz.

Motosikleti
    HONDA CBF250
    Bir aksilik olmazsa gelmek istiyorum geçen sefer gelememiştim. İzmir grubu ile hiç tanışmadım.İşten eve ancak akşam sekizde geliyorum. Uğramam 9 10 u bulur
    Saygılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler